Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Καλημέρα! Είμαι κάτοχος του xiaomi redmi note 9 pro εδώ και 2 εβδομάδες έχω το εξής πρόβλημα, όταν ενεργοποιώ το διπλό άγγιγμα στην οθόνη για να ξυπνήσω την συσκευή ενώ αρχικά δουλεύει άψογα μετά από κάποια ώρα όταν πατάς ανάβει η οθόνη και απευθείας σβήνει χωρίς να προλάβεις να κάνεις κατι, το πρόβλημα λύνεται με επανεκκίνηση αλλά ξανά από ίδια μετά από λίγη ώρα.. Ξέρει κανείς τι συμβαίνει; Edited by tyuio
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα σας

 

Πείτε μου τι ισχύει για αυτό που διαβάζω γενικά στο διαδίκτυο και για το s και για το "απλό" ότι υπάρχει πρόβλημα/τα σύνδεσης με το WiFi....

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Πείτε μου τι ισχύει για αυτό που διαβάζω γενικά στο διαδίκτυο και για το s και για το "απλό" ότι υπάρχει πρόβλημα/τα σύνδεσης με το WiFi....

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Προσωπικα δεν έχω κάποιο θέμα..

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Το εγκατέστησα ήδη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σας

 

Πείτε μου τι ισχύει για αυτό που διαβάζω γενικά στο διαδίκτυο και για το s και για το "απλό" ότι υπάρχει πρόβλημα/τα σύνδεσης με το WiFi....

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στο 9 Pro έχει λυθεί με την αναβάθμιση απο την αρχική έκδοση rom (11.0.1.0) που είχε το κινητό. Δεν έχω δει κάτι, ή τουλάχιστον για να είμαι ακριβής δεν έχει υποπέσει στην αντίληψή μου κάτι τέτοιο όσο διάστημα έχω τη συσκευή. -Πάντα μιλώντας για το Pro-.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα! Είμαι κάτοχος του xiaomi redmi note 9 pro εδώ και 2 εβδομάδες έχω το εξής πρόβλημα, όταν ενεργοποιώ το διπλό άγγιγμα στην οθόνη για να ξυπνήσω την συσκευή ενώ αρχικά δουλεύει άψογα μετά από κάποια ώρα όταν πατάς ανάβει η οθόνη και απευθείας σβήνει χωρίς να προλάβεις να κάνεις κατι, το πρόβλημα λύνεται με επανεκκίνηση αλλά ξανά από ίδια μετά από λίγη ώρα.. Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;

 

Ποια rom φοράς φίλε μου; 11.0.x;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

για να κανω unlock τον bootloader γραφει οτι θα σβηστουν ολα τα user data.

δηλαδη θα σβηστουν ολα απο μεσα; ισχυει;

Link to comment
Share on other sites

για να κανω unlock τον bootloader γραφει οτι θα σβηστουν ολα τα user data.

δηλαδη θα σβηστουν ολα απο μεσα; ισχυει;

 

Ισχύει φίλε. Θα σου πω εγώ τι έκανα, και δεν έστησα καθόλου το κινητό απο την αρχή μετά το ξεκλείδωμα: πάρε backup τόσο απο το mi cloud, όσο και απο το λογαριασμό Google. Πριν ξεκλειδώσω λοιπόν, πήρα διπλό backup, και δεν έστηνα καθόλου. Σε διαφορετική περίπτωση ναι διαγράφονται.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

φ@κ. σβηνονται εφαρμογες και ολα; σα να το ανοιγω πρωτη φορα;;;;

πρεπει να back upαρω πρωτα. και αντε απ την αρχη.

 

 

btw ειδα κυκλοφορησε μια custom rom για το δικο μας αν θυμαμαι καλα ειναι η evolution x

Link to comment
Share on other sites

φ@κ. σβηνονται εφαρμογες και ολα; σα να το ανοιγω πρωτη φορα;;;;

πρεπει να back upαρω πρωτα. και αντε απ την αρχη.

