Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Μετά από κάποιες μέρες χρήσης χωρίς restart ή reboot, η λειτουργία ανοίγματος της οθόνης με ανασήκωμα παύει να λειτουργεί, παρόλο που είναι ενεργοποιημένη. Και αν την απενεργοποιήσω και την ενεργοποιήσω ξανά, πάλι τίποτα. Μόνο με ρισταρτ επανέρχεται.

Σας έχει συμβεί κι εσάς; Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Άρα, φαντάζομαι για να ρωτάς δε θα έχεις ενεργοποιήσει τις εν λόγω υπηρεσίες. Στείλε στο 1339 το δωρεάν SMS WiFi, και πες μου τι απάντηση σου ήρθε. Μετά, ακολούθησε τις οδηγίες εδώ.
Το θέμα είναι πως δεν βρίσκω πουθενά την ρύθμιση για το WiFi εκεί που λέει....42fc201d162361744ee70b6748414c90.jpg

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως δεν βρίσκω πουθενά την ρύθμιση για το WiFi εκεί που λέει....42fc201d162361744ee70b6748414c90.jpg

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γράψε το ακόλουθο στον dialer σου. Θα σου βγάλει ένα γρήγορο παράθυρο διαλόγου ότι είναι ενεργό: *#*#869434#*#* αυτό είναι για την ενεργοποίηση του WiFi Calling. Και αυτό είναι για την ενεργοποίηση του VoLTE: *#*#86583#*#*

Και πες μου, τι ενδείξεις σου βγάζει, εάν δηλαδή εμφανίζεται η ένδειξη του VoLTE ή/και του WiFi Calling.

 

Ευχαριστώ.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μετά από κάποιες μέρες χρήσης χωρίς restart ή reboot, η λειτουργία ανοίγματος της οθόνης με ανασήκωμα παύει να λειτουργεί, παρόλο που είναι ενεργοποιημένη. Και αν την απενεργοποιήσω και την ενεργοποιήσω ξανά, πάλι τίποτα. Μόνο με ρισταρτ επανέρχεται.

Σας έχει συμβεί κι εσάς; Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;

Ευχαριστώ!

 

Ακριβώς και το έχω αναφέρει προσωπικά εδώ πέρα. Έχω ακριβώς το ίδιο θέμα. Είμαι με MiUi 11.0.5.0. Global. Εσύ με ποια rom είσαι;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

κι εγω εχω παρατηρησει κατι τετοιο. Νομιζα ότι φταίει η ζέστη.

Μιλάμε για -1 ωρα SOT.

 

Από την εμπειρία... αυτό είναι ένα ισχύων καθεστώς

Και θα γίνει χειρότερο με την 12αρα.

Νέα features=> περισσότερη ενέργεια.

 

Θα ναι κριμα με το καλημέρα να τρέχουμε σε καστομιές

 

Edit: εριξα μια ματια στο νημα του mι10 και επιβεβαιωνεται ο ισχυρισμός περι 12αρας και μείωσης αυτονομίας. Λύση το Hard Reset

 

Ακριβώς, έχω χάσει 1 ώρα SOT περίπου.

Και ναι, με την 12άρα θα χαθεί εκ νέου αυτονομία. Και προσωπικά είμαι της άποψης του hard reset αλλά βλέποντας τη συμπεριφορά πρώτα της συσκευής, και όχι αυτόματο hard reset με την εγκατάσταση.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γράψε το ακόλουθο στον dialer σου. Θα σου βγάλει ένα γρήγορο παράθυρο διαλόγου ότι είναι ενεργό: *#*#869434#*#* αυτό είναι για την ενεργοποίηση του WiFi Calling. Και αυτό είναι για την ενεργοποίηση του VoLTE: *#*#86583#*#*

Και πες μου, τι ενδείξεις σου βγάζει, εάν δηλαδή εμφανίζεται η ένδειξη του VoLTE ή/και του WiFi Calling.

 

Ευχαριστώ.

Enable λέει....και στα δύο, αλλά στα με μενού δεν βρίσκω πουθενά τέτοιες ρυθμίσεις....

