Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση σε όσους έχουν το κινητό σχετικά με την κάμερα..

 

Μέχρι ποσό ζουμ μπορεί να κάνει το galaxy note 20 ultra;

Ένας γνωστός μου που το έχει και το περιεργάστηκα, είχε ζουμ μέχρι 6x!

Στο gsmarena.com λέει ότι έχει ζουμ 50x.

Έψαξα και στη λειτουργία "επαγγελματική" δεν βρήκα κάτι, ίσως να μην έψαξα καλά.

 

Μπορείτε να βοηθήσετε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση σε όσους έχουν το κινητό σχετικά με την κάμερα..

 

Μέχρι ποσό ζουμ μπορεί να κάνει το galaxy note 20 ultra;

Ένας γνωστός μου που το έχει και το περιεργάστηκα, είχε ζουμ μέχρι 6x!

Στο gsmarena.com λέει ότι έχει ζουμ 50x.

Έψαξα και στη λειτουργία "επαγγελματική" δεν βρήκα κάτι, ίσως να μην έψαξα καλά.

 

Μπορείτε να βοηθήσετε;

 

6x έχει στα 108mp.

Πες του να μάθει να το δουλεύει, δεν το δουλεύεις στα 108 εκτός από πολύ ειδικές και ιδανικές συνθήκες. Προφανώς για να βλέπει το 6x μόνο θα το έχει μόνιμα εκεί

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το 50x είναι στην ουσία το 6x;

Δεν το έχω μαζί το κινητό τώρα να δοκιμάσω.

Μου πέρασε η ιδέα ότι θα το είχα στο βίντεο, αλλα στο 6x απωτυπωσα φωτόγραφια.

Link to comment
Share on other sites

DrDino ευχαριστώ για την εικόνα, θα το προσπαθήσω αύριο.

 

Μου φάνηκε παράξενο καθώς ενώ ξέρω ότι έχει 12mpx camera η τελεφωτο, το xiaomi mi note 10 μου στα 5mpx η 5 τελεφωτο, τράβαγε καλύτερες φωτογραφίες σε ζουμ σε πινακίδα με γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το σκεφτεί σοβαρά η Samsung να βάλει tutorial.....

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

 

Έλεος ρε παιδιά, άμα για μια τέτοια απλή επιλογή θέλετε tutorial τότε πάρτε 3310, ολόκληρο 108 γράφει στο μέγεθος της φώτο, ολόκληρο marketing στήριξαν στα 50x και 100x, είναι δυνατόν να πηγαίνει 6x και να μην ψάχνεις τις βασικές ρυθμίσεις ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι στις διακοπές, την τελευταία μέρα που θα έχω όλο υλικό, να χάσω το κινητό, καλά κρασιά, το τελευταίο που θα με νοιάζει είναι αυτές οι φωτογραφίες....άσε που με τη μπαταρία του note το άμεσα γίνεται βράδυ δίπλα από την πρίζα , ή για άλλους εφόσον έχουν data παντού. Ειδικά σε μαγαζιά δεν περιμένεις να βρεις 200άρα ταχύτητα όλη για πάρτη σου για να ανεβάσεις κάνα βίντεο από διακοπές εύκολα. Γιαυτό λέμε ότι η sd είναι αναντικαταστατη

 

Νίκο, οι φωτογραφίες της ημέρας ανεβαίνουν κάθε βράδυ ή ακόμα και κατά την διάρκεια όλης της ημέρας. Όχι την τελευταία ημέρα των διακοπών. Επίσης, αν παθει κατι το τηλέφωνο ή η sd (πχ κλοπή κλπ), ναι μεν κλαις την συσκευή σου αλλά αυτή με κάποιο κόστος την αντικαθιστάς. Τις στιγμές που "αιχμαλώτισες όμως???

Για μένα χρειάζεται το cloud αλλά μόνο για back up.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω πάλι με το cloud σώθηκα.

Ούτε μεταφορές σε σκληρούς και όπου είμαι σε όποιον υπλογιστή εχω με τον κωδικο μου όλα μου τα αρχεία!

 

Και είσαι πχ αραχτός στην παραλία και θέλεις να δεις ένα βιντεάκι ή να το δείξεις στην παρέα σου. Τι κάνεις? Οι ταχύτητες data είναι φορτωμένος με όλο τον κόσμο να σερφαρει και το βίντεο το βλέπεις με σπασίματα μέχρι που λες άκυρο.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλά επίλεξες και εσύ την παραλία!

Υπάρχουν πολλά μέρη που χρησιμοποιώ το cloud όταν δεν έχω ή δεν θέλω να έχω ή δεν μπορώ να έχω το κινητό μου!

