Jump to content

Redmi Note 9 Pro


highland1
 Κοινοποίηση

Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;  

210 members have voted

  1. 1. Ως κάτοχοι θα προτείνατε το Redmi Note 9 Pro σε κάποιον και γιατί;

    • ΝΑΙ - Γιατί τη θεωρώ οικονομική συσκευή
    • ΝΑΙ - Γιατί εμπιστεύομαι την Redmi (Xiaomi)
    • ΝΑΙ - Γιατί τα τεχνικά χαρακτηριστικά της με καλύπτουν
    • ΝΑΙ - Για όλα τα παραπάνω
    • ΟΧΙ - Γιατί δε με ικανοποιεί η εγγύηση της Xiaomi
    • ΟΧΙ - Γιατί βρίσκω σφάλμα/-τα λογισμικού - (bug(s))
    • ΟΧΙ - Γιατί με απογοήτευσε η εμπειρία χρήσης
    • ΟΧΙ - Για όλα τα παραπάνω


Recommended Posts

Προσωπικά στα 64MP το βάζω όταν δεν θέλω ρυθμίσεις, επίσης ο uploader δεν δέχεται ανέβασμα HD φωτογραφιών που βγάζει η λειτουργία των 64MP, επομένως όταν θέλω πχ εδώ στο φόρουμ να ανεβάσω φώτο, χρησιμοποιώ τη λειτουργία την κανονική. Άρα αναλόγως τη χρήση, επιλέγω και την ανάλογη λειτουργία. Επίσης το hdr στην trCamera ή και στην stock, το βάζω στον αυτόματο όταν έχω μέτριο ή χαμηλό φωτισμό, επομένως αφήνω το λογισμικό να επιλέξει μόνο του εάν θα χρησιμοποιήσει flash, γιατί το hdr στο enhanced δε λειτουργεί το flash. Σε συνθήκες ημέρας το βάζω πάντα στο enhanced. Άρα κι εδώ ανάλογα τη χρήση. Πέραν απο τις 3 ρυθμίσεις που υπάρχουν στον οδηγό και οι οποίες είναι στάνταρ (δεν απαγορεύεται κάποιος να μην επιλέξει τις ρυθμίσεις αυτές, εννοείται αυτό), οι υπόλοιπες ρυθμίσεις μεταβαλλονται ανάλογα με τις συνθήκες. Όχι ότι κάθε φορά πρέπει να αλλάζεις 500 ρυθμίσεις, εκεί χάνεται λίγο το νόημα, αλλά με το hdr παίζω ναι.

Εγώ έχω ανεβάσει εδώ και με 64mp. Πώς γίνεται να μη μπορείς. Εκτός αν δεν κατάλαβα τι εννοείς.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ έχω ανεβάσει εδώ και με 64mp. Πώς γίνεται να μη μπορείς. Εκτός αν δεν κατάλαβα τι εννοείς.

 

Κάποιοι updater δεν δέχονται την ανάλυση HD της επιλογής των 64mp. Όπως αυτός που χρησιμοποιώ προσωπικά για να ανεβάζω εδώ φώτο :)

Επίσης η λειτουργία αυτή δε σε αφήνει να πειράξεις πολλές ρυθμίσεις, όπως το hdr, το ΑΙ, το ζουμ..

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τεράστιο πρόβλημα, μάλλον πρέπει να το επιστρέψω. Το redmi 9 pro κολλάει αλλά το χειρότερο είναι που ανοίγω google maps βγάζω διαδρομή και πατάω κοινοποίηση. Βγαίνουν οι επιλογές αλλά δεν είναι ενεργές δε μπορώ να στείλω. Συμβαίνει κ σε σας;Είμαι εξσλλη
Link to comment
Share on other sites

Τεράστιο πρόβλημα, μάλλον πρέπει να το επιστρέψω. Το redmi 9 pro κολλάει αλλά το χειρότερο είναι που ανοίγω google maps βγάζω διαδρομή και πατάω κοινοποίηση. Βγαίνουν οι επιλογές αλλά δεν είναι ενεργές δε μπορώ να στείλω. Συμβαίνει κ σε σας;Είμαι εξσλλη

 