 

 

btw ειδα κυκλοφορησε μια custom rom για το δικο μας αν θυμαμαι καλα ειναι η evolution x

 

Ναι σβήνονται όλα, πάρε απο τον Google λογαριασμό τωρινό backup, και πάρε και απο mi cloud πριν ξεκλειδώσεις, ώστε να μην στήνεις ούτε καν φακέλους κλπ. Σε αυτήν αναφέρεσαι;

Είναι unofficial φίλε όμως. Οπότε εμπεριέχει ρίσκα για bugs. Επίσης ως unofficial τι υποστήριξη θα έχει; η official έχει βγει για το curtana.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτην ειδα

εστω unofficial, αν τρεχει καλα ειμαι καλλυμενος.

το θεμα ειναι τι παιζει με το custom recovery *. μη φαμε καμια φρικη και μπρικαρει

αυτο δε το καταλαβα, αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια**

First Time Install / Clean Flash

-** Have OOS 10.3 flashed to both slots!!

- *Make sure you're running my Alpha PitchBlack recovery for joyeuse device

- Boot into recovery

- BACKUP YOUR DATA

- WIPE EVRYTHINGS, reboot to recovery, touch save logcat, reboot to recovery again

- Copy rom to sdcard

- Flash BUILD.zip

- Wipe Cache

- Reboot to system & #KeepEvolving

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτην ειδα

εστω unofficial, αν τρεχει καλα ειμαι καλλυμενος.

το θεμα ειναι τι παιζει με το custom recovery *. μη φαμε καμια φρικη και μπρικαρει

αυτο δε το καταλαβα, αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια**

 

Έχει δικό του custom recovery o τύπος, το έχει παρακάτω σε link. Εγώ ένα custom recovery ενός τύπου που έβγαλε μια rom έτσι απλά, δε θα το φλάσαρα. Το OOS είναι το Oxygen OS η έκδοση 10.3.

Η rom αυτή ανέβηκε σήμερα απο τον προγραμματιστή, δεν έχουν προλάβει απο κάτω να απαντηθούν ερωτήματα, δεν έχει δοκιμαστεί. Παίζει εάν το προσπαθήσεις να είσαι και απο τους πρώτους παγκοσμίως.

 

Άσε λίγο να τρέξει απο άλλους χρήστες η rom. Προσωπικά οι οδηγίες εγκατάστασής του με μπερδεύουν.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κάποιος tempered glass για το 9Pro;

https://www.skroutz.gr/s/23582872/Nillkin-XD-CP-MAX-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Redmi-Note-9S-9-Pro.html

 

https://www.skroutz.gr/s/23540021/Nillkin-Amazing-CP-Pro-Tempered-Glass-Redmi-Note-9S-9-Pro.html

 

Κοιτάζω αυτά τα δυο συγκεκριμμένα αλλά δεν είδα κάποια αξιολόγηση.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Έχει δικό του custom recovery o τύπος, το έχει παρακάτω σε link. Εγώ ένα custom recovery ενός τύπου που έβγαλε μια rom έτσι απλά, δε θα το φλάσαρα. Το OOS είναι το Oxygen OS η έκδοση 10.3.

 

Η rom αυτή ανέβηκε σήμερα απο τον προγραμματιστή, δεν έχουν προλάβει απο κάτω να απαντηθούν ερωτήματα, δεν έχει δοκιμαστεί. Παίζει εάν το προσπαθήσεις να είσαι και απο τους πρώτους παγκοσμίως.

 

 

 

Άσε λίγο να τρέξει απο άλλους χρήστες η rom. Προσωπικά οι οδηγίες εγκατάστασής του με μπερδεύουν.

Τώρα και να θέλω δε προλαβαίνω να κάνω κάτι με το τηλέφωνο.

Εδώ ένα unlock δε μπορώ να κάνω λόγω χρόνου.

 

Ελπίζω σε 15 ημέρες απο τώρα να προχωρήσει το θέμα, να χαλαρώσω από χρόνο και να αρχίσω να "παίζω"

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα και να θέλω δε προλαβαίνω να κάνω κάτι με το τηλέφωνο.

