Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπόρεσα να περάσω το Whitestone,, ούτε το mocolo.

Ζημιά 50+30, 80€ σήμερα, Δυστυχώς!

 

Πολύ κακό, σε νιώθω :(

Δοκίμασες και δεύτερη φορά στο Whitestone με το δεύτερο σωληνάριο; Αντιμετώπισες αντίστοιχο θέμα με μένα;

 

Δυστυχώς δεν είμαι κοντά σε κανένα κατάστημα που να τα πουλάει ώστε να το βαλει άλλος και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο...

Από την άλλη υποτίθεται ειδικά στο Whitestone ότι ειναι fool-proof το όλο σύστημα που έχουν φτιάξει για την εγκατάσταση και δεν το βλεπω να ισχύει ιδιαίτερα... :/

Link to comment
Share on other sites

599€ τελική για το Pro 8/128 στο επίσημο site με το κουπόνι που τρέχει αυτή την ώρα.. Προσωπικά μου μπαίνουν ιδέες, όχι ότι το 7 pro δείχνει σημάδια κούρασης αλλά με τρώει το χέρι μου...
Link to comment
Share on other sites

599€ τελική για το Pro 8/128 στο επίσημο site με το κουπόνι που τρέχει αυτή την ώρα.. Προσωπικά μου μπαίνουν ιδέες, όχι ότι το 7 pro δείχνει σημάδια κούρασης αλλά με τρώει το χέρι μου...

 

καλησπερα παιδια!ειμαι κατοχος του oneplus 7 pro αξιζει η μεταβαση στο oneplus 8 pro?

 

Δεν είχα το oneplus 7 οπότε δεν γνωρίζω πόσο καλυτερο του είναι το 8 pro αλλά θεωρητικά θα προτιμούσα να έδινα κάτι παραπάνω (έστω και αργότερα αν δεν μπορούσα άμεσα) ώστε να ανέβω στο 9 pro. Απλά γνώμη μου...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος μετά μια 2ετια από 7pro/7t pro πιο πολύ το έλαβα για το μικρόβιο της αλλαγής, παρ όλα αυτά δεν μπορώ να παραγνωρισω ότι το 8 pro προσφέρει αρκετά πράγματα περισσότερο σε σχέση με 7 σειρά όπως η αρκετά πιο φωτεινή οθόνη, η αδιαβροχοποιηση που χρήσιμη είναι να υπάρχει, η ασύρματη φόρτιση(ασχετα αδιαφορη μου ειναι παρ ολο εχω ασυρματο φορτιστη απλα καθεται στο συρταρι :lol:) όπως και καλύτερη κάμερα συνολικά (αλίμονο να μην είχε με 1 χρόνο τεχνολογικά διαφορά μεταξύ 7 και 8 σειρά)

 

Σε αυτονομία πάνω κάτω τα ίδια δηλαδή σε υψηλά επίπεδα τουλάχιστον για τη δικιά μου χρήση.

 

Το μόνο αρνητικό βρίσκω η υπερβολικά καμπυλότητα της οθόνης του 8 pro όπως και η τρύπα εντός οθόνης που μπορεί πιο διακριτική να είναι έτσι στην άκρη ψηλά από ότι αν ήταν στο κέντρο όπως σε Sammy, αλλά παρ όλα αυτά άλλη η αίσθηση και η εμπειρία χρήσης σε full καθαρή χωρίς εμπόδια μέσα της ξεκάθαρα.

 

Επίσης σε 8 pro έχουν παρατηρηθεί θεματα με την οθόνη είτε σε ελαφρύ βαθμό είτε σε χειρότερο και σε ορισμένες αποχρώσεις του γκρι ανάλογα app που από κάποιο ποσοστό φωτεινότητα και κάτω έχει μια ψιλό σκούρο χακί απόχρωση.

 

Και η δικιά μου συσκευή έχει πολύ ελαφρώς και φαίνεται σε stock YouTube, telegram αν βάλετε night mode theme εντός της εφαρμογής.