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, έχω χάσει 1 ώρα SOT περίπου.

Και ναι, με την 12άρα θα χαθεί εκ νέου αυτονομία. Και προσωπικά είμαι της άποψης του hard reset αλλά βλέποντας τη συμπεριφορά πρώτα της συσκευής, και όχι αυτόματο hard reset με την εγκατάσταση.

 

Ε, ναι.

Εννοείται

yavaş yavaş

:lol:

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Enable λέει....και στα δύο, αλλά στα με μενού δεν βρίσκω πουθενά τέτοιες ρυθμίσεις....

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρυθμίσεις->Κάρτες SIM και κινητά δίκτυα->Ρυθμίσεις κάρτας SIM (η πρώτη επιλογή), και υπάρχει η πιθανότητα, να δεις τις επιλογες "Χρήση VoLTE", και το "Πραγματοποιήστε κλήσεις μέσω WiFi". Και λέω τη φράση "υπάρχει η πιθανότητα" παραπάνω, γιατί εάν δε στο εμφανίζει, ενδεχομένως η εμφάνιση αυτών των επιλογών στη συσκευή, να είναι θέμα παρόχου.

 

Παρόλα αυτά, εάν δεν στο εμφανίζει, να γνωρίζεις ότι πλέον λειτουργούν οι εν λόγω υπηρεσίες στη συσκευή σου.

Έτσι λοιπόν, θέλω να παρατηρήσεις εάν σου βγάζει τις ενδείξεις VoLTE, και όταν είσαι με ανοικτά δεδομένα και 4G, βλέπεις στην οθόνη όταν έχεις ενεργή κλήση, την ένδειξη "HD Voice".

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενικό θα είναι το κακό δηλαδή; Με τη MIUI 12 όλες οι συσκευές θα χάσουν αυτονομία;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γενικό θα είναι το κακό δηλαδή; Με τη MIUI 12 όλες οι συσκευές θα χάσουν αυτονομία;

 

Ναι όλες θα χάσουν, όμως όχι το ίδιο, καθότι αυτό θα εξαρτηθεί απο την επεξεργαστική ενεργειακή διαχείριση της συσκευής. Εάν μια συσκευή έχει Π.χ τον 865, θα έχει λιγότερη απώλεια ενεργειακή απο έναν παλιό επεξεργαστή με μεγαλύτερη αρχιτεκτονική στα νανόμετρα του επεξεργαστή.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις->Κάρτες SIM και κινητά δίκτυα->Ρυθμίσεις κάρτας SIM (η πρώτη επιλογή), και υπάρχει η πιθανότητα, να δεις τις επιλογες "Χρήση VoLTE", και το "Πραγματοποιήστε κλήσεις μέσω WiFi". Και λέω τη φράση "υπάρχει η πιθανότητα" παραπάνω, γιατί εάν δε στο εμφανίζει, ενδεχομένως η εμφάνιση αυτών των επιλογών στη συσκευή, να είναι θέμα παρόχου.

 

 

 

Παρόλα αυτά, εάν δεν στο εμφανίζει, να γνωρίζεις ότι πλέον λειτουργούν οι εν λόγω υπηρεσίες στη συσκευή σου.

 

Έτσι λοιπόν, θέλω να παρατηρήσεις εάν σου βγάζει τις ενδείξεις VoLTE, και όταν είσαι με ανοικτά δεδομένα και 4G, βλέπεις στην οθόνη όταν έχεις ενεργή κλήση, την ένδειξη "HD Voice".

Μόνον αυτό βρήκα.....

397654cafb991471e1a15443c962adb7.jpg

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνον αυτό βρήκα.....

397654cafb991471e1a15443c962adb7.jpg

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άρα, είναι θέμα παρόχου το τι θα εμφανίσει. Ok.

 

Βγες απο εκεί τελείως, να επαναλάβω ότι στη συσκευή σου έχουν ενεργοποιηθεί οι εν λόγω υπηρεσίες. Μην ανησυχείς επ'αυτού.