Εδώ ένα unlock δε μπορώ να κάνω λόγω χρόνου.

 

Ελπίζω σε 15 ημέρες απο τώρα να προχωρήσει το θέμα, να χαλαρώσω από χρόνο και να αρχίσω να "παίζω"

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

 

Του έκανα ερώτηση στο XDA για τις οδηγίες εγκατάστασης. Εάν λάβω καμιά ολοκληρωμένη απάντηση, θα σου πω. Επειδή με AOSP δεν ασχολούμαι, εάν καταλάβω πώς γίνεται η εγκατάσταση, θα σου πω, και εάν θες με δική σου ευθύνη την περνάς, και μας λες εντυπώσεις!

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν θα ρίσκαρα custom στην παρούσα φάση, μέχρι στιγμής έχουν μπρικαριστεί καμιά 10ρια joyeuse,

Αν δείτε πως ανοίγει αυτό το τηλέφωνο θα φρικάρετε, έχει κόλλα γύρω γύρω, για το edl μιλάω και θέλει authorized account δεν το σώνεις αν δεν πληρώσεις σε κανένα Ρώσο κανένα τριαντάρι euro, αυτό που κάνει ανάβει το Logo γιά 0,5 sec και σβήνει και το κάνει συνέχεια, fastboot δεν μπαίνει recovery δεν μπαίνει το PC δεν το βλέπει.

Να σας πω κάτι την γνώμη μου θα πω, και σας μιλάει κάποιος που οταν θυμάμαι τον εαυτό μου με τα smartphone τα ρούταρα πριν τα αγοράσω καλά καλά..

Θα το σκεφτώ αν θα ξεκλειδώσω ακόμα και bootloader, με αυτά που πάει να κάνει η google, αν είναι να έχω ένα τηλέφωνο που τραπεζικές εφαρμογές δεν δουλεύουν και όσες άλλες τσεκάρουν το safety net, να μου λείπει.

Αν τώρα γίνει τίποτε με το magisk, βγάλει η κανονική ομάδα TWRP ( όχι οι Κινέζοι με το close source LRTWRP που δεν ξέρεις τι βάζεις) κάτι που να δουλεύει, ΟΚ

Να ξέρετε ότι πολλοί έχουν χάσει το Widevine L1 πιστοποιητικό με φλασάρισμα rom και αν το χάσεις δεν επανέρχεται με τίποτε γιατί είναι μοναδικό σε κάθε τηλέφωνο, άστα.

Όσον αφορά το TWRP και να υπήρχε θέλει μεγάλη συζήτηση εφ όσον ότι κάνεις θέλει format data που τα χάνεις όλα πάλι σε πολλές περιπτώσεις.

Το internal storage δεν το κάνει backup restore, και εφόσον πολλές εφαρμογές γράφουν στο Android/data. Android/obb κτλ, αυτά σβήνονται, με το format data.

Δυστυχώς αυτά που κάνω με το φτωχό και παλιό Nikel που δουλεύουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ Lucky patcher, root magisk ΤΑ ΠΑΝΤΑ δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει σήμερα με τα νέα τηλέφωνα.

Τα συζητώ με τον αδελφό μου που έχει ένα Mi 9 Lite που το πήρε με android 9 και δεν έχει και το δικό μας πρόβλημα με τα dynamic partitions

 

Ελπίζω να μην σας στεναχώρησα και συγνώμη για το σεντόνι.

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν θα ρίσκαρα custom στην παρούσα φάση, μέχρι στιγμής έχουν μπρικαριστεί καμιά 10ρια joyeuse,

Αν δείτε πως ανοίγει αυτό το τηλέφωνο θα φρικάρετε, έχει κόλλα γύρω γύρω, για το edl μιλάω και θέλει authorized account δεν το σώνεις αν δεν πληρώσεις σε κανένα Ρώσο κανένα τριαντάρι euro, αυτό που κάνει ανάβει το Logo γιά 0,5 sec και σβήνει και το κάνει συνέχεια, fastboot δεν μπαίνει recovery δεν μπαίνει το PC δεν το βλέπει.