Όχι, προσωπικά δε μου συμβαίνει. Και υπόψιν, του έχω κάνει ρουτ, του έχω αφαιρέσει με το εργαλείο αφαίρεσης εφαρμογών διάφορες εφαρμογές, και γενικά δεν μου έχει κάνει με όλες αυτές τις τροποποιήσεις τίποτα. Τι ενέργειες έχεις κάνει (αν έχεις κάνει) στη συσκευή σου LillyLo; Ή συσκευή είναι εξαιρετική, και θα πρότεινα πριν σκεφτείς να τη γυρίσεις, να δούμε ορισμένα πράγματα, με τι έκδοση rom είσαι; 11.0.x;; επίσης κάνε του επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανάλι στο τελεγραμ (ή κάπου αλλού) ώστε να ενημερωνόμαστε για το πώς προχωράει το development του τηλεφωνου?

Αύριο κάνω αίτηση για ξεκλείδωμα (ελπίζω να μπορέσω)

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Redmi Note 9 Pro™ Global | OFFICAL

Redmi Note 9 Pro™ Global Official Group (Joyeuse)

 

Subscribe our Official Channel here: @JoyeuseUpdates

Indonesian Group: @JoyeuseIndonesia

 

Also join our customize group:

@AndroidCustomize

 

#Joyeuse

https://t.me/JoyeuseOfficial

 

 

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

 

Για το joyeuse αλλά καινουργιο σχετικά

 

==============

 

Redmi Note 9S / 9 Pro / Pro Max | OFFICIAL™

Redmi Note 9S / 9 Pro / Pro Max - Official Telegram Group

 

- Our Channel: @CurtanaUpdates

- Merlin specific chat: @MerlinCommunityChat

- Our Off-Topic group: @XiaomemeOT

- Our Photography group: @CurtanaPhotography

https://t.me/rn9_universal

 

 

Αυτό έχει πάρα πολλά μέλη είναι, για το curtana Πολλά είναι ψικοκοινά

Γίνεται αναφορά και στο joyeuse, πάνω απο 600 comments την ημέρα.

Το παρακολουθώ πολύ καιρό.

Το curtana έχει πολλές rom κτλ.

Εχει γίνει πολύ συζήτηση για το νεο patch της google που δεν μπορείς να κρύψεις το root cts profile false.

Τελικά αν ξεκλειδώσεις bootloader οπως πάει το πράγμα δεν θα μπορείς να δουλέψεις τίποτε που τα τσεκαρει αυτά, banking apps google pay κτλ.

 

Παιδιά διαβάστε εδω οι αγγλομαθείς

 

https://www.xda-developers.com/safetynet-hardware-attestation-hide-root-magisk/amp/

 

Τελικά αυτό έλεγχει το status του bootloader χωρίς να μπορεί να κρυφτεί με τίποτε, οπότε αν είναι unlock να μην δουλεύει τίποτε από ευαίσθητες εφαρμογές οπότε αν ο top john wu δεν μπορέσει να κάνει τίποτε ( που το βλέπει πολύ δύσκολο ) , αποφασίζει ο καθένας η δεν πειράζει τίποτε και δουλεύουν όλα, η πειράζει και δουλεύουν τα μισά.

Εγώ και οι ποιο πολλοί που είχαμε συνηθίσει τα root, twrp κτλ δύσκολα τα πράγματα.

Ούτως η άλλος και twrp να υπήρχε εφ όσον στις περισσότερες φορές θέλει format data , το τηλέφωνο θέλει ΞΑΝΑΣΤΗΣΗΜΟ από την αρχή ακόμα και σε ότι υπάρχει στον εσωτερικό χώρο αποθήκευσης, οπότε δώρον αδωρον είναι, γι αυτο λεω οτι με το παλιό nikel που εχω τα κάνω όλα και με τα νεα υπερσύγχρονα τηλέφωνα κάθε χρόνο και χειρότερα οσον αφορά τα πειράγματα και πειράματα.....

Ελπίζω να μην σας στενοχώρησα.

