Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Κατέβασα την Miui 13 global εδώ και 5 μέρες περίπου. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος απόκρυψης στην μπάρα πάνω αριστερά του εικονιδίου Nfc όταν είναι ενεργοποιημένα καθώς και του Wifi Calling;
Στο Wifi Calling υπάρχει η δυνατότητα για απόκρυψη με μέγιστο τις 2 ώρες και μετά εμφανίζεται πάλι. Επίσης στα Phone Services δεν μπορώ να απενεργοποιησω το εικονίδιο.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Την πέρασα και εγώ. Το εικονίδιο του nfc πως απενεργοποιείται δε ξέρω, άσε που μου πήρε 10 λεπτά να καταλάβω ότι είναι αυτό. Πάντως από μια πρώτη εντύπωση νομίζω πως η μπαταρία κατεβαίνει νερό...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί μετά την αναβάθμιση σε MIUI 13 δεν υπάρχει στο"ρυθμίσεις -μπαταρία" το ποσό χρόνο ήταν ενεργή η οθόνη

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνεις πρόβλημα με το wifi? Συνεχώς χάνει την σύνδεση με το μόντεμ του σπιτιού. Όλες οι άλλες συσκευές δεν έχουν θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Συνδέεται με 2.4 ή 5Ghz; Έχεις ανοιχτό Bluetooth ;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι κλειστό, ή ανοιχτό;
887e39aa8675bac818365e8fab647de7.jpg
Καλημέρα , είναι ανοιχτό δεν το έχω πειράξει ποτέ. Και για να πω την αλήθεια δεν ήξερα ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, douldas said:
23 minutes ago, conan1 said:
Αυτό είναι κλειστό, ή ανοιχτό;
887e39aa8675bac818365e8fab647de7.jpg

Καλημέρα , είναι ανοιχτό δεν το έχω πειράξει ποτέ. Και για να πω την αλήθεια δεν ήξερα ότι υπάρχει

Κάνε μια δοκιμή και κλέιστο. Μήπως αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, mplevris said:

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί μετά την αναβάθμιση σε MIUI 13 δεν υπάρχει στο"ρυθμίσεις -μπαταρία" το ποσό χρόνο ήταν ενεργή η οθόνη

Άντε ντε, το ποιο σημαντικό δεν υπάρχει 

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την Miui 13 global εδώ και 5 μέρες περίπου. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος απόκρυψης στην μπάρα πάνω αριστερά του εικονιδίου Nfc όταν είναι ενεργοποιημένα καθώς και του Wifi Calling;
Στο Wifi Calling υπάρχει η δυνατότητα για απόκρυψη με μέγιστο τις 2 ώρες και μετά εμφανίζεται πάλι. Επίσης στα Phone Services δεν μπορώ να απενεργοποιησω το εικονίδιο.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


Καλησπέρα.
Από πού την κατέβασες φιλαράκι.???
Εγώ την κατέβασα αλλά λέει ότι έχει πρόβλημα δεν μπορεί να επαληθευτεί....
Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


f27b1573680684a1ade3dd713b0c22de.jpg
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Άντε ντε, το ποιο σημαντικό δεν υπάρχει 
Δεν το δείχνει έτσι δηλαδή; σε 2 συσκευές με miui 13 το δείχνει. f01c8cd83adbd2a64826196319dd8ab2.jpg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, conan1 said:

Δεν το δείχνει έτσι δηλαδή; σε 2 συσκευές με miui 13 το δείχνει. f01c8cd83adbd2a64826196319dd8ab2.jpg

Άσχετο το εικονίδιο της μπαταρίας πως το έχεις βγάλει έξω από το κουτάκι που δεν το βλέπω ποτέ εκεί μέσα το ποσοστό;