 

Βέβαια επειδή βάζω Black background παντού δεν το διακρίνω αλλά απλά το κρύβω και δεν σημαίνει ότι δεν ιφιστατε.

 

Και μόνο στη σκέψη ότι υπάρχει έστω ελαφριά μορφή και χωρίς να επηρεάσει καθημερινή χρήση είναι λυπηρω ειδικότερα όταν από εχθές που πήρα το Mi 11 lite 5g η οθόνη του δεν έχει απολύτως κανένα ψεγάδι που ειναι της μισης αξιας συσκευη(μην ξεχναμαι το 8 pro ξεκινησε απο 900 ευρω αρχικη τιμη-ασχετα αν τωρα επεσε με προσφορες και παραδο χρονου και ελευση διαδοχου)

 

Τα βαζω διπλα διπλα σε ιδιο app με ιδιο dark mode πχ telegram η stock Youtube και στο ενα βλεπεις ενα ψιλο χακι σκουρο χρωμα κατω απο 15 φωτεινοτητα και στο αλλο γκρι γκρι οπως επρεπε να ειναι στην πραγματικοτητα ανεξαρτητα φωτεινοτητα και σε πιανει το ****το.

 

 

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι η ωραιότερη οθόνη που είχα ποτέ

 

Νο2 το Nokia lumia 930 που για την εποχή του με Windows επίσης ήταν άψογο.

 

Μοναδικό τίμημα για μένα η μπαταρία, δεν με αφήνει ικανοποιημένο

 

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι η ωραιότερη οθόνη που είχα ποτέ

 

Νο2 το Nokia lumia 930 που για την εποχή του με Windows επίσης ήταν άψογο.

 

Μοναδικό τίμημα για μένα η μπαταρία, δεν με αφήνει ικανοποιημένο

 

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Για την μπαταρία συμφωνώ και εγώ. Έχοντας ταυτόχρονα το 8 προ και το 7 προ (βέβαια ως κύριο τηλέφωνο έχω το 8 προ, αλλά με ελάχιστη διαφορά στη χρήση από ό,τι το 7 προ), έχουν διαφορά στην μπαταρία.

 

Να ρωτήσω και κάτι που δεν μπορώ να το βρω. Στη φωτογραφία που παραθέτω και γράφει το 95% ότι φορτίζει, όταν δεν το φορτίζω γράφει OnePlus 7 Pro. Προφανώς έχει σχέση με τo backup της Google που έχω περάσει από το 7 προ στο 8 προ, αλλά δεν μπορώ με τίποτα να το σβήσω ή να το αλλάξω σε 8 προ. Υπάρχει κάποια βοήθεια;

 

Άκυρη η ερώτηση, το βρήκα και ήταν σχετικά με το Owner Info. Βέβαια δεν έγραφε κάτι, αλλά με το που έβαλα OnePlus 8 Pro τώρα έχει αυτό και μάλλον το προηγούμενο το είχε πάρει από παλιότερα που το είχα βάλει και το πέρασε μέσω google sync.

Edited by ostvarivanje
Απάντηση ερωτήματος
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εδώ παραθέτω φωτογραφίες τραβηγμένες από xiaomi σε OnePlus και το αντίστροφο και κάνει μπαμ το σκούρο Green tint

 

Επίσης έβγαλα άλλες πλάι πλάι xiaomi και OnePlus από ένα παλιό Nokia lumia παρ όλο κακη ποιότητα και εκεί φαίνεται η διαφορά στην οθόνη, στην πράξη ειναι χειρότερο βέβαια.

 

Την συσκευή με λύπη μου θα την επιστρέψω διότι άριστη κατά τα άλλα, αλλά τέτοια πράγματα δεν ανέχομαι όταν πληρώνω τόσα λεφτά.

