Jump to content

Alcatel 3L 2020


spy14
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 162
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα.γραφει στο πινακάκι με τον δεικτη σαρ 1,53 στο κεφάλι 1,46 για το σώμα.αυτες οι τιμες είναι λέει οι μέγιστες με LTE και WiFi ανοιχτά.edit.το άνοξα για να παντησω στοννφιλο ποιο πάνω και έκανε ενημέρωση.επιτελους πηρε το ράδιο. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι.ουτως η αλλως αυτές είναι οι μέγιστες τιμές.απο όσο γνωρίζω δεν έχουν πάντα αυτές τις τιμές.τα νούμερα είναι χαμηλοτερα σε όλες τις συσκευές.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι.ουτως η αλλως αυτές είναι οι μέγιστες τιμές.απο όσο γνωρίζω δεν έχουν πάντα αυτές τις τιμές.τα νούμερα είναι χαμηλοτερα σε όλες τις συσκευές.
δεν το ήξερα ότι είναι οι μέγιστες.αν είναι σε 2G ,3G κτλ.πεζει σημασία όσο αναφορά το sar?
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι τις ανώτερες τιμές τις πιανουν σε συνθήκες που ζοριζονται.οταν δεν υπάρχει καλό σημα ας πούμε.δεν γνωρίζω σε ποιες συνθήκες επιτυγχάνονται χαμηλότερες τιμές.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι τις ανώτερες τιμές τις πιανουν σε συνθήκες που ζοριζονται.οταν δεν υπάρχει καλό σημα ας πούμε.δεν γνωρίζω σε ποιες συνθήκες επιτυγχάνονται χαμηλότερες τιμές.
νασάι καλά.μηπως γνωρίζεις κάποια εφαρμογή ώστε να δείχνει στην οθόνη αναπάντητες και sms,όταν είναι σε αναμονή?
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βάλεις κάποια εφαρμογή.στα δείχνει στην οθόνη ποιος σε πήρε.εννοεις αν έχει λεντ;όχι δεν έχει.υοαρχουννστο play store διάφορες εφαρμογές που φωτίζουν την οθόνη η ανάβουν τον φακό για να σε ειδοποιήσουν.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βάλεις κάποια εφαρμογή.στα δείχνει στην οθόνη ποιος σε πήρε.εννοεις αν έχει λεντ;όχι δεν έχει.υοαρχουννστο play store διάφορες εφαρμογές που φωτίζουν την οθόνη η ανάβουν τον φακό για να σε ειδοποιήσουν.
είπες φωτίζουν την οθόνη?ποιες είναι; Edited by sisos
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.EdgeLightNotifications.Infinity κάτι τέτοιο.δεν το έχω χρησιμοποιήσει βέβαια.απλα το βρήκα στο play store.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.EdgeLightNotifications.Infinity κάτι τέτοιο.δεν το έχω χρησιμοποιήσει βέβαια.απλα το βρήκα στο play store.

 

Ευχαριστώ πολύ.καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Spy14 νασάι καλά.δλδ με κλειστό το wifi ,LTE ,έχει λιγότερα ποσοστά ακτινοβολίας?

 

Δες το παρακάτω βίντεο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα σου έρθει με κάποια αναβάθμιση.σε τι έκδοση Άντροιτ είσαι;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

νασάι καλά.μηπως γνωρίζεις κάποια εφαρμογή ώστε να δείχνει στην οθόνη αναπάντητες και sms,όταν είναι σε αναμονή?

 

Λοιπόν το έψαξα και ειδα ότι στο μενού της οθόνης έχει κάτω κάτω μια λειτουργία που λεει εμφανιση περιβάλλοντος.πατας εκεί και το ενεργοποιείτε.λεει ότι ανάβει η οθόνη όταν λαμβάνεις ειδοποιήσεις.θα το δοκιμάσω.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έψαξα και ειδα ότι στο μενού της οθόνης έχει κάτω κάτω μια λειτουργία που λεει εμφανιση περιβάλλοντος.πατας εκεί και το ενεργοποιείτε.λεει ότι ανάβει η οθόνη όταν λαμβάνεις ειδοποιήσεις.θα το δοκιμάσω.

Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

πήρα για την γυναίκα μου την συσκευή.μετα από τέσσερεις μέρες παρατήρησα πολλά καμμένα πιξελς όταν η οθόνη απεικονίζει μαύρο.αν μπορεί κάποιος ας κάνει ένα τσεκ στο δικό του.το πρωί το παω βονταφον και ελπίζω να γίνει αντικατάσταση. Edited by nasos_79
Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα έχω να πω... οι φωτογραφίες του είναι απίστευτες για αυτή τη τιμή

 

Όντως έχει κάνει καλή δουλειά η αλκατελ σε αυτόν τον τομέα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά σε όλη τη παρέα!!!!

επειδή θέλω να αγοράσω καινούργιο κινητό, διαθέτοντας αυστηρά κάτω απο 150ευρω και το συγκεκριμένο είναι υποψήφιο, έχω μερικές ερωτήσεις για τους κατόχους:

1. ποιότητα κλήσης (που ειναι και το απολύτως σημαντικό για μένα) : έχει καλό σήμα και όταν μιλάς σ'ακούνε και τους ακούς καλά? Οταν κουδουνίζει το ακούς επαρκώς?

2. οθόνη : πως τα πάει σε φως ημέρας

3. wifi : επειδή νομίζω υποστηριζει μόνο 2,5Hz αν είναι οκ

4. φόρτιση : βλέπω δεν υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση σε πόση ώρα φορτίζει πλήρως

5. λογισμικό : αν έχει bloatware (και αν ναι,αν μπορούμε να κάνουμε απεγκατάσταση η απενεργοποίηση)

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά.1)δεν του έχω βαλει ακόμα σιμ.δεν.μπορω να ξέρω.2 δεν έχω κάποιο πρόβλημα σε ήλιο.εννοειται στο φουλ.3 σκυλί δεν έχω βρει κάποιο πρόβλημα.4 σε μια ώρα και σαράντα λεπτά αν θυμάμαι καλά.αλλα μπορώ να το τσεκαρω αν θέλεις.5 έχει τα βασικά μέσα.δεν έχει καθόλου επιπλέον αχρειαστες εφαρμογές.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel 3L 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...