Jump to content

Samsung Galaxy Buds +


lambgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

 

Έχω τα buds και αναρωτιέμαι αν αξίζει να παρω τα plus. Βασικά ως τωρα τα έχω χρησιμοποιήσει λιγο και κυρίως για μουσική αλλα πλέον θα ειμαι λόγω δουλειάς αρκετά στο δρόμο και θέλω ενα καλο Bluetooth ακουστικό.

 

Τι λέτε όσοι είχατε και τα δυο?

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Σε εξωτερικους χώρους σίγουρα τα plus με διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Έχω τα buds και αναρωτιέμαι αν αξίζει να παρω τα plus. Βασικά ως τωρα τα έχω χρησιμοποιήσει λιγο και κυρίως για μουσική αλλα πλέον θα ειμαι λόγω δουλειάς αρκετά στο δρόμο και θέλω ενα καλο Bluetooth ακουστικό.

 

Τι λέτε όσοι είχατε και τα δυο?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Οι σημαντικοτερες διαφορες των καινουργιων buds ειναι η βελτιωμενη αυτονομια και το μικροφωνο.

 

Εαν σε αυτους τους τομεις εισαι ικανοποιημενη απο τα τωρινα σου,τοτε δεν αξιζει να τα αλλαξεις.

Link to comment
Share on other sites

Οι σημαντικοτερες διαφορες των καινουργιων buds ειναι η βελτιωμενη αυτονομια και το μικροφωνο.

 

Εαν σε αυτους τους τομεις εισαι ικανοποιημενη απο τα τωρινα σου,τοτε δεν αξιζει να τα αλλαξεις.

 

Εγω στα μικρόφωνα και τις κλήσεις αναφερόμουν... ολα τα αλλα αδιάφορα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα τωρινα δεν τα έχω χρησιμοποιήσει πολυ μέσα στη μερα, τα ειχα μονο για μουσική κυρίως στη γυμναστική.

Τωρα ομως θα χρειάζομαι ακουστικα καθημερινά για κλήσεις καθώς λόγω δουλειάς θα ειμαι συνέχεια εξω.

 

Θα μου πείτε δοκίμασε τα buds και αν δε σε καλύπτουν άλλαξε τ, σωστό κι αυτο.... Απλά μπορεί κάποιος να ναι ικανοποιημένος πιστεύοντας οτι ειναι οκ και μόλις δοκιμάσει τ αλλα να χουν μεγάλη διαφορά, γι αυτο και ρωτάω όποιον είχε και τα δυο

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα τωρινα δεν τα έχω χρησιμοποιήσει πολυ μέσα στη μερα, τα ειχα μονο για μουσική κυρίως στη γυμναστική.

Τωρα ομως θα χρειάζομαι ακουστικα καθημερινά για κλήσεις καθώς λόγω δουλειάς θα ειμαι συνέχεια εξω.

 

Θα μου πείτε δοκίμασε τα buds και αν δε σε καλύπτουν άλλαξε τ, σωστό κι αυτο.... Απλά μπορεί κάποιος να ναι ικανοποιημένος πιστεύοντας οτι ειναι οκ και μόλις δοκιμάσει τ αλλα να χουν μεγάλη διαφορά, γι αυτο και ρωτάω όποιον είχε και τα δυο

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Σου απάντησα και επιμένω για ομιλία μόνο τα plus χωρίς δεύτερη κουβέντα και τσαμπα δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

Εχω και τις δυο version ...

 

Στα βασικα ...Κλησεις και Μπαταρια εμφανως καλυτερη η 2η γενια....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

επειδη μαλλον τα δικά μου έχουν πρόβλημα , και δεν με ακουν καλα , ξερει κανείς αν η smartec δεχεται να τους ρίξει μια ματιά? ή ειναι μόνο για κινητά το συγκεκριμένο service ?
Link to comment
Share on other sites

επειδη μαλλον τα δικά μου έχουν πρόβλημα , και δεν με ακουν καλα , ξερει κανείς αν η smartec δεχεται να τους ρίξει μια ματιά? ή ειναι μόνο για κινητά το συγκεκριμένο service ?

 

δέχονται αλλά δεν έχουν θέμα τα δικά σου... τα απλά έχουν θέμα στην ομιλία ειδικότερα αμα είσαι έξω και έχει θόρυβο

Link to comment
Share on other sites

επειδη μαλλον τα δικά μου έχουν πρόβλημα , και δεν με ακουν καλα , ξερει κανείς αν η smartec δεχεται να τους ρίξει μια ματιά? ή ειναι μόνο για κινητά το συγκεκριμένο service ?

