Jump to content

Alcatel 3L 2020


spy14
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μίλησα με συγγενικό μου πρόσωπο το οποίο είναι κάτοχος του κινητού αγορασμένο από μεγάλη αλυσίδα. Στην αρχή δεν είχε ραδιόφωνο όταν το αγόρασε πριν μερικούς μήνες και σε σημερινό έλεγχο είδε ότι έχει προστεθεί! Λογικά αφού έχει προστεθεί σε κάποιες συσκευές θα το πάρουν όλες όπως έγινε και στο 3x 2019 και Plex. Ήρθε αναβάθμιση. Σε γενικές γραμμές είναι πολύ ευχαριστημένο με το κινητό. Ούτε κολλήματα ούτε τίποτε μου αναφέρει. Όλα λειτουργούν άψογα.
θα το ανοίξω τωρα να δω αν ήρθε κάποια ενημέρωση.edit μέχρι στιγμής δεν έχει έρθει κατι.ειμαι στην 10-03. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 162
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

θα το ανοίξω τωρα να δω αν ήρθε κάποια ενημέρωση.edit μέχρι στιγμής δεν έχει έρθει κατι.ειμαι στην 10-03.

 

Στην 10-3 είναι και αυτό. Περίεργα πράγματα. Για ψάξε εκ νέου στο μενού της συσκευής.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το έψαξα τρεις φορές.δεν έχει.αλλα μου κάνει εντύπωση ότι δεν πήγε τώρα στην 10-03.ενω στου συγγενή σου από τι καταλαβαίνω πήγε μετά.οποτε αν δεν γίνει ενημέρωση ίσως δεν μπει σε εμένα το ραδιο

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα από βόλτα και το ξανά άνοιξα να δω.δεν έχει αλλάξει κάτι.μηπως η ενημέρωση στον συγγενή σου έγινε πριν καιρό;εγώ έχω λίγες μέρες που το πήρα.ισως για αυτό να μην έγινε τώρα ενημέρωση.ισως να μου το.προσθεσουν σε επομενη ενημερωση.αν μου το προσθέσουν.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα από βόλτα και το ξανά άνοιξα να δω.δεν έχει αλλάξει κάτι.μηπως η ενημέρωση στον συγγενή σου έγινε πριν καιρό;εγώ έχω λίγες μέρες που το πήρα.ισως για αυτό να μην έγινε τώρα ενημέρωση.ισως να μου το.προσθεσουν σε επομενη ενημερωση.αν μου το προσθέσουν.

 

Έχει λίγο καιρό όπως μου είπε. Δεν ήταν πρόσφατη.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σήμερα που το άνοιξα δεν ήρθε κάτι.δεν πειράζει.ακομα χρησιμοποιώ το x.οταν θα φτάσει η ώρα που θα χρησιμοποιήσω το l,αν δεν έχει έρθει το ραδιο μέχρι τότε θα χρησιμοποιήσω τις δύο εφαρμογές ίντερνετ όλου ραδιοφώνου που έχω εγκαταστήσει.στην αναγκη θα παίρνω μαζί το Alcatel 2003 που είχα πάρει για αυτή τη χρήση.ειναι μικροσκοπικό.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τώρα που γράφω ήρθε ενημέρωση 350 mb.παει στην 10-05.για να δούμε τι θα έχει καινούργιο.αν θα έχει.ισως να πάρω και εγώ ράδιο.τελικα δεν πηρε ραδιο.γενικα δεν εχω δει καποια διαφορα με ενα γρηγορο ψαξιμο. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πλάκα πλάκα, παίζεις και pubg σε balanced mode. Δεν του το χα να πω την αλήθεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δεν πολύ ασχολούμαι με παιχνίδια.κατι απλά παίζω.τι σημαίνει ότι είναι καλουτσικο σε αυτό τον τομέα;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν πολύ ασχολούμαι με παιχνίδια.κατι απλά παίζω.τι σημαίνει ότι είναι καλουτσικο σε αυτό τον τομέα;

 

Ότι τις καθημερινές άλλες εργασίες, τις εκτελεί με άνεση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δεν το πιστεύω ότι με 120€ που έδωσα βγάζει τέτοιες φωτογραφίες το βράδυ...

Μου θύμισε παλιές καλές εποχές G4 LG και καλύτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δεν το πιστεύω ότι με 120€ που έδωσα βγάζει τέτοιες φωτογραφίες το βράδυ...

