Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα επανέρχομαι σε μια ερώτηση που είχα κάνει και παλαιότερα.Υπάρχει τρόπος να βάλουμε σε κινητό με stable εκδοση την μαμά εφαρμογή για κλήσεις και όχι της google ή κάποια εφαρμογή που να δουλέυει καλά η ηχογράφιση κλησεων 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, no_mercy72 said:

Καλησπέρα επανέρχομαι σε μια ερώτηση που είχα κάνει και παλαιότερα.Υπάρχει τρόπος να βάλουμε σε κινητό με stable εκδοση την μαμά εφαρμογή για κλήσεις και όχι της google ή κάποια εφαρμογή που να δουλέυει καλά η ηχογράφιση κλησεων 

Σήμερα που μου ήρθε ενημέρωση στο κινητό μου (OnePlus 8pro) για την Cube ACR, άρχισα να διαβάζω τις αξιολογήσεις της και μπορώ να πω ότι διάβασα αρκετές, αν θυμάμαι καλά πολλοί έλεγαν πως στο POCO F3 λειτουργούσε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα.

Την έχεις δοκιμάσει;

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Νέο update

Screenshot_2022-02-23-12-07-57-283_com.android.updater.jpg

Edited by vazos

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, thansof_7 said:

Miui 13 δεν βλέπω να έρχεται...!!! 

Θα έρθει

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, papathvas said:

12.5.5 μου ηρθε πριν λίγο

Ναι τα την συγκεκριμένη πήραν τα ευρωπαϊκά και την 12.5.6 τα global

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος να προτείνει αξιόπιστο μαγαζι στην αθήνα για επισκευη του γνωστου θέματος με την φόρτιση;

Γνωρίζω οτι είναι απλη διαδικασία αλλα δεν θέλω να το ρισκάρω μόνος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Κατοχος και γω του κινητου.Ρε παιδια ψαχνω να βρω την SPIGEN Crystal Clear για το κινητο μας..Υπαρχει ή τσαμπα ψαχνω?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση..Οταν το βγαζετε απο την πριζα 100% και πατε μετα Μπαταρια και αποδοση ποσες ωρες σας λεει?Εμενα λεει 24 και 44 λεπτα..Δεν επρεπε να λεει κοντα 2 μερες με την μπαταρια που εχει?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν δεις εκεί έχει ένα επιλογέα. Αυτός είναι στη μέση. Αν τον πας τέρμα αριστερά σου δίνει άλλες 27+ ώρες. Οπότε είναι η χρήση που κάνουμε και τι έχουμε επιλέξει. Άλλωστε είναι γνωστό αν παίζεις παιχνίδια ή έχεις το gps με χάρτες ανοιχτό και δεδομένα, ούτε μισή μέρα δεν θα βγάλεις.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ippotis said:

Καλημέρα. Αν δεις εκεί έχει ένα επιλογέα. Αυτός είναι στη μέση. Αν τον πας τέρμα αριστερά σου δίνει άλλες 27+ ώρες. Οπότε είναι η χρήση που κάνουμε και τι έχουμε επιλέξει. Άλλωστε είναι γνωστό αν παίζεις παιχνίδια ή έχεις το gps με χάρτες ανοιχτό και δεδομένα, ούτε μισή μέρα δεν θα βγάλεις.

Αυτός ο επιλογέας πού λες τόν βλέπω μόνο όταν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.. μετά για κάποιο περίεργο λόγο εξαφανίζεται καί δεν ξέρω αν κάνω κάτι εγώ.. τά υπόλοιπα πού λες παιχνίδι παίζω κάνα μισάωρο καί αν,GPS κλειστά καί τό δουλεύω κιόλας σε 2G

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, celtic1453 said:

Επωληθη
σας χαιρετωυ

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Αν επιτρέπεται σε τι έκανες την αλλαγή;

Βασικά δείχνει την μπαταρία με την συνήθη χρήση. Αυτό που δείχνει μπορεί να αλλάξει ανάλογα την χρήση. Επίσης εγώ έχω την rom της XTRV κοινότητας οπότε δεν μπορώ να σου πω 100% για τις ρυθμίσεις. Εμένα την έχει την μπάρα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Την είχα Δευτέρη συσκευη


Δεν έχω αποφασίσει αντικαταστάτη

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλή σαρακοστή σε όλους!Ρε παίδες τό κινητό δεν έχει επιλογή αυτόματης αναπαραγωγής μουσικής μόλις συνδεθεί ακουστικό ή Bluetooth?Στο s10+ πού είχα είχε μέσω Bixby

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εδώ και αρκετό διάστημα παρατηρώ πολύ κόλλημα στο google Maps... Βασικά μου κολλάει το gps με αποτέλεσμα να είναι πολυ δύσκολη η πλοήγηση κ κάνω συνεχώς βαθμονόμηση... Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν θέμα της εφαρμογής.. Αλλά δοκίμασα και άλλες δύο εφαρμογές με χάρτες (sygic και petal) και μου κάνει το ίδιο... Εχει κάνεις καμιά ιδέα πως μπορούμε να το φτιάξουμε..;;; 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου στο κινητό κάποια ρύθμιση ώστε να μου ανοίγει προεπιλεγμενα άλλη εφαρμογή χάρτη εκτός του google Maps (πχ. Sygic)?? 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου στο κινητό κάποια ρύθμιση ώστε να μου ανοίγει προεπιλεγμενα άλλη εφαρμογή χάρτη εκτός του google Maps (πχ. Sygic)?? 
Λογικά στις ρυθμίσεις της συσκευής, "εφαρμογές", πατάς τις τρεις τελίτσες πάνω δεξιά και επιλέγεις "προεπιλεγμενες εφαρμογές".

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, 

Εχετε στα υπόψιν κανενα καλό tempered glass που να μην αλλοιώνει την εικόνα; 

Εχω δοκιμάσει 2 ως τώρα (απο τα πρώτα πιο οικονομικά στο σκρουτζ) και τα δυο ενω εφαρμόζουν πολυ καλα κάνουν τα χρωματα ξεπλυμένα και η οθόνη απο μαυρη δειχνει γκρι οταν ειναι σβηστή - ουσιαστικά η οθόνη σβηστή μοιάζει με καθρεφτη

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, strange_thomas said:

Καλησπέρα, 

Εχετε στα υπόψιν κανενα καλό tempered glass που να μην αλλοιώνει την εικόνα; 

Εχω δοκιμάσει 2 ως τώρα (απο τα πρώτα πιο οικονομικά στο σκρουτζ) και τα δυο ενω εφαρμόζουν πολυ καλα κάνουν τα χρωματα ξεπλυμένα και η οθόνη απο μαυρη δειχνει γκρι οταν ειναι σβηστή - ουσιαστικά η οθόνη σβηστή μοιάζει με καθρεφτη

Μην του βάλεις τίποτα,δύο χρόνια το έχω σχεδόν χωρίς προστασία οθόνης μόνο θήκη και δεν έχει πάθει τίποτα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...