Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Κανά λινκ παίζει για μας που δεν έχει έρθει ακόμα;

Ριξε μια ματια εδω. Δευτερη στην λιστα. Επισης σπαμαρε το "check for updates" στο κινητο , γιατι ειναι λιγο βλαμενο. Δηλαδη εγω οταν πατησα "check for updates" μου εβγαλε οτι δεν υπαρχει τιποτα και μετα απο μισο δευτερολεπτο μου εβγαλε την ενημερωση. Ο,τι ναναι δηλ.

Xiaomi Redmi Note 9 pro - Huawei P20 - Nokia N70
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ριξε μια ματια εδω. Δευτερη στην λιστα. Επισης σπαμαρε το "check for updates" στο κινητο , γιατι ειναι λιγο βλαμενο. Δηλαδη εγω οταν πατησα "check for updates" μου εβγαλε οτι δεν υπαρχει τιποτα και μετα απο μισο δευτερολεπτο μου εβγαλε την ενημερωση. Ο,τι ναναι δηλ.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, πολύ διαφωτιστικός!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Clobal έχετε παιδιά;

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα ενώ φαίνονται συσκευές Bluetooth, δεν συνδέονται ξέρει κανείς κάτι, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια επανεκκίνηση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει επανεκκίνηση αλλά τίποτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου γράφει έγινε άρση σύζευξης

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς που έχετε πάρει Android 11 clobal έχετε; εγώ έχω clobal και ακόμα τίποτα....

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,να κάνω μια ερώτηση,όταν βάζω να φορτίσει το κινητό αυτό το το fast charging που κάνει στην αρχή μου το κάνει 2 φορές.Είναι πρόβλημα αυτό λέτε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,να κάνω μια ερώτηση,όταν βάζω να φορτίσει το κινητό αυτό το το fast charging που κάνει στην αρχή μου το κάνει 2 φορές.Είναι πρόβλημα αυτό λέτε;

Όταν λες δύο φορές, τι εννοείς;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δύο φορές, τι εννοείς;

 

Εννοώ ότι με το που το βάζω να φορτίσει,αρχίζει και φορτώνει πριν ξεκινήσει να φορτίζει και μόλις φτάσει στο 100%,ξαναφορτώνει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το καινούργιο update.

Από τότε που το πέρασα όμως μερικές φορές το τα γραφικά του κινητού είναι σαν slow motion..

Παίζει άμα το κάνω factory reset να στρώσει?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το καινούργιο update.

Από τότε που το πέρασα όμως μερικές φορές το τα γραφικά του κινητού είναι σαν slow motion..

Παίζει άμα το κάνω factory reset να στρώσει?

Παιζει , αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και απαραιτητο. Και εμενα την πρωτη μερα μετα το update , σαν να λαγκαριζε στα μενου. Τωρα παει το ιδιο ομαλα με πριν το update... Εστρωσε δηλ.

Xiaomi Redmi Note 9 pro - Huawei P20 - Nokia N70
Link to comment
Share on other sites

Παιζει , αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και απαραιτητο. Και εμενα την πρωτη μερα μετα το update , σαν να λαγκαριζε στα μενου. Τωρα παει το ιδιο ομαλα με πριν το update... Εστρωσε δηλ.

Ευχαριστώ! Θα το αφήσω τότε 1-2 μέρες να δω μήπως και στρώσει.

Έκανες τίποτα εσύ ή απλά το άφησες και έστρωσε? (εκκαθάριση μνήμης cache η τίποτα άλλο?)

Edited by Bayern
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Θα το αφήσω τότε 1-2 μέρες να δω μήπως και στρώσει.

Έκανες τίποτα εσύ ή απλά το άφησες και έστρωσε? (εκκαθάριση μνήμης cache η τίποτα άλλο?)

Tιποτα απολυτως. Ειδα οτι λαγκαρει , λεω αστο , factory reset δεν παιζει να του κανω... ας κανει ο,τι θελει. Ε απο ενα σημειο και περα , ηρθε στα ισια του :)

Xiaomi Redmi Note 9 pro - Huawei P20 - Nokia N70
Link to comment
Share on other sites

l5wkwbxv.jpg

 

Για δείτε το.

Το dark mode του, τα σπάει...!

Επίσης, για κάποιο λόγο το κινητό ρολαρει κάπως πιο ανάλαφρα. Ίσως να είναι ελαφρύ το θέμα. Ίσως ιδέα μου

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό θέμα όντως. Το κατέβασα και εγώ και ναι πάει πιο γρήγορα δεν είναι ιδέα σου

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.

Μετα την εγκατασταση του νεου miui version ζηταει reboot αλλα μετα απο αυτο εχει κολλησει στην αρχικη οθονη που δειχνει το MIUI. Ειναι ηδη κανα δεκαλεπτο χωρις να προχωραει ή να κανει κατι αλλο.

Προσπαθω απο το κουμπι να κανω reboot παλι? κατι αλλο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα παιδες.

Μετα την εγκατασταση του νεου miui version ζηταει reboot αλλα μετα απο αυτο εχει κολλησει στην αρχικη οθονη που δειχνει το MIUI. Ειναι ηδη κανα δεκαλεπτο χωρις να προχωραει ή να κανει κατι αλλο.

Προσπαθω απο το κουμπι να κανω reboot παλι? κατι αλλο?

 

Εκανα ενα restart αλλα συνεχιζε να μην μπαινει. Μετα δοκιμασα να μπω σε safe mode, μπηκε, εκανα παλι reboot αυτη τη φορα ανοιξε αλλα ειχε χασει το nova launcher και μετα απο ψαξιμο ειδα οτι το ειχε βγαλει απο το auto start. Με τα πολλα οκ παιζει τωρα αλλα δεν εχει δοκιμαστει πληρως τι αλλο μπορει να εχει χαλασει. Παντως λεει οτι εχει γινει το update.

Link to comment
Share on other sites

@jpower73 έχεις καταφέρει σε αυτό το θέμα να αλλάξεις το "welcome Jack" στην οθόνη κλειδώματος και ένα άλλο. Τα βήματα τα μετράει γιατί δεν συγχρονίζει με το band μου?

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

iavgyufq.jpg

 

Πας customize και στην επόμενη οθόνη σβήνεις ή αλλάζεις το Display name.

 

Για τβηματα, χρησιμοποιεί τον βαρυτικο αισθητήρα του τηλεφώνου. Καμία σχέση με το band.

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σχετικά με τα full screen gestures στην τελευταία αναβάθμιση, τι παίζει; σε apex launcher δεν λειτουργούν; ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η 12.0.1 με patches Μαϊου είναι η τελευταία ευρωπαϊκή έκδοση με android 11?
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κανένας κάποιο πρόβλημα με τη διαχείριση αρχείων και το Mi Doc Viewer; Μετά την αναβάθμιση αδυνατεί να μου διαβάσει αρχεία εγγράφων (pdf, docx κλπ). Βέβαια εάν πας στις Εφαρμογές και κάνεις εκκαθάριση δεδομένων και cache μετά λειτουργεί κανονικά (μέχρι την επόμενη φορά που θα το παρουσιάσει).
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...