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Όχι, προσωπικά δε μου συμβαίνει. Και υπόψιν, του έχω κάνει ρουτ, του έχω αφαιρέσει με το εργαλείο αφαίρεσης εφαρμογών διάφορες εφαρμογές, και γενικά δεν μου έχει κάνει με όλες αυτές τις τροποποιήσεις τίποτα. Τι ενέργειες έχεις κάνει (αν έχεις κάνει) στη συσκευή σου LillyLo; Ή συσκευή είναι εξαιρετική, και θα πρότεινα πριν σκεφτείς να τη γυρίσεις, να δούμε ορισμένα πράγματα, με τι έκδοση rom είσαι; 11.0.x;; επίσης κάνε του επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων.

 

Δεν έχω κάνει κάτι, εκτός από εφαρμογές που έχω κατεβάσει. Αν κανω επαναφορά ερργοστασιακων (πώς;;) δε θα σβηστούν τα πάντα;; Το ROM που το λεε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω κάνει κάτι, εκτός από εφαρμογές που έχω κατεβάσει. Αν κανω επαναφορά ερργοστασιακων (πώς;;) δε θα σβηστούν τα πάντα;; Το ROM που το λεε;

ΜΙUI Global 11.0.1.0

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πολύ παλιά rom κάνε αναβάθμιση στην 4 αναφέρετε πολύ αναλυτικά απο τον αναλυτικό οδηγό του Βασίλη μερικά ποστ παραπάνω, λύνονται πολλα bugs.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Μια απορία ακόμα.

Ενώ έχω επιλέξει το σκουρο φόντο (dark mode) για τη λειτουργία του κινητού, παρατηρώ ότι σε ορισμένες εφαρμογές (τηλέφωνο, επαφές, tapatalk κ.α.) το φόντο είναι γκρι.

Έτσι είναι και σε εσάς ή εγώ δεν έχω κάνει κάτι καλά;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε ολους.

Στην trcamera όταν βγάζω φωτογραφία και μετά θέλω να την ανεβάσω στο massenger δεν μου την εμφανίζει. Ξέρετε γιατί?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Μια απορία ακόμα.

Ενώ έχω επιλέξει το σκουρο φόντο (dark mode) για τη λειτουργία του κινητού, παρατηρώ ότι σε ορισμένες εφαρμογές (τηλέφωνο, επαφές, tapatalk κ.α.) το φόντο είναι γκρι.

Έτσι είναι και σε εσάς ή εγώ δεν έχω κάνει κάτι καλά;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Άκυρο.

Έκανα μια επανεκκίνηση κι έφτιαξε από μόνο του.

Ελπίζω να μη μου το ξαναεμφανισει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε ολους.

Στην trcamera όταν βγάζω φωτογραφία και μετά θέλω να την ανεβάσω στο massenger δεν μου την εμφανίζει. Ξέρετε γιατί?

 

Δώσε στον μεσετζερ δικαίωμα πρόσβασης στην κάρτα / ρομ

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει κάτι, εκτός από εφαρμογές που έχω κατεβάσει. Αν κανω επαναφορά ερργοστασιακων (πώς;;) δε θα σβηστούν τα πάντα;; Το ROM που το λεε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΜΙUI Global 11.0.1.0

 

Πριν την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα κάνεις χειροκίνητο update απο τον οδηγό που έχουμε φτιάξει με τη συνεργασία των παιδιών εδώ. Τον έχω ανεβάσει μερικές σελίδες πίσω (χειροκίνητο update rom). Αν θες κάνε μερικές σελίδες πίσω τον κόπο να τον βρεις.

Η έκδοση που φοράς έχει bugs, λογικό να έχεις προβλήματα. Κάνε αυτό, και το βλέπουμε για το factory reset. Επίσης μετά την αναβάθμιση που θα κάνεις, θα αφήσεις στο κινητό να στρώσει η rom, δηλαδή θα το αφήσεις να κάνει μερικούς κύκλους φορτισεων, και μετά θα βγάλεις τα συμπεράσματά σου. Και εδώ είμαστε να μας πεις πώς τα πηγαίνει το κινητό σου. Είμαι σίγουρος ότι είτε με τον ένα τρόπο, είτε με τον άλλο, θα στρώσει.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πολύ παλιά rom κάνε αναβάθμιση στην 4 αναφέρετε πολύ αναλυτικά απο τον αναλυτικό οδηγό του Βασίλη μερικά ποστ παραπάνω, λύνονται πολλα bugs.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που είναι αυτο;;;

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτο;;;

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8043859#post8043859

 

Ενημέρωση: Είμαι σε συνεννόηση με mοderator, να ανεβάσει τους οδηγούς στη πρώτη σελίδα, υπο μορφή links όμως, δεν μπορούν να ανέβουν αυτούσιοι στη πρώτη σελίδα δυστυχώς, και τα links θα παραπέμπουν στη σελίδα του νήματος μας εδώ, θα εμφανίζεται δηλαδή στη πρώτη σελίδα όπως τον έγραψα επάνω στην LillyLo.