Να σας πω κάτι την γνώμη μου θα πω, και σας μιλάει κάποιος που οταν θυμάμαι τον εαυτό μου με τα smartphone τα ρούταρα πριν τα αγοράσω καλά καλά..

Θα το σκεφτώ αν θα ξεκλειδώσω ακόμα και bootloader, με αυτά που πάει να κάνει η google, αν είναι να έχω ένα τηλέφωνο που τραπεζικές εφαρμογές δεν δουλεύουν και όσες άλλες τσεκάρουν τοπ safety net, να μου λείπει.

Αν τώρα γίνει τίποτε με το magisk, βγάλει η κανονική ομάδα TWRP ( όχι οι Κινέζοι με το close source LRTWRP που δεν ξέρεις τι βάζεις) κάτι που να δουλεύει, ΟΚ

Να ξέρετε ότι πολλοί έχουν χάσει το Widevine L1 πιστοποιητικό με φλασάρισμα rom και αν το χάσεις δεν επανέρχεται με τίποτε γιατί είναι μοναδικό σε κάθε τηλέφωνο, άστα.

Οσον αφορά το TWRP και να υπήρχε θέλει μεγάλη συζήτηση εφ οσον οτι κάνεις θέλει format data που τα χάνεις όλα πάλι σε πολλές περιπτώσεις

 

Συμφωνώ, μόνο με official TWRP (αν βγει, γιατί πάμε για Android 11 και official TWRP δεν έχουμε δει) φλασαρίσματα, και εφόσον δεν έχουν αναφερθεί μπρικαρίσματα, προσοχή παιδιά.. Και μακριά απο LRTWRP. Όσο αφορά την επαναφορά με edl, θέλει το ειδικό θερμικό μηχάνημα-εργαλείο για άνοιγμα της πλάτης αφού είναι με κόλλα (για να λιώσει). Πάνε οι εποχές που το edl το έκανες στο Mido και άνοιγες τη πλάτη για πλάκα. Έχουν αλλάξει τα πράγματα.

 

Τα τραπεζικά λειτουργούν κανονικά με magisk, έχω Πειραιώς και Alpha, όπως λειτουργεί και το Google pay.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, μόνο με official TWRP (αν βγει, γιατί πάμε για Android 11 και official TWRP δεν έχουμε δει) φλασαρίσματα, και εφόσον δεν έχουν αναφερθεί μπρικαρίσματα, προσοχή παιδιά.. Και μακριά απο LRTWRP. Όσο αφορά την επαναφορά με edl, θέλει το ειδικό θερμικό μηχάνημα-εργαλείο για άνοιγμα της πλάτης αφού είναι με κόλλα (για να λιώσει). Πάνε οι εποχές που το edl το έκανες στο Mido και άνοιγες τη πλάτη για πλάκα. Έχουν αλλάξει τα πράγματα.

 

Τα τραπεζικά λειτουργούν κανονικά με magisk, έχω Πειραιώς και Alpha, όπως λειτουργεί και το Google pay.

 

Για το τελευταίο που αναφέρεις Βασίλη, παρακάλα να μην πάρεις το τελευταίο security patch της google, εφ όσον μένεις εκεί που είσαι καλά είσαι.. αλλά δυστυχώς το play services αναβαθμίζεται και δεν ρωτάει η google αν θες η οχι

Link to comment
Share on other sites

Για το τελευταίο που αναφέρεις Βασίλη, παρακάλα να μην πάρεις το τελευταίο security patch της google, εφ όσον μένεις εκεί που είσαι καλά είσαι.. αλλά δυστυχώς το play services αναβαθμίζεται και δεν ρωτάει η google αν θες η οχι

 

Έχεις δίκιο, έχουν ζορίσει τα πράγματα, αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξος, και πιστεύω η official team TWRP θα το βγάλει τελικά. Όπως με το Xposed ένα πράγμα, που είχε βγει η Pie, και τότε έβγαζαν το Xposed για τη Nougat. Έστω και με τόση καθυστέρηση, εγώ πιστεύω θα βγει.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, έχουν ζορίσει τα πράγματα, αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξος, και πιστεύω η official team TWRP θα το βγάλει τελικά. Όπως με το Xposed ένα πράγμα, που είχε βγει η Pie, και τότε έβγαζαν το Xposed για τη Nougat. Έστω και με τόση καθυστέρηση, εγώ πιστεύω θα βγει.

