Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει, όταν πληρώνουμε 1,5 χιλιάρικο για συσκευή, το έξοδο για πενάκι είναι καραμέλες.....

 

Όσο για την θήκη, προσωπικά τουλάχιστον πάντα χρησιμοποιώ οπότε έχω τον όγκο της. Δεν με ενοχλεί ο έξτρα όγκος για το πενάκι (άλλωστε το s21u είναι λίγο πιο συμμαζεμένο σε σχέση με το s20u). Επίσης τα πρώτα τεστ που κυκλοφόρησαν δείχνουν καλύτερη αυτονομία από το s20u (το οποίο έχει ίδια μπαταρία) οπότε ο νέος exynos μάλλον κάνει δουλίτσα....

 

Ευτυχώς όμως αφαίρεσαν την sd οπότε ξενέρωσα πάρα πολύ κι έτσι δεν θα τρέξω να το πάρω. Τουλάχιστον άμεσα.

 

Πενακι χωρίς λειτουργιες bt 40€. Άγνωστο ποσο θα έχει το pro που είναι ιδιο με αυτό που έχει τώρα το μέσα στην τιμή το note και θα υποστηρίζει bt. Και οχι απαραίτητα το ultra , αλλά και το απλό note των 700€ το έχει τώρα ενώ μετά θα θες και 1500 για το τηλέφωνό και άλλα 100 για το pen... Περιττός όγκος στην μια πλευρά της θήκης, που μια που είδα και τρώει άκυρο για τα 80 που ζητάει (μαζί με το απλό pen ) καθώς σε πέσιμο θα κλαις σίγουρα το pen και θα χάνεται και εύκολα. Δεν νομίζω να εχει ουτε καν την τυπική υπενθύμιση ότι το πενάκι είναι μακριά από το κινητό λόγω έλλειψης bt. Μου αρέσει που γκρίνιαζαν μερικοί που άλλαξε θέση στο pen . Αλλα δεν υπολόγιζαν τα χειρότερα . Να είναι όλο εκτεθειμένο από τα αριστερά σε αντι εργονομικη θεση...

 

Ευτυχώς υπάρχουν ανυπόμονοι και θα βρίσκουμε το note 20 ultra σε τιμές χώμα ως αντικατάσταση.

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νικο,μπαταρια και καμερα,κυριως μπαταρια.

Υ.Γ.τι λεει το tmax???;)

Το snap εχεις???

Y.Γ Δυναμη ειναι!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως βιάζονται να τερματίσουν τα note.

 

Η θήκη με τον έξτρα όγκο για το μικρο πενάκι σε καμια περίπτωση δεν αντικαθιστά την ενσωματωμένη λύση του note.

 

Γενικά θα έπρεπε νομίζω να κινούνται σε 2 μοντέλα στα s series + note

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το snap εχεις???

Y.Γ Δυναμη ειναι!!!

 

Exynos.δεν με εχει αφησει ποτε ειναι η αληθεια μεσα στη μερα .κυριως για ψυχολογικους λογους.

Υ.Γ.ironmax εδω.:lol::lol:

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως βιάζονται να τερματίσουν τα note.

 

Εννοείται πως βιάζονται και ο λόγος είναι απλός. Πρέπει να σε σπρώξουν στα foldable.

Επίσης αν ήθελαν να καταργήσουν μια σειρά, αυτή ήταν η s που υστερεί (στο πενάκι) και όχι η Note. Όμως λιγουρεύονται το σημαντικό κοινό της σειράς Note. Με αυτό μπορεί να πάρει μπρος και μεγάλη ώθηση το νέο εγχείρημα (fold)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πες μου δυο πολυ δυνατους λογους εκτος του μικριβιου της αλλαγης για να πας στο σ21 σε σχεση με το Νοτελι???

Εγω παντως με τιποτα δεν αλλαζω το εργαλειο

 

Πρώτα απ' όλα αυτονομία. Θα μπορείς να έχεις 120hz χωρίς άγχος (ή έστω αρκετά μικρότερο). Το Note δεν βγάζει μέρα με 120hz εκτός κι αν σου φτάνει ένα 4ωρο sot....

