Jump to content

iPhone SE 2 (2020)


kremmydass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ μαύρο με μαύρη liquid air θήκη.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που εχετε το κινητο τι αρνητικο του βρισκετε?

 

Αν σε βολεύει το μέγεθος της οθόνης προσωπικά δεν βρϊσκω κάτι αρνητικό πλην της διάρκειας μπαταρίας αν είσαι heavy user ή/και gamer γιατί δεν θα σου βγάζει εύκολα την μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο χρώμα έχετε; Το μαύρο μου φαινεται πιο ωραίο έτσι που το βλέπω.

 

Product red και θήκη το ίδιο.

Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω το product red, αν και πανέμορφο με τη spigen hybrid σε κόκκινο, έχω να πω ότι είναι πολύ περιοριστικό: Οι δερμάτινες θήκες (καφέ ή μπλε πχ) κάνουν κακη αντίθεση με το κόκκινο. Ίσως το μαύρο ή το άσπρο να είναι πιο ταιριαστά με αυτές τις θήκες.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω το product red, αν και πανέμορφο με τη spigen hybrid σε κόκκινο, έχω να πω ότι είναι πολύ περιοριστικό: Οι δερμάτινες θήκες (καφέ ή μπλε πχ) κάνουν κακη αντίθεση με το κόκκινο. Ίσως το μαύρο ή το άσπρο να είναι πιο ταιριαστά με αυτές τις θήκες.

 

Δεν είναι περιοριστικό τόσο στις θήκες απλώς θέλει ένα λίγο πιο pop/edgy style για να κάνεις καλό σετάρισμα

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω το product red, αν και πανέμορφο με τη spigen hybrid σε κόκκινο, έχω να πω ότι είναι πολύ περιοριστικό: Οι δερμάτινες θήκες (καφέ ή μπλε πχ) κάνουν κακη αντίθεση με το κόκκινο. Ίσως το μαύρο ή το άσπρο να είναι πιο ταιριαστά με αυτές τις θήκες.

 

Σαν το μαύρο δεν έχει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το candy crush το παίζει ανετα λόγω μικρης οθόνης;

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το μαύρο μου φαινεται κι εμένα πιο ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε βολεύει το μέγεθος της οθόνης προσωπικά δεν βρϊσκω κάτι αρνητικό πλην της διάρκειας μπαταρίας αν είσαι heavy user ή/και gamer γιατί δεν θα σου βγάζει εύκολα την μέρα...

 

Ισα Ισα, το μεγεθοσ της οθονης ειναι οτι ακριβως ψαχνω σε κινητο επειδη ερχομαι απο 7αρι. Δεν με βολευει κανενα αλλο κινητο που βρισκεται στην αγορα αυτη τη στιγμη. Οσον αφορα την χρηση του πιο πολυ instagram και youtube το χρησιμοιω περιπου 1 ωρα/ημερα. Την μπαταρια σκεφτομαι ως προβλημα.

 

(Σκεψου το 7αρι που εχω τωρα το φορτιζω καθε μερα)

Link to comment
Share on other sites

Ισα Ισα, το μεγεθοσ της οθονης ειναι οτι ακριβως ψαχνω σε κινητο επειδη ερχομαι απο 7αρι. Δεν με βολευει κανενα αλλο κινητο που βρισκεται στην αγορα αυτη τη στιγμη. Οσον αφορα την χρηση του πιο πολυ instagram και youtube το χρησιμοιω περιπου 1 ωρα/ημερα. Την μπαταρια σκεφτομαι ως προβλημα.

 

(Σκεψου το 7αρι που εχω τωρα το φορτιζω καθε μερα)

 

Με την χρήση αυτή θα φορτίζεις κάθε 48 ώρες. Προχώρα άφοβα και δεν θα το μετανιώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η οθόνη του μου φαίνεται άψογη,ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα στη χρήση της,μόνο κάτω από direct sunlight ίσως να ήταν πιο δύσκολο στην χρήση Edited by kremmydass

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε live που το έχω δει, δεν τη λες και φωτεινή την οθόνη του κινητού.

 

Μήπως είχε κανένα τζαμί επάνω και έκοβε από την φωτεινότητα της οθόνης;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ποιο χρώμα έχετε; Το μαύρο μου φαινεται πιο ωραίο έτσι που το βλέπω.

κόκκινο με διάφανη θήκη. Απλά άψογο.

Γενικά μόνο διάφανες θήκες σε τηλέφωνα με χρώματα.

