Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρουσιάστηκε και επίσημα.

 

Σήμερα έδωσα προπαραγγελία. Αναμένω να δω ποτε θα παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αληθεια ειναι οτι εχει δεχθει αρκετη κριτικη ο exynos 990 οποτε σιγουρα δεν χαροποιησε πολλους η εμφανιση του και στα Note 20/ 20 ultra.
Link to comment
Share on other sites

Dual ειναι.εγω εδωσα παραγγελια και ας ειχα πεινπερυσι πως δεν ξανακανω προπαραγγελια,αλλα δεν κρατηθηκα.το θεμα ειναι μην γινει οπως περυσι..δηλαδη μετα απο μια εβδομαδα κυκλοφοτιας του,βγαλουν καμια προσφορα ζαριζοντας τον φπα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Φέτος έχει προσφορά τα ακουστικά για προπαραγγελία. Πέρισυ δεν είχε τίποτα.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχε 100€ εκπτωση

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε μέχρι ποτέ είναι οι προπαραγγελίες;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε μέχρι ποτέ είναι οι προπαραγγελίες;

 

Μέχρι 20 Αυγούστου.

 

 

Η αλήθεια είναι ότι φέτος τα χρώματα και στο S20 αλλά και στο Note 20 είναι χάλια. Δε μου άρεσε κανένα. Το πήρα σε μαύρο το οποίο είναι glossy και όχι ματ.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου αν ξέρετε πως μπορώ να το παρω με snapdragon από Αμερική χωρις τελωνεία και φόρους. Τη βοήθειά σας παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

Οταν κανω τη κινηση Λευκο ελεγα Βαγγελη για πρωτη-πρωτη φορα !!!

(να πεσει η τιμη βεβαια ,τωρα με τιποτα...ακου 1350 ευρω ! Δε πανε καλα !!! :lol::lol: )

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Αντρέα πάντως σε γνωστό κατάστημα της Αθήνας, που έχει και αγγελία στο fb, πωλείται ήδη όλη η σειρά. 1199 το note 20 ultra 256gb!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι φίλε?

 

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντρέα πάντως σε γνωστό κατάστημα της Αθήνας, που έχει και αγγελία στο fb, πωλείται ήδη όλη η σειρά. 1199 το note 20 ultra 256gb!!!
Σε ποιο κατάστημα αναφέρεσαι φίλε?

 

Στάλθηκε από το YAL-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που θα κινηθείτε από χρώματα παιδιά φέτος;

 

Μετά από καιρό θα πάω σε μαύρο. Τελευταία μαύρη συσκευή ήταν το Note 8.

 

Το μέγεθος του δαχτυλικό έχει μεγαλώσει; Υπάρχει γενικά κάποια βελτίωση στο δαχτυλικό;

Link to comment
Share on other sites

Και γω μαυρο παρηγγειλα.ειχα λευκο το note 10+ Οποτε..ομορδο φαινεται παντως.αν και εχω εδω και 2 εβδομαδες το s20 μετα την πωληση του note και ειναι η πρωτη φορα που σκεφτομουν σοβαρα να το κρατησω.τελειο κρατημα,οθονη..γενικα..σαν κινητο,super(off topic)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε αν το ζουμ είναι στα ίδια επίπεδα με S20 ultra? Το s είχε μεγάλο αισθητήρα και πολλά mp με 4x οπτικό στην ουσία. Εδώ λέει 5 λχ οπτικό αλλά είναι σίγουρα marketing, ξέρουμε πόσο είναι το πραγματικό ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε αν το ζουμ είναι στα ίδια επίπεδα με S20 ultra? Το s είχε μεγάλο αισθητήρα και πολλά mp με 4x οπτικό στην ουσία. Εδώ λέει 5 λχ οπτικό αλλά είναι σίγουρα marketing, ξέρουμε πόσο είναι το πραγματικό ?

 

Τι μαρκετιγκ Νικο? Αφου λεει 5x optical.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παντως το Mystic Bronze το βρισκω σεξυ...:p
Φοβαμαι οτι παει πιο πολυ προς το ροζ και θα θεωρειται γυναικειο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι οτι παει πιο πολυ προς το ροζ και θα θεωρειται γυναικειο.

Ενα δικιο εχεις αλλα δεν ειναι εντονο , στο χρωμα του δερματος ετσι οπως το βλεπω στο βιντεο μου βγαζει και μια αισθηση περιεργη , ευχαριστη χαχα--->>>>

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή είναι η επίσημη σελίδα για το note 20 ultra; Το είδα και εγώ σήμερα στο Media Mark.καλο είναι οθοναρα και καλή κάμερα που τράβηξα καμία δύο φωτό και το σύγκρινα με το pixel4xl
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Θα θεωρηθεί διαφήμιση.

Μία βόλτα στο fb group https://www.facebook.com/groups/619376571484499/?ref=share κι εύκολα θα πέσεις πάνω στην αγγελία...

 

Θα μπορουσες ενα πμ σε παρακαλω??

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ενα δικιο εχεις αλλα δεν ειναι εντονο , στο χρωμα του δερματος ετσι οπως το βλεπω στο βιντεο μου βγαζει και μια αισθηση περιεργη , ευχαριστη χαχα--->>>>

Δεν ειναι εντονο, αλλα για εμενα ειναι ροζ. :lol:

Το μαυρο ειναι ασφαλεστερη επιλογη κατα τη γνωμη μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...