Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πάρεις το κινητό με 256 gb δύσκολα θα το γεμίσεις

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν πάρεις το κινητό με 256 gb δύσκολα θα το γεμίσεις

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι οκ, και εμένα δεν με πειράζει αν δεν έχεις sd στα 256 ΑΛΛΑ τι γίνεται άμα το χάσεις/ σπάσεις και δεν μπορείς να ανακτησεις τα δεδομένα σου? Cloud είπατε? Αστείες τιμές, μου θυμίζουν τους παροχους κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα που εν έτη 2020 δίνουν ακόμα 1 και 2 γιγα. Στα πόσα αυτά που ζητάνε οι εταιρείες πλέον ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ έχουν και τον αντίστοιχο αποθηκευτικό χώρο στο cloud ,αν όχι για πάντα ,τουλάχιστον για μια 3τια.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτοί οι κολοσσοί κάνουν πάντα τον προγραμματισμό τους με χειρουργική ακρίβεια, γι αυτό έχω καταλήξει πως μας οδηγούν στα fold.

Μας δίνουν το Note 20 με κακή μπαταρία όπου ναι μεν εμείς τα αρρωστακια θα το πάρουμε αλλά δεν θα μπορέσουμε να "αράξουμε" μιας και αυτή η καθημερινή αγωνία για να βγει η μέρα θα μας κουράσει. Μετά καταργούν την σειρά Note που έχει ένα τόσο πιστό κοινό. Και τώρα (αν ευσταθούν οι φήμες) κόβουν την micro sd και δεν δίνουν slot για το πενάκι ώστε να μη μπορούμε να βρούμε καταφύγιο στο s21..... Άρα τι θα πάρουμε?

Huawei χωρίς Google? IPhone με τα γνωστά κλειδώματα? Xiaomi με miui? Όχι. Θα πάρουμε fold......

 

Aκριβως,οπως το ειπες!αρρωστακια,εκει βασιζονται για κατι που στην παγμαικοτητα με την μπαταρια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

ας ξυπνήσουμε παιδιά πιο πολύ!δεν υπάρχει κανένας λόγος στην πραγματικότητα άγχους με την μπαταρία επειδή με βαρειά χρήση θα πρέπει να φορτίσουμε αργά το βράδυ η λίγο στην διαρκεια της μέρας!

 

Εξακολουθώ ΝΑ ΤΟΝΙΖΩ ότι είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος με την μπαταρία του νοτε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον τελευταίο...

Κι εγώ κολλημένος τα τελευταία 4 χρόνια με Samsung συσκευές η δουλειά που έχει γίνει με το Miui 12 είναι εξαιρετική! Δεν θα πω κάτι άλλο ούτε θα μπω σε συγκρίσεις εξάλλου δεν έχει νόημα γιατί ο καθένας μας κινείται με βάση τα δικά του θέλω...

 

κάποια στιγμή θα ήθελα να δοκιμάσω και ΧΙΑΟΜΙ!

τι gestures εχει?τι κανει ομορφο to ΜΙU?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eπισης παιδια,ηθελα παρακαλω τα φωtα σας!πως κανουμε picture in picture για YouTube και αλλες εφαρμογες?

είδα μάλιστα ένα βίντεο για αυτό που το κάνει,αλλα στις γνικες ρυθμίσεις,δεν έχει εντολή στο YouTube picture in picture!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρήκα πληροφορίες,τα έχω ενεργοποιημενα ήδη όπως καθοδηγεί αυτό

https://www.samsung.com/au/support/mobile-devices/using-picture-in-picture-window/

 

αλλά πως λειτουργεί ακριβώς?με πολλά παράθυρα ανοικτά?γιατο έκανα δοκιμή με ένα παράθυρο,βγηκα έξω και απλά βγήκε από την εφαρμογή εντελώς!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

@Nasos...αν και είναι ιεροσυλία να χαλάμε το νήμα του κορυφαίου ουσιαστικά Android κινητού (note 20 ultra) απλά θεωρώ κι εγώ ότι είναι άδικο να κατακρίνεται σε μεγάλο βαθμό το MIUI , εγώ το έχω χιλιοβολευτεί και μου αρέσει πολύ, πάρε μια ιδέα σε συσκευή Poco.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με επικαιροποιημενες ινφο, η Samsung θα δώσει άλλο ένα note το φθινόπωρο του 2021, αλλά θα είναι το μοναδικό (δηλαδή ένα variant, ένα μέγεθος μόνο).

