Jump to content

Xiaomi Mi Note 10 Lite


keysmith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και τι χρειάζονται τα "μπαλονάκια" του messenger? Τα κόβεις (να μην πετάγονται σας τις π..ρδές) και βρισκεις την υγειά σου. Είναι υπέρ-αρκετές οι ειδοποιήσεις στην "κουρτίνα" και τα νουμεράκια πάνω στο εικονίδιο του messenger.

 

Εμένα στο Poco F2 μου προκαλούσε ολοκληρωτικά Crashes στο κινητό τα οποία χρειαζόντουσαν Forced Reboot ώστε να καταπολεμηθούν. Άσε που πολλές φορές ο Chrome καταντάει laggish στο Scrolling και στην λειτουργία του. Μόλις κατάλαβα ότι αυτό φταίει για τα Crashes, τα απενεργοποιήσα και βρήκα την υγειά μου. Μιλάμε για 4-5 την ημέρα, είτε επειδή έκλεινα τα bubbles, είτε επειδή ξεκλείδωνα το κινητό, είτε επειδή έκλεινα όλες τις εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 525
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παλικαρια απο την μπαταρια εχετε μεινει ευχαριστημενοι σε γενικες γραμμες?Λιγο social-YouTube κανω και κανα παιχνιδι λιγη ωρα(Black Desert Mobile)

Η μπαταρία του είναι για μένα το μεγαλύτερο προσόν του κινητού,απλά δεν παίζεται!

Link to comment
Share on other sites

τρωει κατι κολληματα και μαυριζει η οθονη για 10-20 δευτερα...τι γινεται ρε παιδια ;
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

τρωει κατι κολληματα και μαυριζει η οθονη για 10-20 δευτερα...τι γινεται ρε παιδια ;

 

Καποιο προβλημα υπαρχει δεν εξηγειται αλλιως..Εμενα δεν το χει κανει ποτε..Εκανες επαναφορα εργοστασιακων?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καποιο προβλημα υπαρχει δεν εξηγειται αλλιως..Εμενα δεν το χει κανει ποτε..Εκανες επαναφορα εργοστασιακων?

 

οχι το πηρα οπως ηταν απο το κουτι, βαριεμαι να ξανακανω αστο.

θα το αλλαξω μαλλον.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

οχι το πηρα οπως ηταν απο το κουτι, βαριεμαι να ξανακανω αστο.

θα το αλλαξω μαλλον.

 

Αν ειναι ετσι εννοειται πισω δεν το συζητω..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ετσι εννοειται πισω δεν το συζητω..

 

σπαει νευρακια .....δεν ξερω σκεφτομαι τι θα κανω .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

τρωει κατι κολληματα και μαυριζει η οθονη για 10-20 δευτερα...τι γινεται ρε παιδια ;

 

οχι δεν μου το εχει κανει ποτε....μηπως στο προκαλει καποια συγκεκριμενη εφαρμογη ... ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μπαταρία του είναι για μένα το μεγαλύτερο προσόν του κινητού,απλά δεν παίζεται!

 

ετσι ακριβως, το καλυτερο που εχει στο συνολο του το κινητο ειναι η μπαταταρια

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μου το εχει κανει ποτε....μηπως στο προκαλει καποια συγκεκριμενη εφαρμογη ... ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ετσι ακριβως, το καλυτερο που εχει στο συνολο του το κινητο ειναι η μπαταταρια

 

οχι γιατι το παθαινει οταν μιλαω και οχι οταν ανοιγω καποια εφαρμογη !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλει η γυναίκα μου να πάρει το συγκεκριμένο κινητό και έχει κολλήσει αν αξίζουν τα 50ευρώ διαφορά για την έκδοση με τα 8gb μνήμης, θα καταλάβει τη διαφορά;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλει η γυναίκα μου να πάρει το συγκεκριμένο κινητό και έχει κολλήσει αν αξίζουν τα 50ευρώ διαφορά για την έκδοση με τα 8gb μνήμης, θα καταλάβει τη διαφορά;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας

 

σε βάθος χρόνου θα το καταλάβει

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θέλει η γυναίκα μου να πάρει το συγκεκριμένο κινητό και έχει κολλήσει αν αξίζουν τα 50ευρώ διαφορά για την έκδοση με τα 8gb μνήμης, θα καταλάβει τη διαφορά;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας

 

Για μενα προσωπικα επειδη εχω με τα 6 δεν νοιωθει τιποτα..κριμα το 50αρικο για 2 γιγα παραπανω..καλυτερα αποθηκευτικο χωρο μεγαλυτερο μιας και δεν δεχεται MicroSD

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Notification Led μπροστα,εχει παιδες ή εχει την κοτσανα παλι του λογοτυπου πισω οπως στο 9 lite??
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Notification Led μπροστα,εχει παιδες ή εχει την κοτσανα παλι του λογοτυπου πισω οπως στο 9 lite??

 

 

Οχι δεν εχει Notification Led..εχει Always On Display

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει πως μπορούμε να πάμε πίσω στο miui 11;

να ξεκλειδώσεις τον bootloader και να φορέσεις custom rom όποια θες από τις παλιές που θα βγεις από διάφορα sites.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκέφτηκα να κάνω και εγω αλλά έχω 2 εφαρμογές από τράπεζα και υπάρχει ένας φόβος..έλεγα αν υπάρχει τρόπος όπως στα Huawei που μπορείς να γυρίσεις μέσω PC.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκέφτηκα να κάνω και εγω αλλά έχω 2 εφαρμογές από τράπεζα και υπάρχει ένας φόβος..έλεγα αν υπάρχει τρόπος όπως στα Huawei που μπορείς να γυρίσεις μέσω PC.
ρώτα εδώ καλύτερα.

 

Και τι κακό έχει το 12 για να γυρίσεις στο 11?

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

ρώτα εδώ καλύτερα.

 

Και τι κακό έχει το 12 για να γυρίσεις στο 11?

 

Ναι οντως αληθεια..μια χαρα ειναι η 12αρα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ήταν καλύτερη η κάμερα στο 11..γνώμη μου.

 

Δεν προλαβα να τραβηξω με την 11αρα :lol: Οποτε δεν εχω αποψη :D

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση σχετικα με το mic του κινητου..μιλαω με τους δικους μου και μου λενε οτι δεν με ακουνε δυνατα..συμβαινει και σε σας κατι τετοιο?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Ερώτηση για ψαγμενους: Υπάρχει στο mi note 10 lote η επιλογή να μπορείς να ρυθμίσεις αυτοματα(χειροκινητα)τα χρώματα της οθονης του κινητού όπως πχ στο mi 10 η στο mi 10 lite που τα έχω δει live η όχι; Στο mi note 10 για παράδειγμα δεν υπάρχει.Ξερει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...