Αναβάθμιση κάμερας (μένει να το δούμε στην πράξη)

Νέος αρκετά βελτιωμένος exynos (εκτός κι αν είσαι γενναίος και παίρνεις Snap)

Προσωπικά (ακόμα τουλάχιστον) το απορρίπτω αλλά υπάρχουν σημαντικοί λόγοι να του ρίξει κάποιος την προσοχή του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πενακι χωρίς λειτουργιες bt 40€. Άγνωστο ποσο θα έχει το pro που είναι ιδιο με αυτό που έχει τώρα το μέσα στην τιμή το note και θα υποστηρίζει bt. Και οχι απαραίτητα το ultra , αλλά και το απλό note των 700€ το έχει τώρα ενώ μετά θα θες και 1500 για το τηλέφωνό και άλλα 100 για το pen... Περιττός όγκος στην μια πλευρά της θήκης, που μια που είδα και τρώει άκυρο για τα 80 που ζητάει (μαζί με το απλό pen ) καθώς σε πέσιμο θα κλαις σίγουρα το pen και θα χάνεται και εύκολα. Δεν νομίζω να εχει ουτε καν την τυπική υπενθύμιση ότι το πενάκι είναι μακριά από το κινητό λόγω έλλειψης bt. Μου αρέσει που γκρίνιαζαν μερικοί που άλλαξε θέση στο pen . Αλλα δεν υπολόγιζαν τα χειρότερα . Να είναι όλο εκτεθειμένο από τα αριστερά σε αντι εργονομικη θεση...

 

Ευτυχώς υπάρχουν ανυπόμονοι και θα βρίσκουμε το note 20 ultra σε τιμές χώμα ως αντικατάσταση.

 

Εννοείται πως η λύση θήκης κλπ δεν ισοδυναμεί με το ενσωματωμένο πενάκι του note. Το ξέρουν καλά και γι αυτό το έκαναν έτσι.

Είναι μία λύση ανάγκης για όσους δεν θέλουμε να πάμε εκεί που μας σπρώχνουν, στα foldable....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χτες ηρθε update το οποίο περίμενα πως και πως μήπως και διορθώσουν και το πρόβλημα με τα navigation gestures τα οποία είναι "αναισθητα" αν δεν έχεις ενεργοποιημενα τα hints (δλδ τις παυλες). Αν κάποιος το έχει κάνει ας μας πει αν είδες κάποια βελτίωση σε αυτό, εγώ νομίζω ότι διορθώθηκε ελάχιστα αλλά και πάλι δεν είναι όπως πριν...

 

Στάλθηκε από το Samsung Note20 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάξτε το bixby routines. Ένα παράδειγμα :

Βρείτε για ποιες εφαρμογές θέλετε 120Mhz και ενεργοποιήστε την επιλογή μόνο όταν ανοίγετε αυτές τις εφαρμογές και να γυρνάει σε 60 όταν κλείνουν. Το ίδιο και αν χρησιμοποιείτε NFC. Να ενεργοποιείται μόνο με τις εφαρμογές που θέλετε όπως πληρωμές.

 

Άλλο παράδειγμα αν δε το σβήνετε τα βράδια τότε για ένα διάστημα να απενεργοποιεί όλα τα connections ακόμα και να ρίχνει το σήμα από 5G σε 3G/2G και να επανέρχετε μετά το τέλος της περιόδου που έχετε ορίσει.

 

Έκανα και δοκιμές με άλλα routines εξοικονόμισης μπαταρίας αλλά δεν έπιασαν. Δοκιμάστε μήπως πίασουν σε σάς π.χ όταν το σήμα wifi φτάσει σε λιγότερο από 2 μπάρες να απενεγοποιείται το wifι.

 

Σε άλλα νέα τώρα, δικινδυνεύοντας μια πρόβλεψη. Αν τελικά η Sammy αποκαθηλώσει το βασιλιά, είναι θέμα 2 χρόνων το πολύ να τον επαναφέρει με δόξα και τιμή. Και βέβαια κατά την αγαπημένη της πρακτική να μας το παρουσιάσει ότι ακούει τις απαιτήσεις των χρηστών (και όχι οτι έκανε του κεφαλιού της). Το κάνει συχνά, βάζει βγάζει futures και θριαμβολογεί σαν καινοτομία για κάτι που έχει κάνει ή ίδια χρόνια πρίν. Οι νοτάκιδες δύσκολα θα βολευτούν με κάτι από τα υπόλοιπα καλούδια της Sammy εκτός αν καταφέρει να κάνει το fold πολύ λεπτό και να έχει πενάκι ενσωματομένο. Στη καλύτερη, μια μερίδα μπορέι να ακολουθήσει αλλά θεωρώ ότι οι πιο πολλοί θα γυρίσουν τη πλάτη ή θα παραμείνουν στα ΝΟΤΕ που έχουν. Υγεία να έχουμε και τα ξαναλέμε για τη πρόβλεψη το 2023