 

Περισσότερο λυπάμαι και τα 45 ευρώ του tempered glass αλλά όσο να κρύβω το θέμα με Black background το προβλήμα στην οθόνη δεν αλλάζει είναι εκεί και θα παραμείνει.

https://i.postimg.cc/yYrdL96m/IMG-20210426-063532.jpg

https://i.postimg.cc/B6gZHPw1/IMG-20210426-063744.jpg

https://i.postimg.cc/7hK68J3y/IMG-20210426-064052.jpg

https://i.postimg.cc/j5KdD4vb/IMG-20210426-064303.jpg

https://i.postimg.cc/JnWtbLrS/WP-20210426-06-54-30-Pro.jpg

 

Εχω και από telegram και solid explorer αλλά αρκούν αυτά να φανεί το πρόβλημα.

 

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμφανέστατες οι διαφορές. Ένας απ'τους λόγους που δεν το επέλεξα τελικά σε συνδυασμό με το γεγονός ότι ήθελα και κάτι πιο μαζεμένο σε μέγεθος συσκευής. Το 7 Pro πάντως ήταν μια χαρά δίχως τέτοια θεματα.

Στείλε το πίσω...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εμφανέστατες οι διαφορές. Ένας απ'τους λόγους που δεν το επέλεξα τελικά σε συνδυασμό με το γεγονός ότι ήθελα και κάτι πιο μαζεμένο σε μέγεθος συσκευής. Το 7 Pro πάντως ήταν μια χαρά δίχως τέτοια θεματα.

 

Στείλε το πίσω...

Το 7 pro όπως και 7t pro ήταν άψογα χωρίς κανένα τέτοιο κουσούρι και ελλατωμα.

 

Ήδη επέβαλα αίτημα για επιστροφή.

 

Ούτε και ειναι στο χαρακτήρα μου να το καταπιώ το κρατήσω και να το πουλήσω με τέτοιο θέμα μελλοντικά σε επόμενο αγοραστή.

 

Ισως επιχειρήσω άλλη μια προσπάθεια με νέα αγορά νέα παρτίδα μπας και βγει άψογη αλλιώς τέρμα το καίω το 8 Pro οριστικά, δεν θα κάθομαι πήγαινε έλα να ασχολούμαι συνέχεια.

 

Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι εποχές Xperia Z3 πόσα είχες γυρίσει πίσω στο Amazon? χα χα χα
Εννοείται δεν θα τρώω στη μάπα προβληματικες παρτίδες και να το καταπιώ :p

 

Ούτε με τεχνάσματα να βάζω Black background παντού που αυτό απαιτεί και root μάλιστα και να κρύβω το πρόβλημα πίσω από μια κουρτίνα και να κάνω πως δεν υπάρχει.

 

Ούτε φυσικά αγγελίες βάζω και να λέω άριστο αλλά με Green tint διότι ο επόμενος άμεσα θα το δει το πρόβλημα!

 

Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για να μαι ειλικρινής δεν βλέπω κάποια περίεργη διάφορα στις φωτογραφίες υπό την έννοια ότι κάθε κινητό έχει μία ξεχωριστη απόχρωση στην οθόνη .

Παραδείγματος χάρη όταν βάζω το κινητό δίπλα στο note 8 samsung βλέπω τεράστια διαφορά το note έχει ελαφρώς πιο κόκκινη απόχρωση .

Και παλιότερα όταν έκανα σύγκρισης το s7 της samsung είχε ελαφρώς πιο μπεζ οθόνη σε σχέση με το s8 s9 νομίζω ότι έχει να κάνει με τις παρτίδες και τις οθόνες που δημιουργεί κάθε κατασκευάστρια.

Αν έχω καταλάβει καλά προβληματικές ήταν οι συσκευές 8 OnePlus που βγάζανε κάποιες πράσινες μπάρες δίπλα στην κάμερα σε σκοτεινή οθόνη το οποίο δεν βλέπω να υφίσταται στη δική μου τουλάχιστον

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Για να μαι ειλικρινής δεν βλέπω κάποια περίεργη διάφορα στις φωτογραφίες υπό την έννοια ότι κάθε κινητό έχει μία ξεχωριστη απόχρωση στην οθόνη .

