Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε και σε εμένα η αναβάθμιση πριν λίγο.. Από τα λίγα λεπτά που την έχω όντως το κινητό πάει πιο smooth επίσης έχει διορθωθεί και ένα πρόβλημα που είχε με την ανοιχτή ακρόαση να μη κλείνει η οθόνη! Οι φούσκες στο μεσεντερ δουλεύουν λίγο καλύτερα κου φαίνεται. Αυτό που μου την σπάει είναι γιατί έχουν βγάλει από την 12 και μετά την αντίστροφη μέτρηση στο αθόρυβο και το έχουν μόνο στο μην ενοχλείτε..
Link to comment
Share on other sites

Με Nova δεν παίζει το swipe down για να ανοίξει το control center. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος ή αναμένουμε αναβάθμιση;

 

Πέρασε τη beta του nova 7. Googlaρε θα τη βρεις εύκολα και γράψε αν παίζει

Link to comment
Share on other sites

Με Nova δεν παίζει το swipe down για να ανοίξει το control center. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος ή αναμένουμε αναβάθμιση;

 

Βλέπω ότι με απενεργοποίηση της προσβασιμότητας για τον Nova, κατεβαίνει κανονικά η καρτέλα του control center, αλλά δεν παίζει το double tap to lock. Ας ελπίσουμε σε κάποιο update να διορθωθεί

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση κι εγώ, αισθητά καλύτερη η κατάσταση, επίσης το βράδυ καίει 4% ενώ τελευταία έκαιγε 8% για κάποιο λόγο. Κι εγώ στο κλαμπ αυτών που άλλαζαν συνέχεια συσκευές κι έχω μείνει με αυτό κοντά έναν χρόνο!
Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβάθμιση σε 12.5 σε eu συσκευη απο 100 - 20 ειχα 9 ωρες sot τις πρωτες μερες. Πλέον εχω περίπου στις 6 με τη διαφορα οτι ειμαι πλέον μονο με 4g 4g+ και το κανω hot spot ενω πριν ημουν μικτα με wifi. Τι λετε ειναι λογικη διαφορα; Κατα τα αλλα το κινητο παει σφαιρα πλέον!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ηλίθια ερώτηση, στο βίντεο υπάρχει καμία εφαρμογή που να βοηθά στην σταθεροποίηση? Στην επιλογή steady video της συσκευής δεν έχεις ζουμ κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update είναι σαν να έχω άλλο κινητό. Φτου μην το ματιαξω χαχαχα. Πολύ βουτυρενια εμπειρία. Όλα λειτουργούν όπως πρέπει εκτός από τα bubbles στο messenger αλλά κι αυτά έφτιαξαν αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει παρατηρήσει κανείς ότι μετά την αναβάθμιση η ανοικτή ακρόαση έχει χαμηλώσει σε ένταση αισθητά ή είναι η ιδέα μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει παρατηρήσει κανείς ότι μετά την αναβάθμιση η ανοικτή ακρόαση έχει χαμηλώσει σε ένταση αισθητά ή είναι η ιδέα μου.

 

Νομίζω είναι η ιδέα σου, τουλάχιστον εγώ δεν έχω προσέξει κάτι τέτοιο.

Εγώ νομίζω η μπαταρία αντέχει πιο λίγο και μάλλον οφείλεται στο πιο γρήγορη συμπεριφορά του κινητού, εσείς το έχετε προσέξει αυτό?

LeEco Le Max 2 EUI 30s-V23 / Poco F2 pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα μετά την αναβάθμιση σε 12.5.1,ενώ πριν είχα και δούλευε το wifi calling (Vodafone) τώρα δεν δουλεύει και φυσικά είναι ενεργοποιημένη η λειτουργία και από την εταιρεία και στο τηλέφωνο, υπάρχει κάποια λύση?

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν θέμα με το WiFi call να κοιτάξουν μήπως η ρομ τους είναι γκλομπαλ ή Ευρωπαϊκή. Αν είναι το πρώτο τότε πρέπει να αλλάξουν σε Ευρωπαϊκή. Είχα θέμα και όπως έγραψα σε προηγούμενα ποστ έκανα την αλλαγή και έφτιαξε. Edited by AFC13R
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση σε 12.5 από την τελευταία 11 και είμαι στα πρόθυρα να πετάξω το κινητό στον τοίχο.

 

Δεν δουλεύουν τα gestures (δεν βρίσκω τον default launcher)

Τα chat bubbles στο messenger απλά δεν δουλεύουν.

Τα notifications δεν κάνουν expand.(Μόνο αν πατήσεις το βέλος δουλεύει)

Το spotify το βγάζω από τα notifications αλλά συνεχίζει να βγαίνει..

 

Υπάρχει τρόπος να πάω πίσω όπως ήταν ή να το βάλω απευθείας αγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση σε 12.5 από την τελευταία 11 και είμαι στα πρόθυρα να πετάξω το κινητό στον τοίχο.

 

Δεν δουλεύουν τα gestures (δεν βρίσκω τον default launcher)

Τα chat bubbles στο messenger απλά δεν δουλεύουν.

Τα notifications δεν κάνουν expand.(Μόνο αν πατήσεις το βέλος δουλεύει)

Το spotify το βγάζω από τα notifications αλλά συνεχίζει να βγαίνει..

 

Υπάρχει τρόπος να πάω πίσω όπως ήταν ή να το βάλω απευθείας αγγελία?

 

εαν το πουλας στειλε μνμ φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση σε 12.5 από την τελευταία 11 και είμαι στα πρόθυρα να πετάξω το κινητό στον τοίχο.

 

Δεν δουλεύουν τα gestures (δεν βρίσκω τον default launcher)

Τα chat bubbles στο messenger απλά δεν δουλεύουν.

Τα notifications δεν κάνουν expand.(Μόνο αν πατήσεις το βέλος δουλεύει)

Το spotify το βγάζω από τα notifications αλλά συνεχίζει να βγαίνει..

 

Υπάρχει τρόπος να πάω πίσω όπως ήταν ή να το βάλω απευθείας αγγελία?

 

Τι εννοείς την τελευταία 11?

Link to comment
Share on other sites

Update

 

Screenshot-2021-08-05-22-03-45-557-com-android-updater.jpg

Global

EU?

 

Στάλθηκε από το ELE-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάποιοι βλέπουν την εικόνα και γράφει mi δλδ global και ρωτούν τι είναι με ξεπερνάει. Edited by chios

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το δικό μου έφαγε σουπα απο τέταρτο όροφο και ράγισε η οθόνη, δεν λειτουργεί η οθόνη πλεον, μου ζητουν 215 για επισκευή που φυσικά δεν αξίζει. Γνωρίζει κανείς τίποτα φθηνότερο για επισκευή? Κανένα μάστορα δλδ? Άλλη ερώτηση είναι αν υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τα αρχεία μου στο pc, δεν μπορώ να δώσω άδεια εισόδου στα αρχεία στο pc χωρίς οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...