Jump to content

nova mobile


Xinarisbet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα είναι δοκιμαστικό, δεν θα είναι αυτό ένα από τα πακέτα που θα κυκλοφορήσουν τον Σεπτέμβριο

 

Αφου γράφει στις ερωταπαντησεις ότι εάν δεν το αλλάξεις ή ακυρώσεις θα είναι αυτο το πακετο. Επίσης σου δείχνει και τα έξτρα που μπορείς να αγοράσεις που κατά τη γνώμη μου είναι πολυ πιο ακριβά από της καρτοκινητης των άλλων 3 εταιριών.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα είναι δοκιμαστικό, δεν θα είναι αυτό ένα από τα πακέτα που θα κυκλοφορήσουν τον Σεπτέμβριο

Η καλή μέρα απο το πρωϊ φαίνεται πάντως. Τα πρόσθετα πακέτα που δίνει πάντως είναι ελαφρά φθηνότερα απο τους 3 μεγάλους αλλά και πάλι όχι κάτι που να λες wow. Τι θα αλλάξει άραγε τόσο δραματικά στην κανονική λειτουργία και να πούμε ότι ο 4ος παίκτης ήρθε για να ρίξει τις τιμές προς τα κάτω? Μακάρι αλλά...

Link to comment
Share on other sites

Δε θα έχει καρτοκινητο?????????

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ έχω αυτήν την απορία. Πάντως σαν πρωτη εντυπωση βλέπω ότι παιρνει τον ίδιο δρόμο με την Cyta. Μηδέν ανταγωνισμός...

Link to comment
Share on other sites

Άντε να το πάρει κάποιος να μας λύσει τις απορίες! Ο βασικός μου ενδοιασμός είναι αν θα έχει VoWiFi & VoLTE από την αρχή. Αν ναι κάνω πολύ εύκολα τη μετάβαση.

Αρχικά θα δείξει αν έχει 4g και βλέπουμε για το volte/vowifi και ειδικά απο την στιγμή που θα στηρίζεται σε ένα δίκτυο που ακόμη και στο ίδιο, το volte/vowifi είναι στην αρχή της λειτουργίας του

Link to comment
Share on other sites

Αφου γράφει στις ερωταπαντησεις ότι εάν δεν το αλλάξεις ή ακυρώσεις θα είναι αυτο το πακετο.

 

Σου λέει ότι θα μπορείς να μεταβεις στα εμπορικά διαθέσιμα ή να παραμείνεις σε αυτό πληρώνοντας τα 15€.

Link to comment
Share on other sites

Σου λέει ότι θα μπορείς να μεταβεις στα εμπορικά διαθέσιμα ή να παραμείνεις σε αυτό πληρώνοντας τα 15€.

...που σημαίνει ότι είναι κανονικό προγραμμα (στα λόγια μου έρχεσαι)

Link to comment
Share on other sites

Αλλά δεν θα είναι εμπορικά διαθέσιμο όταν ξεκινήσει επίσημα. Μπορεί δηλαδή τον Σεπτέμβριο να βγάλουν χειρότερα πακέτα και όσοι το είχαν κρατήσει από πριν να είναι τυχεροί.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα αίτηση συμμετοχης στο πιλοτικό πρόγραμμα. Περιμένω τηλέφωνο από εκπρόσωπο για να κινηθεί η διαδικασία και να πάρω πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα αίτηση συμμετοχης στο πιλοτικό πρόγραμμα. Περιμένω τηλέφωνο από εκπρόσωπο για να κινηθεί η διαδικασία και να πάρω πληροφορίες.
Κ εγώ έκανα...για φορητότητα πάω
Link to comment
Share on other sites

Δεν φοβόστε λόγο cyta?
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Nα χάσεις τον αριθμό σου. Πάντως αυτό που έχουμε πάθει με το καρτέλ είναι απαράδεκτο. Να φοβάσαι τον ανταγωνισμό δηλαδή τραγικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω κάρτα θα βάλω συμβόλαιο δύσκολα.

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος έχασε τον αριθμό του στη cyta;
12 άτομα ξέρω με συμβόλαιο σταθερής τηλεφωνίας παρακαλώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ θα περιμενω μήπως προσφέρει καρτοκινητό και θα παρω νέο νουμεράκι εννοείται.
Εγώ το νέο νούμερο δεν θέλω. Η πλάκα είναι ότι Vodafone που θέλω να πάω δεν δέχεται φορητότητα αριθμού στα καρτοκινητα 2 φορές πήγα για φορητότητα αριθμού και της δύο έφαγα χυλοπίτες. Ελπίζω να μην κάνουν το ίδιο.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