 

Παραδείγματος χάρη όταν βάζω το κινητό δίπλα στο note 8 samsung βλέπω τεράστια διαφορά το note έχει ελαφρώς πιο κόκκινη απόχρωση .

 

Και παλιότερα όταν έκανα σύγκρισης το s7 της samsung είχε ελαφρώς πιο μπεζ οθόνη σε σχέση με το s8 s9 νομίζω ότι έχει να κάνει με τις παρτίδες και τις οθόνες που δημιουργεί κάθε κατασκευάστρια.

 

Αν έχω καταλάβει καλά προβληματικές ήταν οι συσκευές 8 OnePlus που βγάζανε κάποιες πράσινες μπάρες δίπλα στην κάμερα σε σκοτεινή οθόνη το οποίο δεν βλέπω να υφίσταται στη δική μου τουλάχιστον

 

Έχει πολλές προεκτάσεις το θέμα του Green tint η του Black crash δεν είναι όπως τα λες γύρω από κάμερα και τέλος.

 

Μπορεί να παρατηρηθεί είτε σε κάποια πλευρά της οθόνης μόνο οπουδήποτε πάνω κάτω, ψηλά, χαμηλά, στο κέντρο, είτε να καταλαμβάνει απο όλη την οθόνη έως 1/2 η 1/3 η 1/4 αυτής και πάει λέγοντας.

 

Αντίστοιχα το Black crash που και αυτό συνηθισμένο σε oled όπου εμφανίζονται είτε ελαφριά η βαριά μορφή και μπορεί να καταλαμβάνει οπουδήποτε οθόνη σε οποιαδήποτε σημείο η έκταση όπου σε Black background βλέπεις σκιές και ανομοιομορφιες δηλαδή σπάει το μαύρο, δεν είναι ομοιόμορφο και αυτό εμφανίζεται σε ποσοστό 15% φωτεινότητα το σύνηθες.

 

Και για να το πάω ένα βήμα παραπέρα είμαι σίγουρος και με βεβαιότητα μιλάω ότι αρκετοί χρήστες έχουν όχι μόνο σε OnePlus αλλά και σε άλλες εταιρίες 1 από τα 2 η και τα 2 παράλληλα αλλά δεν το αντιλαμβάνομαι είτε λόγο δεν δουλεύουν χαμηλή φωτεινότητα είτε είναι σε ελαφριά μορφή.

 

Έχω γνωστό με fe 20 5g που έχει παρόμοια θέματα με εμενα.

 

Αν ψάξεις σε xda η γκουγκλαρεις θα δεις εκατοντάδες περιπτώσεις από πληθως εταιριών και συσκευών από ελαφριά έως πολύ βάρβατο πρόβλημα είτε σε Green tint η Black crash.

 

Πολύ γνωστός reviewer είχε αναφέρει τα προβλήματά σε οθονη είχε όχι με μια αλλά 2 διαφορετικές παρτίδες σε 8 pro.

 

Φαντάσου πόσος υπάρχει είτε αδιαφορεί λόγο συγκεκριμένης χρήσης και δεν το παρατηρεί είτε έχει ελαφριά μορφή είτε στο ένα είτε στο άλλο πρόβλημα και αδιαφορεί.

 

Και όχι μόνο σε OnePlus.

 

 

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω ..δεν αμφισβητώ ότι υπάρχει το πρόβλημα αλλά είμαι της άποψης ότι εφόσον δεν το αντιλαμβάνομαι δεν υφίσταται ,

είναι κάτι σαν την υγεία ..ποιος ξέρει ο καθένας από μας τι προβλήματα έχουμε .. αν αρχίσουμε και κάνουμε εξετάσεις (πέραν του κλασικού check up ,) όλο και κάτι θα βρούμε που μπορεί όμως να μη μας επηρεάζει άμεσα..

