Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά ούτε η σύνδεση με το ps βοήθησε.

Όμως λύθηκε το πρόβλημα αφού μετέφερα τις φωτογραφίες σε άλλο φάκελο και μετά διέγραψα τον φάκελο "κάμερα" που την περιείχε. Τώρα οκ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βλέπω ότι έρχονται κάποια μηνύματα τα οποία εμφανίζονται με τον τίτλο τους σαν μία λευκή ζώνη οριζόντια με μαύρα γράμματα, στην κορυφή της οθόνης,αλλά ψάχνοντας να τα βρω μέσα,δεν τα καταφέρνω. Ρώτησα στο σέρβις,και μου είπε να πατήσω πάνω στη ζώνη αυτή για να εμφανιστεί το περιεχόμενο των μηνυμάτων.Το έκανα,αλλά δεν γίνεται.

Ξέρει κανείς τι γίνεται;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά φίλε!!

 

Στα παιχνίδια το δοκίμασα. Δεν έχει FPS drops η απόδοση GPU είναι καλύτερη από τον Exynos σε ότι παιχνίδι και αν δοκίμασα.

 

Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες φίλος έχει την Ευρωπαϊκή έκδοση και σε πολλά παιχνίδια κολλάει και δεν βγάζει τα fps που βγάζει το δικό μου. Επίσης δοκίμασα να παίξω PS2 παιχνίδια. Εκεί που στον exynos ζορίζεται, ζεσταίνεται και κολλάει πολλές φόρες με το δικό μου έχει μια τέλεια συμπεριφορά. Οπως και να έχει η Mali δεν μπορεί να φτάσει την Adreno γιαυτό η Samsung θα πάει σε GPU AMD απο του χρόνου.

 

ναι,αυτο με αυτή την mali ειναι λιγο αστειο!για οχι απαιτητικο παιχνιδι δεν εχω δει κανενα κολλημα προς το παρον με exynos .

 

επίσης ακόμη και το s21 ultra εχει θεματα ηδη!

 

στα υπόλοιπα δύσκολα κάποιος αντως θα δει να υπολείπεται ο exynos!αλλωστε το εχω ξαναπει,ειναι καλυτερος απο τον 855

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

ναι,αυτο με αυτή την mali ειναι λιγο αστειο!για οχι απαιτητικο παιχνιδι δεν εχω δει κανενα κολλημα προς το παρον με exynos .

 

επίσης ακόμη και το s21 ultra εχει θεματα ηδη!

 

στα υπόλοιπα δύσκολα κάποιος αντως θα δει να υπολείπεται ο exynos!αλλωστε το εχω ξαναπει,ειναι καλυτερος απο τον 855

 

Μα είναι άτοπη η σύγκριση με τον 855.

Με τον 865 έπρεπε να το συγκρίνεις ρε Νάσο, εκτός αν το έχασα κάπου...

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν 4 συσκευές Samsung με exynos όλες απο την σειρά S όλες ήταν χάλια στο θέμα gaming και απόδοσης GPU.

 

Σαφός και στον Exynos 2100 έγινε καλή δουλειά και στην αυτονομία και σε επιδόσεις ομως το θέμα GPU παραμένει με προβλήματα.

 

Κάτι μου λέει ότι η Samsung φέτος θα κυκλοφορήσει SOC με AMD GPU εκεί θα δούμε ανατροπές σε σχέση με τον Snapdragon.

 

Τωρα που πήρα το Note όμως για μία 3ετια και βάλε είμαι καλυμμένος αν και θα λυπηθώ να το δώσω γιατί είναι το τελευταίο Note που κυκλοφόρησε η Samsung. Note 21 δεν πρόκειται να δούμε ούτε S pen ενσωματωμένο σε συσκευή όπως η σειρά Note.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε 3 χρονια δεν θα το πουλήσεις, για 2 λόγους.