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο το εικονίδιο της μπαταρίας πως το έχεις βγάλει έξω από το κουτάκι που δεν το βλέπω ποτέ εκεί μέσα το ποσοστό;
Στις ρυθμίσεις στη γραμμή κατάστασης. 85f2c3bc47b70d4f6603bddadf9413e1.jpg
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, conan1 said:

Δεν το δείχνει έτσι δηλαδή; σε 2 συσκευές με miui 13 το δείχνει. f01c8cd83adbd2a64826196319dd8ab2.jpg

Όχι, δεν το δείχνει 

Screenshot_2022-10-17-18-47-39-044_com.miui.securitycenter.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μερικές παρατηρήσεις από μένα για την 13 σε global. Η μπαταρία 🔋 πέφτει νεράκι. Η πληροφορία για το πόσες ώρες είναι ανοιχτή η οθόνη δεν υπάρχει. Τέλος αν έχεις ακουστικά και η οθόνη είναι κλειστή δεν μπορείς να αυξομειώσεις την ένταση του ήχου από τα ακουστικά. Πρέπει να ανοίξει η οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, mylw_4 said:

Μερικές παρατηρήσεις από μένα για την 13 σε global. Η μπαταρία 🔋 πέφτει νεράκι. Η πληροφορία για το πόσες ώρες είναι ανοιχτή η οθόνη δεν υπάρχει. Τέλος αν έχεις ακουστικά και η οθόνη είναι κλειστή δεν μπορείς να αυξομειώσεις την ένταση του ήχου από τα ακουστικά. Πρέπει να ανοίξει η οθόνη.

Αυτά είναι πολύ σοβαρά θέματα. 

Ευτυχώς σε μένα δεν έχει έρθει ακόμη. 

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι πολύ σοβαρά θέματα. 
Ευτυχώς σε μένα δεν έχει έρθει ακόμη. 
Ούτε σε εμένα έχει έρθει ακόμα αλλά με αυτά που ακούω και να έρθει δεν ξέρω αν θα την βάλω.

Στάλθηκε από το SM-G986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα έχει έρθει ακόμα αλλά με αυτά που ακούω και να έρθει δεν ξέρω αν θα την βάλω.

Στάλθηκε από το SM-G986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ούτε σε εμένα
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα είχε έρθει. Την κατέβασα από το λινκ που έβαλε ο συμφορουμητης σε προηγούμενο ποστ. Θυμίζω πως είχα 12.5.5 γκλομπαλ 

Link to comment
Share on other sites

κάποια ακόμη προβλήματα στην 13.0.1 είναι ότι δεν λειτουργεί το screenshot με τα 3 δάκτυλα κ επίσης δεν μπορείς να επιλέξεις στην σκοτεινή λειτουργία ποιες εφαρμογές θες να βαλειςd81684011e8eaf1f5f6ac2cf16ccb1d5.jpg

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

On 22/10/2022 at 4:32 ΜΜ, mylw_4 said:

Μερικές παρατηρήσεις από μένα για την 13 σε global. Η μπαταρία 🔋 πέφτει νεράκι. Η πληροφορία για το πόσες ώρες είναι ανοιχτή η οθόνη δεν υπάρχει. Τέλος αν έχεις ακουστικά και η οθόνη είναι κλειστή δεν μπορείς να αυξομειώσεις την ένταση του ήχου από τα ακουστικά. Πρέπει να ανοίξει η οθόνη.

Για την μπαταρία το έχω προσέξει και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, GTHOM said:

κάποια ακόμη προβλήματα στην 13.0.1 είναι ότι δεν λειτουργεί το screenshot με τα 3 δάκτυλα κ επίσης δεν μπορείς να 
 

Εμένα η λειτουργία με τα 3 δάχτυλα λειτουργεί κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα με την 13.0.1 EU

Link to comment
Share on other sites

Όντως κ εμένα λειτουργεί αλλά  όπως έγραψε κ το παλικάρι ποιο πάνω  πέφτει  ποιο γρήγορα η μπαταρία 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...