Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω σαν μέτρο σύγκρισης την φωτογραφική του pixel 3 xl,και λέω ότι το note 20 είναι καλύτερο και στην φωτογραφία και στο βίντεο. Συγκριτικά με pixel 4 που έχω δει είναι επίσης καλύτερο ειδικά σε βίντεο.Με iPhone 12 pro είναι εκεί και εκει

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή έχω και το 12 pro max, το Note είναι σαφώς καλύτερο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή έχω και το 12 pro max, το Note είναι σαφώς καλύτερο.

 

Μεγάλη δήλωση... Σε βασική φωτογραφία είναι σαφώς καλύτερο το N20u;

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη δήλωση... Σε βασική φωτογραφία είναι σαφώς καλύτερο το N20u;

 

Τι εννοείς βασική. Την μέρα είναι όλα δυνατά. Ακόμα και φθηνότερες συσκευές. Το βράδυ όμως το Note υπερέχει και θα έλεγα άνετα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνουμε για κλήση στο τηλέφωνο, στη καρτέλα πρόσφατα δεν βγάζει τις επαφές με φωτογραφίες.

Παλαιότερα γινόταν αυτό.

Μπορούμε να το έχουμε ξανα;

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνουμε για κλήση στο τηλέφωνο, στη καρτέλα πρόσφατα δεν βγάζει τις επαφές με φωτογραφίες.

 

Παλαιότερα γινόταν αυτό.

 

Μπορούμε να το έχουμε ξανα;

Δεν βρήκα κάτι. Λογικά άλλαξε με το Ui 3.1 και δεν υπάρχει τρόπος αλλαγής.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα ούτε εγώ φίλε μου. Μόνο 3rd part εφαρμογη.

Είμαι στο ψάξιμο πολύ καιρό.

Εάν έχει βρει κάποιος άλλος κάτι ας μας πει, γιατί θεωρώ το κατάφεραν να το χαλάσουν.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα ούτε εγώ φίλε μου. Μόνο 3rd part εφαρμογη.

Είμαι στο ψάξιμο πολύ καιρό.

Εάν έχει βρει κάποιος άλλος κάτι ας μας πει, γιατί θεωρώ το κατάφεραν να το χαλάσουν.

 

True phone και τέλος....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

True phone και τέλος....

 

Δεν διαφωνω φιλε μου. Αυτό εχω, αλλα να εχουμε 200 δευτερες εφαρμογες για τις αντιστοιχες μαμα ειναι κριμα. Θα μπορουσαν απλα να τις εχουν σωστες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !Τo True Phone μεταμορφώνει το τηλέφωνο !!!Δεν υπάρχει κάτι που να μην το κάνει!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω φιλε μου. Αυτό εχω, αλλα να εχουμε 200 δευτερες εφαρμογες για τις αντιστοιχες μαμα ειναι κριμα. Θα μπορουσαν απλα να τις εχουν σωστες.

 

Η μαμά εφαρμογή δεν έχει καν Τ9.

Απαράδεκτο και εντελώς επίπονο για όσους κάνουμε 100δες τηλέφωνα την ημέρα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις

 

Έχει καταργήσει η SAMSUNG τη wide λήψη στο video recording της selfie camera ή μου φαίνεται;

 

Το zoom στο video πάνω από x10 είναι για τα μπάζα ή μου φαίνεται;

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα το ξαναεγραψα αλλα δεν πηρα απαντηση .παρατηρησα μεγαλη καταναλωση οταν μπανιω στη φροντιδα μπαταριας εκει που λεει υπηρεσιες google play περιπου 20%. Το εχει δει κανεις ?υπαρχει καμια λυση?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ναι ακούγεται αρκετά σε εμένα τουλάχιστον....δεν ακούγεται μόνο όταν ανοίξεις κάμερα... Εγώ και ελαφρά που το αφήνω στο τραπέζι ακούγεται ο χτύπος σαν να παίζει μπίλια μέσα..... είναι το ois

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για καταγραφη κλήσης ξερετε καμία εφαρμογή καλή ?

 

1.ACR

2.Cube Call Recorder ACR

3.Call Recorder

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

1.ACR

2.Cube Call Recorder ACR

3.Call Recorder

 

Καμια που να δουλευει και με ο bluetooth σιγουρα ξερουμε?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή με κουρασε το Z fold 2 σκέφτομαι τη μετάβαση στ note. Κατά μέσο όρο πόσες ώρες οθόνης σας βγαζει η μπαταρία?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια έχω γιατί έχει σπάσει το στομάχι μου,έχω το s21 ultra. Όταν το κινητό το έχω αρκετή ώρα σε αδράνεια ή πρώτη κλήση που θα μου κάνουν δεν φαίνεται στο always on display η αναπάντητη. Όταν ανοίξω την οθόνη μου το εμφανίζει. Το ψάχνω 4 μέρες Κ δεν ξέρω τι φταίει μέχρι Κ από την βελτιστοποιηση έβγαλα την aod Κ τα ίδια . Τι φταίει ρε παιδιά....απάντηση από τα παιδιά που το έχουν δεν έχω πάρει γι αυτό απευθύνομαι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Πες λίγο ακριβώς τα βήματα να το δοκιμάσω. Πόση ώρα να το αφήσω αδρανές; Και μετά τι, απλά να μου κάνω μια σύντομη αναπάντητη και να δω αν θα εμφανίζεται το εικονίδιο στην AOD;
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου ακριβώς έτσι. Μετά όσες κλήσεις κ να κάνω αφού το ανοίξω το τηλέφωνο θα δουλέψει κανονικά. Κ δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλο να κάνω, μόνο επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι φίλε μου ακριβώς έτσι. Μετά όσες κλήσεις κ να κάνω αφού το ανοίξω το τηλέφωνο θα δουλέψει κανονικά. Κ δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλο να κάνω, μόνο επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων

 

Περίπου 5 λεπτά με 10

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...