 

Παράλληλα κάνω μια προσπάθεια οι οδηγοί να ανέβουν αυτούσιοι στο Xiaomi Guides

 

Εάν όλα θα γίνουν όπως πρέπει, θα δω εάν μπορώ να καταφέρω -πάντα σε συνεννόηση με τον Mod- να διορθώσει τους τίτλους στο νήμα για το 9s, για να ξεχωρίζουν τα νήματα που τώρα κι εκεί γράφει 9 pro.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα κάνεις χειροκίνητο update απο τον οδηγό που έχουμε φτιάξει με τη συνεργασία των παιδιών εδώ. Τον έχω ανεβάσει μερικές σελίδες πίσω (χειροκίνητο update rom). Αν θες κάνε μερικές σελίδες πίσω τον κόπο να τον βρεις.

Η έκδοση που φοράς έχει bugs, λογικό να έχεις προβλήματα. Κάνε αυτό, και το βλέπουμε για το factory reset. Επίσης μετά την αναβάθμιση που θα κάνεις, θα αφήσεις στο κινητό να στρώσει η rom, δηλαδή θα το αφήσεις να κάνει μερικούς κύκλους φορτισεων, και μετά θα βγάλεις τα συμπεράσματά σου. Και εδώ είμαστε να μας πεις πώς τα πηγαίνει το κινητό σου. Είμαι σίγουρος ότι είτε με τον ένα τρόπο, είτε με τον άλλο, θα στρώσει.

 

Σε ευχαριστώ πολυ. Μα κάτι που μπορούσα να κανω με το ΜiA2 lite, να μη μπορώ να το κάνω με την υπερδύναμη;;; Πανικοβλήθηκα

Link to comment
Share on other sites

Δώσε στον μεσετζερ δικαίωμα πρόσβασης στην κάρτα / ρομ

Το έχω κάνει αλλά δεν...

Μια άλλη ερώτηση, πια ακουστικά να αγοράσω της xiaomi?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πριν την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα κάνεις χειροκίνητο update απο τον οδηγό που έχουμε φτιάξει με τη συνεργασία των παιδιών εδώ. Τον έχω ανεβάσει μερικές σελίδες πίσω (χειροκίνητο update rom). Αν θες κάνε μερικές σελίδες πίσω τον κόπο να τον βρεις.

Η έκδοση που φοράς έχει bugs, λογικό να έχεις προβλήματα. Κάνε αυτό, και το βλέπουμε για το factory reset. Επίσης μετά την αναβάθμιση που θα κάνεις, θα αφήσεις στο κινητό να στρώσει η rom, δηλαδή θα το αφήσεις να κάνει μερικούς κύκλους φορτισεων, και μετά θα βγάλεις τα συμπεράσματά σου. Και εδώ είμαστε να μας πεις πώς τα πηγαίνει το κινητό σου. Είμαι σίγουρος ότι είτε με τον ένα τρόπο, είτε με τον άλλο, θα στρώσει.

Με αυτο που θα κανω, θα σβηστούν αυτά που έχω μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ. Μα κάτι που μπορούσα να κανω με το ΜiA2 lite, να μη μπορώ να το κάνω με την υπερδύναμη;;; Πανικοβλήθηκα

 

Το κινητό που έχεις στα χέρια σου παίζει μόνο του στην midrange κατηγορία. Μη σε ανησυχεί τίποτα. Κάνε τις ενέργειες αυτές που είπαμε (για να μη περιμένεις πότε θα ελεήσει η xiaomi να σου στείλει αυτόματα το update), και εάν σου είναι εύκολο, θέλω να μας μεταφέρεις πώς τα πήγες με τον οδηγό, εάν τα κατάφερες, ή εάν κάτι σε αυτόν σου φάνηκε δυσνόητο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με αυτο που θα κανω, θα σβηστούν αυτά που έχω μέσα;

 

Όχι. Θα σβήνονταν μόνο εάν έκανες factory reset.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το έχω κάνει αλλά δεν...

