Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Μπράβο βρε φίλε !!!! Πολύ καιρό έψαχνα ένα πρόγραμμα για τις επαφές μου σαν κι αυτό...!

Για εγγραφές κλήσεων δεν με ενδιαφέρει, αλλά σαν πρόγραμμα επαφών και κλήσεων είναι αυτό που ήθελα !!!

 

Όποιος δεν το έχει δοκιμάσει χάνει δεν παίζεται.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά, υπάρχει τρόπος να μην βγαίνει η ώρα που υπάρχει στην πάνω αριστερή γωνία ;

 

Επίσης, για εμάς με EU που δεν έχουμε τρόπο να ρυθμίσουμε τις συντομεύσεις. βρήκα το παρακάτω...

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αν κάποιος το καταλάβει καλύτερα και θέλει να το δοκιμάσει......

Εγώ ούτε το 1 δεν κατάφερα...

 

1) set usb debugging on your phone and also on security settings down below. (you need to have developer access , i suppose how you know how to get it if not google it :) )

 

2)plug USB cable on your phone and PC or laptop etc. and set on USB mode ptp

 

3)open cmd and go to your path with the and executable example .. cd C:\Users\user\Desktop\platform-tools_r30.0.1-windows\platform-tools

 

4)type adb devices hit enter to confirm that you see you device

 

5)type adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default

 

done!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όποιος δεν το έχει δοκιμάσει χάνει δεν παίζεται.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι ρε φίλε είναι πάρα πολύ καλό.....

Το μόνο πρόβλημα είναι που δεν μου εμφανίζει τις πρόσφατες κλήσεις με το χαρακτηριστικό αριθμό στην εικόνα της εφαρμογής.

Καλά όχι ότι καίγομαι γι αυτό, αλλά καλό θα ήταν... :-)

Edited by pmakridis
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να ανεβάσω screenshots και δεν ανεβαίνουν. Έχω την έκδοση 2.111.306893647.

Και όνομα APK com.google.android.apps.walletnfcrel

 

Την ίδια έχουμε, και η εφαρμογή σου είναι εντάξει Νίκο. Χρησιμοποίησες και τις 2 εφαρμογές debloater για να ελέγξεις εάν απεγκαθίσταται η εφαρμογή;

Εάν τελικά βρεις τι ευθύνεται Νίκο, ενημέρωσέ με!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασίλη καλησπέρα, σε μένα η trcam δουλεύει οκ αλλά όχι στο βίντεο, εκεί μου βγάζει μαύρη οθόνη στην κύρια κάμερα, στην μπροστινη όλα κανονικά.

 

Ισχύει Στέλιο, δε λειτουργεί. Αυτό Στέλιο μέχρι να διορθωθεί θα βγαίνουν τα βίντεο με τη stock εφαρμογή. Τουλάχιστον λειτουργούν (καλά) τα υπόλοιπα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης, για εμάς με EU που δεν έχουμε τρόπο να ρυθμίσουμε τις συντομεύσεις. βρήκα το παρακάτω...

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αν κάποιος το καταλάβει καλύτερα και θέλει να το δοκιμάσει......

Εγώ ούτε το 1 δεν κατάφερα...

 

1) set usb debugging on your phone and also on security settings down below. (you need to have developer access , i suppose how you know how to get it if not google it :) )

 

2)plug USB cable on your phone and PC or laptop etc. and set on USB mode ptp

 

3)open cmd and go to your path with the and executable example .. cd C:\Users\user\Desktop\platform-tools_r30.0.1-windows\platform-tools

 

4)type adb devices hit enter to confirm that you see you device

 

5)type adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default

 

Don!