1. Θα τρέχει ακόμα άνετα ότι υπάρχει σε εφαρμογές

2. Τα χρήματα που θα πιάνει δεν θα σε βοηθάνε πολύ στο σύνολο του budget που θα θες για αντίστοιχη ναυαρχίδα της τότε εποχής. Οποτε και από μόνος σου δεν πρόκειται να το δώσεις.

 

Θεωρώ οποιος το κρατήσει για 2 χρόνια και πάνω...θα το κρατήσει σε συρτάρι για μια ζωή εάν έχει την άνεση να πάρει ναυαρχίδα.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή είχα ένα θεματάκι,πήρα στο τηλ. την υποστήριξη της Samsung και εκεί μου είπε κάποιος να το βάλω στην ασφαλή λειτουργία.Ο σκοπός ήταν να δω αν τα μηνύματα που εμφανιζονταν στην οθόνη άνοιγαν πατώντας τα,ή όχι.

Ε,στην ασφαλή λειτουργία άνοιξαν τα μηνύματα και ήταν από το youtube.Το συμπέρασμα κατ’ αυτόν,είναι ότι φταίει κάποια εφαρμογή που τα εμποδίζει να ανοίγουν κανονικά,και χωρίς την ασφαλή λειτουργία.

Το θέμα αυτό δεν με απασχολεί πλέον,αφού ξέρω τι γίνεται,αλλά το ότι μου μπλόκαρε τα mails.

Ξέρει κανείς τι να κάνω για να ελευθερωθούν τα mails;Εχω σταματήσει τώρα την ασφαλή λειτουργία.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Φτασαμε σχεδον Φεβρουαριο.θα μας δωσει κανενα upadate ή ειναι απασχολημενοθι με το s21 εκει στη samsung?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Τι update θέλεις;

 

Security patch Ιανουαριου ??μηπως δωσουν και καμια αλλη βελτιωση γενικα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Security patch Ιανουαριου ??μηπως δωσουν και καμια αλλη βελτιωση γενικα
Μα Ιανουαρίου έχουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μα Ιανουαρίου έχουμε.

 

Εγω ακομη Δεκεμβριου!Ελληνικη συσκευη

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι άτοπη η σύγκριση με τον 855.

Με τον 865 έπρεπε να το συγκρίνεις ρε Νάσο, εκτός αν το έχασα κάπου...

 

είναι ξεκάθαρα για την παρηγοριά!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πέρασαν 4 συσκευές Samsung με exynos όλες απο την σειρά S όλες ήταν χάλια στο θέμα gaming και απόδοσης GPU.

 

Σαφός και στον Exynos 2100 έγινε καλή δουλειά και στην αυτονομία και σε επιδόσεις ομως το θέμα GPU παραμένει με προβλήματα.

 

Κάτι μου λέει ότι η Samsung φέτος θα κυκλοφορήσει SOC με AMD GPU εκεί θα δούμε ανατροπές σε σχέση με τον Snapdragon.

 

Τωρα που πήρα το Note όμως για μία 3ετια και βάλε είμαι καλυμμένος αν και θα λυπηθώ να το δώσω γιατί είναι το τελευταίο Note που κυκλοφόρησε η Samsung. Note 21 δεν πρόκειται να δούμε ούτε S pen ενσωματωμένο σε συσκευή όπως η σειρά Note.

 

εγώ ότι παιχνίδι και να έχω παίξει,δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα είτε απαιτητικό η όχι!

τώρα,φουλ απαιτητικό παιχνίδι αν πέσει το ffp σε 45 και δεν ειναι στο 60 η ζεσταθει δεν με απασχολει!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομη Δεκεμβριου!Ελληνικη συσκευη

 

οντως οσοιι εχουμε (eur)ακομα patch δεκεμβρη εχουμε

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

οντως οσοιι εχουμε (eur)ακομα patch δεκεμβρη εχουμε
Μάλλον φταίει που έχω το απλό note . ΕUR και έχει πάρει το patch Ιανουαρίου πριν πάρει android 11 και UI 3.0

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να προκαταβάλω κανέναν θα σας αναφέρω τη χθεσινή μου μέρα και περιμένω σχόλια για την απόδοση της μπαταρίας. Παρακαλώ όποιος βαριέται να διαβάζει να κάνει skip. Αν θεωρηθείι εκτός θέματος παρακαλώ αγνοήστε το ή σβήστε το στο κάτω κάτω.