Μια άλλη ερώτηση, πια ακουστικά να αγοράσω της xiaomi?

 

https://www.skroutz.gr/s/14533039/Xiaomi-Mi-Dual-Driver-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

 

Έχω αυτά, και τώρα δηλαδή στο κινητό αυτά χρησιμοποιώ, τα έχω καινούρια. Μέχρι στιγμής είναι αξιόπιστα, είναι λίγο χαμηλά στην ένταση, δε ξέρω εάν σε αυτό ευθύνεται το κινητό, σε ενημερώνω προς αποφυγήν παρεξηγησεως, εγώ ξενέρωσα με την έντασή τους, όμως είναι ακουστικά αξιόπιστα. Επίσης απο μπάσο μη περιμένεις τίποτα, γενικά απλά handsfree είναι, που για τη τιμή τους είναι αξιόπιστα.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Ενημέρωση: Είμαι σε συνεννόηση με mοderator, να ανεβάσει τους οδηγούς στη πρώτη σελίδα, υπο μορφή links όμως, δεν μπορούν να ανέβουν αυτούσιοι στη πρώτη σελίδα δυστυχώς, και τα links θα παραπέμπουν στη σελίδα του νήματος μας εδώ, θα εμφανίζεται δηλαδή στη πρώτη σελίδα όπως τον έγραψα επάνω στην LillyLo.

 

Παράλληλα κάνω μια προσπάθεια οι οδηγοί να ανέβουν αυτούσιοι στο Xiaomi Guides

 

Τέλεια !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια !!!!!

 

Καλημέρα!

Παιδιά, ανέβηκαν οι οδηγοί στη πρώτη σελίδα υπο μορφή links που παραπέμπουν στις σελίδες εδώ του νήματος πιο πίσω, αλλά αυτούσιους κατάφερε ο moderator και τους ανέβασε στο Xiaomi Guides!

Τα link για άμεση πρόσβαση σε αυτούς, τα έχω βάλει και κάτω στην υπογραφή μου.

Επίσης ζήτησα απο τον moderator για να ελαφρύνει το νήμα για το 9s που ανεβάζουν ερωτήσεις για το pro λόγω ότι ο τίτλος μπερδεύει, να αλλάξει τον τίτλο στο 9s και να αφαιρέσει τις λέξεις στο τίτλο που αφορούν το pro. :)

 

Και πάλι ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άρχοντας είσαι!!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Άρχοντας είσαι!!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τίποτα δεν είμαι, να είσαι καλά φίλε για τα καλά σου λόγια, και όλοι!

 

Το ζήτημα είναι ότι ελπίζω ο οδηγός για το Root να μη γίνει διαχρονικός, δηλαδή να μπορούμε να φλασάρουμε κανονικά με custom recovery κάποια στιγμή. Βλέπω ότι αργεί η υλοποίηση αυτή όμως. Θέλω να δοκιμάσω να δω εάν δουλεύει το dolby atmos που είχα στο Mido, και δεν έχω τρόπο να το φλασάρω.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είμαι, να είσαι καλά φίλε για τα καλά σου λόγια, και όλοι!

 

Το ζήτημα είναι ότι ελπίζω ο οδηγός για το Root να μη γίνει διαχρονικός, δηλαδή να μπορούμε να φλασάρουμε κανονικά με custom recovery κάποια στιγμή. Βλέπω ότι αργεί η υλοποίηση αυτή όμως. Θέλω να δοκιμάσω να δω εάν δουλεύει το dolby atmos που είχα στο Mido, και δεν έχω τρόπο να το φλασάρω.

 

https://www.apkmirror.com/apk/team-dewitt/viper4android-fx/viper4android-fx-2-7-1-6-release/viper4android-fx-2-7-1-6-android-apk-download/

 

https://labs.xda-developers.com/store/app/com.pittvandewitt.viperfx

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9 Pro - Δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...