Jump to content

nova mobile


Xinarisbet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το viber όντως δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί με τίποτα

Αντίθετα whatsup και telegram ενεργοποιήθηκαν...με λίγη δυσκολία ειναι η αλήθεια, αλλά ενεργοποιήθηκαν

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Το viber όντως δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί με τίποτα

Αντίθετα whatsup και telegram ενεργοποιήθηκαν...με λίγη δυσκολία ειναι η αλήθεια, αλλά ενεργοποιήθηκαν

Εγώ πάντως προσπάθησα να ενεργοποιήσω στο nova κινητό μου το lidl plus (εφαρμογή ios που θέλει κινητό τηλέφωνο για ενεργοποίηση λογαριασμού) κ το μήνυμα δεν ήρθε ποτέ....
Link to comment
Share on other sites

Σε έναν μήνα θα ξέρουμε τα σχέδια της Nova... αν κ ποιο πιθανόν βλέπω εξαγορά wind στο μέλλον αν έχουν βέβαια σκοπό να μπουν για τα καλά στην κινητή. Ακούγεται πάντως οτι ο καινούργιος ιδιοκτήτης της Nova ειναι πολύ καλός φίλος του Κυριάκου...

 

Αν ισχύει αυτό η Nova δεν θα μπει στην διαδικασία η γραφειοκρατία της εξαγοράς δεν τελειώνει πριν το 2022 και τώρα αρχίζουν τα δύσκολα. Και για τους υπαλλήλους του κράτους μας με την τεχνολογία που δεν έχουμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσο για την nova να εξαγοράσει την Wind και να μείνει η Nova δεν μου φαίνεται απίθανο, μην ξεχνάμε ότι είναι ισχυρότερο όνομα από την Wind

Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα τους αριθμους που λεγαμε παραπανω,ιδου τα μπλοκ των αριθμων της νοβα απο την σελιδα της εεττ

 

https://prnt.sc/untgol

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

…μηνιαία ανανέωση 2Gb, 200' & 20 SMS –7/11/’20:mobile:
δωσανε παραταση ?
Link to comment
Share on other sites

δωσανε παραταση ?

 

Την παράταση του δωρεαν πιλοτικού εως 15/10 την έμαθα οταν αρχές Σεπτέμβρη ζήτησα να μου κόψουν το νούμερο (πιθανότατα μου το ανέφεραν ως αντικίνητρο για να μεινω, αλλα δε συμφώνησα και τελικα το εκοψα). Δεν ανακοινώθηκε πουθενά επίσημα, ενώ ούτε στο συμβολαιο αναφέρεται ημερομηνία λήξης της πιλοτικής περιόδου.

 

Τρία πουλακια καθονταν...

Link to comment
Share on other sites

Παράταση του δωρεάν πιλοτικού έως 10/11 σε μένα Ανάλογα με την ενεργοποιήσει
Εγώ ειμαι 18 αλλά είμαι σίγουρος θα πάρει κ άλλη παράταση. μην το ψάχνεις μεγάλε από Δεκέμβριο το βλέπω να βγαίνει η υπηρεσία...καλό βέβαια για εμάς τους πιλοτικούς
Link to comment
Share on other sites

