Jump to content

iPhone SE 2 (2020)


kremmydass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 5 months later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους, 

μετά το τελευταίο iOS update έχει χαλάσει η λειτουργικότητα της συσκευής, περίπου 7-8 φορές τη μέρα κολλάει, κάνει επανεκκίνησεις κτλ κτλ.

Τι μου προτείνετε; 

Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, sisyfos said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους, 

μετά το τελευταίο iOS update έχει χαλάσει η λειτουργικότητα της συσκευής, περίπου 7-8 φορές τη μέρα κολλάει, κάνει επανεκκίνησεις κτλ κτλ.

Τι μου προτείνετε; 

Ευχαριστώ πολύ 

Έχεις κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ χτες αναβάθμισα σε 16.3.1 και σήμερα βλέπω απότομη πτώση της μπαταρίας. Συμβαίνει και σε άλλους;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, Conception said:

Εγώ χτες αναβάθμισα σε 16.3.1 και σήμερα βλέπω απότομη πτώση της μπαταρίας. Συμβαίνει και σε άλλους;

Μετά από αναβάθμιση, του δίνουμε δύο με τρεις ημέρες για να επανέλθει η συσκευή στη κανονική της λειτουργία και να δούμε πως τα πάει από θέμα αυτονομίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί πρώτη φορά βλέπω να τελειώνει τόσο γρήγορα η μπαταρία μετά από update.
Ούτως η άλλως πάω για αλλαγή μπαταρίας, αν όχι αυτή τη βδομάδα την άλλη σίγουρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Conception said:

Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί πρώτη φορά βλέπω να τελειώνει τόσο γρήγορα η μπαταρία μετά από update.
Ούτως η άλλως πάω για αλλαγή μπαταρίας, αν όχι αυτή τη βδομάδα την άλλη σίγουρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μπορεί να έχει πρόβλημα η συγκεκριμένη έκδοση λογισμικού. Καθόλου απίθανο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

4f50543aa53ede75235ed745739f2f54.jpg
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν αλλάξει μπαταρία (σε επίσημο σέρβις) αν αυτή η λειτουργία υφίσταται και μετά την αλλαγή. Συνηθίζω να βάζω το κινητό για φόρτιση όλη νύχτα και με είχε βολέψει πολύ αυτό. Είμαι στην 3η εβδομάδα όμως με καινούργια μπαταρία και δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, Conception said:

4f50543aa53ede75235ed745739f2f54.jpg
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν αλλάξει μπαταρία (σε επίσημο σέρβις) αν αυτή η λειτουργία υφίσταται και μετά την αλλαγή. Συνηθίζω να βάζω το κινητό για φόρτιση όλη νύχτα και με είχε βολέψει πολύ αυτό. Είμαι στην 3η εβδομάδα όμως με καινούργια μπαταρία και δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα…

Που την άλλαξες τη μπαταρία;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Conception said:

4f50543aa53ede75235ed745739f2f54.jpg
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν αλλάξει μπαταρία (σε επίσημο σέρβις) αν αυτή η λειτουργία υφίσταται και μετά την αλλαγή. Συνηθίζω να βάζω το κινητό για φόρτιση όλη νύχτα και με είχε βολέψει πολύ αυτό. Είμαι στην 3η εβδομάδα όμως με καινούργια μπαταρία και δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σου βγάζει καμία ειδοποίηση οτι δεν ειναι αυθεντική? Υγεία μπαταρίας βγάζει?

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

cb57f12a6c82e77778fe50d22cc0dd0f.jpg
Υγεία μπαταρίας 100% εννοείται τη δείχνει κανονικά. Γενικά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα εκτός από το ότι δεν μου έχει δουλέψει η βελτιστοποιημένη φόρτιση. Στην iStorm έκανα την αλλαγή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Conception said:

cb57f12a6c82e77778fe50d22cc0dd0f.jpg
Υγεία μπαταρίας 100% εννοείται τη δείχνει κανονικά. Γενικά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα εκτός από το ότι δεν μου έχει δουλέψει η βελτιστοποιημένη φόρτιση. Στην iStorm έκανα την αλλαγή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εννοείς οτι υπάρχει η επιλογή απλά δεν δουλεύει? Θέλει το χρόνο του, μην αγχώνεσαι...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι η επιλογή υπάρχει και ήταν ενεργή από την αρχή. Για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω ποσό χρόνο πήρε την πρώτη φορά. Είχα την εντύπωση ότι ήταν λίγες μέρες. Θα περιμένω και βλέπουμε…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα, πήρε την ενημέρωση 17.2 το iPhone SE 2020 μου και παρατήρησα ότι υπάρχει επιλογή για e-sim. Νομίζω πριν δεν υπήρχε αυτό και είπα να ρωτήσω και να επιβεβαιώσω αν ήταν πιο πριν και δεν το έβλεπα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE 2 (2020)
27 minutes ago, Inevar said:

Καλησπέρα, πήρε την ενημέρωση 17.2 το iPhone SE 2020 μου και παρατήρησα ότι υπάρχει επιλογή για e-sim. Νομίζω πριν δεν υπήρχε αυτό και είπα να ρωτήσω και να επιβεβαιώσω αν ήταν πιο πριν και δεν το έβλεπα.

Πάντα υπήρχε esim

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, koutsis said:

Πάντα υπήρχε esim

Όποτε δεν είχα δώσει βάση 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Inevar said:

Καλησπέρα, πήρε την ενημέρωση 17.2 το iPhone SE 2020 μου και παρατήρησα ότι υπάρχει επιλογή για e-sim. Νομίζω πριν δεν υπήρχε αυτό και είπα να ρωτήσω και να επιβεβαιώσω αν ήταν πιο πριν και δεν το έβλεπα.

Είχε e sim το συγκεκριμένο τηλέφωνο όποτε μάλλον δεν το είχες προσέξει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...