 

Γνωρίζω απο adb εντολές επομένως μπορώ να σε βοηθήσω, απλό δείχνει αυτό που ποστάρεις, όμως εγώ δε μπορώ να σου πω να αρχίσεις να χτυπάς εντολές command prompt χωρίς να έχω δει καλά αυτός που έγραψε τον οδηγό αυτόν τι ακριβώς και για ποια συσκευή προτείνει τον οδηγό αυτό εντολών, μπορείς να γράψεις το link αυτού του οδηγού; που το βρήκες δηλαδή αυτό;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σαν του 9s με ξεπλυμένα χρώματα και όχι τόσο φωτεινη σαν του rn8 pro εννοώ δεν θα το πάρω.

Το ιδιο προβλημα εθχα κι εγω

Με τα χρωματα στο κορεσμενο διορθωνεται η φαση αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω τους κατόχους, ποια η διαφορά EU, με global rom? Επίσης αν υπάρχει εμπειρία αγοράς από e karavasilis,

και LOCOSS. Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω τους κατόχους, ποια η διαφορά EU, με global rom? Επίσης αν υπάρχει εμπειρία αγοράς από e karavasilis,

και LOCOSS. Ευχαριστώ πολύ

 

Καλησπέρα και σε εσένα.

Προς το παρόν έχουμε εντοπίσει διαφορές στις συντομεύσεις των εικονιδίων στη μπάρα συντομεύσεων, τη συρόμενη δηλαδή προς τα κάτω, όπου στην ΕU rom υπάρχουν λειψές/μισές συντομεύσεις, λείπουν εικονίδια αυτών δηλαδή, αντιθέτως με την Global rom. Προς το παρόν αυτό διορθώνεται με 3rd party app απο play store.

 

Επίσης δεν γνωρίζουμε ακόμη εάν υπάρχει διαφορά στην κατανάλωση μεταξύ των δύο, ή εάν 1-2 περιστατικά γρηγορότερης κατανάλωσης με EU rom ήταν απλά τυχαία σύμπτωση, σε σχέση με την Global rom όπου δεν έχει αναφερθεί κανένα περιστατικό υπερκατανάλωσης (είχα εγώ ένα θέμα με μεγάλη κατανάλωση του Android system, αλλά ήταν επειδή δεν είχε στρώσει ένα update που είχα κάνει).

 

Επίσης, δεν έχει αναφερθεί εάν έχει λιγότερο Bloatware απο Κινεζοεφαρμογές η EU, αυτό μπορούν να το πουν τα παιδιά που το έχουν τι βρήκαν μέσα εγκατεστημένο όταν το άνοιξαν. Προσωπικά στην Global βρήκα κάτι Κινεζιές, τις οποίες τις απεγκατάστησα με ευκολία. Όσο αφορά τα καταστήματα που αναφέρεις, μπορείς να δεις και τις αξιολογήσεις και κρίνεις.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου συνέβη το εξής, γύρω στις 5 με 6 φορές.

Πήρα ή με πήραν τηλέφωνο κι ενώ με άκουγαν κανονικά, εγώ δεν μπορούσα να ακούσω τον συνομιλητή, παρά μόνο αν τον έβαζα στην ανοιχτή ακρόαση.

Με μια επανεκκίνηση διορθώθηκε, απλά θα ήθελα να μάθω αν έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου συνέβη το εξής, γύρω στις 5 με 6 φορές.

Πήρα ή με πήραν τηλέφωνο κι ενώ με άκουγαν κανονικά, εγώ δεν μπορούσα να ακούσω τον συνομιλητή, παρά μόνο αν τον έβαζα στην ανοιχτή ακρόαση.

Με μια επανεκκίνηση διορθώθηκε, απλά θα ήθελα να μάθω αν έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

 

Δεν έχει αναφερθεί -ακόμα- κάτι παρόμοιο στο παρόν νήμα.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω απο adb εντολές επομένως μπορώ να σε βοηθήσω, απλό δείχνει αυτό που ποστάρεις, όμως εγώ δε μπορώ να σου πω να αρχίσεις να χτυπάς εντολές command prompt χωρίς να έχω δει καλά αυτός που έγραψε τον οδηγό αυτόν τι ακριβώς και για ποια συσκευή προτείνει τον οδηγό αυτό εντολών, μπορείς να γράψεις το link αυτού του οδηγού; που το βρήκες δηλαδή αυτό;

 

 

Εδώ το βρήκα....