Από την ανταπόκριση του fold with spen θα κριθεί αν θα πάψει οριστικά τη σειρά note το 2022...

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με επικαιροποιημενες ινφο, η Samsung θα δώσει άλλο ένα note το φθινόπωρο του 2021, αλλά θα είναι το μοναδικό (δηλαδή ένα variant, ένα μέγεθος μόνο).

Από την ανταπόκριση του fold with spen θα κριθεί αν θα πάψει οριστικά τη σειρά note το 2022...

 

Βαγγέλη έχεις κάποιο λινκ; Δε πιστεύω να αναφέρεσαι σε αυτόν τον 17χρονο;

Αν όντως βγει note συσκευή το φθινόπωρο του 2021, πιστεύω πως λογικά δε θα έχει "τούμπανο" σπεκς επιπέδου ναυαρχίδας 2021, γιατί πολύ απλά η σαμσουνγκ θα θέλει να προωθήσει το fold με πενάκι.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με επικαιροποιημενες ινφο, η Samsung θα δώσει άλλο ένα note το φθινόπωρο του 2021, αλλά θα είναι το μοναδικό (δηλαδή ένα variant, ένα μέγεθος μόνο).

Από την ανταπόκριση του fold with spen θα κριθεί αν θα πάψει οριστικά τη σειρά note το 2022...

 

Μακάρι να μας δώσει κάτι αντάξιο της σειράς Note.

Στα υπόλοιπα νομίζω πως το σκεπτικό της Samsung είναι απλό. Θεωρεί (και πιστεύω πως ισχύει) ότι στη νέα αυτή κατηγορία (fold) είναι μπροστά από τον ανταγωνισμό. Έτσι, σπρώχνοντας κόσμο εκεί (πχ τους χρήστες Note) θα αρχίσει να διαδίδεται περισσότερο αυτή η σειρά κι έτσι ολο και περισσότεροι θα θέλουν να την δοκιμάσουν. Και ποια συσκευή θα πάρουν για να μπουν σε αυτόν τον νέο κόσμο? Τα fold της Samsung που είναι μπροστά.

Θα δείξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aκριβως,οπως το ειπες!αρρωστακια,εκει βασιζονται για κατι που στην παγμαικοτητα με την μπαταρια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

ας ξυπνήσουμε παιδιά πιο πολύ!δεν υπάρχει κανένας λόγος στην πραγματικότητα άγχους με την μπαταρία επειδή με βαρειά χρήση θα πρέπει να φορτίσουμε αργά το βράδυ η λίγο στην διαρκεια της μέρας!

 

Εξακολουθώ ΝΑ ΤΟΝΙΖΩ ότι είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος με την μπαταρία του νοτε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

κάποια στιγμή θα ήθελα να δοκιμάσω και ΧΙΑΟΜΙ!

τι gestures εχει?τι κανει ομορφο to ΜΙU?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eπισης παιδια,ηθελα παρακαλω τα φωtα σας!πως κανουμε picture in picture για YouTube και αλλες εφαρμογες?

είδα μάλιστα ένα βίντεο για αυτό που το κάνει,αλλα στις γνικες ρυθμίσεις,δεν έχει εντολή στο YouTube picture in picture!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρήκα πληροφορίες,τα έχω ενεργοποιημενα ήδη όπως καθοδηγεί αυτό

https://www.samsung.com/au/support/mobile-devices/using-picture-in-picture-window/

 

αλλά πως λειτουργεί ακριβώς?με πολλά παράθυρα ανοικτά?γιατο έκανα δοκιμή με ένα παράθυρο,βγηκα έξω και απλά βγήκε από την εφαρμογή εντελώς!

