Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απορία επειδή χάλασε το pc και μέχρι να πάρω άλλο θέλω να συνδεσω το Note στο pc monitor πιο καλώδιο πρέπει να πάρω;

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν το pc monitor έχει usb c τότε ακομη και το καλώδιο του φορτιστη θα μεταφέρει εικόνα . Μετα έχεις τρεις επιλογές. Usb c to hdmi καλώδιο , μετατροπέα usb c σε hdmi και βάζεις οποίο καλώδιο hdmi έχεις εύκαιρο, usb c hub με έξοδο hdmi ή ακόμη και d-sub αν έχεις παλιό μόνιτορ .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν το pc monitor έχει usb c τότε ακομη και το καλώδιο του φορτιστη θα μεταφέρει εικόνα . Μετα έχεις τρεις επιλογές. Usb c to hdmi καλώδιο , μετατροπέα usb c σε hdmi και βάζεις οποίο καλώδιο hdmi έχεις εύκαιρο, usb c hub με έξοδο hdmi ή ακόμη και d-sub αν έχεις παλιό μόνιτορ .
Δεν έχει usb c η οθόνη

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

όταν λες σε φυσική λειτουργία με τέρμα αριστερά την μπάρα πως το εννοείς Κώστα?:)

 

στο φυσική δεν έχει κάποια μπάρα για ρύθμιση,μονο στο έντονη!

 

 

Όταν το βάλεις στη φυσική λειτουργία, απλά ενεργοποίησε το φίλτρο μπλε φωτός και πήγαινε την μπάρα του τέρμα αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλου.θα δείχνουν έτσι πιο ζωντανά τα χρώματα δηλαδή Κώστα λες?

 

επίσης,καποια στιγμή και κάποιο άλλο παιδί εδώ,το είχε αναφέρει!

 

Μόνο με συνδεδεμένα ακουστικά,οταν χτυπάει το κινητό από εισερχόμενη κλήση,χτυπαει κανονικά,διακοπεται ο ήχος,η χαμηλώνει για 1,5 δευτερόλεπτο και επανέρχεται!γιατί αυτό?

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλου.θα δείχνουν έτσι πιο ζωντανά τα χρώματα δηλαδή Κώστα λες?

 

επίσης,καποια στιγμή και κάποιο άλλο παιδί εδώ,το είχε αναφέρει!

 

Μόνο με συνδεδεμένα ακουστικά,οταν χτυπάει το κινητό από εισερχόμενη κλήση,χτυπαει κανονικά,διακοπεται ο ήχος,η χαμηλώνει για 1,5 δευτερόλεπτο και επανέρχεται!γιατί αυτό?

 

 

Σίγουρα δεν θα είναι όπως στα S7, S8, S9, αλλά θα είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα. Ίσως σου χτυπήσει κάπως άσχημα το λευκό που κιτρινίζει, αλλά προσωπικά το προτιμώ από το να είναι το κόκκινο αρκετά έντονο.

 

Το άλλο που μπορείς να δοκιμάσεις είναι να βάλεις την οθόνη στην έντονη λειτουργία, την μπάρα ψυχρού-θερμού τέρμα αριστερά και μετά την μπάρα του κόκκινου ένα κλικ πάνω από τη μέση, το πράσινο τέρμα αριστερά και το μπλε τέρμα δεξιά. Όλα αυτά με το φίλτρο μπλε φωτός off...

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος βοήθεια πιο καλώδιο δουλεύει με note 20 ultra για να το συνδέσω σε pc monitor?

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος βοήθεια πιο καλώδιο δουλεύει με note 20 ultra για να το συνδέσω σε pc monitor?

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θες να είσαι σίγουρος. https://www.skroutz.gr/s/22793951/Samsung-DeX-Regular-USB-2-0-Cable-USB-C-male-HDMI-male-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-1-38m-DeX.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Και να μην ρισκάρεις με noname καλώδια και ανταπτορες .