 

Μετά από πολύ καιρό από την αγορά της συσκευής χρειάστηκε να βγώ εκτός βάσης. Μέχρι τώρα και παρόλο που γκρίνιαζα, ήμουν σε περιβάλλον εργασίας από το σπίτι και μπορώ να φορτήσω όποτε χρειαζεται, και πολλές από τις εργασίες που θα μπορούσα να κάνω στο κινητό έχουν μεταφερθεί είτε στον υπολογιστή είτε στη ταμπλέτα. (ακόμα και viber ώστε να μην είναι ανοιχτή η οθόνη αλλά και μεταφορά κλήσεων) ή ακόμα και στο smart watch ώστε να μην απασχολώ το N20U π.χ για fitness. Ετσι τελείωνε η μέρα μέχρι και με 20% - 30% στις 12 το βράδυ και όλα καλά.

 

Χθες λοιπόν που βρέθηκα σε συνθήκες που είναι αυτές που ζητάς συνήθως σε προσωπικο-επαγγελματικό επίπεδο :

-τηλεφωνήματα,

-έλεγχος και απάντηση e-mail,

-χρήση gps για περίπου 25 λεπτά,

-λίγο browsing,

-κάποια μηνύματα sms και σε εφαρμογές επικοινωνίας,

-χωρίς καμιά φώτο ή video,

-χωρίς καθόλου social ή gaming εννοείται,

και με 2 ενδιάμεσες μικρές φορτίσεις στο αυτοκίνητο ώστε να δώσω ένα boost γιατί θα άφηνα το αυτοκίνητο στο parking, έφτασε η μπαταρία στο 28% μετά από σχεδόν 11 1/2 ώρες και είχα ακόμα 5 περίπου ώρες για να τελειώσει η ημέρα που συμπεριλάμβανε και επιστροφή στη βάση μου, πού όλο και κανένα τηλέφωνο θα έπεφτε και όλο θα χρειαζόμουν κάτι από το κινητό. Μέρος της δουλείας μου σε κάποιες περιπτώσεις είναι και η λήψη φώτο και video αλλά χθες δε χρειάστηκε.

 

Ξεκίνησα τη μέρα μου νωρίς το πρωί από το επίσημο Service της Sammy όπου μέτρησαν τη μπαταρία και βρήκαν 98% υγεία που μάλλον θεωρείται πολύ καλή μετά από 5 μήνες κατοχής της συσκευής και επίσης βρήκαν ότι το google photos τρώει πολύ μπαταρία και το απενεργοποίησαν. Επίσης εκεί μου είπαν ότι τα σύγχρονα τηλέφωνα είναι σχεδιασμένα για να έχουν 5 ώρες SOT. Εξακολουθώ να μη ξέρω πώς μπορώ να δω το SOT στο δικό μας, Όποιος ξέρει ας μου πεί.

 

Επίσης έκανα και ενεργοποίηση του 5G που σημαίνει ότι έκανα και κάποιες δοκιμές αλλά όχι πολύ χρονοβόρες γιατί μου έφαγε τα data σαν νεράκι λόγω κάποιου λάθους. Θα σας εξηγήσω για να μη το κάνετε και σεις αν δε γνωρίζετε. Στο κατάστημα που έκανα την ενεργοποίηση του 5G ο υπάλληλος είχε τη φαεινή ιδέα να μου προτείνει όταν βρεθώ σε περιοχή με κάλυψη να δοκιμάσω το speed test και άμα ξαναπεράσω από εκεί να τον ενημερώσω. Και γώ βέβαια είχα τη φαεινή ιδέα να τον ακούσω χωρίς να έχω συνειδητοποιήσει ότι αυτά τα τεστ τρώνε πραγματικά ΜΒ που έχεις στο πακέτο. Ναι μεν η ταχύτητά ήταν φοβερή, 798Mbs download, 84Mbps upload όμως τα data μου εξανεμίστηκαν οπότε και σταμάτησα κάθε δοκιμή.