 

Στην οθόνη αναμονής πλέον, παρατήρησε περνώντας οι ημέρες, εάν θα σου εμφανιστούν οι ενδείξεις VoLTE και η ένδειξη Vowifi. Και ενημέρωσέ με σχετικά, ώστε να το γράψω στον οδηγό.

 

Ευχαριστώ.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και το έχω αναφέρει προσωπικά εδώ πέρα. Έχω ακριβώς το ίδιο θέμα. Είμαι με MiUi 11.0.5.0. Global. Εσύ με ποια rom είσαι;

 

Βασίλη, εγώ είμαι με την 11.0.4.0 global eu. Πολύ περίεργο. Και προσωπικά θέλω να αποφεύγω τα restart, για να μην κάνω αυτά με το adb για τις ειδοποιήσεις μου, αλλά φεύ...

Link to comment
Share on other sites

Άρα, είναι θέμα παρόχου το τι θα εμφανίσει. Ok.

 

Βγες απο εκεί τελείως, να επαναλάβω ότι στη συσκευή σου έχουν ενεργοποιηθεί οι εν λόγω υπηρεσίες. Μην ανησυχείς επ'αυτού.

 

Στην οθόνη αναμονής πλέον, παρατήρησε περνώντας οι ημέρες, εάν θα σου εμφανιστούν οι ενδείξεις VoLTE και η ένδειξη Vowifi. Και ενημέρωσέ με σχετικά, ώστε να το γράψω στον οδηγό.

 

Ευχαριστώ.

Οκ θα το προσέχω και αν εμφανιστεί θα στο γράψω !!!

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Enable λέει....και στα δύο, αλλά στα με μενού δεν βρίσκω πουθενά τέτοιες ρυθμίσεις....

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

disable πρέπει να λέει και θα σου εμφανιστουν

 

Ξανακανε το να γράψει disable και τότε θα φανουν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

d4379d473e0cf161a40c53fdaf5d5389.jpg

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ρώτησε στο φόρουμ του miui για την global ROM, παραθέτω την απάντηση...

 

"Hello, Sorry for the inconveniences. Redmi Note 9 Pro is in the Second batch and most of the second batch devices already got MIUI 12 update. Hence, you device will receive MIUI 12 update very soon but no ETA for update. For beta recruitment- beta tester recruitment thread isn't available for your device. Please stay tuned in Community for more information and update announcements. Thanks."

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

disable πρέπει να λέει και θα σου εμφανιστουν

 

Ξανακανε το να γράψει disable και τότε θα φανουν

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

d4379d473e0cf161a40c53fdaf5d5389.jpg

Όντως !!! Αλλά είναι τώρα ενεργοποιημένο ;

211e9a633de21890fc72ecfe5b4acd68.jpg

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γενικό θα είναι το κακό δηλαδή; Με τη MIUI 12 όλες οι συσκευές θα χάσουν αυτονομία;

 

Ετσι είναι το εμπόριο..

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Προτού μπλέξουμε με επιστροφές και service, παίρνουμε backup των εφαρμογών μας με συγχρονισμό Google, και κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.
εκανα κι επαναγορα εργοστασιακων και τπτ,το προβλημα παραμενει.Καποια αλλη ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Σκέφτομαι να πάρω την έκδοση 6/64 από σκρουτζομαγαζο αυτές τις μέρες. Αλλά διαβάζω για διάφορα προβλήματα και κολλαω.

1) Βασικά υπάρχει το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει οριστική λύση με την Best WiFi Keeper εφαρμογή ή όχι;

2) Επίσης το gps που για έμενα είναι βασικό στη δουλειά, δουλεύει στην εντέλεια με τους google maps;

3) Πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων υπάρχει μόνο στη vodafone αλλά και σε αυτή έφτιαξε με update;

4) Η οθόνη στον ήλιο φαίνεται;

5) Bluetooth σε αυτοκίνητο δουλεύει σωστά; Επίσης με ανοιχτό bluetooth kai wifi se 2.4gb, έχει πρόβλημα στην ταχύτητα του ίντερνετ;

Επίσης εσείς που το έχετε ήδη αν υπάρχει και κάποιο άλλο πρόβλημα παρακαλώ γράψτε το. Θα βοηθήσετε αφάνταστα όλους εμάς που θέλουμε να το αγοράσουμε!