 

Ναι τα δεχονται κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

δέχονται αλλά δεν έχουν θέμα τα δικά σου... τα απλά έχουν θέμα στην ομιλία ειδικότερα αμα είσαι έξω και έχει θόρυβο

και όμως έχουν θέμα , ολοι οι συνομιλητές μου κανουν παράπονα

 

 

Ναι τα δεχονται κανονικα.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

και όμως έχουν θέμα , ολοι οι συνομιλητές μου κανουν παράπονα

 

 

 

 

Ευχαριστω

 

Ακόμα και σε εσωτερικους χώρους δεν σε ακούνε ή ακουνε με παρεμβολές?

Έχεις τα άσπρα buds?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και σε εσωτερικους χώρους δεν σε ακούνε ή ακουνε με παρεμβολές?

Έχεις τα άσπρα buds?

 

μεσα στο γραφειο με ησυχια , τα μαυρα εχω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μεσα στο γραφειο με ησυχια , τα μαυρα εχω

 

Τελικά τι έγινε με τα ακουστικά σου; τα πήγες στο σέρβις;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε με τα ακουστικά σου; τα πήγες στο σέρβις;

 

οχι ακομα , τα εχω παροπλίσει , πρεπει να βρώ χρόνο να πεταχτώ απο εκει , εχει πεσει δουλεια στο γραφειο

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ηθελα να ρωτησω αν τα buds+ εχουν την λειτουργεια να αναγνωριζουν ποτε τα φορα στο αυτι και ποτε οχι ,οποτε αν αυτοματα σταματανε την αναπαραγωγη και την συνεχιζουν απο το ηχειο του κινητου ,ειναι κατι που τα huawei freebuds 3 kai airpods 2 το κανουν ,αλλα ta buds + οχι,ξερετε αν υπαρχει καποια ρυθμιση που δεν την εχω βρει?
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ρωτησω αν τα buds+ εχουν την λειτουργεια να αναγνωριζουν ποτε τα φορα στο αυτι και ποτε οχι ,οποτε αν αυτοματα σταματανε την αναπαραγωγη και την συνεχιζουν απο το ηχειο του κινητου ,ειναι κατι που τα huawei freebuds 3 kai airpods 2 το κανουν ,αλλα ta buds + οχι,ξερετε αν υπαρχει καποια ρυθμιση που δεν την εχω βρει?
Ναι την έχουν αλλά λειτουργεί με άλλο σκεπτικό. Πρέπει να βγάλεις και τα 2

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι την έχουν αλλά λειτουργεί με άλλο σκεπτικό. Πρέπει να βγάλεις και τα 2

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

αν φοραω μονο το ενα που ειναι πιο συνηθισμένο για εμενα?

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι μερικές μέρες που αρνούνται να φορτίσουν ασύρματα. Ούτε με το wireless duo pad, ούτε με την αντιστροφή φόρτισης του κινητού.

Κινητό και ρολόι φορτίζουν μια χαρά. Κάποιος άλλος με θέμα;

Το παρακολουθώ και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

με εγκατεστημενο smart things και ρυθμισεις - συνδεσεις - περισσοτερες συνδεσεις - σαρωση κοντινων συσκευων , βγαζει ενα πολυ ωραιο animation στην αρχικη οθονη καθε φορα που ανοιγει η θηκη τους

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΜΕ το ένα ακουστικό πχ το δεξί δε μπορούμε να μιλάμε σε κλήση;
Ναι κανονικά, η το αριστερό η το δεξί

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά, η το αριστερό η το δεξί

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

Με το που έβγαλα το ένα αποσυνδέθηκε από τη κλήση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα σε όλους.Έχω τα galaxy buds κι επειδή στα ξαφνικα αποφασισε το δεξί ακουστικό να αρχίσει να παίζει στο 20% του volume πρέπει να ψαχτώ για νεα ακουστικά.Kύρια χρήση τους θα είναι για γυμναστήριο και τρέξιμο και τα Buds σε αυτόν τον τομέα με είχαν βολέψει απίστευτα διοτι δεν εβγαιναν απο το αυτι με τίποτα. Αν πάω στα buds+ θα είμαι κομπλε?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds +

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...