 

Με βάση τα παραπάνω που αποτελούν μια μάλλον περιορισμένη χρήση της συσκευής, και έχοντας υπ όψιν ότι μελλοντικά το 5G θα είναι καθημερινότητα (σε θέμα κατανάλωσης μπαταρίας και όχι data) θα ήθελα την άποψή σας για την απόδοση της μπαταρίας. Θα ήσασταν ευχαριστημένοι με αυτό το αποτέλεσμα;

 

ΤΝΧ

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα μας κάνεις, παντελώς άθλια είναι, δεν θεωρώ λογικό να έχω συσκευή και να την υπο λειτουργώ με όλα κλειστά για να βγάλει την μέρα θα είχε πάει σκουπίδια στη βδομάδα, 5 μηνών συσκευή φαντάζομαι να κλείσει χρόνο τι θα κάνει. Συσκευή κάτω από 7-8ωρες οθόνη για μένα είναι άχρηστη, προσωπική άποψη χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιων.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα μας κάνεις, παντελώς άθλια είναι, δεν θεωρώ λογικό να έχω συσκευή και να την υπο λειτουργώ με όλα κλειστά για να βγάλει την μέρα θα είχε πάει σκουπίδια στη βδομάδα, 5 μηνών συσκευή φαντάζομαι να κλείσει χρόνο τι θα κάνει. Συσκευή κάτω από 7-8ωρες οθόνη για μένα είναι άχρηστη, προσωπική άποψη χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιων.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το 8 ώρες sot είναι πάρα πολύ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως να σκεφτείτε Κ τι σας προσφέρει η συσκευή; μιλάμε για ένα κορυφαίο panel Κ κυρίως για έναν υπολογιστή τσέπης με χιλιάδες λειτουργίες. Μήπως είσαστε υπερβολικοί με 8 ώρες sot? Κ κυρίως πάντα παίζει ρόλο η χρήση του καθένα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να μας πει ο φίλος αν την οθόνη την έχει στα 120 και έβγαλε τέτοια απόδοση. Εγώ την είχα στα 60 και έβγαζα τη μέρα με το σενάριο του φίλου, στα 120 ήταν οριακό σε μένα.

Από εκεί και πέρα όποιος θέλει 8 βρες sot σε μια μέρα ( απορώ τι δουλειά κάνετε που σας παίρνει 8 ώρες να είστε στο κινητό, δεν το λέω ειρωνικά, όντως απορώ) υπάρχουν άλλες συσκευές που βγάζουν, είτε τέρατα είτε κατώτερες σε άλλους τομείς. Εδώ πχ μόνο ο αισθητήρας κάμερας και το πενακι ίσως τρώνε χώρο από μια πολύ μεγαλύτερη μπαταρία....

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Off topic: μια βοηθεια παιδια!στο vanced youtube δεν με βαζει.παλι μου το εχει ξανακανει και εκανα μια διαδικασια αλλα δεν θυμαμαι τωρα ποια ακριβως.μπορει καποιος να βοηθησει?ευχαριστω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Off topic: μια βοηθεια παιδια!στο vanced youtube δεν με βαζει.παλι μου το εχει ξανακανει και εκανα μια διαδικασια αλλα δεν θυμαμαι τωρα ποια ακριβως.μπορει καποιος να βοηθησει?ευχαριστω

 

Κατέβασε το από το play store, είναι επίσημα εκεί και παίζει άψογα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα λέτε όλα είναι θέμα αναγκών, προτεραιοτήτων και χρήση. Επίσης όμως είναι και θέμα τι σου διαφημίζουν και τελικά πόσο λένε ολόκληρη την αλήθεια και επίσης πόσο έχουν υποβιβαστεί η σειρά NOTE που ενώ ήταν μια κατηγορία μόνο του έχει γίνει ακόμα ένα πολύ καλό Android κινητό και απλά έχει πενάκι. Σε λίγο δε θα υπάρχει ούτε και αυτό και όλα καλά.