Μου θύμισε παλιές καλές εποχές G4 LG και καλύτερα.

 

H Alcatel/TCL είναι μία πολύ παρεξηγημένη εταιρία η οποία βγάζει εξαιρετικά τηλέφωνα σε πολύ χαμηλές τιμές για αυτά που προσφέρει. Γνωστός μου έχει την συσκευή και έχει πάθει πλάκα με την κάμερα του όντως για τα 119€ που το πήρε. Απροβλημάτιστες συσκευές οι οποίες κάνουν αυτά που λένε και με το παραπάνω. Εδώ το Alcatel 3x 2019 στα 16mp που έχω βγάζει καθαρές και με πλούσια χρώματα φωτογραφίες ακόμη και σε χαμηλό φωτισμό.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

σε συγκριση με το 3x 2019,μιας και τυχαινει και τα εχω και τα δυο το 3l,ακομα και στα 12mp βγαζει καλυτερες φωτο απο τις καλες του 3x.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

σε συγκριση με το 3x 2019,μιας και τυχαινει και τα εχω και τα δυο το 3l,ακομα και στα 12mp βγαζει καλυτερες φωτο απο τις καλες του 3x.

 

Λέγε μου τέτοια τώρα να με κάνεις να πάρω το 3L :lol::lol:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι καλύτερες.εχουν κάνει δουλειά στην αλκατελ στο θέμα κάμερα.βεβαια είχα δει και το 3x 2020 και ενώ στα χαρτιά λέει για 16mp στο κινητό που είδα εγώ είχε 48.ριξε μια ματιά και σε εκείνο. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι καλύτερες.εχουν κάνει δουλειά στην αλκατελ στο θέμα κάμερα.βεβαια είχα δει και το 3x 2020 και ενώ στα χαρτιά λέει για 16mp στο κινητό που είδα εγώ είχε 48.ριξε μια ματιά και σε εκείνο.

 

Αν αλλάξω με βλέπω για TCL αυτή τη φορά. Το 3L δεν έχει μεγάλη διαφορά από το 3x 2019 και το 3x 2020 έχει ίδια τιμή με το ανώτερο TCL 10L. Την Πέμπτη μάλλον θα πιάσω στα χέρια μου το 3L 2020 που έχει αποκτήσει ραδιόφωνο, θα ελέγξω λειτουργικό που φοράει κτλ και θα επανέλθω .

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

104,9€ στον Κωτσόβολο. Μόλις έκανα παραγγελία για έναν φίλο που το ήθελε. Επίσης έχει όλα τα κινητά -30%

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την στιγμή έχω δύο 3L 2020 στα χέρια μου από τον Κωτσόβολο. Το ένα το σέταρα τώρα. Έχουν και τα δύο ραδιόφωνο και είναι στην έκδοση 10-05. Το νέο κινητό ήταν στην 10-03 και είχε ραδιόφωνο το οποίο παρέμεινε και στην 10-05.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς ακόμα δεν έχει ράδιο.απο κότσο και το δικο μου.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς ακόμα δεν έχει ράδιο.απο κότσο και το δικο μου.

 

Ποια έκδοση έχεις; Είναι ένα λευκό εικονίδιο το ραδιόφωνο. Είσαι ο μόνος που ξέρω που έχει το κινητό και δεν έχει ραδιοφώνο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Την 10-05.

 

Ψάξε άλλη μία φορά στο κινητό αλλιώς κατέβασε εσύ την εφαρμογή και κάνε εγκατάσταση.

 

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=Radio+Alcatel

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια.σε ευχαριστω πολυ.θα κανω εγκατάσταση εγώ να δω αν δουλεύει.πριν λίγο βρήκα και το τηλ της υποστήριξης να ρωτήσω.θα δοκιμάσω με αυτά που έστειλες πρώτα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

περασα δυο τρια απο τα ραδιοφωνα που εχει στην λιστα αλλα δεν ανοιγει καποιο.δεν πειραζει αν δεν μπει.δεν θα σκασουμε κιολας.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

περασα δυο τρια απο τα ραδιοφωνα που εχει στην λιστα αλλα δεν ανοιγει καποιο.δεν πειραζει αν δεν μπει.δεν θα σκασουμε κιολας.

 

Θα πρότεινα να κάνεις ένα hard reset μήπως και εμφανιστεί το ραδιόφωνο .

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel 3L 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...