 

Με βαριά χρήση δεν φτάνεις στο βράδυ με τίποτα. Αν μάλιστα έχεις την οθόνη στα 120 hz τότε τέλος. Επίσης δεν νομίζω να είναι καλό για την μπαταρία να πας το βράδυ με πχ 10%.....

Δυστυχώς ψάχνεις μέσα στη μέρα να δώσεις μια "μυτιά" στη συσκευή ώστε να βγει η μέρα.

Εγώ πχ που έχω αγκαλιά όλη μέρα την συσκευή (και λόγω δουλειάς αλλά και για χαλάρωμα στο τέλος της μέρας) μου είναι σπαστικό να ΠΡΈΠΕΙ να το αφήσω για φόρτιση. Τουλάχιστον το s21 θα έχει πενάκι (έστω και ξεχωριστό) και αξιοπρεπή μπαταρία (5000mah). Αυτή την στιγμή πάντως, το note 20 με έχει κουράσει (για την χρήση μου).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ, και εμένα δεν με πειράζει αν δεν έχεις sd στα 256 ΑΛΛΑ τι γίνεται άμα το χάσεις/ σπάσεις και δεν μπορείς να ανακτησεις τα δεδομένα σου? Cloud είπατε? Αστείες τιμές, μου θυμίζουν τους παροχους κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα που εν έτη 2020 δίνουν ακόμα 1 και 2 γιγα. Στα πόσα αυτά που ζητάνε οι εταιρείες πλέον ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ έχουν και τον αντίστοιχο αποθηκευτικό χώρο στο cloud ,αν όχι για πάντα ,τουλάχιστον για μια 3τια.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Αυτή τη στιγμή έχω 360gb στην κάρτα (512gb). Επίσης όταν αλλάζω συσκευή απλά βάζω την κάρτα και είμαι οκ. Ούτε μεταφορά ούτε τίποτα.

Υ. Γ. Να θεωρήσουμε δεδομένο πως δεν θα έχει φορτιστή.....???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μας δώσει κάτι αντάξιο της σειράς Note.

Στα υπόλοιπα νομίζω πως το σκεπτικό της Samsung είναι απλό. Θεωρεί (και πιστεύω πως ισχύει) ότι στη νέα αυτή κατηγορία (fold) είναι μπροστά από τον ανταγωνισμό. Έτσι, σπρώχνοντας κόσμο εκεί (πχ τους χρήστες Note) θα αρχίσει να διαδίδεται περισσότερο αυτή η σειρά κι έτσι ολο και περισσότεροι θα θέλουν να την δοκιμάσουν. Και ποια συσκευή θα πάρουν για να μπουν σε αυτόν τον νέο κόσμο? Τα fold της Samsung που είναι μπροστά.

Θα δείξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με βαριά χρήση δεν φτάνεις στο βράδυ με τίποτα. Αν μάλιστα έχεις την οθόνη στα 120 hz τότε τέλος. Επίσης δεν νομίζω να είναι καλό για την μπαταρία να πας το βράδυ με πχ 10%.....

Δυστυχώς ψάχνεις μέσα στη μέρα να δώσεις μια "μυτιά" στη συσκευή ώστε να βγει η μέρα.

Εγώ πχ που έχω αγκαλιά όλη μέρα την συσκευή (και λόγω δουλειάς αλλά και για χαλάρωμα στο τέλος της μέρας) μου είναι σπαστικό να ΠΡΈΠΕΙ να το αφήσω για φόρτιση. Τουλάχιστον το s21 θα έχει πενάκι (έστω και ξεχωριστό) και αξιοπρεπή μπαταρία (5000mah). Αυτή την στιγμή πάντως, το note 20 με έχει κουράσει (για την χρήση μου).

 

kαλησπερα φιλε μου!

 

έκανα όλων των ειδών χρήσεις ,για να έχω μια προσωπική άποψη κι εγώ!

είχα γράψει και λίγες μέρες πριν...

 

λίγη έως ελαχιστη(ξεχασμένη,αχαχαχαχα) χρήση,φορτισα την 4ημερα έχοντας νομίζω 23%

 

μέτρια χρήση 1,5 μέρα γεμάτη!

