Jump to content

Google Pixel 4a


Sotnem
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μονο σε εμενα μου κακο φαινεται το δαχτυλικο αποτυπωμα στην πλατη ? μπορει να ειναι πολυ πιο αποτελεσματικο απο τα περισσοτερα indisplay αλλα αν εχεις συνηθισει να ακουμπας πανω στην οθονη, θεωρω οτι δυσκολα ξαναγυριζεις να σηκωνεις το κινητο για να ακουμπας πισω. παραπεμπει σε σχειδασμο 2ετιας+

 

Εμένα μου λείπει πολύ προσωπικά από το Ρ2 στο Ρ4. Ειδικά επειδή στα Pixel το χρησιμοποιούσες και έκανες και drop down και scroll με το δάχτυλο. Από τα πιο χρήσιμα gimmicks. Συνήθεια ήταν πάντως αυτό που λες, είχα μάθει να πιάνω το κινητό έτσι και να το κρατάω και ήταν εξαιρετικά εύχρηστο.

Άσε που όσοι in display έχω δει μου φαίνεται πολύ αργοί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έφτασε σημερα η συσκευή στην Αθήνα για παραλαβή αλλά είμαι εξοχή.

Δευτέρα τα σπουδαία αν την ανοίξω τελικά και δεν την σώσω όπως ήρθε

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε σημερα η συσκευή στην Αθήνα για παραλαβή αλλά είμαι εξοχή.

Δευτέρα τα σπουδαία αν την ανοίξω τελικά και δεν την σώσω όπως ήρθε

 

Αν παντως αποφασισεις να την δωσεις εδω ειμαστε :)

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε σημερα η συσκευή στην Αθήνα για παραλαβή αλλά είμαι εξοχή.

 

Δευτέρα τα σπουδαία αν την ανοίξω τελικά και δεν την σώσω όπως ήρθε

Δώσε και σε εμάς

 

 

Εδώ είμαστε

 

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε σημερα η συσκευή στην Αθήνα για παραλαβή αλλά είμαι εξοχή.

Δευτέρα τα σπουδαία αν την ανοίξω τελικά και δεν την σώσω όπως ήρθε

 

Φιλε από πού το αγόρασες? Αμερικανικό μοντέλο έφερες; Δώσε πληροφορίες στο λαό. Δεν μπορείς να πετάς την βόμβα κ να εξαφανίζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρες;εντυπώσεις;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε είναι legit η αγορά από αυτό το site? Διότι αναφέρει ότι έχει το pixel 4a black EU. Αλλά στο ίντερνετ δεν βρίσκω να έχουν κυκλοφορήσει τα global / EU μοντέλα (g025m, g025n)... Μόνο το αμερικανικό έχει κυκλοφορήσει (g025j).

 

Edit: Λέει προσωρινά μη διαθέσιμο. Οπότε δεν έχει το κινητό.

Edited by brian13
Νέα δεδομένα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάποιο site για να δώσουμε και εμείς παραγγελία ρε παιδιά;

Με βαριά καρδιά θα αλλάξω το nexus 6

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο site για να δώσουμε και εμείς παραγγελία ρε παιδιά;

Με βαριά καρδιά θα αλλάξω το nexus 6

 

https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de-DE

€340

 

Αλλά επειδή δεν στέλνει Ελλάδα, θα πρέπει να το κάνεις μέσω μιας υπηρεσίας που το λαμβάνει για σένα στην Γερμανία και στο στέλνει

Link to comment
Share on other sites

https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de-DE

€340

 

Αλλά επειδή δεν στέλνει Ελλάδα, θα πρέπει να το κάνεις μέσω μιας υπηρεσίας που το λαμβάνει για σένα στην Γερμανία και στο στέλνει

 

Και πως λέγεται αυτή η υπηρεσία για εμάς που δεν ξέρουμε? :D

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Και πως λέγεται αυτή η υπηρεσία για εμάς που δεν ξέρουμε? :D

 

https://www.mailboxde.com/

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, είχα παραγγείλει από play store Γερμανίας προ διετίας το τότε pixel 3xl και δεχόταν μόνο γερμανική κάρτα για να πληρωθεί και τίποτα άλλο.

Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα αλλά να το έχετε στο νου σας ότι ίσως ισχύει!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

UPDATE: Μόλις παρήγγειλα από Google store Γερμανίας με διεύθυνση από το MailBoxDe και κάρτα Revolut. Γνωρίζει κάποιος εάν θα χρειαστεί να στείλω στο MailBoxDe εγώ κάποια ενημέρωση να περιμένουν πακέτο για το λογαριασμό μου? Ή αναμένω ενημέρωση από αυτούς ότι παρέλαβαν κάτι για τον λογαριασμό μου;
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σε 2-3 μήνες να γίνει διαθέσιμο είτε στο Amazon είτε στο computeruniverse για να μπορούμε να κόψουμε και τιμολόγιο...

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παραγγέλνετε μέσω μεσάζοντας εταιρίας για να σας έρθει Ελλάδα, αν χτύπα ξύλο σας βγει ελαττωματικό, τι κάνετε μετά?
>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de-DE

€340

 

Αλλά επειδή δεν στέλνει Ελλάδα, θα πρέπει να το κάνεις μέσω μιας υπηρεσίας που το λαμβάνει για σένα στην Γερμανία και στο στέλνει

 

Έδωσα παραγγελία από το κατάστημα και πλήρωσα με κάρτα Alpha Bank χωρίς να κάνω λογαριασμό στο mailboxde

Θα έχω θέμα στην παράδοση;

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα παραγγελία από το κατάστημα και πλήρωσα με κάρτα Alpha Bank χωρίς να κάνω λογαριασμό στο mailboxde

Θα έχω θέμα στην παράδοση;

 

Εννοείς ότι το google store σου δέχθηκε διεύθυνση αποστολής στην Ελλάδα ?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα χρειαστεί διεύθυνση από το mailboxde. Εάν μπορεί να βοηθήσει κάποιος ας μου στείλει μήνυμα

 

Edit Πρόσθεσα και εγώ διεύθυνση από mailboxde

Edited by ardonhs

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα χρειαστεί διεύθυνση από το mailboxde. Εάν μπορεί να βοηθήσει κάποιος ας μου στείλει μήνυμα

 

Σου ηρθε καποιο εμαιλ απο google store?

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ και ο φίλος ardonhs ολοκληρώσαμε την παραγγελία μας με φυσική διεύθυνση από το mailboxde και από το Google store της Γερμανίας. Θα ήταν χρήσιμο εάν κάποιος γνωρίζει να μας ενημερώσει σχετικά με το mailboxde εάν θα χρειαστεί να κάνουμε κάποια ενέργεια εκ των προτέρων ή θα περιμένουμε αρχικά να μας ενημερώσουν ότι το πακέτο μας βρίσκεται στην αποθήκη τους.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ και ο φίλος ardonhs ολοκληρώσαμε την παραγγελία μας με φυσική διεύθυνση από το mailboxde και από το Google store της Γερμανίας. Θα ήταν χρήσιμο εάν κάποιος γνωρίζει να μας ενημερώσει σχετικά με το mailboxde εάν θα χρειαστεί να κάνουμε κάποια ενέργεια εκ των προτέρων ή θα περιμένουμε αρχικά να μας ενημερώσουν ότι το πακέτο μας βρίσκεται στην αποθήκη τους.

Σας λέει περίπου πότε θα το έχετε εδώ; Πόσο είναι με τα μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

15-20 Οκτωβρίου θα γίνει η παραλαβή στη Γερμανία (είναι pre order αυτό που άνοιξε). Τα μεταφορικά από την google είναι δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το αγοράσω και εγώ. Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος που το έχει ήδη ή το ξέρει σίγουρα να με ενημερώσει σε δύο θέματα που με απασχολούν, τα οποία με ενοχλούν στο τωρινό μου κινητό.

 

Είναι αρκετά χαμηλή η φωτεινότητα όταν είναι στο 0? Σε αυτό που έχω τώρα ακόμη και στο 0 φωτίζει αρκετά.

 

Ανεβάζει θερμοκρασία, ιδίως το καλοκαίρι? Το δικό μου ανεβάζει ακόμη και με μικρής διάρκειας χρήση, και μάλιστα όχι απαιτητική χρήση.

 

Κάτι ακόμη αν γνωρίζει κάποιος. Η οθόνη του, λόγω της αναλογίας που έχει, αλλά μιας και είναι ελαφρώς μεγαλύτερο από 5.5", σε πλάτος είναι μικρότερη ή περίπου ίδια σε σχέση με μια οθόνη 5.5" με αναλογία 16:9?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...