:wink::this:
Κλασσικά, όπως τον προηγούμενο μήνα... πάντως σιγά σιγά το πρόβλημα με τα sms δείχνει να λύνεται, δεν έχω δει υπηρεσία που δεν έχει έρθει sms. Να υπενθυμίσω οτι το νούμερο μου το έχω φέρει με φορητότητα από την cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Προφανές λόγο του διαγωνισμού πάνε από παράταση σε παράταση μέχρι να δουν μήπως μπουν στην δημοπρασία, το θέμα είναι να αξιοποιηθεί η παράταση για να διορθωθούν τα τεχνικά ελαττώματα που έχουν διαπιστωθεί από διάφορούς χρήστες του Myphone
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Προφανές λόγο του διαγωνισμού πάνε από παράταση σε παράταση μέχρι να δουν μήπως μπουν στην δημοπρασία, το θέμα είναι να αξιοποιηθεί η παράταση για να διορθωθούν τα τεχνικά ελαττώματα που έχουν διαπιστωθεί από διάφορούς χρήστες του Myphone
Λες να κατέβουν στον διαγωνισμό? ειναι πολλά τα λεφτά δεν ξέρω αν πραγματικα ακόμα κ ένα fund τέτοιου μεγέθους θα κάνει μία τετοια επιθετική κίνηση. Κ η cosmote κακά τα ψέματα ειναι πολύ σκληρός αντιπαλος με παρα πολλές επενδύσεις...αδύνατο κάποιος να την ανταγωνιστεί
Link to comment
Share on other sites

Προφανές λόγο του διαγωνισμού πάνε από παράταση σε παράταση μέχρι να δουν μήπως μπουν στην δημοπρασία, το θέμα είναι να αξιοποιηθεί η παράταση για να διορθωθούν τα τεχνικά ελαττώματα που έχουν διαπιστωθεί από διάφορούς χρήστες του Myphone

 

Σε ποιον διαγωνισμο αναφερεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον διαγωνισμο αναφερεσαι?
Για της συνχοτητες του 5g

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λες να κατέβουν στον διαγωνισμό? ειναι πολλά τα λεφτά δεν ξέρω αν πραγματικα ακόμα κ ένα fund τέτοιου μεγέθους θα κάνει μία τετοια επιθετική κίνηση. Κ η cosmote κακά τα ψέματα ειναι πολύ σκληρός αντιπαλος με παρα πολλές επενδύσεις...αδύνατο κάποιος να την ανταγωνιστεί
Αν θα πάει δεν θα πάει για την cosmote για την Wind θα πάει να κτυπησει την cosmote δύσκολα καθώς πρέπει να την κτυπησει και στα αθλητικά.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

... καθώς πρέπει να την κτυπησει και στα αθλητικά.
Αυτό ειναι δεδομένο οτι θα το κάνει, οταν γίνει ο διαγωνισμός για Champions League/Europa θα τον χτυπήσει η νόβα με κάθε κόστος κ εκτός λογικής...θυμήσου με.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ειναι δεδομένο οτι θα το κάνει, οταν γίνει ο διαγωνισμός για Champions League/Europa θα τον χτυπήσει η νόβα με κάθε κόστος κ εκτός λογικής...θυμήσου με.
Ελπίζω να μην το κάνει κάθως πήρε την super League και πρεπει να πάρε τα ξενα προταθλημαται Edited by gkamared
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Από ότι βλέπω χλομό να πάει η Nova για την τερτατη άδεια προωθούνται πολύ οι εικονικοί παραχοι το θέμα είναι ότι σε όλες τις χώρες οι εικονικοί παραχοι εξελίσσονται σε κανονικοί πάροχοι τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας, στην Κύπρο έγινε. Εδώ δεν υπάρχει καν προβλέψει για νέους επενδυτές στο φάσμα.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Ελα σοβαρά τώρα περιμένατε οτι θα κατέβαινε η Nova στο διαγωνισμό για τις άδειες ; :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Ελα σοβαρά τώρα περιμένατε οτι θα κατέβαινε η Nova στο διαγωνισμό για τις άδειες ; :lol::lol:
Δεν το έβρισκα παράλογο πάντως είχα ότι ανάλογα με το χρόνο θα πάει. Το θέμα είναι να μην καταδικαστούν οι εικονικοί παραχοι στην Ελλάδα και να έχουν το δικαίωμα αναβάθμισης των υπηρεσιών τους από όσο ξέρω οι άδειες είναι για 10 χρόνια για ποιο λόγο να μην κάνει σταδιακά δυκτιο και να πάρει μέρος στον επόμενο διαγωνισμό

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άλλωστε κάθε αρχή και δησκολη

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...