 

βαρειά χρήση ,αργά το βράδυ με 22%

 

ΔΕΝ έχω και δεν με ενδιαφέρει τα 120 hz.τα εβαλα,δεν προσεξα τιποτα ουαου και επισης ειδα οτι τρωνε πολυ.αρα για μενα παντα,αχρειαστα1

 

επίσης,η δίκη σου χρήση η βαρειά ,ποια είναι ?όλα ανοιχτά? 4g συνεχεια κτλ?

Edited by NasosMazdaspeed6

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν χρησιμοποιείς τα 120hz προσωπικά πιστεύω ότι με την σειρά N10 θα ήσουν πλήρως καλυμμένος και με τα μισά λεφτά, εκτός αν δίνεις τρομερή βάση στο θέμα των καμερών.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

λογικά θα ήμουν,δεν το συζητώ!και ναι,δινω βάση και στις κάμερες,ενω ήθελα μια αλλαγή σε σχέση με το νοτε 9 που είχα ακόμη μεγαλύτερη σε σύγκριση με το νοτε 10!

 

 

για τα 120 hz ,μαλλον καθαρα απο ανασφαλεια :lol::lol::lol::lol:χαιρομαι που ειναι <<εκει>> κι ας μην τα χρησιμοποιησω ποτε :lol:

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως η διαφορα σε εμπειρία χρήσης στα 120 απο 60 είναι τεράστια. Τοσο, που αν το δουλεψεις 2-3 μερες στα 120 δεν γυρνας ποτε πισω.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα φιλε μου!

 

έκανα όλων των ειδών χρήσεις ,για να έχω μια προσωπική άποψη κι εγώ!

είχα γράψει και λίγες μέρες πριν...

 

λίγη έως ελαχιστη(ξεχασμένη,αχαχαχαχα) χρήση,φορτισα την 4ημερα έχοντας νομίζω 23%

 

μέτρια χρήση 1,5 μέρα γεμάτη!

 

βαρειά χρήση ,αργά το βράδυ με 22%

 

ΔΕΝ έχω και δεν με ενδιαφέρει τα 120 hz.τα εβαλα,δεν προσεξα τιποτα ουαου και επισης ειδα οτι τρωνε πολυ.αρα για μενα παντα,αχρειαστα1

 

επίσης,η δίκη σου χρήση η βαρειά ,ποια είναι ?όλα ανοιχτά? 4g συνεχεια κτλ?

 

Καλησπέρα.

Ναι, εννοείται όλα ανοιχτά (εκτός από nfc) και πάρα πολλά τηλέφωνα.

Βασικά όταν λέμε σκληρή χρήση, έχει να κάνει με τις ώρες sot που χρειαζόμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι ομως η διαφορα σε εμπειρία χρήσης στα 120 απο 60 είναι τεράστια. Τοσο, που αν το δουλεψεις 2-3 μερες στα 120 δεν γυρνας ποτε πισω.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όταν το απόγευμα είσαι με 5% μπαταρία αρχίζει η άτακτη υποχώρηση......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απορία έβγαλα βίντεο νύχτα σε 1080 p αλλα στην τηλεόραση που το βλέπω έχει pixel γιατί; φαίνεται χάλια για 1080 p

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Υ. Γ. Να θεωρήσουμε δεδομένο πως δεν θα έχει φορτιστή.....???

 

Μαυρο απο εμενα αν κανει κατι τετοιο....απο εμας τρεφεται η αλαζονεία τους...δοξα το θεο υπαρχουν κι αλλες εταιριες.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Μαυρο απο εμενα αν κανει κατι τετοιο....απο εμας τρεφεται η αλαζονεία τους...δοξα το θεο υπαρχουν κι αλλες εταιριες.

 

https://techblog.gr/mobile/samsung-galaxy-s21-series-erchontai-choris-akoystika-kai-fortisti-sto-paketo-agoras/

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη έχεις κάποιο λινκ; Δε πιστεύω να αναφέρεσαι σε αυτόν τον 17χρονο;

Αν όντως βγει note συσκευή το φθινόπωρο του 2021, πιστεύω πως λογικά δε θα έχει "τούμπανο" σπεκς επιπέδου ναυαρχίδας 2021, γιατί πολύ απλά η σαμσουνγκ θα θέλει να προωθήσει το fold με πενάκι.