Ευχαριστώ!!!

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

 

Σκέφτομαι να πάρω την έκδοση 6/64 από σκρουτζομαγαζο αυτές τις μέρες. Αλλά διαβάζω για διάφορα προβλήματα και κολλαω.

 

1) Βασικά υπάρχει το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει οριστική λύση με την Best WiFi Keeper εφαρμογή ή όχι;

 

2) Επίσης το gps που για έμενα είναι βασικό στη δουλειά, δουλεύει στην εντέλεια με τους google maps;

 

3) Πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων υπάρχει μόνο στη vodafone αλλά και σε αυτή έφτιαξε με update;

 

4) Η οθόνη στον ήλιο φαίνεται;

 

5) Bluetooth σε αυτοκίνητο δουλεύει σωστά; Επίσης με ανοιχτό bluetooth kai wifi se 2.4gb, έχει πρόβλημα στην ταχύτητα του ίντερνετ;

 

Επίσης εσείς που το έχετε ήδη αν υπάρχει και κάποιο άλλο πρόβλημα παρακαλώ γράψτε το. Θα βοηθήσετε αφάνταστα όλους εμάς που θέλουμε να το αγοράσουμε!

 

Ευχαριστώ!!!

 

1. Δεν έχω κανένα θέμα με τις ειδοποιήσεις. Αγορά από banggood, 4/64 global

 

2. Όσες φορές τους χρησιμοποίησα δεν είχα πρόβλημα. Είναι λίγες όμως.

 

3. Με κοσμοτε και γουιντ/κιου όλα καλά

 

4. Κανονικοτατα

 

5. Πάντα ανοιχτό bt/wifi/gps και ποτέ δεν αντιμετώπισα κάτι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

 

Σκέφτομαι να πάρω την έκδοση 6/64 από σκρουτζομαγαζο αυτές τις μέρες. Αλλά διαβάζω για διάφορα προβλήματα και κολλαω.

 

1) Βασικά υπάρχει το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει οριστική λύση με την Best WiFi Keeper εφαρμογή ή όχι;

 

2) Επίσης το gps που για έμενα είναι βασικό στη δουλειά, δουλεύει στην εντέλεια με τους google maps;

 

3) Πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων υπάρχει μόνο στη vodafone αλλά και σε αυτή έφτιαξε με update;

 

4) Η οθόνη στον ήλιο φαίνεται;

 

5) Bluetooth σε αυτοκίνητο δουλεύει σωστά; Επίσης με ανοιχτό bluetooth kai wifi se 2.4gb, έχει πρόβλημα στην ταχύτητα του ίντερνετ;

 

Επίσης εσείς που το έχετε ήδη αν υπάρχει και κάποιο άλλο πρόβλημα παρακαλώ γράψτε το. Θα βοηθήσετε αφάνταστα όλους εμάς που θέλουμε να το αγοράσουμε!

 

Ευχαριστώ!!!

Φίλε μου δεν έχω κανένα πρόβλημα από αυτά που αναφέρεις. Άψογο στις 2 εβδομάδες που το έχω και πίστεψέ με το έχω ψάξει πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα κι εδώ.

 

Κάποιοι που τυχόν έχουν θέμα με το WiFi και γενικά την επανασύνδεση ας κλείσουν αυτό

 

5yrf2tpl.jpg

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

 

Σκέφτομαι να πάρω την έκδοση 6/64 από σκρουτζομαγαζο αυτές τις μέρες. Αλλά διαβάζω για διάφορα προβλήματα και κολλαω.