 

https://xiaomi.eu/community/threads/quick-settings-edit-tile-missing.54865/?fbclid=IwAR3OmOfsrTbdY8QIp5EBN0iS8sYzLBwPjCcxI3hjA26QthqCd_dCR4U_zFE

Link to comment
Share on other sites

 

Ωραία, δείχνει να λειτουργεί, όμως επειδή δεν το έχω δοκιμάσει στη δική μου συσκευή, δε θα σου πω "κάνε το" όπως μπορώ με ασφάλεια να το πω στους οδηγούς που φτιάξαμε εδώ με τα παιδιά για παράδειγμα, οπότε προχωράς με δική σου ευθύνη, διότι ο οδηγός που βρήκες δεν αφορά τη δική μας συσκευή. Παρόλα αυτά, δείχνει να δουλεύει σε διάφορες συσκευές Xiaomi Redmi.

Ο οδηγός για κάποιον γνώστη είναι εύκολος, όμως εάν δεν έχει τύχει να ασχοληθείς ξανά με αυτά, εάν χρειαστείς κάτι επί του οδηγού αυτού, μπορείς να το πεις και να σε βοηθήσουμε! Εάν αποφασίσεις να τον κάνεις, ό,τι δεν καταλαβαίνεις απλά το λες! Και θα φτιάξω εάν δουλέψει και οδηγό για αυτό, είναι δεδομένο αυτό γιατί δεν είσαι ο πρώτος που έχει αυτό με την EU Rom, και σίγουρα θα βρεθούν κι άλλοι.

 

Ευχαριστώ.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Σήμερα το πρωί που ξύπνησα, παρατήρησα ότι η ώρα πάνω αριστερά εξαφανίστηκε.

Όταν μπαίνω μέσα στις εφαρμογές, όπως τωρα που γράφω στο ταπατοκ, ή ανοίξω το συρτάρι εφαρμογών, εμφανίζεται κανονικά.

Όταν όμως είμαι στην οθόνη αναμονής, δεν υπάρχει πουθενά η ώρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Σήμερα το πρωί που ξύπνησα, παρατήρησα ότι η ώρα πάνω αριστερά εξαφανίστηκε.

Όταν μπαίνω μέσα στις εφαρμογές, όπως τωρα που γράφω στο ταπατοκ, ή ανοίξω το συρτάρι εφαρμογών, εμφανίζεται κανονικά.

Όταν όμως είμαι στην οθόνη αναμονής, δεν υπάρχει πουθενά η ώρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Μήπως έχεις το widget καιρού που λέει και τβν ώρα στην αρχική σου;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, για εμάς με EU που δεν έχουμε τρόπο να ρυθμίσουμε τις συντομεύσεις. βρήκα το παρακάτω...

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αν κάποιος το καταλάβει καλύτερα και θέλει να το δοκιμάσει......

Εγώ ούτε το 1 δεν κατάφερα...

 

1) set usb debugging on your phone and also on security settings down below. (you need to have developer access , i suppose how you know how to get it if not google it :) )

 

2)plug USB cable on your phone and PC or laptop etc. and set on USB mode ptp

 

3)open cmd and go to your path with the and executable example .. cd C:\Users\user\Desktop\platform-tools_r30.0.1-windows\platform-tools

 

4)type adb devices hit enter to confirm that you see you device

 

5)type adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default

 

done!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι ρε φίλε είναι πάρα πολύ καλό.....

Το μόνο πρόβλημα είναι που δεν μου εμφανίζει τις πρόσφατες κλήσεις με το χαρακτηριστικό αριθμό στην εικόνα της εφαρμογής.

