Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα συγκρινα n20u με s21u στο ποσο γρηγορα κλειδωνει το macro στη καμερα.πολυ πιο ακριβες,καθαρο κ γρηγορο στο s21u

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σημερα συγκρινα n20u με s21u στο ποσο γρηγορα κλειδωνει το macro στη καμερα.πολυ πιο ακριβες,καθαρο κ γρηγορο στο s21u

 

Εγώ πιστεύω σε μια τέτοια συσκευή οπως είναι το note 20u αν ήθελαν πολλά θα μπορούσαν να κάνουν ώστε οι διαφορές να είναι αμελητέες, αλλά βλέπεις ότι ποιο καινούργιο συν Κ το μάρκετινγκ πρέπει να δώσουν έμφαση στην καινούργια συσκευή που όντως είναι δυνατή.

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε μόλις 1,4 gb ενημέρωση Φεβρουαρίου!!!

 

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

3f89edd37b1ff0fb613393a479e19eca.jpg

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε μόλις 1,4 gb ενημέρωση Φεβρουαρίου!!!

 

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

3f89edd37b1ff0fb613393a479e19eca.jpg

 

Σε ελληνικο; γερμανικό; σε γαλλικό ; καλημέρααααα πω μεγάλο ε..1.4. Omg

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

@ernesto1983 Δυστυχώς πάλι τα ίδια! Ούτε με το τελευταίο τροποποιημένο odin ούτε με καινούργιο καλώδιο ούτε με θύρα ούτε με τίποτα, επικρατεί αγανάκτηση χαχαχα!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ελληνικο; γερμανικό; σε γαλλικό ; καλημέρααααα πω μεγάλο ε..1.4. Omg
Σε γερμανικό είμαι!

Καλημέρα!! Έχει και fix για καμερα και φίλτρο για να ξεκουράζονται τα μάτια σε toggle!

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Σε γερμανικό είμαι!

Καλημέρα!! Έχει και fix για καλημέρα και φίλτρο για να ξεκουράζονται τα μάτια σε toggle!

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανε και update στο Samsung one ui 3.1 ;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Έκανε και update στο Samsung one ui 3.1 ;
Ναι!!

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοβάμαι μήπως σχετίζεται με την βελτίωση μπαταρίας...... Εννοώ να έριξαν την απόδοση ώστε να βελτιωθεί η αυτονομία οπότε υπάρχουν παρενέργειες.....

Θα δούμε.

μα θα το έκαναν παντού,στο super slow ολα ειναι μια χαρα!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε γερμανικό είμαι!

Καλημέρα!! Έχει και fix για καμερα και φίλτρο για να ξεκουράζονται τα μάτια σε toggle!

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

για δες φίλε μού,στο video πια μπορεις να τραβας οτι βλεπεις και ταυτοχρονα και εσενα?

 

έχει πια dual view οπως στο s21?????:ninja:

 

διότι καπου διάβασα θα έρθει και σε εμάς!αλίμονο δηλαδή και να μην έρθει αυτή η λειτουργία!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μόλις κι εγώ αυτό κοίταζα φίλε μου!!!!:)

 

νιώθω χαρούμενος,ελπιζω ότι διορθώνουν και το bug με το slow motion και ειμαστε υπερκομπλε :D

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

όλο και κάτι θα κάνει!!!πάντως ήδη όλα αυτά είναι σαφείς βελτιώσεις και καλούδια!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις όποιος έχει το note 20u αξίζει η μετάβαση στο s21 ultra?

 

Για μένα (που έχω και τα 2), κατηγορηματικά όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σίγουρα κάπου θα ξαναέχει ειπωθεί..αλλά μήπως χρησιμοποιεί κανείς κάποια τελευταία αξιόλογη Gcam;
Link to comment
Share on other sites

Για μένα (που έχω και τα 2), κατηγορηματικά όχι.

 

Φίλε μάλλον είσαι ο άνθρωπος μου. Δεν έχω καμία από τις δύο συσκευές ,απλά το Πάσχα έχω σκοπό να αγοράσω συσκευή Κ από θέμα ομορφιάς με έχει κερδίσει το note20 ultra (έρωτας) . Τις διαφορές πάνω κάτω τις έχω διαβάσει με το s21u. Βοήθησε με αν μπορείς στην καθημερινότητα σου έχεις παρατηρήσει τεράστιες διαφορές σε θέματα γρηγοραδας πάνω σε εφαρμογές Κ αν είναι τεράστιες οι διαφορές πάνω στην κάμερα ή απλά ένα κλικ καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μάλλον είσαι ο άνθρωπος μου. Δεν έχω καμία από τις δύο συσκευές ,απλά το Πάσχα έχω σκοπό να αγοράσω συσκευή Κ από θέμα ομορφιάς με έχει κερδίσει το note20 ultra (έρωτας) . Τις διαφορές πάνω κάτω τις έχω διαβάσει με το s21u. Βοήθησε με αν μπορείς στην καθημερινότητα σου έχεις παρατηρήσει τεράστιες διαφορές σε θέματα γρηγοραδας πάνω σε εφαρμογές Κ αν είναι τεράστιες οι διαφορές πάνω στην κάμερα ή απλά ένα κλικ καλύτερη.

