Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.oneplus.com/gr/support?from=head

To official site, στην Πολωνία,

!! αχρειαστο!!

Για τα παραεισαγωγης δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

..και ενω ζαχαρωνα το Poco f3 τσουπ βλεπω 309 ευρω απο το best price το oneplus 8...

κατι το green tint και το quality control της poco ...κατι το miui που δεν ακουω τα καλυτερα...για να μην τα πολυλογω εριξα και εγω μια παραγγελια και ο θεος βοηθος

Ας μου πει καποιος οτι επραξα ορθα γιατι με τρωει το buyers remorse

Ετσι οπως το αξιολογησα χανω υπερυθρες-120hz-ενα κλικ καλυτερο επεξεργαστη και κερδιζω oxygen os / OIS στην καμερα (η οποια πρεπει να ειναι καλυτερη)

Αυτο που λεει οτι θα παιρνει 3 Major updates τι ακριβως σημαινει..οτι θα παει μεχρι android 13? (ή ******** λεω)...

 

Και μια ερωτηση γιατι δεν ειμαι σιγουρος...στην συσκυεασία εχει θηκη σιλικονης η οχι? Σε μερικα Unboxing βλεπω σε αλλα οχι (προφανως εχει να κανει με το region?)

Link to comment
Share on other sites

To 8 , το έχει γνωστός μου.

Δεν άκουσα παράπονα, εκτός ότι δεν μπορεί να βρει original tempered glass., έχει την εργοστασιακή ζελατίνα, κοίτα στο skroutz, ενδέχεται να μην δουλεύει το αποτύπωμα με το οποίο τζαμάκι, ρώτησε ποιο δουλεύει !

Είναι κινητό τύπου τηλεκοντρόλ, το είδα και εγώ, δεν έχει θέματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

What is the size of OnePlus 8?

72.9 mm X 160.2 mm X 8.0 mm

 

Από το kimovil, οι διαστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

..και ενω ζαχαρωνα το Poco f3 τσουπ βλεπω 309 ευρω απο το best price το oneplus 8...

κατι το green tint και το quality control της poco ...κατι το miui που δεν ακουω τα καλυτερα...για να μην τα πολυλογω εριξα και εγω μια παραγγελια και ο θεος βοηθος

Ας μου πει καποιος οτι επραξα ορθα γιατι με τρωει το buyers remorse

Ετσι οπως το αξιολογησα χανω υπερυθρες-120hz-ενα κλικ καλυτερο επεξεργαστη και κερδιζω oxygen os / OIS στην καμερα (η οποια πρεπει να ειναι καλυτερη)

Αυτο που λεει οτι θα παιρνει 3 Major updates τι ακριβως σημαινει..οτι θα παει μεχρι android 13? (ή ******** λεω)...

 

Και μια ερωτηση γιατι δεν ειμαι σιγουρος...στην συσκυεασία εχει θηκη σιλικονης η οχι? Σε μερικα Unboxing βλεπω σε αλλα οχι (προφανως εχει να κανει με το region?)

Μετά από 1 χρόνο συμβίωσης, λέω πως είναι εξαιρετη αγορα

Εγώ που το πήρα από amazon.de ειχε θηκη σιλικονης

Γενικα το support της OnePlus σε software updates ειναι πολυ καλο :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 χρόνο συμβίωσης, λέω πως είναι εξαιρετη αγορα

Εγώ που το πήρα από amazon.de ειχε θηκη σιλικονης

Γενικα το support της OnePlus σε software updates ειναι πολυ καλο :)

Αξιζει καθολου η θηκη ή παμε για τις original της Oneplus?

Επισης αυτο με τα 3 χρονια που γραφουν παραπάνω εννουν οτι θα παρει μεχρι android 13?

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα το oneplus 8 apo kiniti.net

μιλησα με το online chat της oneplus να δω τι γινεται με το θεμα εγγυησης,η παντηση ειναι η εξης...

 

We would like to inform you that the device comes with 24 months of warranty.

 

The warranty will start from the date of device activation.

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα το oneplus 8 apo kiniti.net

μιλησα με το online chat της oneplus να δω τι γινεται με το θεμα εγγυησης,η παντηση ειναι η εξης...

 

We would like to inform you that the device comes with 24 months of warranty.

 

The warranty will start from the date of device activation.

 

Καλησπέρα καλο αυτο το νεο μπορεις να μου πεις αν ειχε θηκη μεσα και ποτε εκανες την παραγγελια ? Πρωτες εντυπωσεις? Απο τι ερχεσε?

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μην ισχυει οτι γραφω,ειναι η απαντηση απο το σαιτ της oneplus αφου εδωσα το ΙΜΕΙ της συσκευης και εκαναν ελεγχο

παραγγελια 19/07 και σημερα παρελαβα, με τα μεταφορικα 315 ευρω

δεν εχω ανοιξει την συσκευασια επειδη ειμαι στην δουλεια και δεν ξερω αν εχει θηκη μεσα

ερχομαι απο xiaomi redmi note 10 pro

εντυπωσεις απο αυριο...