Και εμένα στην sd αποθηκεύονται απλά με το cloud έχω το κεφάλι μου ήσυχο και δεν κάθομαι να τις περνάω και σε εξωτερικό σκληρό!

Τέσπα ο καθένας όπως βολεύεται!

Ναι η sd είναι χρήσιμη!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για tutorial αλλά είχα συνηθίσει xiaomi μενου τα τελευταία χρόνια. Το xiaomi mi note 10 στη λειτουργία προ, η κάμερα των 108, κάνει 10x ζουμ όχι 6x.

 

Αλλά αυτή η επιλογή πού μου έδειξε ο DR.. 3:4 (108) σε σχέση με την 3:4 (σκετο), ποια η διαφορά τους; Στην 3:4 σκέτο πας κατευθείαν στον περισκόπιο φακό τον 12αρι, η μένει στον 12αρι 108?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νίκο mpl μπορεί κάποιοι να νομίζουν ότι από το το 1x έως το 2x zoom, να είναι 10x ζουμ, καθώς μέχρι να πας στο 2x, υπάρχει μια διαδικασία... (1.1, 1,2, 1,3... 1.9, 2x! )

Κάπως έτσι σκέφτηκα πιο πριν όταν είδα το 6x..

(60x μείον τα 10x του υπερευρυγωνιου) .

:P

Πάντως ο φίλος μου αν δεν του εξηγήσω πως γίνεται το ζουμ όπως μου εξήγησε ο dr, δεν θα το βρει ποτέ. Δεν έχει ιδέα από κινητά και απλώς πήρε κάτι ακριβό..

Link to comment
Share on other sites

Το πρόσεξες Νοτάκια 20U 5G;

 

Από τη σελίδα της Samsung για το Galaxy21U :

"ΕΞΥΠΝΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ

Μπαταρία που διαρκεί όσο η μέρα σου

Η έξυπνη διαχείριση μπαταρίας του Galaxy S21 Ultra 5G διαρκεί περισσότερο από μία ημέρα - ακόμη και σε 5G. Με μέγιστη ισχύ 5000mAh, συνδυάζεται με τη νέα οθόνη και τον επεξεργαστή για να διαρκεί περισσότερο από 24 ώρες.8, 9"

 

Τι σημάινει αυτό; Εσύ (και γώ δηλαδή) που έχουμε μικρότερη μπαταρία και άλλον επεξεργαστή, με 5G θα ψάχνουμε μπρίζες.

Το 8 σημαίνει ότι η ονομαστική (ελάχιστη) χωρητικότητα είναι 4855 mAh, όπως για μάς είναι 4370mAh

 

Εξακολουθώ να ρίχνω τη πρόταση και θέλω αντιδράσεις.

Η Samsung θα πρέπει να αυξήσει το χρόνο εγγύσης στις μπαταρίες του NOTE 20U ώστε και μετά τη περίοδο που λήγει τώρα (νομίζω ένας χρόνος) και θα αρχίσει να πέφτει η απόδοσή της μπαρταρίας, να μπορύμε να την αλλάξουμε χωρίς κόστος ώστε να συνεχίσει η συσκευή να έχει μία απόδοση τουλάχιστον στα όρια της ανοχής.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Η να ξεκινήσει να κάνει καλύτερη διαχείριση σε αυτήν όπως άλλες εταιρίες.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η να ξεκινήσει να κάνει καλύτερη διαχείριση σε αυτήν όπως άλλες εταιρίες.

 

Δε ξέρω ρε φίλος, αν μπορούσε να το κάνει δε θα το έκανε; Έχει φάει τόσο κράξιμο παγκοσμίως και καμία αντίδραση. Ακόμα και με το UI 3 όσοι ήταν ευχαριστημένοι συνεχίσουν και είναι, οι δυσαρεστημένοι κάποιοι αναφέρουν βελτίωση αλλά η μεγάλη πλειοψηφία θεωρώ δεν έχει δεί κάποια αξιόλογη διαφορά. Και με τον ερχομό του 5G φοβάμαι νέο κύμμα δυσαρέσκειας.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Νίκο, οι φωτογραφίες της ημέρας ανεβαίνουν κάθε βράδυ ή ακόμα και κατά την διάρκεια όλης της ημέρας. Όχι την τελευταία ημέρα των διακοπών. Επίσης, αν παθει κατι το τηλέφωνο ή η sd (πχ κλοπή κλπ), ναι μεν κλαις την συσκευή σου αλλά αυτή με κάποιο κόστος την αντικαθιστάς. Τις στιγμές που "αιχμαλώτισες όμως???

