Jump to content

Samsung Galaxy Buds +


lambgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.Έχω τα galaxy buds κι επειδή στα ξαφνικα αποφασισε το δεξί ακουστικό να αρχίσει να παίζει στο 20% του volume πρέπει να ψαχτώ για νεα ακουστικά.Kύρια χρήση τους θα είναι για γυμναστήριο και τρέξιμο και τα Buds σε αυτόν τον τομέα με είχαν βολέψει απίστευτα διοτι δεν εβγαιναν απο το αυτι με τίποτα. Αν πάω στα buds+ θα είμαι κομπλε?

 

Τα buds plus είναι ίδια με τα buds σε εφαρμογή, ταιριάζει και η βάση τους οπότε θα σε βολέψει και σε αυτό αν χαλάσει η μία από τις 2..

Τα buds plus έχουν υποστεί βελτιώσεις σε μπαταρία, καλύτερο ήχο και 3 μικρόφωνα αντί για 1 που ήταν τα buds.. οπότε αν σε είχαν βολέψει τα buds πας στα buds plus με κλειστά τα μάτια στην τιμή που είναι τώρα..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την αδιαβροχοποιηση τους τι παιζει?Υπαρχει θεμα με ιδρωτα πχ? αν τα φορας γυμναστηριο ή στο τρεξιμο?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα στην παρέα. Αγόρασα πρόσφατα μια τηλεόραση samsung (qe65q95t)..Με την τηλεόραση μου έδωσαν μια δωροεπιταγή και με αυτή πήρα τα buds plus με τη σκέψη κυρίως ότι από άποψη σύνδεσης θα ήμουν σούπερ...Έλα όμως που η τηλεόραση δεν τα βλέπει ΜΕ ΤΊΠΟΤΑ!!! Το κινητό μου (s10+) τα αναγνώρισε απευθείας...Τι μπορεί να παίζει;; δεν έχω δοκιμάσει αλλά ακουστικά...καμιά ιδέα κάποιος;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Αγόρασα πρόσφατα μια τηλεόραση samsung (qe65q95t)..Με την τηλεόραση μου έδωσαν μια δωροεπιταγή και με αυτή πήρα τα buds plus με τη σκέψη κυρίως ότι από άποψη σύνδεσης θα ήμουν σούπερ...Έλα όμως που η τηλεόραση δεν τα βλέπει ΜΕ ΤΊΠΟΤΑ!!! Το κινητό μου (s10+) τα αναγνώρισε απευθείας...Τι μπορεί να παίζει;; δεν έχω δοκιμάσει αλλά ακουστικά...καμιά ιδέα κάποιος;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια μόνο λύση υπάρχει... φόρεσε και τα δύο ακουστικά στα αυτιά σου και κράτα πατημένα τα touch τους ταυτόχρονα και στα δύο για 5-6 δευτερόλεπτα μέχρι να ακούσεις έναν ήχο, αμέσως μόλις ακούσεις τον ήχο κάνε searching από την tv (ενώ είσαι κοντά της στο μισό μέτρο).

Καλή τύχη

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

καινουριο update της εφαρμογης galaxy wearable και επισης καινουριο fw στα ακουστικα ΑUG2 improved battery charging algorithm and stability and improved system stability

 

 

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds +

Χαιρετώ τη παρέα,μόλις πήρα τα buds + αλλά δεν μπορώ να τα συνδέσω στο s10 plus.Ανοιγω το κουτι και δεν έρχεται ειδοποιηση  όπως λέει.Τα ακουστικά είναι φορτισμένα και έχω κατεβάσει τις εφαρμογές smarthings και wearable.

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, Ferb said:

Χαιρετώ τη παρέα,μόλις πήρα τα buds + αλλά δεν μπορώ να τα συνδέσω στο s10 plus.Ανοιγω το κουτι και δεν έρχεται ειδοποιηση  όπως λέει.Τα ακουστικά είναι φορτισμένα και έχω κατεβάσει τις εφαρμογές smarthings και wearable.

Δες τις οδηγίες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν είχαν μπαταρια τα ακουστικά αλλά μόνο η θήκη.Καταφερα και τα σύνδεσα αλλά συνδέεται μόνο το δεξί.Προσπαθησα πολλές φορές αλλά μόνο το δεξί συνδέεται.Μπαταρια φαίνεται να έχει το αριστερό γιατί όταν το βάζω στη θήκη ανάβει πρασινο

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Ferb said:

Μάλλον δεν είχαν μπαταρια τα ακουστικά αλλά μόνο η θήκη.Καταφερα και τα σύνδεσα αλλά συνδέεται μόνο το δεξί.Προσπαθησα πολλές φορές αλλά μόνο το δεξί συνδέεται.Μπαταρια φαίνεται να έχει το αριστερό γιατί όταν το βάζω στη θήκη ανάβει πρασινο

Πακετάρισμα και πίσω για DOA.

