Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπίζω τις επόμενες μέρες να δεις διαφορές αλλιώς τον ήπιαμε....:lol:

Eκανα και ενα hard reset χτες βραδυ για να ειμαι σιγουρος για το αποτελεσμα οποτε θα χρειαστω 2-3 μερες για το τελικο πορισμα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ymusic και καθάρισες

 

Τελεια!!ευχαριστω πολυ!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eκανα και ενα hard reset χτες βραδυ για να ειμαι σιγουρος για το αποτελεσμα οποτε θα χρειαστω 2-3 μερες για το τελικο πορισμα!

 

Αν φλασαρουμε με την παραπανω διαδικασια,δεν χανουμε ειπαμε δεδομενα,σωστα;και περνουμε updates της γερμανιμης rom μετα και ΟΤΑ;

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αν φλασαρουμε με την παραπανω διαδικασια,δεν χανουμε ειπαμε δεδομενα,σωστα;και περνουμε updates της γερμανιμης rom μετα και ΟΤΑ;

Για να μη χασεις δεδομενα θα πρεπει οταν φλαασαρεις τα 5 αρχεια, το αρχειο που μπαινει στο csc να ειναι το “home csc” γιατι αν βαλεις το αλλο αρχειο θα κανει hard reset!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Έχω στην κατοχή μου ενα OP8 και θέλω να μεταβώ στην παρέα σας με το note 20.Υπάρχει κάποιο κατάστημα Ελλάδα ή Ευρώπη όμως που να έχει με τον snap 865+;Δεν έχω πολύ καλές εντυπώσεις με τον exynos γι αυτό.

Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.εχω κατεβασει το vanced music αλλα δεν μπορω να κανω download καποιο album ωστε να το ακουω offline.πρεπει κατι να κανω;

 

New pipe για να κατεβάζεις μουσική ή βίντεο από το YouTube στη συσκευή σου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Έχω στην κατοχή μου ενα OP8 και θέλω να μεταβώ στην παρέα σας με το note 20.Υπάρχει κάποιο κατάστημα Ελλάδα ή Ευρώπη όμως που να έχει με τον snap 865+;Δεν έχω πολύ καλές εντυπώσεις με τον exynos γι αυτό.

t dimension

e global central

Wondamobile

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

t dimension

e global central

Wondamobile

Καλησπέρα.Σε ευχαριστώ το πήρα απο το wondamobile.Εύχομαι να μην έχει τελωνείο (αν και λέει οτί το πληρώνουν αυτοί)

Σε ευχαριστώ πολύ

Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

Τετοιυ τύπου εφαρμογες προφανως δεν υπαρχουν στο playstore, τις κατεβαζεις απο τρίτους με browser κλπ. Για κατεβασμα απο yt δοκιμαστε και το videoder το χρησιμοποιω πολλα χρονια

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 20 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μόλις μου εμφάνισε το νέο update σε κυπριακή συσκευή Edited by Panayiotis
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα και σε εμένα μόλις τώρα!!!
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Αναμενουμε εντυπωσεις απο τους κατοχους exynos σχετικα με την αυτονομια και το αν ειδαν καποια διαφορα !

(Αν και τα πρωτα αποτελεσματα δεν δειχνουν καμια σημαντικη αλλαγη...)

Edited by stiflerakos

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Διαφορά μόνο αν έχεις οθόνη στα 60hz θα, δείτε

 

εγω το δουλευω στα 60ΗΖ, καθε βραδυ χοντρικα κλεινω με το ιδιο ποσοστο περιπου οποτε θα φανει στις επομενες 10 μερες, θα βγαλω τους μεσους ορους των χρησεων με το υπολοιπο και θα φανει, εκτος αν ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα και φανει με την 1η αλλα αμφιβαλλω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Σε ευχαριστώ το πήρα απο το wondamobile.Εύχομαι να μην έχει τελωνείο (αν και λέει οτί το πληρώνουν αυτοί)

Σε ευχαριστώ πολύ

 

Δεν εχει τελωνειο, μην ανησυχεις!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τελωνειο, μην ανησυχεις!

