Jump to content

Honor Watch Magic 2


tarif16nikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση εγώ τώρα. Έχει καταφέρει κανένας να έχει πρόσβαση σε επί πληρωμή watchfaces της Huawei?
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα! Έκανα σήμερα μια βόλτα κοντά στα 3 χλμ εντός πόλης. Είχα ενεργοποιημενο το GPS του ρολογιού μόνο. Στο τέλος της διαδρομής που μου την έβγαλε στον χάρτη μετρούσε περίπου 4,5χλμ και σε γενικές γραμμές είχε καταγράψει μια διαδρομή ότι να ναι. Παλιότερα ήταν τόσο ακριβές που μου έβγαζε στον στίβο του γηπέδου ακόμη και την αλλαγή λωρίδας. Τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια πολλα.κατοχος απο σημερα και εγω του ρολογιου. Θα ηθελα να ρωτησω πως βαζετε custom faces? Κατεβασα απο το θεμα το gt2 το moded apk tou health αλλα δεν βρισκω πως γινεται. Καθε βοήθεια δεκτή
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εάν αλλάζει η γλώσσα εκφώνησης από Αγγλικά σε ελληνικά στα προγράμματα προπόνησης;

Γιατί μόνο το start workout , workout pause και workout ending καταλαβαίνω, τα υπόλοιπα όχι και έχω πρόβλημα στις εκφωνήσεις ιδίως στην καταγραφή διαδρομής στο GS Pro.

Edited by diamantis_69
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, να ρωτήσω το GPS είναι μόνιμα ανοιχτό? Γιατί σαν να νιώθω την μπαταρία να πέφτει ψιλό γρήγορα! Το ρολόι το έχω ούτε εβδομάδα!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Αντιμετωπίζω το εξής θέμα μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις: κατά τη διάρκεια της κλήσης όταν μιλάω από το κινητό δεν μπορώ να μεταφέρω την κληση στο ρολόι, κατι που εκανα συχνα πριν. Στις ρυθμισεις bluetooth στο κινητό (s9+) δεν με αφηνει να ενεργοποιησω το διακοπτακι της κλησης (δες φωτο).. Υπάρχει λύση?? 22b3e6e7d7cf7fb812f322d3fb7032f7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκδοση 1.0.11.20

Κατά τη διάρκεια της κλήσης δεν μπορώ να μεταφέρω την κληση στο ρολόι Αν απαντήσω από το κινητό αρχικά. Οσο για το διακοπτάκι στις ρυθμίσεις bluetooth του κινητου, πριν μπορούσα και το ενεργοποιουσα.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα παιδιά σταμάτησαν οι αναβαθμίσεις για το honor watch magic 2,βλέπω είναι αρκετό καιρό χωρίς αναβάθμιση και πίσω από το gt2

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους!

 

Έχει δοκιμάσει να βουτήξει κανείς το ρολόι σε νερό (πισίνα, θάλασσα κλπ) ?

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Έχει δοκιμάσει να βουτήξει κανείς το ρολόι σε νερό (πισίνα, θάλασσα κλπ) ?

 

Σήμερα στη θάλασσα, μου έχουν πει ότι είναι αδιάβροχο αλλά να μην το βάλω με το δερμάτινο λουράκι αλλά το σιλικόνης. Και μετά πλύσιμο .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ηonor Μagic Watch 2 46"
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Από ότι καταλαβαίνω πλέον το ρολογάκι μας το έχουν πετάξει στην άκρη και η huawei και η honor... Κρίμα....
Περίπου ένα χρόνο χωρίς αναβάθμιση.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σε όλους είναι κάτοχος του honor 50, πριν λίγες μέρες πήρα το smartwatch magic 2,δυστυχως δεν μου έρχεται καμία ειδοποίηση από εφαρμογές messenger viber κλπ, έχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους που έχω βρει αλλά τίποτα. Αντιμετωπίζει κάποιο άλλο μέλος αντίστοιχο θέμα? 

