Jump to content

nova mobile


Xinarisbet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο το κτυπηθηκαν προφανως ειναι στην παθητικη φωνη.

Δηλαδη χτυπηθηκαν μονες τους. Κανεις αλλος δεν τις χτυπησε αλλα το οτι ηταν ολες παθητικες.

Ναι παρελθόν και να πω κάτι δεν μου λεφτά για να στηρίξω την συνετηρεστικη τράπεζα Αττικής για την eurobank και την alphabank πληρώνω τα κερατιάτικα επειδή ανήκουν σε ξένα κράτη οι μυτρικες τους. Να τα λέμε αυτά.

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Σας ενημερώνουμε ότι η πιλοτική περίοδος της υπηρεσίας Nova Mobile διακόπτεται οριστικά την Παρασκευή 01/10/21 όπου και θα απενεργοποιηθεί ο αριθμός κλήσης του Nova Mobile.   
 
Στην περίπτωση που επιθυμείτε να διατηρήσετε τον αριθμό κλήσης του Nova Mobile, θα χρειαστεί να προβείτε άμεσα σε αίτημα φορητότητας έως τις 28/09/21. Εάν δεν θέλετε να τον διατηρήσετε σας ενημερώνουμε ότι στις 01/10/21 θα απενεργοποιηθεί. 
 
Εάν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέστε το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών από κινητό Νova 13831 (με χρέωση 0,2500€/κλήση) ή να επισκεφτείτε ένα κατάστημα Nova. 
 
Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
 
Link to comment
Share on other sites

Πιλοτική ξεκίνησε, πιλοτική κατέληξε. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από τις αρχες του 2022, αν όχι νωρίτερα, περιμένουμε συνεργασίες μεταξύ Nova - Wind. Μπορεί η εξαγορά να μην έχει ολοκληρωθεί μέχρι τότε, ομως είναι στα πλάνα τους η διάθεση συνδυαστικών υπηρεσιών μεταξύ των δυο δικτύων. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν είναι περίεργο; Δεν γνωρίζω πόσοι είναι οι συνδρομητές που είχε η Nova κινητή αλλά, όσοι κι αν είναι, το ποσοστό εκείνων που πρόκειται να πάνε σε άλλο πάροχο (και να μην απλώς χάσουν τον αριθμό τους) δεν ενδιαφέρει τα εμπορικά τμήματα των 3 παρόχων; 

Link to comment
Share on other sites

Όχι απαραίτητα.. Είναι πολύ λίγοι και αυτοί που ενδιαφέρονται να διατηρήσουν τον αριθμό είναι ακόμα λιγότεροι. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πόσοι είναι οι συνδρομητές του εικονικού παρόχου κινητής; Εστω την τάξη μεγέθους. Είναι χιλιάδες, δεκάδες χιλιάδες; Αλλά να γνωρίζει όμως, όχι υποθέσεις... 

Το βρίσκω παράξενο που δεν δείχνουν ενδιαφέρον τα εμπορικά τμήματα των παρόχων. Ισως η εξήγηση είναι ότι το καρτέλ το παίζει αδιάφορο επί τούτου και δεν κάνει προσφορές προς αυτούς. Ή όντως είναι πολύ μικρό το νούμερο και έτσι εξηγείται η αδιαφορία. Ή, δεν ξέρω, όντως δεν γνωρίζουν οι πάροχοι πόσοι είναι οι συνδρομητές της Nova και θεωρούν δυνητικά ασύμφορο να κάνουν προσφορές. Σιγά μη δεν ξέρουν όμως...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν συνδρομητές. 

Όσοι έχουν NOVA το πήραν δωρεάν για την δοκιμαστική περίοδο. 

κάπιοι από δω μεσα πρόλαβαν (και εγω πήρα ) Ποτέ δεν πλήρωσα έστω και ένα Ευρώ. Και το έχω νομίζω 14 μήνες. 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στην ίδια φάση είμαι: το πήρα χωρίς να έχω Nova. 

Περίμενα να κάνουν κάποια προσφορά, ειδικά η Vodafone και η Wind που είχαν και έχουν εκ των πραγμάτων εμπλοκή με τους συνδρομητές του πιλοτικού. 

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα υπάρξουν συνέργειες με την Wind οπότε ισως δεν βιαζονται να προχωρήσουν σαν MNVO με Vodafone. Δεν εχει νόημα. Υποθετω πως όταν λάβουν το πράσινο φώς από την επιτροπή σνταγωνισμού και εγκριθεί η συγχώνευση τότε θα δουμε σχετικά προϊόντα

Είναι ομως προφανές οτι το νέο σχήμα θα δώσει έμφαση σε content - TV.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος εποχής. 

Αποσυνδέθηκε η κάρτα από το δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αρα καλα που δεν αγόρασα το πιλοτικά Ελλάδα Αθάνατη, δεν τα βρήκαν με την vodafoneκαι τα γυρίσαν η υπόθεση της wind αυτό είναι και πάλκα θα έχει να καταργηθει η wind ως εταιρία και να χρησιμοποιται το όνομα στην κινητή με σταθερή την ΕΟΝ

Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...