 

Γιατί πήρες ξανά exynos? Καταλαβαίνω πως η διάφορες ειναι μικρές για να αξίζει το ρίσκο, σωστά?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω το δουλευω στα 60ΗΖ, καθε βραδυ χοντρικα κλεινω με το ιδιο ποσοστο περιπου οποτε θα φανει στις επομενες 10 μερες, θα βγαλω τους μεσους ορους των χρησεων με το υπολοιπο και θα φανει, εκτος αν ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα και φανει με την 1η αλλα αμφιβαλλω.

Το 120 τρώει πολύ δεν αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πήρες ξανά exynos? Καταλαβαίνω πως η διάφορες ειναι μικρές για να αξίζει το ρίσκο, σωστά?

Exynos εχω τωρα... πηρα γιατι οι διαφορες ειναι μικρες στην δικη μου καθημερινοτητα σε σχεση με το snapdragon variant και δεν αξιζει να ρισκαρεις την εγγυηση.

Διαφορά μπαταριας περιπου στο 15% και λιγο πιο δροσερο το snapdragon. Σε ταχυτητα και smoothness πιστολια και τα δυο.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Exynos εχω τωρα... πηρα γιατι οι διαφορες ειναι μικρες στην δικη μου καθημερινοτητα σε σχεση με το snapdragon variant και δεν αξιζει να ρισκαρεις την εγγυηση.

Διαφορά μπαταριας περιπου στο 15% και λιγο πιο δροσερο το snapdragon. Σε ταχυτητα και smoothness πιστολια και τα δυο.

 

Βέβαια αυτό το 15% είναι θεϊκό για την υπάρχουσα κατάσταση αλλά η εγγύηση είναι πολύ σημαντική. Α ρε Sammy τι μας έκανες.

Ιανουάριο μάλλον θα παρουσιαστεί το s21 με 5000 μπαταρία και υποστήριξη s pen. Αν έχει υποδοχή για το πενάκι (γιατί μάλλον δεν θα έχει) θα φωνάξω φτου ξελευθερία......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια αυτό το 15% είναι θεϊκό για την υπάρχουσα κατάσταση αλλά η εγγύηση είναι πολύ σημαντική. Α ρε Sammy τι μας έκανες.

 

Ιανουάριο μάλλον θα παρουσιαστεί το s21 με 5000 μπαταρία και υποστήριξη s pen. Αν έχει υποδοχή για το πενάκι (γιατί μάλλον δεν θα έχει) θα φωνάξω φτου ξελευθερία......

Ξέχνα την υποδοχή για πένα Κώστα . Αυτό μόνο στο note. Τώρα η υποστήριξη Κλάιν χωρίς υποδοχή στη συσκευή. Και από ότι δείχνουν μια από τα ίδια θα είναι με μια μακρο κάμερα επιπλέον.

Εγώ πάντως δεν το κουνάω από αυτήν την υπερπληρη συσκευή. Ότι καλύτερο έχω δουλέψει μέχρι στιγμής. Με την μπαταρία έχω συμφιλιωθει οπότε δε με χαλάει τπτ.

 

Λάζαρος Note 20 ultra

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με ολους,μονο η μπαταρια αδυνατο σημειο ,σε βγαζει τη μερα αλλα με βαρια χρηση θα τη θελει τη φορτιση το βραδακυ αν τυχει και βγειτε βολτα...κατα τα αλλα υπεροχο!

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που θα είναι και πιο χοντρό, έστω ελάχιστα, άκυρο από μένα αν και το ήθελα πολύ λόγω καλύτερων φακών στο ζουμ και selfie σε σχέση με νοτε...αλλά το πάχος του τελευταίου με κάνει να το προτιμώ παρόλο ότι η μπαταρία δεν είναι αρκετή πάντα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που θα είναι και πιο χοντρό, έστω ελάχιστα, άκυρο από μένα αν και το ήθελα πολύ λόγω καλύτερων φακών στο ζουμ και selfie σε σχέση με νοτε...αλλά το πάχος του τελευταίου με κάνει να το προτιμώ παρόλο ότι η μπαταρία δεν είναι αρκετή πάντα

 

Νικολα, 0,1 χιλιοστα πιο παχυ θα ειναι αγορινα μου, πολυ ευαισθητουλης μας βγηκες τωρα τελευταια!!! :D

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...