Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το πλαίσιο γύρω από την κάμερα όμως την προστατεύει αρκετά, ακουμπάς το κινητό σε επιφάνεια και δεν φοβάσαι...

 

 

Συμφωνώ απόλυτα και είναι χρήσιμο, απλά θα προτιμούσα να είναι μην είναι μαύρο και «χαλάει» το χρώμα της συσκευής...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευή πωλείται από το ίδιο το Amazon και όχι από μεταπωλητές στο Amazon;

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Το ίδιο ισχύει. 1 χρόνο επίσημα από 1+ και 1 από Amazon.

Είτε από Κίνα αγοράσεις, είτε από Amazon, είτε από Κωτσόβολο, είτε από skroutz, είτε από όπου θες, η 1+ δίνει 1 έτος επίσημη (ας πούμε σας την Apple).

Για 2 χρόνια επίσημα, μόνο site. Και μάλιστα μόνο εάν το purchase είναι από την ίδια χώρα (ψιλά γράμματα).

 

from my S10 lite

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό ρωτάω και εγώ. Το ίδιο το Amazon. Αυτό μου απάντησαν...

 

I have checked and I can see that the item is sold and fulfilled by Amazon so in this case I do confirm of course you are covered by our two years of warranty.

 

 

 

Each item sold by Amazon to a buyer, that is to say to those who buy the item for non-professional purposes, is supported by the legal guarantee on consumer goods, which covers any lack of conformity that occurs within 2 years from the date of delivery of the goods (Legal Guarantee).

 

 

 

The Legal Guarantee protects the goods from its lack of conformity with respect to the sales contract. This happens, for example, in the case of defective or malfunctioning products, which cannot be used in the manner declared by the seller or for the purposes for which products of the same type are generally used, which do not have the characteristics or qualities promised by the seller or that do not respond to the use for which you purchased them.

Την απάντηση αυτήν από που την πήρες; Από Amazon ή από 1+;

Εάν η απάντηση είναι από Amazon, τότε μιλάει για την δική τους εγγύηση. Και όχι της 1+.

 

from my S10 lite

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Από Amazon την πήρα. Η oneplus μου είπε να ρωτήσω την Amazon.
Άρα ισχύει αυτό που είπα παραπάνω.

Το 2ο έτος είναι από Amazon.

 

Το Amazon δεν θα κάτσει να εξηγήσει πως θα σε καλύψει. Σου λέει, 2 έτη. Το πώς θα σε εξυπηρετήσει είναι δικό του θέμα.

 

Το chat της 1+ σου είπε τί ακριβώς συμβαίνει. Σου λέει, εγώ σε καλύπτω 1 έτος. Για μετά το 1ο έτος, ρώτα τον πωλητή σου.

 

from my S10 lite

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Αυτό μου απάντησαν σε ερώτηση ποιος καλύπτει τι... Δεν θέλω να κουράσω το θέμα, απλά άλλα νόμιζα... Και ίσως και άλλοι...

 

"" Replying to your question that the 2 years warranty is given from Amazon ( Sold and Shipped by Amazon ) not the company name of the product.

 

I would like to provide you with more information regarding each seller warranty.

 

1- If the item is sold and fulfilled by Amazon, the warranty is 2 years given from Amazon and the compensation is ( full refund, replacement and partial refund )

 

2- If the item is Sold by a third party seller and fulfilled by Amazon, the warranty is also 2 years but the only compensation is a full refund ( replacement or partial refund is not included )

 

3- If the item is Sold and fulfilled by a third party seller, the warranty is listed by the seller and unfortunately we cannot identify the warranty time as it is not listed by Amazon, so the only way to compensate is by contacting the seller or you can kindly contact us with the item issue and we will contact the seller on your behalf.""

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Eσκασε μυτη καινουριο update v11.0.2.2 :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!

 

Έχω μια ερώτηση σε σχέση με τα Variants IN2020 (China), IN2023 (Europe/Asia), IN2021 (India), and IN2025 (NA/USA).

Στο banggood έχουν το ΙΝ2020 με Indian Software. Υπάρχουν θέματα με τα Bands σε 4G & μελλοντικά σε 5G στην Ελλάδα?