Για μένα χρειάζεται το cloud αλλά μόνο για back up.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και είσαι πχ αραχτός στην παραλία και θέλεις να δεις ένα βιντεάκι ή να το δείξεις στην παρέα σου. Τι κάνεις? Οι ταχύτητες data είναι φορτωμένος με όλο τον κόσμο να σερφαρει και το βίντεο το βλέπεις με σπασίματα μέχρι που λες άκυρο.....

 

δε με καταλαβες, εννοω οτι για να παθεις τη μεγιστη ζημια θα πρεπει να χασεις τη συσκευη σου την τελευταια μερα, αν την χασεις την 2η μερα πχ δε θα εχεις και συσκευη να βγαζεις φωτο.

αυτο εννοουσα. κατα τα αλλα σιγουρα το cloud εχει πλεονεκτηματα,προς θεου δεν ειπα οτι ειναι αχρηστο, απλα ειναι κριμα να σου κοβουν την SD Που ειναι ενα σοβαρο πλεονεκτημα το οποιο δεν εχει εναλλακτικη ισαξια και με ισο κοστος. Ποσο μαλλον οταν δεν σου μειωνει και παχος ή μεγεθος απο την περσινη συσκευη... (καθως σε αυτο το τουβλοειδες μεγεθος που φτασαμε, και μια ελαχιστη μειωση θα μετρουσε)

 

 

Δεν ξέρω για tutorial αλλά είχα συνηθίσει xiaomi μενου τα τελευταία χρόνια. Το xiaomi mi note 10 στη λειτουργία προ, η κάμερα των 108, κάνει 10x ζουμ όχι 6x.

 

Αλλά αυτή η επιλογή πού μου έδειξε ο DR.. 3:4 (108) σε σχέση με την 3:4 (σκετο), ποια η διαφορά τους; Στην 3:4 σκέτο πας κατευθείαν στον περισκόπιο φακό τον 12αρι, η μένει στον 12αρι 108?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νίκο mpl μπορεί κάποιοι να νομίζουν ότι από το το 1x έως το 2x zoom, να είναι 10x ζουμ, καθώς μέχρι να πας στο 2x, υπάρχει μια διαδικασία... (1.1, 1,2, 1,3... 1.9, 2x! )

Κάπως έτσι σκέφτηκα πιο πριν όταν είδα το 6x..

(60x μείον τα 10x του υπερευρυγωνιου) .

:P

Πάντως ο φίλος μου αν δεν του εξηγήσω πως γίνεται το ζουμ όπως μου εξήγησε ο dr, δεν θα το βρει ποτέ. Δεν έχει ιδέα από κινητά και απλώς πήρε κάτι ακριβό..

 

φιλε μου τα εχεις μπλεξει λιγο. αλλο η λειτουργια pro αλλο η αυτοματη. Δε θυμαμαι βεβαια σε τι ζουμ φτανει το pro του samsung αλλα οπως και να εχει η λειτουργια που μιλαμε ηταν στο αυτοματο. Εχεις δηλαδη 108ΜΡ στο αυτοματο, με αναλογια 3:4 ή 12MP με αναλογια 3:4 (το σκετο).

Οσο για το ζουμ δε μπορει να λες οτι το 50x νομιζες οτι ειναι τα ενδιαμεσα. εσυ ο ιδιος γραφεις 1.1x. Το 1.1 δεν ειναι 10, ειναι 1.1. Απλη αριθμητικη

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για tutorial αλλά είχα συνηθίσει xiaomi μενου τα τελευταία χρόνια. Το xiaomi mi note 10 στη λειτουργία προ, η κάμερα των 108, κάνει 10x ζουμ όχι 6x.

 

Αλλά αυτή η επιλογή πού μου έδειξε ο DR.. 3:4 (108) σε σχέση με την 3:4 (σκετο), ποια η διαφορά τους; Στην 3:4 σκέτο πας κατευθείαν στον περισκόπιο φακό τον 12αρι, η μένει στον 12αρι 108?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νίκο mpl μπορεί κάποιοι να νομίζουν ότι από το το 1x έως το 2x zoom, να είναι 10x ζουμ, καθώς μέχρι να πας στο 2x, υπάρχει μια διαδικασία... (1.1, 1,2, 1,3... 1.9, 2x! )

Κάπως έτσι σκέφτηκα πιο πριν όταν είδα το 6x..

(60x μείον τα 10x του υπερευρυγωνιου) .