 

Οχι, δεν ειναι ινφο απο blog/forum/social. Αυτο ειναι το επικρατεστερο σεναριο αυτη τη στιγμη για τους κορεατες...

Link to comment
Share on other sites

Και το επόμενο βήμα θα είναι να σε βγάζουν εκτός εγγύησης, γιατί χρησιμοποίησες "ακατάλληλο" φορτιστή.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενοχλεί ο φορτιστής. Μακάρι κιόλας να μην υπάρχει (αρκεί να αφαιρούν και το ανάλογο ποσό από την τιμή).

Αυτό πυ θέλω είναι να δώσουν μια ολοκληρωμένη συσκευή και όχι ανάπηρη. 1500€ μου ζητάνε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως η διαφορα σε εμπειρία χρήσης στα 120 απο 60 είναι τεράστια. Τοσο, που αν το δουλεψεις 2-3 μερες στα 120 δεν γυρνας ποτε πισω.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα 120hz δεν παίζουν στην υψηλή ανάλυση.Σωστά;

 

Στην υψηλή ανάλυση στα πόσα παίζει; 60;

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενοχλεί ο φορτιστής. Μακάρι κιόλας να μην υπάρχει (αρκεί να αφαιρούν και το ανάλογο ποσό από την τιμή).

 

Αυτό πυ θέλω είναι να δώσουν μια ολοκληρωμένη συσκευή και όχι ανάπηρη. 1500€ μου ζητάνε.

Εμένα δεν με ενοχλούν τα ακουστικά, αλλά τον φορτιστή το θεωρώ μεγάλο φάουλ. Τεσπα, από εμένα προσωπικά είναι η τελευταία ευκαιρία που τους δίνω φέτος, αν δεν βγάλουν μια συσκευή που θα είναι ΤΟΎΜΠΑΝΟ σε όλα, γεια σας. Ασ είναι ο φορτιστής τουλάχιστον η μοναδική έλλειψη .Ντρέπομαι βεβαια που το λέω σαν καταναλωτής αλλά ας όψεται ότι μετά την Samsung στο κόσμο του android , το χάος. Φυσικά υπάρχουν πολύ καλές συσκευές αλλά οικοσύστημα και software μόνο η Samsung στο Android. Τώρα καταλαβαίνω για πιο πράγμα μίλαγαν η χρήστες apple 3 - 4 χρόνια πριν. (Δεν φτάνει βέβαια το επίπεδο της apple το οικοσύστημα, αλλά σε σχέση με τους άλλους είναι μια χαρά)

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενοχλεί ο φορτιστής. Μακάρι κιόλας να μην υπάρχει (αρκεί να αφαιρούν και το ανάλογο ποσό από την τιμή).

Αυτό πυ θέλω είναι να δώσουν μια ολοκληρωμένη συσκευή και όχι ανάπηρη. 1500€ μου ζητάνε.

Ναι περιμένε μείωση εσύ.. Και τον φορτιστή θα αφαιρέσουν και μια ωραιότατη αύξηση θαρθει..

Προσωπικά έκοψα συσκευές ανω των 500 και εχω βρει την υγεία μου.. Και θα τα κρατάω και 3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι περιμένε μείωση εσύ.. Και τον φορτιστή θα αφαιρέσουν και μια ωραιότατη αύξηση θαρθει..

Προσωπικά έκοψα συσκευές ανω των 500 και εχω βρει την υγεία μου.. Και θα τα κρατάω και 3 χρόνια.

 

Εγώ τις αλλάζω κάθε χρόνο (ή και νωρίτερα) γιατί ουσιαστικά μου βγαίνουν τσάμπα (πουλάω την παλιά και αγοράζω νέα).

Το να κρατήσεις μια συσκευή 3 χρόνια δεν κερδίζεις και πολλά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...