Υπάρχει ήδη Xposed magisk module αλλά άστα προς το παρόν, για να δούμε αν η twrp team βγάλει κάτι για το 10 δεν υπάρχει twrp για κανένα smartphone που έχει βγεί στην αγορά με Android 10

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη Xposed magisk module αλλά άστα προς το παρόν, για να δούμε αν η twrp team βγάλει κάτι για το 10 δεν υπάρχει twrp για κανένα smartphone που έχει βγεί στην αγορά με Android 10

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι ναι ισχύει αυτό, και αυτό είναι ως απάντηση σε όσα παιδιά ανά καιρούς απογοητευονται με τη σειρά 9 της Redmi, και θέλουν για αυτό το λόγο να αλλάξουν συσκευή. Να γνωρίζουν, ότι εάν το κάνουν αυτό, θα πρέπει να πάνε σε συσκευή με υποβάθμιση, δηλαδή κάτω απο Android 9. Και επειδή κάποτε και αυτές οι συσκευές δεν θα υποστηριζονται λόγω παλαιότητας απο τους κατασκευαστές και τους προγραμματιστες , για αυτό προτείνω να προσαρμοστουμε στη νέα πραγματικότητα, και τουλάχιστον προς το παρόν να περιορίσουμε τα φλασαρίσματά μας.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κάποιος tempered glass για το 9Pro;

https://www.skroutz.gr/s/23582872/Nillkin-XD-CP-MAX-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Redmi-Note-9S-9-Pro.html

 

https://www.skroutz.gr/s/23540021/Nillkin-Amazing-CP-Pro-Tempered-Glass-Redmi-Note-9S-9-Pro.html

 

Κοιτάζω αυτά τα δυο συγκεκριμμένα αλλά δεν είδα κάποια αξιολόγηση.

 

Το έχω βάλει, πολύ καλή εφαρμογή χωρίς προβλήματα στην τοποθέτηση. Το συνιστώ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-2020-07-07-20-27-30-690-com-opera-browser.jpg

 

@mol: Θα αρχίσει ο τύπος να τρώει κράξιμο για τις οδηγίες install σε λίγο. Ήδη ο πρώτος του έκανε παρατήρηση για αυτό ανέβασα το screenshot, και ακριβώς απο πάνω κι εγώ τον ρωτάω ακριβώς το ίδιο πράγμα. Τρικυμία εν κρανίω είναι οι οδηγίες εγκατάστασής του.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει, πολύ καλή εφαρμογή χωρίς προβλήματα στην τοποθέτηση. Το συνιστώ.

 

Καλυπτουν ολη την επιφανεια της οθονης, γιατι πηρα κατι απο ebay και εχει 1mm περιθωριο περιμετρικα και δεν μου αρεσει.

Πιο πολυ με ενδιαφερει αυτο που ειναι χωρις "κορνιζα" γυρο-γυρο, το σκετο γυαλι.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει, πολύ καλή εφαρμογή χωρίς προβλήματα στην τοποθέτηση. Το συνιστώ.

Αφου εχει ηδη προστατευτικο τζαμι απο την εταιρεια xiaomi γιατι να βαλεις κι αλλο απο επανω

Edited by DALIKERMAN84
Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει ηδη προστατευτικο τζαμι απο την εταιρεια xiaomi γιατι να βαλεις κι αλλο απο επανω

 

αν λες για το gorilla ..... καλύτερα να βάλεις (κάτι που προφανώς δεν θα σου χαλάσει την "εμπειρία") παρά να πεις "μααα είχε gorilla πως γκένεν αυτό και έκανε γρατζουνιά" κ.ο.κ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...