Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.Ψαχνω ένα τζαμακι, μεμβράνη που να κάθεται καλά στο poco.Εζω την θήκη της Ringke.Εχετε κάτι να προτείνετε; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/23543490/Hofi-Hybrid-Glass-Screen-Protector-Poco-F2-Pro.html με αυτό είσαι κομπλέ. Λειτουργεί και δαχτυλικο
Link to comment
Share on other sites

δεν κανει ενημερωση τις εφαρμογες το play store.

 

Μια χαρα τις κανει.Εκτος εαν εννοεις κατι αλλο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τις κανει.Εκτος εαν εννοεις κατι αλλο.

 

Αυτόματα ενημερώσεις ούτε εμένα! Σε κανένα xiaomi δε το έκανε. Πάντα έπρεπε να μπαίνω χειροκίνητα και ποτέ δε βρήκε το γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα η αυτόματες ενημερώσεις δεν δουλεύουν,μόνο χειροκίνητα της κανω

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τις ενημερώσεις,, κόλλησε, μετά το update., φυσικά χειροκίνητο., πρώτη φορά μου συμβαίνει σε κινητό, δεν μου έχει ξανατυχει,, και δεν ξέρω τι να κάνω..

Έκανα διαγραφή cache sto play store , τίποτα.

Σήμερα δεν το κοίταξα.

Link to comment
Share on other sites

12.5.2.0.RJK(MI)XM | Σταθερή 405 MB

 

MI = Global

EU = EU

 

Καλημέρα, βλέποντας αυτό κοίταξα να δώ τι εκδοσή έχω και φαίνεται το 12.5.1.0 RJK EU XM

Η αλήθεια είναι πως επειδή το τηλέφωνα πάει αψογα δεν είχα μπεί ποτέ στην διαδικασία να δώ τι ρόμ φοράει.

 

Είναι επίσημη η συγκεκριμένη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kατεβασα την global 12.5.2, από το official site, και εγκατάσταση το zip.

Το έκανα root without TWRP, και κάποιο κόλλημα κάνει στο play store, δεν γίνεται ενημερώσεις, έκανα μια ρύθμιση και μάλλον !, εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

On 28/8/2021 at 10:00 ΜΜ, athanasios1112 said:

Kατεβασα την global 12.5.2, από το official site, και εγκατάσταση το zip.

Το έκανα root without TWRP, και κάποιο κόλλημα κάνει στο play store, δεν γίνεται ενημερώσεις, έκανα μια ρύθμιση και μάλλον !, εντάξει.

Κι εγώ το ίδιο θέμα έχω, 12.5.2 χωρίς root και δεν κάνει auto update (ούτε στη 12.5.1 έκανε), τι προτείνεις να κοιτάξω;

May the Force be with us all...
Link to comment
Share on other sites

όταν κάνω βιντεοκλήση μέσω messenger ο συνομιλητής μου ακουει παράσιτα τα οποία μεταβάλλονται αναλόγως τη θέση του κινητού. 
Τα παράσιτα είναι τόσα πολλά που καθιστούν αδύνατη την επικοινωνία.
Το ίδιο έχει και φίλος με poco x3.
Έχει κάποιος κάποιο fix γι'αυτό?
 

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2021 at 2:52 ΜΜ, STERGIOSZX said:

όταν κάνω βιντεοκλήση μέσω messenger ο συνομιλητής μου ακουει παράσιτα τα οποία μεταβάλλονται αναλόγως τη θέση του κινητού. 
Τα παράσιτα είναι τόσα πολλά που καθιστούν αδύνατη την επικοινωνία.
Το ίδιο έχει και φίλος με poco x3.
Έχει κάποιος κάποιο fix γι'αυτό?
 

Κάνω συχνά βιντεοκλήσεις με το messenger, δεν έχω τέτοιο θέμα. Αυτό που προτείνω είναι να δοκιμάσεις με άλλη εφαρμογή όπως viber, skype, κτλ. Αν δεν έχεις πρόβλημα με αυτά τότε επανεγκατάσταση του Messenger

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, antouaa said:

Ήρθε η 12.5.2 την κάνω ή αναμένω για σιγουριά; Μόνο security patch λέει..

Κανε την άφοβα.. Εγω σε eu συσκευη ειδα διαφορα προς το καλύτερο στη μπαταρία... 

Link to comment
Share on other sites

Κανε την άφοβα.. Εγω σε eu συσκευη ειδα διαφορα προς το καλύτερο στη μπαταρία... 
Την έκανα και όλα καλά μέχρι τώρα! Φαίνεται και λίγο πιο smooth.
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείτε κάποιο adblock dns που να δουλεύει;; έχω βάλει και adguard και dnsforge αλλά τίποτα.. Περνάνε φουλ διαφημίσεις... 

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το Block This, ειναι free απ το site τους,νομιζω δεν εχει πια developing, αλλα γενικα δουλευει αρκετα καλα και ειναι και vpn

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείτε κάποιο adblock dns που να δουλεύει;; έχω βάλει και adguard και dnsforge αλλά τίποτα.. Περνάνε φουλ διαφημίσεις... 
σε μένα δεν περναει τίποτα με dnsforge.de ,πως γίνεται αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, akalos said:
1 ώρα πριν, thansof_7 said:
Χρησιμοποιείτε κάποιο adblock dns που να δουλεύει;; έχω βάλει και adguard και dnsforge αλλά τίποτα.. Περνάνε φουλ διαφημίσεις... 

σε μένα δεν περναει τίποτα με dnsforge.de ,πως γίνεται αυτό ?

Αλήθεια;;; το έχω βάλει εκεί στο "προσωπικό dns" αλλά μου περνάνε διαφημίσεις και στις εφαρμογές κ στα σαιτ (chrome) 

Link to comment
Share on other sites

θα πας εδώ και τέλος,έτσι το έχω και μάλιστα μερικά apps όπως το go4more δεν ανοίγουν αν δεν το κλείσω ,ο server είναι Γερμανία και ταχύτατος
0962940cd7a1fd75cb4f6a1b7d81d6c6.jpg
https://dnsforge.de/





Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, akalos said:

θα πας εδώ και τέλος,έτσι το έχω και μάλιστα μερικά apps όπως το go4more δεν ανοίγουν αν δεν το κλείσω ,ο server είναι Γερμανία και ταχύτατος
0962940cd7a1fd75cb4f6a1b7d81d6c6.jpg
https://dnsforge.de/




 

Ευχαριστώ πολύ! Θα το ξαναβάλω να το τσεκάρω κ βλέπουμε! 

Link to comment
Share on other sites

Μου βγενει η παρακάτω ενημέρωση αλλά πατώντας να την κατεβάσω δεν κατεβαίνει παραμένει 0%, ξερει κάποιος τον λόγο που δεν κατεβαίνει?

[url=https://ibb.co/vz6dNwZ][img]https://i.ibb.co/WK4zrxg/Screenshot-2021-09-19-09-22-30-887-com-android-updater.jpg[/img][/url]

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...