Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα , έχω ένα θέμα με Samsung Q70t τηλεόραση και το smart view. Έχω xiaomi κινητά (redmi note 9 Pro & redmi note 5 pro) και δεν έχω καταφέρει να πετύχω να τα συνδέσω με την συγκεκριμένη τηλεόραση μου και την συγκεκριμένη λειτουργία με τα κινητά Μίλησα και με την Samsung αλλά δεν πήρα ιδιαίτερη βοήθεια.Ξερει κάποιος και μπορεί να με βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σωστός.. 

Είναι pro έκδοση σειράς. 

Είχα γράψει πριν από κάνα χρόνο ότι έχει μεγάλη σημασία να έχεις την Pro έκδοση μίας σειράς παρά την Lite έκδοση μιας επόμενης. Το γιατί είχα πει θα φανεί στο προσεχές μέλλον... 😉

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά στον dialer της Google στα αγαπημενα μου βάζει τις επαφές με αλφαβητική σειρά. Μπορώ να το αλλάξω αυτό; Δλδ να τις βάλω με την σειρά που θέλω; 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2021 at 10:18 ΜΜ, jpower73 said:

Σωστός.. 

Είναι pro έκδοση σειράς. 

Είχα γράψει πριν από κάνα χρόνο ότι έχει μεγάλη σημασία να έχεις την Pro έκδοση μίας σειράς παρά την Lite έκδοση μιας επόμενης. Το γιατί είχα πει θα φανεί στο προσεχές μέλλον... 😉

για xiaomi μιλάμε ... δεν πιάνουν τα Pro κλππ
η δικιά σου η Pro είναι η απλή του Ινδού κι το αντίθετο ... απλά και ξεκάθαρα δεν ξέρει να βάζει ονόματα και τραβάει κλήρο

τώρα για την τιμή , μήπως είναι ποιο απλά τα πράγματα ; 
π.χ. είναι ακριβότερη η σειρά 10 (λόγω amoled κι δε ξέρω γω τι άλλο) οπότε δεν έχει παρασείρει το 9 ακόμα ; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω μια απορία, για θέμα service μπήκα στη Xiaomi και είδα ότι στην επικοινωνία είναι κάποια Info Quest. Είναι το επίσημο service της Xiaomi?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
34 minutes ago, Petros_android said:

Καλησπέρα, έχω μια απορία, για θέμα service μπήκα στη Xiaomi και είδα ότι στην επικοινωνία είναι κάποια Info Quest. Είναι το επίσημο service της Xiaomi?

Σωστό…

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tiniakos said:

Με την τελευταία αναβάθμιση 12.5.2 global έχω την αίσθηση ότι η μπαταρία φεύγει πολύ γρήγορα. 

οντως,

παντως για το 5G έχει βγει 12,5,3

και για το ευρωπαικο 12.5.4

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι υπάρχει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας. Επίσης αν παρατηρήσετε όταν φορτίζει πλήρως αναγράφει ότι απομένουν 26 ώρες και κάποια λεπτά ενώ πριν οι ώρες ήταν 43.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, tiniakos said:

Με την τελευταία αναβάθμιση 12.5.2 global έχω την αίσθηση ότι η μπαταρία φεύγει πολύ γρήγορα. 

Ισχύει

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση 12.5.2 global έχω την αίσθηση ότι η μπαταρία φεύγει πολύ γρήγορα. 
Σαν νερό

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

ας πουμε οτι βρηκα λιγο χρονο να ασχοληθω και περναω αυτη τη στιγμη την 

[ROM][PORT][A12] Pixel 5 Stable port for MIATOLL. [Updated: 01/11/21]

 

την φοραει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2021 at 12:53 ΜΜ, KOLES1973 said:
Καλησπέρα στην ομάδα , έχω ένα θέμα με Samsung Q70t τηλεόραση και το smart view. Έχω xiaomi κινητά (redmi note 9 Pro & redmi note 5 pro) και δεν έχω καταφέρει να πετύχω να τα συνδέσω με την συγκεκριμένη τηλεόραση μου και την συγκεκριμένη λειτουργία με τα κινητά Μίλησα και με την Samsung αλλά δεν πήρα ιδιαίτερη βοήθεια.Ξερει κάποιος και μπορεί να με βοηθήσει?

Για δοκιμασε μεταδοση με Bluetooth και τοποθεσια ενεργη και πες....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, nikaki71 said:

 

Παιδιά μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να ξεφορτωσω λιγάκι την διαθέσιμη μνήμη από τον εσωτερικό χώρο του κινητού;; πχ να τις μεταφέρω στην κάρτα SD?  Έχω ελεύθερα μόνο 9 Gb στον εσωτερικό χώρο της συσκευής. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση σήμερα Κυριακή σταμάτησε στην γυναίκα μου να δουλεύει το σήμα στην κεραία . Βγάζουν γενικά θέματα; έκανα επαναφορά έβαλα κάρτα κ στις δύο θύρες.  Τίποτα.  Ότι κάρτα βάζω δεν δουλεύει.  Προτού το πάω για επισκευή μπορώ να κοιτάξω κάτι εγώ  ; έχει κάποιο κόλπο να δούμε τι φταίει; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, challenge143 said:

Παιδιά ερώτηση σήμερα Κυριακή σταμάτησε στην γυναίκα μου να δουλεύει το σήμα στην κεραία . Βγάζουν γενικά θέματα; έκανα επαναφορά έβαλα κάρτα κ στις δύο θύρες.  Τίποτα.  Ότι κάρτα βάζω δεν δουλεύει.  Προτού το πάω για επισκευή μπορώ να κοιτάξω κάτι εγώ  ; έχει κάποιο κόλπο να δούμε τι φταίει; 

Σε εμενα που έκανε το ίδιο πριν καιρό, άλλαξα θέση στη sim (από θύρα sim1 την έβαλα στη θέση sim2) και το έλυσα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lsdpower78 said:

Σε εμενα που έκανε το ίδιο πριν καιρό, άλλαξα θέση στη sim (από θύρα sim1 την έβαλα στη θέση sim2) και το έλυσα. 

Τα έχω δοκιμάσει όλα αυτά 😔

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, lsdpower78 said:

Παιδιά μια ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να ξεφορτωσω λιγάκι την διαθέσιμη μνήμη από τον εσωτερικό χώρο του κινητού;; πχ να τις μεταφέρω στην κάρτα SD?  Έχω ελεύθερα μόνο 9 Gb στον εσωτερικό χώρο της συσκευής. 

Ναι μπορείς

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Παιδιά ερώτηση σήμερα Κυριακή σταμάτησε στην γυναίκα μου να δουλεύει το σήμα στην κεραία . Βγάζουν γενικά θέματα; έκανα επαναφορά έβαλα κάρτα κ στις δύο θύρες.  Τίποτα.  Ότι κάρτα βάζω δεν δουλεύει.  Προτού το πάω για επισκευή μπορώ να κοιτάξω κάτι εγώ  ; έχει κάποιο κόλπο να δούμε τι φταίει; 

Όταν εκκινεί το τηλέφωνο ζητάει πιν?

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...