 

1) Βασικά υπάρχει το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει οριστική λύση με την Best WiFi Keeper εφαρμογή ή όχι;

 

2) Επίσης το gps που για έμενα είναι βασικό στη δουλειά, δουλεύει στην εντέλεια με τους google maps;

 

3) Πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων υπάρχει μόνο στη vodafone αλλά και σε αυτή έφτιαξε με update;

 

4) Η οθόνη στον ήλιο φαίνεται;

 

5) Bluetooth σε αυτοκίνητο δουλεύει σωστά; Επίσης με ανοιχτό bluetooth kai wifi se 2.4gb, έχει πρόβλημα στην ταχύτητα του ίντερνετ;

 

Επίσης εσείς που το έχετε ήδη αν υπάρχει και κάποιο άλλο πρόβλημα παρακαλώ γράψτε το. Θα βοηθήσετε αφάνταστα όλους εμάς που θέλουμε να το αγοράσουμε!

 

Ευχαριστώ!!!

 

Έχω το κινητό ενάμιση μήνα και δεν έχω κανένα από τα προβλήματα που ανέφερες...

Το μόνο ας πούμε πρόβλημα που είχα ήταν που στην eu δεν εμφάνιζε όλα τα εικονίδια στις συντομεύσεις, αλλά και αυτό εύκολα φτιάχτηκε...

Το gps δουλεύει άψογα και με Google και με sygic που έχω.

Με τις ειδοποιήσεις, ποτέ και κανένα πρόβλημα.

Για την αναγνώριση κλήσεων, πρώτη φορά διαβάζω για πρόβλημα. Vodafone έχω και δουλεύει μια χαρά...

Ούτε με τον ήλιο έχω πρόβλημα και έχω την φωτεινότητα στο αυτόματο...

Το Bluetooth με το sony stereo του αυτοκινήτου μια χαρά λειτουργεί και η σύνδεση στο ίντερνετ ταχύτατη...

 

Μην πω για την φωτογραφική που με έχει ενθουσιάσει.

Νομίζω είναι η πρώτη φορά που έχω τόσο καλό SmartPhone.... Φτου φτου....

Δεν μπορώ, και δεν έχω δουλέψει με κινητά άνω των 300 ευρώ οπότε δεν μπορώ να κάνω σύγκριση, αλλά για τα 200 που έδωσα για αυτό είμαι παραπάνω από ικανοποιημένος....

 

Στάλθηκε από Redmi Note 9 Pro, χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

 

Σκέφτομαι να πάρω την έκδοση 6/64 από σκρουτζομαγαζο αυτές τις μέρες. Αλλά διαβάζω για διάφορα προβλήματα και κολλαω.

 

1) Βασικά υπάρχει το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει οριστική λύση με την Best WiFi Keeper εφαρμογή ή όχι;

 

2) Επίσης το gps που για έμενα είναι βασικό στη δουλειά, δουλεύει στην εντέλεια με τους google maps;

 

3) Πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων υπάρχει μόνο στη vodafone αλλά και σε αυτή έφτιαξε με update;

 

4) Η οθόνη στον ήλιο φαίνεται;

 

5) Bluetooth σε αυτοκίνητο δουλεύει σωστά; Επίσης με ανοιχτό bluetooth kai wifi se 2.4gb, έχει πρόβλημα στην ταχύτητα του ίντερνετ;

 

Επίσης εσείς που το έχετε ήδη αν υπάρχει και κάποιο άλλο πρόβλημα παρακαλώ γράψτε το. Θα βοηθήσετε αφάνταστα όλους εμάς που θέλουμε να το αγοράσουμε!

 

Ευχαριστώ!!!

Παρτο με κλειστά μάτια

Τέρας μπαταρία.

Το gps κλειδώνει αστραπιαία

Κανένα πρόβλημα με ειδοποιήσεις.

Οθόνη πολύ καλή στον ήλιο κ όπου αλλού

Το wifi και τα data δουλεύουν τέλεια με πολύ καλές ταχύτητες

 

Γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα εκτός ότι θέλω να το πειράξω και δεν έχει βγει twrp.... :) :) :)

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...