:P

Πάντως ο φίλος μου αν δεν του εξηγήσω πως γίνεται το ζουμ όπως μου εξήγησε ο dr, δεν θα το βρει ποτέ. Δεν έχει ιδέα από κινητά και απλώς πήρε κάτι ακριβό..

λοιπόν,θα πρέπει να παω και για Xiaomi!ειδα στο dual video μπρος και πισω καμερες και στις φωτο απιστευτα weather effect!

αφού τα πήρεη samsung και αφου περιμενω να δω αν θα βαλουν διπλη προβολη μπρος πισω στο huawei με το emui 11 και αν οχι,ε τελικα εχω νευριασει,δηλαδη πρεπει να εχω απ ολες τις εταιιρες κινητα για να τα εχω ολα και να μην μου λειπει τιποτα?:mad::mad::mad::mad:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε ξέρω ρε φίλος, αν μπορούσε να το κάνει δε θα το έκανε; Έχει φάει τόσο κράξιμο παγκοσμίως και καμία αντίδραση. Ακόμα και με το UI 3 όσοι ήταν ευχαριστημένοι συνεχίσουν και είναι, οι δυσαρεστημένοι κάποιοι αναφέρουν βελτίωση αλλά η μεγάλη πλειοψηφία θεωρώ δεν έχει δεί κάποια αξιόλογη διαφορά. Και με τον ερχομό του 5G φοβάμαι νέο κύμμα δυσαρέσκειας.

 

με μια μέτρια εξοικονόμηση μπταριας ούτε με 5 g θα εχουμε καποιο ιδιαιτερο προβλημα παιδια!εμεινα με εξοικονομηση ενεργειας με ενεργοποιημενο 5g(οταν το βρω) ομως 2 βδομαδες να δω τι γινεται και συνεχιζω ακομη!

από εκεί που ήμουν σε γενικές γραμμές ικανοποθημενος από την μπαταρία του,τωρα μου εμπνέει μια ωραία σιγουριά!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Και επιπλέον έξοδο για αγορά pen και αναγκαστικά σε ειδική θήκη για να βάζουμε το pen . Και αν κρίνω από την στρατηγική που δίνει s pen μονο στο ultra δύσκολα θα δούμε φτηνότερες λύσεις όπως βλέπαμε το μικρό note και το lite .

Κακή επιλογή.

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτεστε να πατε σε s21 ultra?ή μονο εγω τρωγομαι..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Και επιπλέον έξοδο για αγορά pen και αναγκαστικά σε ειδική θήκη για να βάζουμε το pen . Και αν κρίνω από την στρατηγική που δίνει s pen μονο στο ultra δύσκολα θα δούμε φτηνότερες λύσεις όπως βλέπαμε το μικρό note και το lite .

Κακή επιλογή.

 

Εντάξει, όταν πληρώνουμε 1,5 χιλιάρικο για συσκευή, το έξοδο για πενάκι είναι καραμέλες.....

Όσο για την θήκη, προσωπικά τουλάχιστον πάντα χρησιμοποιώ οπότε έχω τον όγκο της. Δεν με ενοχλεί ο έξτρα όγκος για το πενάκι (άλλωστε το s21u είναι λίγο πιο συμμαζεμένο σε σχέση με το s20u). Επίσης τα πρώτα τεστ που κυκλοφόρησαν δείχνουν καλύτερη αυτονομία από το s20u (το οποίο έχει ίδια μπαταρία) οπότε ο νέος exynos μάλλον κάνει δουλίτσα....

Ευτυχώς όμως αφαίρεσαν την sd οπότε ξενέρωσα πάρα πολύ κι έτσι δεν θα τρέξω να το πάρω. Τουλάχιστον άμεσα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτεστε να πατε σε s21 ultra?ή μονο εγω τρωγομαι..

 

φιλε τωρα το πηραμε το Note.....ημαρτον.....και χωρις φορτιστη και υποδοχη για SD ? Και 1500 ? Ας το κρατησουν στις αποθηκες !:lol:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτεστε να πατε σε s21 ultra?ή μονο εγω τρωγομαι..

 

Πες μου δυο πολυ δυνατους λογους εκτος του μικριβιου της αλλαγης για να πας στο σ21 σε σχεση με το Νοτελι???

Εγω παντως με τιποτα δεν αλλαζω το εργαλειο

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πες μου δυο πολυ δυνατους λογους εκτος του μικριβιου της αλλαγης για να πας στο σ21 σε σχεση με το Νοτελι???

Εγω παντως με τιποτα δεν αλλαζω το εργαλειο

 

Νικο,μπαταρια και καμερα,κυριως μπαταρια.

Υ.Γ.τι λεει το tmax???;)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...