Jump to content

Xiaomi Mi Note 10 Lite


keysmith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει ερθει η 12 ακομα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 525
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Στην global έκδοση της συσκευής και όχι την eea ξεκίνησε η διάθεση της 12αρας από σήμερα. Φαντάζομαι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έρθει και στα δικά μας τα ευρωπαϊκά.Υποψιν η φωτό δεν ειναι δικιά μου είναι από εξωτερικό.8bd91e7161530b28d8b9ae6a1ad40c93.jpg
Link to comment
Share on other sites

σημερα εφαγε και την 1η καλη τουμπα..βγαινω απο σουπερ μαρκετ χτυπαει το τηλ παω να το πιασω..παρτο με την οθονη κατω σε πεζοδρομιο .... (δεν εχω μεμβρανη) μονο το τζελ που εχω βαλει....ευτυχως ουτε γρατζουνια

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

σημερα εφαγε και την 1η καλη τουμπα..βγαινω απο σουπερ μαρκετ χτυπαει το τηλ παω να το πιασω..παρτο με την οθονη κατω σε πεζοδρομιο .... (δεν εχω μεμβρανη) μονο το τζελ που εχω βαλει....ευτυχως ουτε γρατζουνια

 

τι τζελ εχεις βαλει?...thanks...

Link to comment
Share on other sites

τι τζελ εχεις βαλει?...thanks...

 

gX8Ypo.jpg

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

gX8Ypo.jpg

Είδα ένα tutorial πως το κάνεις. Αλλά σκέφτομαι για πόσο μένει στην οθόνη πάνω; δλδ πχ εγώ καθαρίζω σχεδόν κάθε μέρα το κινητό με πανάκι αντισηπτικό επδ το ακουμπάω παντού. Απλά έχω tempered glass λέω και να το χαλάσει την αλλάζεις. Σε αυτό πόσο κρατάει η προστασία πάνω στην οθόνη;

 

 

Επίσης είδα πως περνάνε τη mocolo. Με φοβίζει λίγο το γεγονός του ηχείου. Μη πάει η κόλλα εκεί

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα την αναβαθμιση αλλα δεν μου βγαζει τα νεα features της MIUI12...πχ δεν εχω superwallpapers...επισης οταν κανεις scroll down το μενου στην αρχικη οθονη βγαινει αυτο που ειχα κ στην MIUI11 κ οχι το καινουργιο...κανω κατι λαθος;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα την αναβαθμιση αλλα δεν μου βγαζει τα νεα features της MIUI12...πχ δεν εχω superwallpapers...επισης οταν κανεις scroll down το μενου στην αρχικη οθονη βγαινει αυτο που ειχα κ στην MIUI11 κ οχι το καινουργιο...κανω κατι λαθος;
Ρυθμίσεις προβολή κέντρο ελέγχου νέο κέντρο ελέγχου.
Link to comment
Share on other sites

Τα περισσοτερα τα βρηκα...τα super wallpaper ομως δεν μπορω να τα βρω με τιποτα...Καποια βοηθεια;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Είδα ένα tutorial πως το κάνεις. Αλλά σκέφτομαι για πόσο μένει στην οθόνη πάνω; δλδ πχ εγώ καθαρίζω σχεδόν κάθε μέρα το κινητό με πανάκι αντισηπτικό επδ το ακουμπάω παντού. Απλά έχω tempered glass λέω και να το χαλάσει την αλλάζεις. Σε αυτό πόσο κρατάει η προστασία πάνω στην οθόνη;

 

Επίσης είδα πως περνάνε τη mocolo. Με φοβίζει λίγο το γεγονός του ηχείου. Μη πάει η κόλλα εκεί

Η tempered glass σου ειναι ενταξει ή ξεκολλαει και καποιο link αν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσοτερα τα βρηκα...τα super wallpaper ομως δεν μπορω να τα βρω με τιποτα...Καποια βοηθεια;
Κατεβάζεις το apk. των wallpapers από xda, το κάνεις εγκατάσταση. Μετά κατεβάζεις από playstore την εφαρμογή ταπετσαρίες της google και το επιλέγεις από εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου δεν εχει ερθει ακομα. εσεις που πηρατε τη 12 εχετε βαλει ελλαδα ως χωρα ;

 

Screenshot-2020-09-05-16-28-41-876-com-android-settings.jpg Screenshot-2020-09-05-16-28-49-828-com-android-updater.jpg

Edited by MAFIA

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα μόλις δεύτερο χέρι 3 ημερών.

