Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι που δεν θα έπαιρνες. :lol:

 

Καλορίζικο...

 

Busso

Χαχα, ευχαριστώ. Είμαι μεγάλο κορόιδο όταν κουνάνε το εκπτωσιακό μαντήλι μπροστά μου τελικά, δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Edited by drdino
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχα, ευχαριστώ. Είμαι μεγάλο κορόιδο όταν κουνάνε το εκπτωσιακό μαντήλι μπροστά μου τελικά, δεν μπόρεσα να αντισταθώ.
Το Γερμανικό amazon το είχε 895....

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Το Γερμανικό amazon το είχε 895....

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ultra...

 

https://keepa.com/#!product/3-B08DRK988B

 

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Χτύπησα κι εγώ ένα Ultra 5g 512 προς αντικατάσταση του 9. Για να δούμε...

 

...εγώ το έχασα το 9 σήμερα και θα πάρω το 20 ultra.Από τιμή ποιός έχει την καλύτερη;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά καλή θήκη θα προτείνει κανείς;

Βρήκα αυτή Nillkin CamShield Pro Case Θήκη με Κάλυμμα Κάμερας - Black (Samsung Galaxy Note 20 Ultra) στο καταστημα mythiki.gr .Tην έχει βάλει κανείς;

Επίσης γυαλάκι προστασίας μπαίνει στο τηλέφωνο, και ποιό προτείνετε αν μπαίνει;

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενο, αντε να γίνει και αρχή να πάνε στο διάολο και η άθλια μάστιγα με τις κ@λοτρυπες.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καμιά καλή θήκη θα προτείνει κανείς;

Βρήκα αυτή Nillkin CamShield Pro Case Θήκη με Κάλυμμα Κάμερας - Black (Samsung Galaxy Note 20 Ultra) στο καταστημα mythiki.gr .Tην έχει βάλει κανείς;

Επίσης γυαλάκι προστασίας μπαίνει στο τηλέφωνο, και ποιό προτείνετε αν μπαίνει;

Μονόδρομος το domeglass!

Από θηκη δες την leather! Στο πλαίσιο την έχει προσφορά από 50 35

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

 

Μονόδρομος λοιπόν το S21 Ultra....θα υποστηρίζει s-pen και ας πωλείται ξεχωριστά. Το z fold προσωπικά εμένα δεν με βολεύει λόγω μεγέθους-βάρους.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά καλή θήκη θα προτείνει κανείς;

Βρήκα αυτή Nillkin CamShield Pro Case Θήκη με Κάλυμμα Κάμερας - Black (Samsung Galaxy Note 20 Ultra) στο καταστημα mythiki.gr .Tην έχει βάλει κανείς;

 

δες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8088787#post8088787

 

Επίσης γυαλάκι προστασίας μπαίνει στο τηλέφωνο, και ποιό προτείνετε αν μπαίνει;

 

WHITESTONE DOME.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Μονόδρομος λοιπόν το S21 Ultra....θα υποστηρίζει s-pen και ας πωλείται ξεχωριστά. Το z fold προσωπικά εμένα δεν με βολεύει λόγω μεγέθους-βάρους.
To ωραίο με το Note είναι ότι το πενάκι είναι ενσωματωμένο, το να πρέπει να το έχεις κάπου ξεχωριστά χαλάει την ευκολία δυστυχώς... Edited by drdino
Link to comment
Share on other sites

To ωραίο με το Note είναι ότι το πενάκι είναι ενσωματωμένο, το να πρέπει να το έχεις κάπου ξεχωριστά χαλάει την ευκολία δυστυχώς...

 

Θεωρώ σίγουρο πως θα υπάρξουν θήκες με υποδοχή για πενάκι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ σίγουρο πως θα υπάρξουν θήκες με υποδοχή για πενάκι.
Ναι αλλά μετά θα γίνεται κουμουτσα. Θεωρω ότι το selling point της σειράς note οφείλεται στο συνδυασμό πενακι- πενάκι που ενσωματωνεται. Ακόμα και η apple με το πενάκι της που τα πάει άριστα στο ipad pro, δεν το έχει ως το πρώτο selling point της. Με άλλα λόγια μόνο ένα άρτιο fold 3 μπορεί αντικαταστήσει τη σειρά note. Και νομίζω πως αυτή την φορά θα είναι άρτιο, χωρίς βαθουλωμα στην μέση της οθονης και under screen camera και πενάκι.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μετά θα γίνεται κουμουτσα. Θεωρω ότι το selling point της σειράς note οφείλεται στο συνδυασμό πενακι- πενάκι που ενσωματωνεται. Ακόμα και η apple με το πενάκι της που τα πάει άριστα στο ipad pro, δεν το έχει ως το πρώτο selling point της. Με άλλα λόγια μόνο ένα άρτιο fold 3 μπορεί αντικαταστήσει τη σειρά note. Και νομίζω πως αυτή την φορά θα είναι άρτιο, χωρίς βαθουλωμα στην μέση της οθονης και under screen camera και πενάκι.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Βασικά δεν θεωρώ τη σειρά fold ανήκει στην κατηγορία των κινητών. Είναι μια νέα, διαφορετική κατηγορία.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πια, εφαρμογή είναι καλή για volume up and down. Μερικές εφαρμογές έχουν gestures αλλά πχ το plex δεν έχει

 

Στάλθηκε από το note20ultra χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στους ζωντανούς υπότιτλους που βγάζει δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να σώσουμε το κείμενο?

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά please την βοήθεια σας επειγόντως!! Μπαίνω στις φωτογραφίες κ ξαφνικά βλέπω να είναι οι μισές απ όσες είχα χωρίς να έχω κάνει καμία διαγραφή!!! Τι μπορεί να συνέβη???

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χεχ, το είχα πάθει κι εγώ στο Note 9 χωρίς να έχω καταλάβει γιατί. Για τσέκαρε λίγο στον κάδο ανακύκλωσης, σε εμένα εκεί είχαν καταλήξει.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα περιμένω να μου το φέρει η courier σε μαύρο χρώμα..εχθές το παρέλαβε ένας φίλος μου σε bronze αλλά τον ξίνισε λίγο το χρώμα
Link to comment
Share on other sites

σήμερα περιμένω να μου το φέρει η courier σε μαύρο χρώμα..εχθές το παρέλαβε ένας φίλος μου σε bronze αλλά τον ξίνισε λίγο το χρώμα

 

Αυτό είναι θέμα γούστου αλλά κι εγώ δεν θα έπαιρνα ποτέ bronze. Το θεωρώ ένα από τα χειρότερα χρώματα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ προχθές,μιας και μου φάγανε το 9,και τώρα το πασπατεύω να μάθω μερικά.

Εκείνο που θα ήθελα να μάθω πρώτα πρώτα,είναι πού βάζουμε τα ραντεβού,μιάς και έχω μπλεξίματα με γιατρούς και πρέπει να το χρησιμοποιώ τακτικά.Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.

Αν αλλάξω Avatar,υπάρχει το ultra στη λίστα του site;

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφέρει σε κάτι από το 9 στα ραντεβού, οποίο ημερολόγιο χρησιμοποιούσες σε εκείνο χρησιμοποιείς και σε αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφέρει σε κάτι από το 9 στα ραντεβού, οποίο ημερολόγιο χρησιμοποιούσες σε εκείνο χρησιμοποιείς και σε αυτό.

 

Σ’ ευχαριστώ πολύ,το βρήκα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...