Jump to content

iPhone 11vs s10+ vs s20


Kounx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω το iphone 11 64 στα 650€ καινούργιο είμαι κάτοχος xiaomi mi A1 σίγουρα θα πρόκειται για μεγάλη αναβάθμιση απλά πρώτη φορά θα πάω σε ios και με φοβίζει λίγο το θέμα της οθόνης ότι δεν είναι 1080 ! Εσείς τι λέτε ; Έχω δει ότι μπαταρία είναι πολύ καλή που το θεωρώ πολύ σημαντικό όπως και η κάμερα ! ...άλλες εναλλακτικές έχω το s10+ η το s20 !

Ευχαριστώ προκαταβολικά. !

Link to comment
Share on other sites

Iphone 11 αν σα΄ρεσει το IOS και S10+ σε άλλη περίπτωση. Προσωπικά θεωρώ το s10+ πιο ολοκληρωμένη συσκευή, ωστόσο και το iphone είναι μια εξαιρετική συσκευή. Αποκλείω το s20 λόγω των θεμάτων υπερθερμανσης και throttling.
Link to comment
Share on other sites

s10+,s20 καλύτερες οθόνες. Πιο premium κατασκευή. Καλύτερες κάμερες.

 

Αλλά με το iPhone θα έχεις συσκευή για βάθος 5ετίας. Το s10+ σε μισό χρόνο θα είναι "παλιό".

 

Επιλέγεις και παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω εμπειρία από iphone γενικά απλά και εγώ λέω επειδή θα δώσω 650€ να τα δώσω ώστε να έχω κινητό για αρκετά χρόνια και να έχει και αξία μεταπώλησης !
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις mi a1, βουρ για το S20 που θα το χαρείς και θα καταλάβεις κατευθείαν τις διαφορές. Όχι πως δε θα καταλάβεις με το 11, αλλά ίσως χαθείς στη μετάφραση μέχρι να το συνηθίσεις. Για κανένα λόγο δε θα έπαιρνα περσινό μοντέλο Android σε αυτά τα λεφτά, βασικά σε οποιαδήποτε λεφτά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να πω την αλήθεια πιο πολύ ψήνομαι να πάρω το 11 αφού είναι να δώσω τόσα λεφτά και αμ δω ότι δεν μαρεσει το πουλάω ! Με τρώει λίγο η περιέργεια να δω τι παίζει με ios!
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να πω την αλήθεια πιο πολύ ψήνομαι να πάρω το 11 αφού είναι να δώσω τόσα λεφτά και αμ δω ότι δεν μαρεσει το πουλάω ! Με τρώει λίγο η περιέργεια να δω τι παίζει με ios!

 

 

 

Καλά για μένα καλύτερο είναι το 11 από τα άλλα δυο, μόνο η οθόνη είναι καλύτερη αντικειμενικά στα Samsung, στα υπόλοιπα υπερτερεί το iPhone, αν αντέξεις και το iOS, τότε δεν υπάρχει γυρισμός

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Και σε κάμερα θεωρώ είναι καλύτερα george. Αλλά iOS και γενικά όλο το macOS είναι πολύ δυνατό. Εγώ το 11άρι θα αγόραζα και γενικά νομίζω ότι σε 500+ αξίζει να πάρεις apple. AN η Samsung έδινε 1 android ακόμα update τότε θα άξιζε και αυτή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ αυτό βλέπω να κάνω να παίρνω iphone 11 επειδή πιστεύω θα έχει πολλά χρόνια υποστήριξη και επίσης αξίζει στα 650€ που είναι τώρα σαν αγορά !

Και για την αλλαγή σε ios να δούμε την από εκεί πλευρά. !

Link to comment
Share on other sites

703e έχει από καλό μαγαζί. Αξίζει και έτσι. Γενικά είναι το πιο vfm iphone.

Γνωρίζεις κάποιο μαγαζί που να κάνει δόσεις με πιστωτική κοντά σε αυτή τη τιμή ;

Αν δεν μπορείς να το γράψεις εδώ στείλτο σε προσωπικό μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Και μια τελευταία ερώτηση ποια διαφορά θα έχει το προϊόν αν το αγοράσω από ένα σκρουτζομαγαζο σε σχέση με κοτσοβολο πλαίσιο παμπλικ ; Εννοώ διάφορες εκτός της τιμης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...