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Χτες ηρθε update το οποίο περίμενα πως και πως μήπως και διορθώσουν και το πρόβλημα με τα navigation gestures τα οποία είναι "αναισθητα" αν δεν έχεις ενεργοποιημενα τα hints (δλδ τις παυλες). Αν κάποιος το έχει κάνει ας μας πει αν είδες κάποια βελτίωση σε αυτό, εγώ νομίζω ότι διορθώθηκε ελάχιστα αλλά και πάλι δεν είναι όπως πριν...

 

Στάλθηκε από το Samsung Note20 Ultra

 

Αυτό που με τα updates χαλάν τα πράγματα πρέπει να το κοιτάξουν κάποια στιγμή στη Samsung.

 

Και μια και το έφερε η κουβέντα. Ποια η άποψή σας για το "αναβαθμισμένο" split screen; Σας βολεύει να έχετε μόνο 3 πρόσφατες εφαρμογές διαθέσιμες και τις υπόλοιπε να τις ψάχνετε στο edge screen;

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εχω διαβασει κ τα προηγουμενα post οσον αφορα την αυτονομια της μπαταριας κ θα ηθελα μετα απο τις οποιες αναβαθμισεις εχουν γινει κτλ, ως κατοχος note 10+ σχετικα ικανοποιημενος απο πρωι ως βραδυ να ειμαι πχ με ενα 40% με φυσιολογικη χρηση, τι ποσοστο αποκλισης μπαταριας εχει το 20αρι που καποιοι το αναφερουν ως το πλεον αρνητικο της συσκευης? Θα με βοηθουσε πολυ μια απαντηση κ ειδικα απο πρωιν κατοχο note10+

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

2 είναι τα όποια κίνητρα να φύγει κάποιος από το note 20 ultra για να πάει στο s21 ultra.

120 Hz στην wqhd+ ανάλυση.

Βελτιωμένη απόδοση και κυρίως βελτιωμένη ενεργειακή διαχείριση του νέου exynos.

 

Στις κάμερες περιμένω ελάχιστη διαφορά υπέρ του νέου μοντέλου που στην καθημερινή χρήση δεν θα σε απασχολεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εχω διαβασει κ τα προηγουμενα post οσον αφορα την αυτονομια της μπαταριας κ θα ηθελα μετα απο τις οποιες αναβαθμισεις εχουν γινει κτλ, ως κατοχος note 10+ σχετικα ικανοποιημενος απο πρωι ως βραδυ να ειμαι πχ με ενα 40% με φυσιολογικη χρηση, τι ποσοστο αποκλισης μπαταριας εχει το 20αρι που καποιοι το αναφερουν ως το πλεον αρνητικο της συσκευης? Θα με βοηθουσε πολυ μια απαντηση κ ειδικα απο πρωιν κατοχο note10+

 

Ειχα το 10+ και απο τελος Σεπτεμβρη το 20 ultra στα 120hz παντα, ειναι περιπου στα ιδια, ισως και λιγο παραπανω αυτονομια υπερ του 20.

Link to comment
Share on other sites

Νικο,μπαταρια και καμερα,κυριως μπαταρια.

Υ.Γ.τι λεει το tmax???;)

καλημέρα!επειδή θα έχει καλύτερο telephoto?

ε και?ποσό και που θα δεις την απόλυτη διαφορά?

 

για την μπαταρία?καλή είναι,θα μπορούσε καλύτερα,αλλα όχι και για πέταμα βρε παιδιά!

 

μιλάω έτσι,σαν δικηγόρος του Νοτε και ελπίζω να σου σώσω τα λεφτά σου αν είσαι στο να το πάρεις η όχι!