Κλασσική περίπτωση βλάβης στα συγκεκριμένα. Πολλές φορές λύνεται με αναβάθμιση λογισμικού ΒΑΣΗΣ κάτι που μόνο το σέρβις μπορεί να κάνει.

Αν δεν σου βλέπει το ενα απο τα 2 τα πας πίσω παρ όλα αυτα δεν χρειάζεται να ταλαιπωρείσαι άλλο.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Ψάχνω για ακουστικά και είμαι ανάμεσα σε buds+ , buds pro και freebuds pro. Τα buds+ είναι σε πολύ καλή τιμή τώρα και ήθελα να ρωτήσω πως είναι για ομιλία? Δεν τα θέλω για να μιλάω συνέχεια 1-2 κλήσεις αλλά να με ακούει ο άλλος κανονικά χωρίς να μου λέει τύπου στο πηγάδι είσαι.... Τι θόρυβος είναι αυτός κτλ...

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνω για ακουστικά και είμαι ανάμεσα σε buds+ , buds pro και freebuds pro. Τα buds+ είναι σε πολύ καλή τιμή τώρα και ήθελα να ρωτήσω πως είναι για ομιλία? Δεν τα θέλω για να μιλάω συνέχεια 1-2 κλήσεις αλλά να με ακούει ο άλλος κανονικά χωρίς να μου λέει τύπου στο πηγάδι είσαι.... Τι θόρυβος είναι αυτός κτλ...

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μια χαρά είναι στις κλήσεις. Δεν μου έχουν κάνει ποτέ παράπονο. Αν όντως τα βρίσκεις σε καλή τιμή προχώρα.
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, komatoza said:

 Δεν τα θέλω για να μιλάω συνέχεια 1-2 κλήσεις αλλά να με ακούει ο άλλος κανονικά χωρίς να μου λέει τύπου στο πηγάδι είσαι.... Τι θόρυβος είναι αυτός κτλ...

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αυτό δυστυχώς είναι στο κομμάτι που θα πέσεις και στο αν θα βγάλει βλάβη.

Εμένα σχεδόν απο τη μια μέρα στην άλλη έβγαλαν πρόβλημα με το μικρόφωνο.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καινουριο update  AUK1 που προσθετει την ανιχνευση αυτιου , με λιγα λογια ακους τις κλησεις μεσω του ακουστικου οταν το εχεις στα αυτια σου και οταν το βγαζεις ακους την κληση μεσω ηχειου τηλεφωνου

Link to comment
Share on other sites

καινουριο update  AUK1 που προσθετει την ανιχνευση αυτιου , με λιγα λογια ακους τις κλησεις μεσω του ακουστικου οταν το εχεις στα αυτια σου και οταν το βγαζεις ακους την κληση μεσω ηχειου τηλεφωνου
Αυτό εννοεί; Ή μήπως σταματάει, το απόλυτα εκνευριστικό, που τα βγάζεις από τα αυτιά, για να τα βάλεις στη θήκη και ξεκινά να παίζει μουσική; Εμένα μου ανοίγει συνέχεια το Spotify, για παράδειγμα. Θα το δούμε στη πράξη.
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2021 at 11:52 ΠΜ, lambgeo said:

καινουριο update  AUK1 που προσθετει την ανιχνευση αυτιου , με λιγα λογια ακους τις κλησεις μεσω του ακουστικου οταν το εχεις στα αυτια σου και οταν το βγαζεις ακους την κληση μεσω ηχειου τηλεφωνου

Μα αυτό είναι κάτι που έκανε εξαρχής. Κάτι άλλο θα εννοεί.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vdanasto said:

Μα αυτό είναι κάτι που έκανε εξαρχής. Κάτι άλλο θα εννοεί.

και ομως αυτο εννοει αν δεις προστεθηκε κ στο μενου σαν επιλογη που δεν υπηρχε

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταιο update προσεξα πως εχει διορθωθει εξολοκληρου το θεμα που ειχε οταν ηταν πληρως φορτισμενα και εβγαζε κοκκινο λαμπακι καποιες φορες η θηκη.

Γενικα η εντυπωσεις σας πως ειναι απο αποψη αξιοπιστιας;

Μου εχει κανει τρομερη εντυπωση πως με καθημερινη χρηση, πολλες φορες και τρεις ωρες την ημερα λειτουργουν απροβληματιστα σαν την πρωτη μερα δεν περιμενα να λειτουργουν τοσο καλα μετα απο τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα.

Edited by StavrosSant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...