Καλά όχι ότι καίγομαι γι αυτό, αλλά καλό θα ήταν... :-)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zacharee1.systemuituner

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις το widget καιρού που λέει και τβν ώρα στην αρχική σου;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:lol::lol::lol:

Ναι ρε φίλε. Χθες το έβαλα το ρημάδι.

Ευχαριστώ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε είναι πάρα πολύ καλό.....

Το μόνο πρόβλημα είναι που δεν μου εμφανίζει τις πρόσφατες κλήσεις με το χαρακτηριστικό αριθμό στην εικόνα της εφαρμογής.

Καλά όχι ότι καίγομαι γι αυτό, αλλά καλό θα ήταν... :-)

 

 

@pmakridis Σου έχω λύση και για αυτό.

Nova Launcher+Tesla Unread

Ο LAUNCHER...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Θέλει κάποιο παιδί που έχει EU Rom, και γνωρίζει τα βασικά απο Android debug bridge (ADB) να δοκιμάσει αυτόν εδώ τον οδηγό, ώστε να μας πει εάν λειτουργεί, και να φτιάξουμε απλό και αναλυτικό οδηγό στα Ελληνικά για να τον βάλουμε μπροστά, καθότι σε όσους έχουν EU Rom είναι must have τα εικονίδια συντομεύσεων; δεν μπορώ να το δοκιμάσω γιατί είμαι με Global και έχω όλα τα εικονίδια, για να δω εάν μου δίνει με command prompt και τη 2η σελίδα στη μπάρα και γενικά το σύνολο των συντομεύσεων. Οι οδηγίες Αγγλιστί είναι αυτές:

 

1. Enable Developer Mode (Settings -> About phone -> tap 7 times on MIUI version).

2. Set usb debugging and security settings ON (Settings -> Additional settings -> Developer options -> USB debugging and USB debugging (Security settings)).

3. Install Android Debug Bridge (ADB) on your computer: https://www.xda-developers.com...stall-adb-windows-macos-linux/

4. Open cmd as administrator and go to your platform-tools path.

5. Connect your smartphone to your computer with a USB cable.

6. Type adb devices hit enter to confirm that you see you device. Grant USB Debugging access when prompted on your phone.

7. Type adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default

 

Ευχαριστώ.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι επειδή κάπου έχασα το θέμα με τα εικονίδια συντομεύσεων;

Τι ακριβώς είναι αυτό που δεν έχουμε εμείς οι EU;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι επειδή κάπου έχασα το θέμα με τα εικονίδια συντομεύσεων;

Τι ακριβώς είναι αυτό που δεν έχουμε εμείς οι EU;

 

Screenshot-2020-07-14-11-03-19-805-com-miui-home.jpg

 

tapatalk-1911335209-270x585.jpg

 

Καλημέρα.

Στο πρώτο screenshot (είναι απο τη συσκευή μου), στη μπάρα εικονιδίων των συντομεύσεων, φαίνεται και η 2η σελίδα των συντομεύσεων, όπου δηλαδή εμφανίζεται το εικονίδιο του NFC, και γενικά όλα όσα φαίνονται στο screenshot.

Στο 2ο screenshot, είναι με την EU Rom, όπου υπάρχει στη μπάρα συντομεύσεων μόνο 1 σελίδα αυτών, χωρίς δηλαδή να μπορεί κάποιος να κάνει σύρσιμο προς τα αριστερά, ώστε να φανεί και η 2η σελίδα, γιατί απλά δεν υπάρχει, αυτό τουλάχιστον αναφέρουν κάποιοι χρήστες με EU Rom. Προσωπικά δε μπορώ να το επιβεβαιώσω, γιατί δεν έχω EU Rom, εσύ που έχεις λοιπόν, μπορείς εάν το επιθυμείς, να μας πεις εάν έχεις στη μπάρα τη 2η σελίδα, ή εάν θες μπορείς με τη δική σου μπάρα να ανεβάσεις ένα screenshot, ώστε να το επιβεβαιώσουμε έχοντας ένα μεγαλύτερο δείγμα συσκευών με EU;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα θέμα με EU rom που το έφτιαξα με το systemui tuner κάνοντας reset τα quick settings.

