Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η απεγκατάσταση δεν αφαιρεί όλες τις ενημερώσεις της εφαρμογής; Υπάρχει τρόπος να αφαιρεθεί μόνο η τελευταία;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με γύρισε στο 4.6.2.

Φαντάζομαι ότι αν υπάρξει επίσημη ενημέρωση θα γίνει.

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγώ απεγκατάσταση και με γύρισε κι εμένα στην 4.6.2. Με εκνεύρισε που ήταν στα αγγλικά...

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τελικά πως διορθώνετε το θέμα με τις φούσκες στο φβ μεσσετζερ; Μου έχει σπάσει τα νεύρα δεν μου το ανοίγουν πλέον!
Link to comment
Share on other sites

Τις έχω κλείσει. Δεν μου άρεσαν ποτέ. Αν θες να τις κλείσεις, πας στο προφίλ σου, κάτω χαμηλά επιλέγεις "φυσαλίδες" και σου βγάζει μία επιλογή "συννεφάκια". Απενεργοποίησέ την.

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις έχω κλείσει. Δεν μου άρεσαν ποτέ. Αν θες να τις κλείσεις, πας στο προφίλ σου, κάτω χαμηλά επιλέγεις "φυσαλίδες" και σου βγάζει μία επιλογή "συννεφάκια". Απενεργοποίησέ την.

 

Μα αυτό είναι το θέμα, της χρησιμοποιώ αλλά δεν μπορώ πλέον...

Συν ότι μου της βγάζει συνέχεια και συνέχεια ενώ τις έχω διαβάσει! Μόνο με αυτή την εφαρμογή!

Link to comment
Share on other sites

δεν το χω δοκιμάσει ακόμα, αλλα διαβασα αλλου πως αυτή η έκδοση ειναι χρυση τομη στο νανδουλευουν ολα όπως πριν https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-251-0-0-12-117-release/facebook-messenger-251-0-0-12-117-android-apk-download/
Link to comment
Share on other sites

δεν το χω δοκιμάσει ακόμα, αλλα διαβασα αλλου πως αυτή η έκδοση ειναι χρυση τομη στο νανδουλευουν ολα όπως πριν https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-251-0-0-12-117-release/facebook-messenger-251-0-0-12-117-android-apk-download/
Όντως έστρωσε την κατάσταση, νόμιζα ότι έφταιγε ο Poco..

Ευχαριστώ πολύ με έσωσες!

Link to comment
Share on other sites

Όντως έστρωσε την κατάσταση, νόμιζα ότι έφταιγε ο Poco..

Ευχαριστώ πολύ με έσωσες!

 

Μία ερωτηση. Μπορεις να στέλνεις φωτογραφίες γιατί εμένα δεν με αφήνει. Μόνο βίντεο. Επίσης αν κάνουμε τώρα update παλι θα χαλάσουν τα pubbles?

Link to comment
Share on other sites

Μία ερωτηση. Μπορεις να στέλνεις φωτογραφίες γιατί εμένα δεν με αφήνει. Μόνο βίντεο. Επίσης αν κάνουμε τώρα update παλι θα χαλάσουν τα pubbles?
Όντως φωτό δεν έστελνε αλλά νόμιζα ότι ήταν από το πρόβλημα που είχε χθες... Επίσης έκανε μόνο του αναβάθμιση ενώ το είχα βάλει μόνο χειροκίνητα και πάλι χάθηκαν... Έχει στο apkmirror μια ακόμα πιο καινούρια έκδοση, θα κατεβάσω και αυτή!

 

Edit: Είναι beta τώρα το είδα! Θα πάω σε μια προηγούμενη.

Edited by antouaa
Link to comment
Share on other sites

Όντως φωτό δεν έστελνε αλλά νόμιζα ότι ήταν από το πρόβλημα που είχε χθες... Επίσης έκανε μόνο του αναβάθμιση ενώ το είχα βάλει μόνο χειροκίνητα και πάλι χάθηκαν... Έχει στο apkmirror μια ακόμα πιο καινούρια έκδοση, θα κατεβάσω και αυτή!

 

Edit: Είναι beta τώρα το είδα! Θα πάω σε μια προηγούμενη.

 

Ούτε από YouTube μπορούσες να κάνεις share. Έκανα την αναβάθμιση από play store και όλα λύθηκαν. Μέχρι στιγμής και οι φυσαλίδες λειτουργούν κανονικά. Σε σένα είχαν χαλάσει μς τη μία μετα την αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε από YouTube μπορούσες να κάνεις share. Έκανα την αναβάθμιση από play store και όλα λύθηκαν. Μέχρι στιγμής και οι φυσαλίδες λειτουργούν κανονικά. Σε σένα είχαν χαλάσει μς τη μία μετα την αναβάθμιση;

 

δηλαδη εχεις τελευταία έκδοση τωρα και δουλεύουν ολα κομπλέ;;

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εχεις τελευταία έκδοση τωρα και δουλεύουν ολα κομπλέ;;

 

Ναι μέχρι στιγμής όλα κομπλε. Να δω πόσο θα κρατήσει βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξαναχαλασαν οι φυσαλίδες. Μιλάμε δεν ξαναπαίρνω Xiaomi ούτε να μου το χαρίζουν. Όλο θέματα.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξαναχαλασαν οι φυσαλίδες. Μιλάμε δεν ξαναπαίρνω Xiaomi ούτε να μου το χαρίζουν. Όλο θέματα.
Τέλεια, έπεσες στην παγίδα του Μαρκ.
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό, ότι έχουν μικροπροβλήματα στο λογισμικό.