Εφόσον όμως στην περίπτωσή σου το έχεις διαπιστώσει καλά κάνεις και το αντικαθιστάς.

Στη δική μου συσκευή έχω βάλει διάφορες ρυθμίσεις YouTube , dark mode pixel test και τα λοιπά και δεν έχω δει κάτι που με ενοχλεί οπότε δε το ψάχνω παραπάνω ..

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

@alextrela Ωραίες, εντυπωσιακες οι amoled όμως θυμάσαι στις σειρές s7 edge ,s8 plus, s9 plus (ευτυχώς στο note 8 μου δεν το παρουσίαζε τόσο) με το πιξέλιασμα στα μαύρα?...η θέαση βίντεο σε τέτοιες συνθήκες δείχνουν και τις ατέλειες τους...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλα τέλεια στις oled ειναι η αλήθεια παρά τη βελτίωση με τα χρόνια, αλλά σαφώς το επίπεδο τους είναι στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο.

 

Παίζει ρόλο βέβαια και παρτίδες που σε κάθε εταιρία υπάρχουν αστοχίες είτε hardware είτε software πχ όχι τόσο optimal calibration είτε Και συνδυασμό hardware με software και όταν δεν είσαι σίγουρος τι ισχύει όταν έχεις τέτοια θεμετα να προβαινεις σε αντικατάσταση συσκευής η προτιμότερη λύση όπως και κάνω τώρα εγώ.

 

Ούτε φυσικά λύση είναι να μένεις με την αμφιβολία και προβληματισμό.

 

Πληρώνεις ένα σεβαστό ποσό απαιτείς άρτια συσκευη.

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τα τελευταία posts έκανα μία έρευνα και στη δική μου συσκευή την οποία αγόρασα πριν από 20 μέρες από banggood,

Όντως σε δυο-τρεις εφαρμογές ειδικά στο YouTube το μαύρο σε χαμηλή φωτεινότητα μετατρέπεται σε πράσινο.. από ότι είδα αυτό το κάνει όμως λίγο-πολύ σε πολλούς χρήστες της συγκεκριμένης συσκευής.. αν κατάλαβα καλά πρέπει να έχει να κάνει με software γιατί π.χ. στο messenger σε dark mode είναι κατάμαυρο.. ίσως είναι θέμα από ότι λένε με τά 120h σε ορισμένες εφαρμογές..

Πιστεύω ότι αν μιλούσα με service για αυτό το θέμα θα προσπαθούσαν να με πείσουν ότι δεν υφίσταται hardware πρόβλημα αλλά θέμα συγκεκριμένων εφαρμογών..

Γενικά δεν είναι κάτι που ενοχλεί δεν κάθομαι να δω σε τόσο χαμηλή φωτεινότητα αλλά είναι όντως κάπως.. να ξέρεις ότι υπάρχει σαν πρόβλημα

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά δουλεύω αρκετά με χαμηλή φωτεινότητα ειδικά όταν σκοτεινιασει άρα ενοχλεί να βλέπω το γκρι να μετατρέπεται σε πράσινο -χακί και ενοχλεί περισσότερο όταν σε προηγούμενες συσκευές δεν είχα αντίστοιχο θέμα με ίδιες εφαρμογές και είχα πολλές 4-5 σε διάστημα ενός έτους όχι απλά 1 η 2.

 

120hz δούλεψα επί 1 μήνα δύο s 21 ultra(exynos +snapdragon) δεν είχα κανένα θέμα,αρα δεν θεωρώ λογικό να έχω σε OnePlus, πάντως έκανα δοκιμή και στα 60 και δεν υπήρχε διαφορά.

 

Αρα γιατί να ανεχτώ την εξαίρεση στο συγκεκριμένο OnePlus, έτσι το σκέφτομαι.