παντως απ οkiniti net για οποιον ενδιαφερεται σε 3 μερες το ειχα σπιτι μου

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παρέλαβα χτές απο kiniti.net και στην απόδειξή τους λέει οτι έχει 2 χρόνια εγγύηση.

Το κουτί έχει μέσα μια διάφανη θήκη την οποία δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα.Αν κρίνω απο την θήκη που υπήρχε στο 7Τ,η ποιότητά της είναι πολύ καλή όπως και η εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα ήταν λίγο ανασταλτικός παράγοντας αλλά νομίζω σε αυτά τα χρήματα και 2χρονακια επίσημη εγγύηση, κάνεις και κάποιες υποχωρήσεις

Και εγω σε αναμονή είμαι παραγγελία 20 Ιουλίου

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παρέλαβα χτές απο kiniti.net και στην απόδειξή τους λέει οτι έχει 2 χρόνια εγγύηση.

Το κουτί έχει μέσα μια διάφανη θήκη την οποία δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα.Αν κρίνω απο την θήκη που υπήρχε στο 7Τ,η ποιότητά της είναι πολύ καλή όπως και η εφαρμογή

 

Φιλε μου ποτε ειχες παραγγελια εσυ αν επιτρεπετε? Η διαφανη θηκη ειναι αυτη με το Logo never settle στα πλαγια ή μια απλη tpu

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ποτε ειχες παραγγελια εσυ αν επιτρεπετε? Η διαφανη θηκη ειναι αυτη με το Logo never settle στα πλαγια ή μια απλη tpu

 

Αν δεν κάνω λάθος παράγγειλα 14 ή 15/7 και έφτασε 21.Ναι την διάφανη με το never settle στα πλάγια έχει στο κουτί.

Και εγω το glow πήρα.Δεν είναι τόσο τραγικό όσο περίμενα.Στην τελική του βάζω θήκη ή dbrand skin και είμαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν με ενοχλεί το χρώμα αφού πάντα σε θήκη το έχω spigen μαύρη που δε φαίνεται τίποτα

 

Αυτό που με απασχολεί είναι τι τζαμάκι θα βάλουμε γιατί spigen δεν βρίσκω πουθενά στην αγορά

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/23234109/%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-OnePlus-8-Full-Cover-3D-Tempered-Glass-9H-Full-Screen-Cover-AntiCrash-AntiShock-Black.html?from=catspan

 

Δεν ξέρω αν δουλέψει το αποτύπωμα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παίρνει το ρίσκο , !!!!

Ρώτησε, κοίτα και στο xda, μήπως προτείνει κάποιο.

Πήγαινε και σε uv με υγρό,, μεγάλη φασαρία στο πέρασμα !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.skroutz.gr/s/28044178/Mocolo-3D-Full-Glue-Full-Face-Tempered-Glass-Black-OnePlus-8.html?from=catspan

Το ίδιο ρίσκο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε υπεριώδεις uv υγρό, στο skroutz έχει t-max, mocolo.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μην ισχυει οτι γραφω,ειναι η απαντηση απο το σαιτ της oneplus αφου εδωσα το ΙΜΕΙ της συσκευης και εκαναν ελεγχο

παραγγελια 19/07 και σημερα παρελαβα, με τα μεταφορικα 315 ευρω

δεν εχω ανοιξει την συσκευασια επειδη ειμαι στην δουλεια και δεν ξερω αν εχει θηκη μεσα

ερχομαι απο xiaomi redmi note 10 pro

εντυπωσεις απο αυριο...

παντως απ οkiniti net για οποιον ενδιαφερεται σε 3 μερες το ειχα σπιτι μου

Σε περιμένουμε μην ξεχνιεσε

Επισης μια ερωτηση ακομα απο Kiniti σου εστειλαν μνμ στο κινητο με το voucher ? Απο acs παρελαβες?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να μας πεις αν σου αρέσει πιο πολυ από το Red mi note 10 Pro.

Και αν μπορείς να μας πεις πιο τηλέφωνο έχει την καλύτερη κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να μας πεις αν σου αρέσει πιο πολυ από το Red mi note 10 Pro.

Και αν μπορείς να μας πεις πιο τηλέφωνο έχει την καλύτερη κάμερα

Στα χαρτια παντω το redmi note 10 pro φαινεται να εχει καλυτερη

Link to comment
Share on other sites

Έχει θήκη σιλικόνης μέσα.

Ναι με ACS μου ήρθε και όταν έφυγε από kiniti.net μου ήρθε με μήνυμα στο κινητό ο αριθμός αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...