 

Αν έχει κάποιος το Note 20u ΙΣΩΣ να μην αξίζει η μετάβαση. Αν όμως δεν έχει καμία από τις 2 συσκευές και πρόκειται να διαλέξει μια από αυτές (όπως εσύ) προσωπικά προτείνω s21u.

Αρκετά βελτιωμένος exynos, σημαντικά καλύτερη μπαταρία, βελτιωμένη {έστω και λίγο) κάμερα κλπ. Το Πάσχα θα έχει στρώσει και η τιμή του οπότε σίγουρα s21u.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άρα φίλε Montoya θα έκανες πέτρα την καρδιά σου Κ θα διάλεγες το ποιο καινούργιο μοντέλο . Απλά το note μου αρέσει σχεδιαστηκα με τις γωνίες του Κ την καμπυλωτη του οθόνη. Πιστεύεις να παραβλέψω το ντιζάιν Κ να αρχίσω να βλέπω κανένα βιντεακι με το s21u ...
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, αν είναι να πας κατευθείαν σε ένα από τα δύο και το οικονομικό δεν είναι θέμα, λογικά θα πας στο πιο νέο μοντέλο (από 256GB και πάνω, όμως). Πέραν τούτου, εμένα μου αρέσει περισσότερο εμφανισιακά το Note, είναι μικρότερο σε πάχος και με καλύτερο κράτημα. Επίσης, έχεις το πενάκι μέσα στη συσκευή και χωρίς έξτρα έξοδα, απλά χάνεις λίγο σε διάρκεια μπαταρίας. Για μένα, αν η διαφορά στη τιμή είναι πάνω από 300€, θα πήγαινα για το Note.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Άρα φίλε Montoya θα έκανες πέτρα την καρδιά σου Κ θα διάλεγες το ποιο καινούργιο μοντέλο . Απλά το note μου αρέσει σχεδιαστηκα με τις γωνίες του Κ την καμπυλωτη του οθόνη. Πιστεύεις να παραβλέψω το ντιζάιν Κ να αρχίσω να βλέπω κανένα βιντεακι με το s21u ...

 

Στο θέμα ομορφιάς, σαφώς και είναι πιο ωραίο το Note. Όμως όταν τα βάζεις μέσα στη θήκη οι διαφορές εκμηδενίζονται. Οπότε ναι, κάνε κι εσύ την καρδιά σου πέτρα και βουρ για το S21u.... :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε firmware update για συσκευες EUR. 1478 MB

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδιά!μόλις ήρθε και σε μένα το περιβόητο 3,1,στο οποίο δεν είδα καθόλου αυτό που περίμενα πάνω απ όλα!εγγραφή βίντεο dual view,vlogger view, director view και οπως διαολο τα λενε!

 

 

παω και για Xiaomi ,τελος!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα τα φωτα σας παρακαλω, ηρθε η ωρα για την αλλαγη του note 8 (παντα ημουν σειρα note αδιαπραγματευτο το πενακι), μετα απο αλλαγη μπαταριας με ολα ανοιχτα δεν μου βγαζει την μερα ,μερικες φορες ισα ισα. Εχω διαβασει σχεδον ολα τα ποστ εδω και θα ηθελα να σας ρωτησω ειμαι αναμεσα σε σε note 10 plus (για την μπαταρια του και γενικοτερα γιατι εχει βγει πολυ καλο), note 20 ultra (γιατι ειναι 5G και γιατι μαλλον θα ειναι και το τελευταιο της σειρας γενικοτερα τουμπανο αλλα φοβαμαι λιγο την μπαταρια) ),s 21 ultra( απλα γιατι μπορω να βαλω πενακι και ειναι το πιο καινουργιο μοντελο,βεβαια δεν ξερω ποσο θα με βολεψει που δεν ειναι μεσα στο τηλ και γενικα απο οτι βλεπω ειναι καλη η μπαταρια του). Τι θα μου προτεινατε ανλογικα με την χρηση που κανω,εννοειται δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα οι συμβιβασμοι και εχω παντα τα παντα ανοικτα.(Για καμερα συμβιβαζομαι και για κατι λιγοτερο)

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...