Υπομονή μήπως φτιάξει σε κάποιο update.

Είχα διαβάσει, ότι οφείλεται στο μεγάλο αριθμό συσκευών που έχουν, και δεν μπορούν να τα υποστηρίξουν.

Το miui έχει θέματα, και είναι δεδομένο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξαναχαλασαν οι φυσαλίδες. Μιλάμε δεν ξαναπαίρνω Xiaomi ούτε να μου το χαρίζουν. Όλο θέματα.

 

Ωραία λογική. Δεν βγάζει φυσαλίδες το messanger οπότε δεν ξαναπαίρνω Xiaomi :lol: , λες και οι άλλες εταιρίες είναι άρτιες (δεν βάζω apple)...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία λογική. Δεν βγάζει φυσαλίδες το messanger οπότε δεν ξαναπαίρνω Xiaomi :lol: , λες και οι άλλες εταιρίες είναι άρτιες (δεν βάζω apple)...

 

 

Είχα πολλες συσκευές κινεζικες. Καμία τόσα προβλήματα. Επίσης όταν όλοι έπαιρναν Samsung εγώ επαιρνα mi3. Άστο φίλε. Το f2 pro είναι έχει τρέλα προβλήματα. Με το Mate 20 pro δεν είχα ποτέ θέμα. Ακόμα και τώρα μπάλα πάει. Μην σου πω πιο γρήγορο από το f2 pro

Edited by papia777
Link to comment
Share on other sites

Είχα πολλες συσκευές κινεζικες. Καμία τόσα προβλήματα. Επίσης όταν όλοι έπαιρναν Samsung εγώ επαιρνα mi3. Άστο φίλε. Το f2 pro είναι έχει τρέλα προβλήματα. Με το Mate 20 pro δεν είχα ποτέ θέμα. Ακόμα και τώρα μπάλα πάει. Μην σου πω πιο γρήγορο από το f2 pro

 

Το θεωρω αστειο το σχολιο......ειδικα με της ..φουσκες.:lol:Rip f2 λοιπον,Εαν το πουλας στειλε μνμ να το παρω φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρω αστειο το σχολιο......ειδικα με της ..φουσκες.:lol:Rip f2 λοιπον,Εαν το πουλας στειλε μνμ να το παρω φιλε.
Δεν είναι έτσι. Έχει πολλά θέματα. Εγώ όπως εψχ ξαναπεί δεν μπορώ να ανοίξω pdf. Που είναι απαραίτητα για την δουλειά μου.

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και γω απο mi5 έρχομαι τα bug που έχει αυτό το κινητό έχουν αρχίσει να μου σπάνε τα νεύρα... Μια κρασαρι το ένα μια το άλλο μια οι φυσαλίδες (που για κάποιους μπορεί να είναι πταίσμα για ένα όχι), για να μπορεί μια εφαρμογή να εγκαταστήσει αλλη εφαρμογή πρέπει να απενεργοποιήσεις την βελτίωση MIUI μετά να την ενεργοποιήσεις ξανά για να δουλεύει "σωστα" και να δώσεις από την αρχή όλα τα δικαιώματα στις εφαρμογές.. Έχει αρχίσει και καταντάει κουραστικό...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι. Έχει πολλά θέματα. Εγώ όπως εψχ ξαναπεί δεν μπορώ να ανοίξω pdf. Που είναι απαραίτητα για την δουλειά μου.

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος? Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς για να ανοίξεις PDF? Είναι επισυναπτόμενα σε email ή σε κάποια άλλη εφαρμογή π.χ WhatsApp ή Viber? Ποιον file manager χρησιμοποιείς?

 

Εγώ για παράδειγμα χρησιμοποιώ ελάχιστα τον προεγκατεστημένο File Manager της Xiaomi (λόγω permissions). Με τον FX Explorer δεν έχω κανένα θέμα να διαχειριστώ οποιοδήποτε αρχείο. Τα δε PDF, είτε απευθείας από φλασάκι είτε είναι επισυναπτόμενα σε email (ή σε όποια άλλη εφαρμογή) τα ανοίγω με το XODO.

 

Καλώς ή κακώς (κατά τη γνώμη μου καλώς) υπάρχει αυτή η δυνατότητα στο Android να επιλέγει ο χρήστης με ποια εφαρμογή θα διαχειριστεί τα διάφορα αρχεία του (έγγραφα, μουσική, φωτογραφίες, βίντεο ή οτιδήποτε άλλο). Παρόλα αυτά δεν μπορώ να διαφωνήσω και με αυτούς που λεν ότι κάποια πράγματα θα έπρεπε ούτως ή άλλως να λειτουργούν από την αρχή σωστά και να επιλέγει ο χρήστης αν τον 'βολεύει' η προεγκατεστημένη εφαρμογή ή όχι.

 

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Rip λεμε....δεν καταλαβαινω αφου δεν σας καλυπτει και εχετε τοσα θεματα τι το κρατατε και χαλιεστε,πουλατε τα οσο ειναι καιρος.Ετσι ειναι το android και η xiaomi.Φιλικα παντα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Cx file explorer ως διαχειριστής αρχειών και Xodo για pdf εγκατεστημένα σε όλες τις συσκευές Android που κατέχω διαχρονικά. Κανένα πρόβλημα. Σπανίως χρησιμοποιώ τις native apps των κατασκευαστών των κινητών με εξαίρεση τον browser της Samsung που είναι αξιόλογος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...