Το μαύρο μου φαίνεται εντελώς αδιάφορο.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ποια διεφάνη θήκη του έχεις βάλει; Είχα πάρει μια της Spigen αλλά ήταν τεράστια και δεν του ταίριαξε καθόλου...
Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Η αδερφή μου έχει ένα iPhone SE 2020 με Cosmote στην e-sim και ένα βέλγικο νούμερο στην SIM.

Η συσκευή φαίνεται να έχει πρόβλημα με το wi-fi και είναι να το πάει στην i-system για έλεγχο και επισκευή ή πιθανή αντικατάσταση.

Χρειάζεται να κάνει κάποιες ενέργειες πιο πριν ώστε να μην έχει μετά (στην επισκευασμένη ή νέα συσκευή) πρόβλημα με την e-sim;

Κάπου είχα διαβάσει για προβλήματα επανενεργοποίησης νούμερου στην e-sim μετά από αντικατάσταση / επισκευή συσκευής, αλλά δεν βρίσκω κάτι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Η αδερφή μου έχει ένα iPhone SE 2020 με Cosmote στην e-sim και ένα βέλγικο νούμερο στην SIM.

Η συσκευή φαίνεται να έχει πρόβλημα με το wi-fi και είναι να το πάει στην i-system για έλεγχο και επισκευή ή πιθανή αντικατάσταση.

Χρειάζεται να κάνει κάποιες ενέργειες πιο πριν ώστε να μην έχει μετά (στην επισκευασμένη ή νέα συσκευή) πρόβλημα με την e-sim;

Κάπου είχα διαβάσει για προβλήματα επανενεργοποίησης νούμερου στην e-sim μετά από αντικατάσταση / επισκευή συσκευής, αλλά δεν βρίσκω κάτι τώρα.

 

Θα γίνει reset της συσκευής οπότε αυτομάτως χάνεις το QR-Code της e-sim και θα πρέπει μετά την επισκευή να αγοράσεις καινούρια και να την εγκαταστήσεις. Εννοείται με τον ίδιο αριθμό...

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει reset της συσκευής οπότε αυτομάτως χάνεις το QR-Code της e-sim και θα πρέπει μετά την επισκευή να αγοράσεις καινούρια και να την εγκαταστήσεις. Εννοείται με τον ίδιο αριθμό...

 

Οπότε δεν έχει νόημα να παμε στην Cosmote για καποιες ενεργειες πριν το παμε για επισκευη / αντικατασταση, ετσι;

 

Σε κάθε περίπτωση σ' ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε δεν έχει νόημα να παμε στην Cosmote για καποιες ενεργειες πριν το παμε για επισκευη / αντικατασταση, ετσι;

 

Σε κάθε περίπτωση σ' ευχαριστω για την απαντηση.

 

Αν δεν κάνω λάθος όταν πας να κάμεις reset σε ρωτάει αν θέλεις να κρατήσεις τα στοιχεία της e-sim

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος όταν πας να κάμεις reset σε ρωτάει αν θέλεις να κρατήσεις τα στοιχεία της e-sim

 

Οπότε λογικά πριν τους το αφήσουμε στην i-system τους λεμε να το κανουν reset, ή το κανουμε εμεις και καταγραφουμε ό,τι σχετικό μας γράφει για την e-sim.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε λογικά πριν τους το αφήσουμε στην i-system τους λεμε να το κανουν reset, ή το κανουμε εμεις και καταγραφουμε ό,τι σχετικό μας γράφει για την e-sim.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Κάνε καλύτερα την επαναφορά εσυ

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ, την πρώτη φορά που θέλαμε να ενεργοποιήσουμε την e-sim

 

- πηγαμε και περιμεναμε σε ουρα σε καταστημα cosmote

- μας ειπαν οτι πρώτα πρέπει να μπει σε κανονική sim ο αριθμός και μετα απο μερικες μερες να ολοκληρωθει η μεταφορα σε e-sim

- και φυσικα οτι υπηρχε έλλειψη σε SIM, οπότε και γι αυτο περιμεναμε μέρες

 

κλπ.

 

Καλό κουράγιο δηλαδή, αν πρέπει να μπούμε στην ίδια διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σκέφτομαι να βγαλω esim Cosmote διότι έχω και τη Vodafone με φυσική sim...

Η αυτονομία έχει διαφορά σε σχέση με το να έχω μία κάρτα;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE 2 (2020)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...