[/color]Εγώ το νέο νούμερο δεν θέλω. Η πλάκα είναι ότι Vodafone που θέλω να πάω δεν δέχεται φορητότητα αριθμού στα καρτοκινητα 2 φορές πήγα για φορητότητα αριθμού και της δύο έφαγα χυλοπίτες. Ελπίζω να μην κάνουν το ίδιο.
Εμένα στην cosmote με είχαν στην αναμονή σχεδόν δύο μήνες...στο τέλος μου το μετέφεραν βέβαια...αλλα!!!
Link to comment
Share on other sites

Το συμβόλαιο των 15€ και αυτά που δίνει προδιδει ότι θα συνεχιστεί η ελληνική νοοτροπία και ότι δεν θα δουμε ευρωπαϊκές τιμές. Θα μαζέψει κάποιους πελάτες (όπως έκανε και η Cyta) και μετά θα τους πουλησει κοψοχρονιά στην Vodafone (όπως έκανε η Cyta).
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην cosmote με είχαν στην αναμονή σχεδόν δύο μήνες...στο τέλος μου το μετέφεραν βέβαια...αλλα!!!
Τουλάχιστον σε μετέφεραν κάτι είναι και αυτό. Εγώ έτρωγα όλο αρνητική απάντηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο, όλοι διατήρησαν τους αριθμούς τους.
Μια χαρά ισχύει η Vodafone αγόρασε τα συμβόλαια όλοι ήθελαν λόγο φόβου να πάνε cosmote δεν μπορούσαν λόγο δεσμεύσεις και οι αριθμοί χαμένοι οι κστασχεμενοι. Όπως καταλαβαίνεις νέοι αριθμοί σταθερής τηλεφωνίας ήτανε δεδομένο ότι θα δοθούν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το συμβόλαιο των 15€ και αυτά που δίνει προδιδει ότι θα συνεχιστεί η ελληνική νοοτροπία και ότι δεν θα δουμε ευρωπαϊκές τιμές. Θα μαζέψει κάποιους πελάτες (όπως έκανε και η Cyta) και μετά θα τους πουλησει κοψοχρονιά στην Vodafone (όπως έκανε η Cyta).
Περιμένεις να γίνει η Ελλάδα Ευρώπη, εδώ σε λίγο καιρό η Ευρώπη θα γίνει Ελλάδα. Το να γίνει cyta η αλήθεια είναι ότι το βλέπω δύσκολο αν και το υπάρχον διοικητικό συμβούλιο έχει κάνει το δύσκολο εύκολο η αλήθεια είναι, εγώ βλέπω να πιάνει αν παίξει καλό συνδυαστικό και καλά add-on η πολιτική προσφορά πάντως πρέπει να πω ήτανε ευχάριστη έκπληξη δεν ξέρω πολλά που να δίνουν 2gb η Vodafone 500mb δίνει στα 20euro
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Όταν έγινε η εξαγορά, δεν έγινε καμία αλλαγή στα πακέτα. Με την έναρξη των μαζικών μεταφορών στη Vodafone, δόθηκε η ευκαιρία σε όσους ήθελαν να διακόψουν αζημιως. Έτσι μπορούσαν να πάνε και σε άλλη εταιρία.

Στα κινητά (που καταργήθηκε η cyta κινητή), όσοι ήθελαν μπορούσαν να κάνουν φορητότητα μέχρι μια ημερομηνία στο δίκτυο της επιλογής τους, και αν δεν έκαναν τότε ο αριθμός έμενε για 6 μηνες στη Vodafone για νέα ενεργοποίηση πριν αφεθεί τελείως.

δεν υπάρχει περίπτωση να χαθεί αριθμός, όποια και να είναι η πορεία της cyta.

Link to comment
Share on other sites

Το συμβόλαιο των 15€ και αυτά που δίνει προδιδει ότι θα συνεχιστεί η ελληνική νοοτροπία και ότι δεν θα δουμε ευρωπαϊκές τιμές. Θα μαζέψει κάποιους πελάτες (όπως έκανε και η Cyta) και μετά θα τους πουλησει κοψοχρονιά στην Vodafone (όπως έκανε η Cyta).
Εχω την εντύπωση οτι περιμένετε οτι με την είσοδο κ τρίτου παίχτη θα πέσουν οι τιμές...δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι τέτοιο, τα πακέτα θα είναι αντίστοιχα των άλλων παρόχων (εφόσον δεν θα έχει δικό του δίκτυο ειναι αδύνατο να έχει χαμηλό κόστος), το μόνο κέρδος ενδέχεται να ειναι κάποιο συνδυαστικό πακέτο με σταθερή/κινητή/internet/τηλεόραση.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δώσει καρτοκινητό με πακετο 30 GB με 10€ κάθε μήνα θα την τιμήσω. Εάν όχι θα είναι το ίδιο με τους αλλους. Δεν θα έχει λόγο να την επιλέξω.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...