Και πάλι χρειάζεται ADB για να μπορέσει να πάρει το app κάποια permissions.

Link to comment
Share on other sites

EU ROM την τελευταία XXX.4201ecbee1e26954d71374b2679c5ae9f.jpgdff7e1eabc788d13465839c48cff7345.jpg8c103a91f7fb7d97f542379ab9fd55f8.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Leo καλημέρα, φαντάζομαι δε πείραξες κάτι, είτε με 3rd party app (εσύ ψάχνεσαι με αυτά, και μήπως κατέβασες κάποια εφαρμογή, αλλά φαντάζομαι θα το είχες αναφέρει), είτε με command prompt, σωστά; μου κάνει ιδιαίτερη αίσθηση, ότι το αναφέρουν οι χρήστες με EU ότι δεν έχουν τις υπόλοιπες σελίδες στη μπάρα.

Ίσως με το update να φτιάχτηκε, νομίζω ότι είμαι μπερδεμένος. Πάντως Global χρήστες δεν έχουν αναφέρει κάτι τέτοιο.

 

Να δούμε τι θα μας πει ο jimteo.

 

Σε κάθε περίπτωση, να είσαι καλά για την ενημέρωση!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ είχα θέμα με EU rom που το έφτιαξα με το systemui tuner κάνοντας reset τα quick settings.

Και πάλι χρειάζεται ADB για να μπορέσει να πάρει το app κάποια permissions.

 

Άρα, υπάρχει το ζήτημα. Με τι έκδοση ήσουν όταν εντόπισες το θέμα αυτό; Είχες προλάβει όταν το διαπίστωσες να πάρεις την έκδοση αυτή του @leotzian; γιατί μόλις απο πάνω, ο @leotzian ανάφερε ότι με την τελευταία XXX.4 δεν έχει αυτό το θέμα.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έχω πειράξει μόνο την χειροκίνητη αναβάθμιση από ΧΧΧ.1 σε ΧΧΧ.3, έκανα λάθος πριν που έγραψα 4 η ΕU είναι 3 η τελευταία.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έχω πειράξει μόνο την χειροκίνητη αναβάθμιση από ΧΧΧ.1 σε ΧΧΧ.3, έκανα λάθος πριν που έγραψα 4 η ΕU είναι 3 η τελευταία.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όταν πρωτοάνοιξες τη συσκευή, η αρχική αριθμητική έκδοση rom που είχε, πριν κάνεις δηλαδή τα update(s), είδες να λείπουν εικονίδια συντομεύσεων;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν πρωτοάνοιξες τη συσκευή, η αρχική αριθμητική έκδοση rom που είχε, πριν κάνεις δηλαδή τα update(s), είδες να λείπουν εικονίδια συντομεύσεων;
Όχι Βασίλη δεν είχα προβλήματα από την αρχή το περίεργο στο screenshot σου είναι ότι δεν έχει το εικονίδιο επεξεργασία αν το είχε δεν θα υπήρχε πρόβλημα γιατί μπορεί να ήταν κρυμμένα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.

Ευχαριστώ Βασίλη.

Εμένα πάλι εμφανίζονται όλα τα εικονίδια συντομεύσεων (20 στο σύνολο)* γι αυτό δυσκολεύτηκα να καταλάβω τι εννοουσατε.

Δεν πείραξα κάτι. Έτσι ήταν με το που το αγόρασα και πριν καλά καλά περάσω την 11.0.3.0.

 

*20 εννοώ ότι είχε από μόνο του. Εννοείται ότι αν θες, προσθέτεις κι άλλα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...