 

Αν και δεν θεωρώ ότι 100% μπορεί να είναι hardware θέμα, αλλά και θέμα όχι σωστού calibration οθόνης δηλαδή software αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος, δεν θέλω να μείνω με αμφιβολίες οπότε ας πάει στο καλό και τέλος.

 

Αύριο θα παραλάβω μια νέα παρτίδα ελπίζω να μην έχω θέμα η έστω να είναι τόσο ελάχιστο ώστε να μην ενοχλεί διότι κατά τα άλλα άψογη η συσκευή και γουστάρω OnePlus για περισσότερους λόγους από ότι άλλες συσκευές άλλων εταιριών για αυτό δίνω μία δεύτερη τελευταία ευκαιρία όμως.

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Με ποια αιτία το επεστρεψες ? δεν σου κάνανε νερά περί software ?

Λογικά από την εταιρεία το αγορασες

έτσι ? αναρωτιέμαι για όσους από μας το πήραν από banggood, τι λύση θα μας πρότειναν για το πρασινισμα αντι μαύρο ..

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Με ποια αιτία το επεστρεψες ? δεν σου κάνανε νερά περί software ?

 

Λογικά από την εταιρεία το αγορασες

 

έτσι ? αναρωτιέμαι για όσους από μας το πήραν από banggood, τι λύση θα μας πρότειναν για το πρασινισμα αντι μαύρο ..

Εγώ το επέστρεψα με αιτιολογία ότι το προϊόν δεν καλύπτει τα quality standard που σου δίνει επιλογή.

 

Και έκανα αναλυτική περιγραφή του προβλήματος και επισύναψη φωτογραφιών που φαίνεται ξεκάθαρα η πρασινιλα σε χαμηλή φωτεινότητα σε 2-3 εφαρμογές τους έστειλα.

 

Τούς έστειλα και επιπλέον σύγκριση με του xiaomi όπου εκεί φαίνεται ξεκάθαρα το θέμα με το OnePlus δίπλα στο xiaomi.

 

Σήμερα θα το παραλάβουν μέχρι Παρασκευή θα γίνει ότι γίνει, πάντως δήλωσα ξεκάθαρα return που σημαίνει refund.

 

Και άσε καινούργιο τους το επέστρεψα με άριστα τοποθετημένο ποιοτικό γυαλί πάνω του, η ετικέτα πίσω δεν τη ξεκολλησα καθόλου και πρώτη μέρα με θήκη ούτε και χρήση των αξεσουάρ συσξτηε εκανα και εννοείται σφραγισμένο τους έστειλα και τα ακουστικά δίνανε.

 

Αλλα παρ όλα αυτά είμαι και εντός του ορίου των 15 ημερών δικαιώματος επιστροφής ακόμα και για λόγους άσχετα με οποιαδήποτε θεμετα software η hardware πχ δεν σε κάλυψε, δεν σου άρεσε, δεν ανταποκρίνεται σε αυτό που ήθελες.

 

Για αυτό πάντα αγοράζω είτε από OnePlus είτε από Amazon να έχω πιο ευέλικτη πολιτική επιστροφών και ας έχω δώσει παραπάνω λεφτά από ότι αν το αγόραζα από κινεζομαγαζα η σκρουτζομαγαζα.

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

https://postimg.cc/qg0QJTJn

 

Μετά από καταστροφή ενός whitestone, και ενός mocolo,

Πέρασα τώρα το βράδυ, το καινούριο whitestone, με τον τραυματισμό δεξιά, όταν σκούπισα δξ, ήτανε βίαια κίνηση, αφαιρέθηκε φάρμακο από την άκρη, και έχει μικρό κενό, όπως στην φωτογραφία, και ούτε καλύτερα μπορώ.

 

Μπορεί να γίνει έγχυση της κόλλας; ;;;;

Έχω το δεύτερο σωληνάριο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...