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά πιο τζαμακι προτείνετε;

Κάποιο για αγορά από Ελλάδα, να μην εχει θέμα με το δαχτυλικό αποτύπωμα και να τοποθετείται εύκολα;

 

Τνχ

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα, από χτες ξανά κάτοχος ενός note 20 ultra used σε άριστη κατάσταση μόνο η ζελατίνα είναι χάλια και είχα διαβάσει πιο παλιά ότι στην smartek κάνουν εγκατάσταση σαν της ιδιας που έρχεται από το εργοστάσιο και την βάζουν άριστα, υσχυει? Έχεις κάποιος εμπειρία γιατί θέλω να βάλω αν γίνεται

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα, από χτες ξανά κάτοχος ενός note 20 ultra used σε άριστη κατάσταση μόνο η ζελατίνα είναι χάλια και είχα διαβάσει πιο παλιά ότι στην smartek κάνουν εγκατάσταση σαν της ιδιας που έρχεται από το εργοστάσιο και την βάζουν άριστα, υσχυει? Έχεις κάποιος εμπειρία γιατί θέλω να βάλω αν γίνεται

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

 

Καλημέρα..ειζα βαλει εγω σε note 10 plus. Και ειχε μπει οπως στο εργοστάσιο..πολύ καλη τοποθέτηση.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..ειζα βαλει εγω σε note 10 plus. Και ειχε μπει οπως στο εργοστάσιο..πολύ καλη τοποθέτηση.
Ωραίος σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θυμάσαι πόσο σε είχαν χρεώσει?

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα, από χτες ξανά κάτοχος ενός note 20 ultra used σε άριστη κατάσταση μόνο η ζελατίνα είναι χάλια και είχα διαβάσει πιο παλιά ότι στην smartek κάνουν εγκατάσταση σαν της ιδιας που έρχεται από το εργοστάσιο και την βάζουν άριστα, υσχυει? Έχεις κάποιος εμπειρία γιατί θέλω να βάλω αν γίνεται

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

 

καλημερα, ναι την αλλαζουν και μπαινει με ειδικο μηχανημα αφου ζητησα να παρω και μια να εχω σπιτι και μου ειπαν δεν γινεται καθως θερμαινεται απο μηχανημα και ακολουθειται ειδικη διαδικασια. μαλιστα πας χωρις αναμονη. μπαινεις μεσα δεξια στα παιδια και λες αλλαγη μεμβρανης, αλλα ριξε κανα τηλ μην τυχον δεν εχουν... 10 ευρω κανει.

για μενα οποιος εχει τη δυνατοτητα να πηγαινει smartec δεν πρεπει να ψαχνει τιποτα αλλο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θυμάσαι πόσο σε είχαν χρεώσει?

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Μου έχουν αλλάξει 3 φορές την ζελατίνη και πάω για 4η.ολο και κάποιο πρόβλημα έχει στην τοποθέτηση. 9.90 έχει.

 

Στάλθηκε από το MRX-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καποιος που να ειχε και τα δυο χρωματα bronze or white..ποιο εντυπωσιακο ποιο θα προτεινατε?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Είχα και τα 2 προτιμώ το λευκό είναι προσωπικά πιο όμορφο και πιο πολλά που κυκλοφορούν είναι bronze

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο δίλλημα! Κι εγώ είμαι μεταξύ των 2 αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιο θα παραγγείλω αύριο...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.μια ερωτηση θελω να κανω.το κινητο ερχεται με εργοστασιακη ζελατινα ή δεν εχει καθολου επανω? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

5G στις συσκευες μας απο σημερα απο την cosmote. Στελνετε 5G στο 1333, επανεκκινηση και ετοιμοι

 

Εστειλα μνμ ειπε σε λιγα λεπτα θα ενεργοποιηθει,εκανα επανεκκίνηση αλλα τιποτα ακομα.ειναι για συγκεκριμενες περιοχες ακομη το 5G?

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα δεν πιανει 5G στο συγκεκριμενο σημειο που εισαι. Και μενα στην περιοχη που ειμαι δεν εχει παντου 5G, συμβαινει να μου το γυριζει σε 4G οταν ειμαι στο δρομο.
Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα δεν πιανει 5G στο συγκεκριμενο σημειο που εισαι. Και μενα στην περιοχη που ειμαι δεν εχει παντου 5G, συμβαινει να μου το γυριζει σε 4G οταν ειμαι στο δρομο.

 

Ερχεται καποιο αλλο μνμ ενεργοποιησης;στο κεντρο ημουν πριν αλλα τπτ

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...