Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900380

Στο επίσημο σάιτ, δεν την ανέβασαν, συνήθως μετά από 10 μέρες, μετά την ενημέρωση ΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lmi/

Ειναι unofficial site, έχει την eu version android 12, την global version όχι προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lmi/
Ειναι unofficial site, έχει την eu version android 12, την global version όχι προς το παρόν.
Ααα μιλάς για global εσύ. Ναι αυτή δε πρέπει να έχει βγει ακόμα!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε global την φοράω εδώ και δύο μέρες

Screenshot_2022-04-22-09-33-38-063_com.android.settings.jpg

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δεν την κατεβάζει. Σε ίδιο τηλέφωνο γνωστού μου την κατέβασε κανονικά μετά την τρίτη προσπάθεια. Κολλάει στο 3% και βγάζει σφάλμα. Τελικά μπορεί να είναι και για καλό Πασχαλιάτικα. Καλή ανάσταση σε όλους 

Link to comment
Share on other sites

Με το dark mode δεν έβγαλα άκρη. Ότι θέμα και να διαλέξω, βγάζει αυτό το καφέ σε όλες της εφαρμογές της google. Επίσης σε μερικές 3rd party δεν τις γυρνάει καθόλου.ce36a57a406ecc040fcf46e41a1fd800.jpg

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, papathvas said:

Με το dark mode δεν έβγαλα άκρη. Ότι θέμα και να διαλέξω, βγάζει αυτό το καφέ σε όλες της εφαρμογές της google. Επίσης σε μερικές 3rd party δεν τις γυρνάει καθόλου.ce36a57a406ecc040fcf46e41a1fd800.jpg

Μου το έκανε και εμένα βάζοντας άλλο θέμα και όταν ξαναεβαλα το μαμά θέμα διορθώθηκε

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με το θεμα αλλα με το φόντο της αρχικης οθόνης από εκει τραβαει χρωμα κ προσαρμοζει το dark η μη στις google εφαρμογές. Νομίζω είναι λειτουργία του Android 12 αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν τελικά!
Τώρα πως μπορούμε να το απενεργοποιήσουμε;
Να είναι σκέτο μαύρο όπως στο android 11.

Edited by papathvas

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, έχω την συσκευή εδώ και 2 χρόνια και την έχω βαρεθεί χωρίς να έχω το παραμικρό παράπονο βέβαια. Θέλω ταχύτητα, οθόνη, μπαταρία. Κάμερα δεν με καίει καθόλου. 

Πού πάμε μετά από το F2 PRO? Έχει κανένας καμιά καλή πρόταση. 

Σημ. Είδα το Xiaomi 12 Pro - εξαιρετικό αλλά δεν είμαστε για συσκευές των 1000 +/- 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ψαχνω αλλα με φουλ οθονη,δεν θελω τρυπες κτλ.Και αυτα τα αναδιπλουμενα πολυ ευαισθητα μας βγηκαν....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, athanasios1112 said:

To realme gt 2 pro, στα 750€.

(Πάλι είναι πολλά λεφτά.).

Είναι από τα κορυφαία.

Να σου πω τι με προβληματίζει; Το να πάω πάλι σε εταιρία που αναπτύσσει τώρα το λειτουργικό της. Πέρασα όλα τα στάδια της Xiaomi με mi2s, mi3, mi4, mi5s, mix2s, f2pro. Παλιότερα έβαζα και custom roms κλπ. Τώρα δεν έχω χρόνο για πειράματα.

Τώρα που νιώθω ότι δεν έχω κανένα θέμα - κυριολεκτικά το f2 pro μου είναι απροβληματιστο - αγχώνομαι να δώσω 750 και να περάσω πάλι σε εταιρεία με προβλήματα νεότητας.

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο κόλλημα με την φούσκα από το Messenger. Με επανεκκίνηση έστρωσε! Κάθε φορά που είχα μήνυμα και ήταν η φούσκα ανοιχτή μου έβγαζε αυτή την εικόνα κάτω δεξιά...236d645fa5b107eb2febe79e9d9cf50f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το εχω περασει 2 εβδομαδες το update και η συσκευη ειναι καλυτερη απο καθε αλλη στιγμη παντως.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έκανα πριν λίγες ημέρες αναβάθμιση, το κινητό έγινε πιο αργό από ποτέ, αλλά μετά από factory reset όλα δουλεύουν ρολόι, πέρα από μερικά ασήμαντα bugs, οπότε όποιος έχει προβλήματα μετά την αναβάθμιση ας δοκιμάσει ένα reset, που γενικά πάντα είναι καλό να γίνεται μετά από μεγάλη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω δύο προβλήματα με το poco f2  του γιου μου.Το πρώτο είναι ότι δεν αναβει η οθόνη όταν δέχεται κλήσεις ,και το δευτερο δεν ανοίγει η οθόνη με το διπλό πάτημα στην οθόνη.Φοράει την τελευταία  13 όπως και το δικό μου που δεν έχει τα παραπάνω θεματάκια

 

 

Edited by no_mercy72
Link to comment
Share on other sites

το double tap to wake το είχα και εγώ σαν θέμα με την 13.

Μετά από λίγες μέρες έφτιαξε μάλλον μόνο του.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ippotis said:

Screenshot_2022-05-13-18-45-48-588-edit_com.viber_voip.jpg.c4b9be02f79e701665b076e00141bd24.jpgξέρει κανείς τι είναι το σύμβολο αριστερά από το blietooth;

το σύμβολο του nfc είναι, γιατί ρωταάς;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν το είχα προσέξει ποτέ. Νομίζω ότι πιο παλιά ενώ το είχα ενεργοποιημένο δεν μου έδειχνε κάτι. Μπορεί να μην το είχα δει;!!! Τέλος πάντων ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...