κράτησε το αρκετά ακόμη και ευχαριστησου το!κι αν θέλει φόρτιση μέσα στην ημέρα,δεν πειράζει!ευχαριστησου το,να πεις όταν το δώσεις τουλάχιστον ότι το έζησες!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

υπέροχα νέα!!!!!!όπως το ευχόμουν!είμαστε οι τελευταίοι των Μοικανων!!!!:p:p:p:p:p:p

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το 10+ και απο τελος Σεπτεμβρη το 20 ultra στα 120hz παντα, ειναι περιπου στα ιδια, ισως και λιγο παραπανω αυτονομια υπερ του 20.

 

Σοβαρα? Τοτε γιατι ολη αυτη η υπερβολη για την μπαταρια αν ειναι καλυτερο κ απο το 10αρι κ μαλιστα σε 120? Εχω μπερδευτει λιγο! Παντος σ ευχαριστω

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα? Τοτε γιατι ολη αυτη η υπερβολη για την μπαταρια αν ειναι καλυτερο κ απο το 10αρι κ μαλιστα σε 120? Εχω μπερδευτει λιγο! Παντος σ ευχαριστω

 

εγω που ειχα το 10αρι παντως, ημουν οριακα κατω σε αυτονομια στα 60hz. δηλαδη με το 10αρι ισως σκεφτομουν να παω σε 2η μερα χρησης, με το 20αρι ποτε. βεβαια με το 10αρι εκατσα κανα μηνα μονο και μονο χειμωνα ενω το 20αρι το ειχα απο καλοκαιρι οπου ειδα διαφορα στην επιπτωση της ζεστης και της μεγαλυτερης ημερας που ειχαμε τοτε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα? Τοτε γιατι ολη αυτη η υπερβολη για την μπαταρια αν ειναι καλυτερο κ απο το 10αρι κ μαλιστα σε 120? Εχω μπερδευτει λιγο! Παντος σ ευχαριστω

 

Πρώτα απ όλα φαίνεται ότι υπάρχουν 2 τάσεις. Από τη μία όσοι είναι ευχαριστημένοι με τη μπαταρία και από την άλλη εμείς που δεν είμαστε.

 

Αυτό που χαρακτηρίζεις υπερβολή γίνεται για 5 λόγους

 

O 1ος είναι γιατι το ΝΟΤΕ 20U έχει μικρότερη μπαταρία ακόμα και από το S20U ενώ έχει πιο μεγάλη σε μέγεθος και ανάλυση οθόνη.

Ο 2ος είναι γιατί το ΝΟΤΕ 20U στην Ευρώπη, και στην Ελλάδα βεβαίως, έχει τον exynos που είναι πιο ενεργοβόρος αντί του snapdragon που κάνει καλύτερη διαχείρηση ενέργειας αλλά τον φυλάνε για την Αμερική.

Ο 3ος λόγος είναι πρακτικός γιατί λόγω των παραπάνω δεν μπορείς χωρίς άγχος να εκμεταλευτείς όλα τα πλεονεκτήματα που δίνει το 20U και με λίγη σοβαρή χρήση ψάχνεις για μπρίζες για να σε βγάλει τη μέρα.

Ο 4ος λόγος είναι γιατί η Sammy είναι γενικά βάλε βγάλε και δε δίνει ποτέ κάτι ολοκληρωμένο να το φχαριστηθείς εντελώς

και ο 5ος λόγος είναι το παράπονο για όλα τα παραπάνω.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

 

υπέροχα νέα!!!!!!όπως το ευχόμουν!είμαστε οι τελευταίοι των Μοικανων!!!!:p:p:p:p:p:p

 

Βρε τρελέ, αφού σου το ξαναείπα. Αν βγει ένα τελευταίο note 21 και το πάρεις, πάλι ο τελευταίος των Μοϊκανών δεν θα είσαι???.... :lol :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα παιδια, ετσι που περιγραφουν καποιοι νομιζεις οτι με πεντε κλησεις και λιγο σερφαρισμα πας απο 100 στο 20 οταν θα ηταν πχ το 10αρι στο 60.

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα παιδια, ετσι που περιγραφουν καποιοι νομιζεις οτι με πεντε κλησεις και λιγο σερφαρισμα πας απο 100 στο 20 οταν θα ηταν πχ το 10αρι στο 60.

