Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πρέπει να αλλάξω και το csc?

Θα γυρίσει σε βρετανικό σωστά?

Θα έχω πρόβλημα με εγγύηση που με imei θα φαίνεται γερμανικό και λειτουργικό αγγλικό?

 

Κανενα προβλημα δεν θα εχεις με την εγγυηση, δεν προκειται να γραψει ο knox εφοσον ειναι official samsung firmware.

Κανω μια ζωη αυτη τη δουλεια με φλασαρισμα firmware απο odin.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχουμε χρονοδιαγραμμα για snap hong kong ποτε ερχεται???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα δεν θα εχεις με την εγγυηση, δεν προκειται να γραψει ο knox εφοσον ειναι official samsung firmware.

Κανω μια ζωη αυτη τη δουλεια με φλασαρισμα firmware απο odin.

 

Την πέρασα το έστησα από την αρχή. Για να δούμε τι θα δούμε.

Έχω κατεβάσει και την 10αρα τη γερμανική. Μπορώ να κάνω downgrade η έχουμε θέμα όπως παλιουερα;

 

Η δυνατότητα που είχαμε όσοι είχαμε samsung συσκευή και να κάνουμε βιντεοκληση και να χαλάμε μόνο λεπτά κλήσης χάθηκε.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ηρθε android 11

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνει και εδώ!

 

Στάλθηκε από το Note 20 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

2η μέρα με android 11

 

Τι λετε?

 

https://app.box.com/s/5qsm3b54gwifd22x3754msmvlc39k5ar

 

Τι χρόνους είχες πριν? Αυτό είναι το "ζουμί".... :)

Το κατεβάζω κι εγώ. Τι αξιοσημείωτο φέρνει?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

OMG !!!

ΧΑΡΕΙΤΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΗΡΘΕ Η 11ΑΡΑ !!!

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Κατεβαινει τωρα,τι Χριστουγγενιατικο δωρο ηταν αυτο ρε ΣΑΜΜΥ ? :lol::lol::lol:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προτιμοτερο λετε να κανουμε επαναφορα εργοστ.δεδομενων μετα την 11?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αναμενουμε εντυπωσεις απο μπαταρια παιδια !

Μακαρι να υπαρχει βελτιωση. Ειδικα τωρα που παιζει να ειναι και συλλεκτικο (αν ειναι το τελευταιο...)

Χρονια πολλα σε ολους με υγεια !

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.ημουν που ήμουν σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος από την μπαταρία του νοτε 20 ultra,δοκιμασα μετρια εξοικονομηση ενεργειας....και χανοντας λιγα πραγματα που δεν καταλαβαινεις και καποια ιδιαιτερα διαφορα,το νοτε εγινε Huawei σε μπαταρια!!!:lol::lol::lol::lol:

 

τι τέρας τελικά που είναι η 4500 μπαταρία του,δεν σας το λεγα?:lol::lol::lol::lol::lol:

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,εκανα κι εγώ την ενημέρωση ,όλα είναι άρτια,ολα όμορφα εκτός από ένα κατα την γνώμη μου....

 

 

οι λειτουργίες εξοικονόμησης ενέργειας μπαταρίας ήταν 3 αν θυμάμαι καλά!

 

τώρα μετά βίας μια?

 

που είναι οι 3 επιλογές μας?αυτή μαλιστα που προανέφερα σαν μέτρια πιο πριν,τωρα είναι η μάλλον μοναδική?:mad:

 

επίσης στην κανονική λειτουργία μπαταριας πια,δειχνει η συσκευή να κρατάει καλύτερα το ποσοστό της...

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα (note 20 ultra 512 gb bronze).

 

Από s20+ προέρχομαι οπότε δεν περίμενα να το "τσακίζει" αλλά το βρίσκω πιο όμορφο (ειδικά στο μπρούτζινο) και επειδή δεν είχα ποτέ note (άρα και πενάκι) ήταν ένα απωθημένο.

 

Κατά τ' άλλα μιας και απ' ότι διαβάζω ήρθε το 11αρι στις ελληνικές συσκευές, έχουμε καμία ενημέρωση αν η cosmote σκοπεύει να ενεργοποιήσει το 5G στις συσκευές μας ; Mήπως γίνει τώρα που πήγε σε android 11 ;

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό σήμερα.Τι ακριβώς είναι;

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-20-ultra-5g/firmware/SM-N986B/COS/#SM-N986B

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη πατάτα που είδα στην 11 και το one ui 3.

Το grid size στους φακέλους αρχικής, είναι Χ3, κι όχι Χ4.

Ποιο τσακάλι στο software development είχε τη φαεινή αυτή ιδέα και από που πήραν feedback να το αλλάξουν; τρελά πεταμένος χώρος, και φυσικά ανυπαρξία επιλογής να το κάνεις πιο "συμπυκνωμένο"...

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως δεν δουλεύει το σύρσιμο από κάτω για επιστροφή στο home. Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα; είναι σοβαρό για μένα.

 

Λάζαρος Note 20 ultra

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα (note 20 ultra 512 gb bronze).

 

 

 

Από s20+ προέρχομαι οπότε δεν περίμενα να το "τσακίζει" αλλά το βρίσκω πιο όμορφο (ειδικά στο μπρούτζινο) και επειδή δεν είχα ποτέ note (άρα και πενάκι) ήταν ένα απωθημένο.

 

 

 

Κατά τ' άλλα μιας και απ' ότι διαβάζω ήρθε το 11αρι στις ελληνικές συσκευές, έχουμε καμία ενημέρωση αν η cosmote σκοπεύει να ενεργοποιήσει το 5G στις συσκευές μας ; Mήπως γίνει τώρα που πήγε σε android 11 ;

Ναι θα λειτουργεί το 5G με cosmote .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως δεν δουλεύει το σύρσιμο από κάτω για επιστροφή στο home. Έχει κάποιος άλλος πρόβλημα; είναι σοβαρό για μένα.

 

Λάζαρος Note 20 ultra

Άκυρο ήταν bug του quickstar. Έκανα update και επανήλθε. Όλα καλά

 

Λάζαρος Note 20 ultra

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...