ΥΓ σε άλλο κινητό το ρολόι παίρνει ειδοποιήσεις κανονικα

Link to comment
Share on other sites

On 14/3/2022 at 3:31 ΜΜ, Giannisrip13tr said:

Καλησπέρα σε όλους είναι κάτοχος του honor 50, πριν λίγες μέρες πήρα το smartwatch magic 2,δυστυχως δεν μου έρχεται καμία ειδοποίηση από εφαρμογές messenger viber κλπ, έχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους που έχω βρει αλλά τίποτα. Αντιμετωπίζει κάποιο άλλο μέλος αντίστοιχο θέμα? 

ΥΓ σε άλλο κινητό το ρολόι παίρνει ειδοποιήσεις κανονικα

Βάλε στο κινητό την εφαρμογή huawei health κι από κει όρισε οποίες εφαρμογές θέλεις να στέλνουν ειδοποιήσεις στο ρολόι. 

Edited by fantomXxXx

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

τελικά το παρατήσανε το ρολόι στην μοίρα του.....το Huawei gt2 που είναι ίδιο, παίρνει αναβαθμίσεις.... το magic 2 στον Καιάδα

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tarif16nikos said:

τελικά το παρατήσανε το ρολόι στην μοίρα του.....το Huawei gt2 που είναι ίδιο, παίρνει αναβαθμίσεις.... το magic 2 στον Καιάδα

Δυστυχώς 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor Watch Magic 2
  • 3 weeks later...

Έκανα μια ερώτηση - παράπονο στην honor αλλά με παρεπεμψαν στην Huawei. Εγώ το αγόρασα από ευρωπαϊκή αποθήκη κινέζικου καταστήματος, οπότε δεν ξέρω αν θα με γειωσουν. Όμως αν κάνουμε μια μαζική αποστολή μηνυμάτων διαμαρτυρίας για την διακοπή υποστήριξης ίσως ενδιαφερθούν λίγο... 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μέσα από το my huawei έκανα παράπονα και εγω γιατί μας κοροϊδεύουν τελείως... Ζήτησα αν θα μπορούσα να επικοινωνήσω πχ με κάποιο τμήμα honor και είπαν όχι. Είπα ότι το gt2 έχει λάβει πολλές ενημερώσεις ενώ το magic 2 κόλλησε... Γιατι? Μου λεει δεν υπάρχουν bug για να βγει αναβαθμιση και να διορθωθούν... Λεω ωραια μας κοροιδευεται κανονικότατα... Εκτός και αν η προσθήκη turn by turn ήταν διόρθωση κάποιου σφάλματος και όχι αναβάθμιση εφαρμογής... Μιλάμε για το ίδιο ρολόι. Και η απάντηση ήταν δεν είναι τα ίδια... Οτι να ναι... Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, silversaxo said:

Σήμερα μέσα από το my huawei έκανα παράπονα και εγω γιατί μας κοροϊδεύουν τελείως... Ζήτησα αν θα μπορούσα να επικοινωνήσω πχ με κάποιο τμήμα honor και είπαν όχι. Είπα ότι το gt2 έχει λάβει πολλές ενημερώσεις ενώ το magic 2 κόλλησε... Γιατι? Μου λεει δεν υπάρχουν bug για να βγει αναβαθμιση και να διορθωθούν... Λεω ωραια μας κοροιδευεται κανονικότατα... Εκτός και αν η προσθήκη turn by turn ήταν διόρθωση κάποιου σφάλματος και όχι αναβάθμιση εφαρμογής... Μιλάμε για το ίδιο ρολόι. Και η απάντηση ήταν δεν είναι τα ίδια... Οτι να ναι... Κρίμα...

Αφού πλέον η honor δεν ανήκει στην huawei δεν ασχολούνται .

Πάμε για άλλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα σε όλους!

Ξαφνικά το ρολόι έσβησε και όταν πατάω για ν' ανοίξει εμφανίζει μόνο το σήμα της Honor για λίγο. 

Το αντιμετώπισε κανείς ? Υπάρχει σωτηρία ή το στέλνω για ανακύκλωση ? 

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...