 

Και 3 επισημάνεις

 

Περιέγραψα μια μέρα που εκτός καραντίνας είναι καθημερινότητα φαντάζομαι για αρκετούς και ίσως μάλιστα να κυμαίνεται στα όρια της light προς medium χρήσης.

 

Δε μίλησα εγώ για 8 ώρες sot. Αυτό το 5 όμως που όπως είπαν είναι κάτι σαν benchmark για τις σύγχρονες ναυαρχίδες ισχύει για όλους ή θα βγει κανένας Κινέζος και θα γελάει; Και ενημερώστε με παρακαλώ πώς το βλέπουμε να ξέρω που βρίσκομαι. Πάντως συμφωνώ με τον Chios Είναι παντελώς άθλια τόσο η απόδοση κάτω από συνθήκες που περιέγραψα όσο και το αίσθημα να κάνεις δουλειά γρήγορα-γρήγορα στο κινητό και να κοιτάς μπαταρία μη σε κρεμάσει γιατί έχεις μέρα ακόμα μπροστά σου. Το μόνο θετικό είναι η γρήγορη φόρτιση που με το battery pack της Samsung των 1000μΑh δίνει ένα boost καμία 20% σε κανένα τεταρτάκι

 

Ναι προσφέρει πολλά σε hardware και κάποια στοιχεία που δικαιολογούν το χαρακτηρισμό υπολογιστή τσέπης. Όμως μη ξεχνάμε ότι παλιά πρόφερε και άλλα που δεν υπήρχε λόγος να τα βγάλουν αλλά το έκαναν.

 

Όσο αφορά τα Mhz. Έχω ενεργοποιήσει bixby routines και αλλάζει σε 120 Μhz μόνο σε browsers αφού όπως λένε μόνο σε browsing και σε gaming αξίζει. Οταν κλεινει ο browser γυρνάει στο 60Mhz.

 

Για 5G προς το παρόν το ξεχνάμε. Οταν έρθει με το καλό θα έχουμε 2ο γύρο γκρίνιας

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να μας πει ο φίλος αν την οθόνη την έχει στα 120 και έβγαλε τέτοια απόδοση. Εγώ την είχα στα 60 και έβγαζα τη μέρα με το σενάριο του φίλου, στα 120 ήταν οριακό σε μένα.

Από εκεί και πέρα όποιος θέλει 8 βρες sot σε μια μέρα ( απορώ τι δουλειά κάνετε που σας παίρνει 8 ώρες να είστε στο κινητό, δεν το λέω ειρωνικά, όντως απορώ) υπάρχουν άλλες συσκευές που βγάζουν, είτε τέρατα είτε κατώτερες σε άλλους τομείς. Εδώ πχ μόνο ο αισθητήρας κάμερας και το πενακι ίσως τρώνε χώρο από μια πολύ μεγαλύτερη μπαταρία....

 

καλησπέρα!συμφωνώ απόλυτα με τον Νίκο!!

 

παμε τώρα στις τελευταίες δικές μου ημέρες που είμαι έξω συνέχεια και έχω 4 g τις 8 ωρες της ημερας απο το πρωι,οπως και πολλα τηλεφωνα!

 

γυρίζω στο σπίτι στις 17.00 περίπου και με όλα αυτά με εξοικονόμηση ενέργειας on ειμαι στο 63% και φυσικα επειδη εκανα δοκιμη και με ολα στο φουλ γυρισα με 51%!

αρκουντως ικανοποιημένος!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το από το play store, είναι επίσημα εκεί και παίζει άψογα

 

Το αυθεντικό vanced δεν είναι κ ούτε θα ανέβει ποτέ στο play store. Αφου μιλάμε για μονταρισμενη έκδοση με δυνατότητα αφαίρεσης διαφημίσεων, το κυρίως έσοδο της google δλδ.

 

https://vancedapp.com/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...