 

Με τον ερχομό του Android 11 βελτιώθηκε κάπως η μπαταρία. Από το Note 10 πάντως είναι καλύτερη.

Εγώ πάντως που γκρινιάζω είναι ότι αφενός θέλω μεγάλο sot και από την άλλη ότι δεν μπορώ να έχω 120hz χωρίς ενδιάμεση φόρτιση. Απαράδεκτο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο να αφησουμε τετοιο κοσμημα αν και πιστευω στην σειρα s21 ultra εχουν κανει

τρομερη δουλεια!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχω το note 20 plus snap. Δεν έχω κάνει κάποια διαδικασία για 5g παρόλα αυτά δείχνει ότι το υποστηρίζει.

Τελικά έχω ή δεν έχω 5g παιδιά.

Απλά ρωτάω γιατί εδώ που είμαι δεν έχει 5g.

Είχα ακούσει ότι πρέπει να στείλεις κάπου , SMS για ενεργοποίηση κτλ. Τι ισχύει???

Cosmote η σύνδεση μου78bb926656fbfa34282405832a78edda.jpg

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Έχω το note 20 plus snap. Δεν έχω κάνει κάποια διαδικασία για 5g παρόλα αυτά δείχνει ότι το υποστηρίζει.

Τελικά έχω ή δεν έχω 5g παιδιά.

Απλά ρωτάω γιατί εδώ που είμαι δεν έχει 5g.

Είχα ακούσει ότι πρέπει να στείλεις κάπου , SMS για ενεργοποίηση κτλ. Τι ισχύει???

Cosmote η σύνδεση μου78bb926656fbfa34282405832a78edda.jpg

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

 

Στελνεις στο 1333 το μνμ 5G.σου δειχνει τη δυνατοτητα 5G οτι δηλαδη το υποστηριζει η συσκευη.αν στην περιοχη σου δεν εχεις ακομα 5G τοτε δεν.οπως κ γω.αν εισαι σε πολη που υποστηριζει,θα στο γυρισει αυτοματα σε 5G

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το note 20 plus snap. Δεν έχω κάνει κάποια διαδικασία για 5g παρόλα αυτά δείχνει ότι το υποστηρίζει.

Τελικά έχω ή δεν έχω 5g παιδιά.

Απλά ρωτάω γιατί εδώ που είμαι δεν έχει 5g.

Είχα ακούσει ότι πρέπει να στείλεις κάπου , SMS για ενεργοποίηση κτλ. Τι ισχύει???

Cosmote η σύνδεση μου78bb926656fbfa34282405832a78edda.jpg

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

 

Φίλε η συσκευή σου υποστηρίζει ελληνικο μενού ; ή μόνο τα ευρωπαϊκά με τον exynos?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε η συσκευή σου υποστηρίζει ελληνικο μενού ; ή μόνο τα ευρωπαϊκά με τον exynos?
Έχει ελληνικά αλλά όχι φουλ.

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στελνεις στο 1333 το μνμ 5G.σου δειχνει τη δυνατοτητα 5G οτι δηλαδη το υποστηριζει η συσκευη.αν στην περιοχη σου δεν εχεις ακομα 5G τοτε δεν.οπως κ γω.αν εισαι σε πολη που υποστηριζει,θα στο γυρισει αυτοματα σε 5G
Βασίλη έστειλα μύνημα, αλλά μου λέει ότι η συσκευή δεν υποστηρίζει το 5g

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Έχει ελληνικά αλλά όχι φουλ.

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασίλη έστειλα μύνημα, αλλά μου λέει ότι η συσκευή δεν υποστηρίζει το 5g

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

Νικο,Δεν εχει ενταξει η cosmote τοτε το ultra με snapdragon στις συμβατες συσκυες.ισως εχει αλλο πρωτοκολλο.υποστηριζει 5 G αφου στο βγαζει η συσκευη αλλα οχι τοτε για cosmote δικτυο.ετσι φαινεται.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Νικο,Δεν εχει ενταξει η cosmote τοτε το ultra με snapdragon στις συμβατες συσκυες.ισως εχει αλλο πρωτοκολλο.υποστηριζει 5 G αφου στο βγαζει η συσκευη αλλα οχι τοτε για cosmote δικτυο.ετσι φαινεται.
Άντε να δούμε.

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...