Με το τζάμι τι γίνεται; μου είπε ο τύπος που μλη το έδωσε ότι είναι δύσκολο να το περάσεις;

Με την 12 έχει κολλήματα σε τι φάση είναι;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου δεν εχει ερθει ακομα. εσεις που πηρατε τη 12 εχετε βαλει ελλαδα ως χωρα ;

 

Screenshot-2020-09-05-16-28-41-876-com-android-settings.jpg Screenshot-2020-09-05-16-28-49-828-com-android-updater.jpg

Ναι κανονικά Ελλάδα. Έχω την εντύπωση ότι μοιράστηκε τυχαία δειγματοπλητικα, όπως και στην global που εδώ και ημέρες την πήραν κάποιοι και μετά δεν ξαναεμφανίστηκε προς το παρόν.
Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω από χθες στην 12 άρα καλύτερη διαχείριση μπαταρίας όπως και το αποτύπωμα έχει σαφώς πιο γρήγορη αναγνώριση!
Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω από χθες στην 12 άρα καλύτερη διαχείριση μπαταρίας όπως και το αποτύπωμα έχει σαφώς πιο γρήγορη αναγνώριση!

 

ειχαν αναφερει οτι μεσα στα φιξ ειναι και το δαχτυλικο στη 12

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Η tempered glass σου ειναι ενταξει ή ξεκολλαει και καποιο link αν γινεται.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/372909157688

 

Όχι δε θα έλεγα καλή. Γενικά δεν έχω βρει καλή π να έχει δική της κόλλα. Απ την άλλη δεν εμπιστεύομαι να βάλω τη mocolo μη κάνω πατάτα με την έξτρα κόλλα που ρίχνεις .

 

Σκέφτομαι για screen protector τύπου ζελατίνα αλλά και πάλι δεν έχω ιδέα αν δίνει προστασία σε πτώση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε mi note 2 ειχα βαλει σκληρη μεμβρανη και εκανε δουλεια https://www.aliexpress.com/item/32788794629.html .

Ομως δεν βλεπω η ιδια εταιρια να εχει βγαλει κατι για mi note 10 lite.

Link to comment
Share on other sites

https://www.ebay.co.uk/itm/372909157688

 

Όχι δε θα έλεγα καλή. Γενικά δεν έχω βρει καλή π να έχει δική της κόλλα. Απ την άλλη δεν εμπιστεύομαι να βάλω τη mocolo μη κάνω πατάτα με την έξτρα κόλλα που ρίχνεις .

 

Σκέφτομαι για screen protector τύπου ζελατίνα αλλά και πάλι δεν έχω ιδέα αν δίνει προστασία σε πτώση.

 

Θα σου πρότεινα το Panzer πριν πας σε ζελατίνα

 

Edit: Άκυρο μόλις σήμερα άλλαξε η τιμή, από 7,5€ που ήταν

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω από χθες στην 12 άρα καλύτερη διαχείριση μπαταρίας όπως και το αποτύπωμα έχει σαφώς πιο γρήγορη αναγνώριση!

 

Το πρόβλημα με τον αισθητήρα της οθόνης όταν μιλάς φτιάχτηκε; Θα φτιαχτεί ξέρει κανείς; Υπάρχει κάποια λύση γιαυτό; Μου αρέσει σαν κινητό αλλά κολλάω σε αυτό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...