Έχει αγοράσει κάποιος από το συγκεκριμένο μαγαζί;

Link to comment
Share on other sites

Από ότι γνωρίζω στο 4g σίγουρα δεν έχεις θέμα, απλά στο 5 g ίσως δεν θα σε καλύπτει στις περισσότερες περιοχές ή τόσο δυνατό σήμα , όταν με το καλό φτιαχτεί πλήρως.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!

 

Έχω μια ερώτηση σε σχέση με τα Variants IN2020 (China), IN2023 (Europe/Asia), IN2021 (India), and IN2025 (NA/USA).

Στο banggood έχουν το ΙΝ2020 με Indian Software. Υπάρχουν θέματα με τα Bands σε 4G & μελλοντικά σε 5G στην Ελλάδα?

Έχει αγοράσει κάποιος από το συγκεκριμένο μαγαζί;

 

Δεν υποστηρίζει μια απο τις 5g bands που θαααα υποστηρίζονται καποτε στο μέλλον στην Ελλάδα. Δεν έρχεται με Indian έρχεται με global rom. Καλο θα είναι να το γυρίσεις σε EU rom μόλις το παραλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζεται η μπάντα των 700mhz.

 

Αυτή η μπάντα θα χρησιμοποιηθεί για 5g σε μη αστικά κέντρα δηλαδή αγροτικές, ορεινές και νησιωτικές περιοχές.

Ήδη έχει ξεκινήσει η αποδέσμευση αυτής της μπάντας από την ψηφιακή τηλεόραση ώστε να χρησιμοποιηθεί για την 5g κινητή.

 

Sent from my IN2010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσπαθησει καποιος να κανει παραγγελια απο το επισημο καταστημα τωρα με την εκπτωση που εχει για την black friday; Ισχυει και για το μοντελο με τα 12gb ram; Το απλο μοντελο ειναι Out of stock λεει.

 

Προσπαθω να βαλω τον κωδικο BF2020 αλλα δεν τον δεχεται. Εχει κολλησει το συστημα;

 

Αξιζει στα 550 το 8αρι 12/256 ή το 8t απο Κινα στα 460-480 το 8/128;

 

Γενικα οι διαφορες ειναι ελαχιστες. Τα Hz στην οθονη, καλυτερη φορτιση, +200Mah μπαταρια και Ufs 3.1. Και η αχρηστη Depth καμερα. Κανω λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζει μια απο τις 5g bands που θαααα υποστηρίζονται καποτε στο μέλλον στην Ελλάδα. Δεν έρχεται με Indian έρχεται με global rom. Καλο θα είναι να το γυρίσεις σε EU rom μόλις το παραλαβεις.

Να υποθέσω ότι περνάς την Rom χωρίς κάνενα θέμα σε συμβατότητα;

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσπαθησει καποιος να κανει παραγγελια απο το επισημο καταστημα τωρα με την εκπτωση που εχει για την black friday; Ισχυει και για το μοντελο με τα 12gb ram; Το απλο μοντελο ειναι Out of stock λεει.

 

Προσπαθω να βαλω τον κωδικο BF2020 αλλα δεν τον δεχεται. Εχει κολλησει το συστημα;

 

Αξιζει στα 550 το 8αρι 12/256 ή το 8t απο Κινα στα 460-480 το 8/128;

 

Γενικα οι διαφορες ειναι ελαχιστες. Τα Hz στην οθονη, καλυτερη φορτιση, +200Mah μπαταρια και Ufs 3.1. Και η αχρηστη Depth καμερα. Κανω λαθος;

 

To 12/256 έχει έκπτωση €100, άρα από €700 πάει στα €600

 

Enter a unique code BF2020 and enjoy 150 € off on OnePlus 8 8 GB + 128 GB.

Enter a unique code FRIDAY2020 and enjoy 100 € off on OnePlus 8 12 GB + 256 GB.

 

https://www.oneplus.com/gr/oneplus-8

 

Το 8Τ έχει καλύτερη κάμερα από το από 8άρι

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζεται η μπάντα των 700mhz.

 

Αυτή η μπάντα θα χρησιμοποιηθεί για 5g σε μη αστικά κέντρα δηλαδή αγροτικές, ορεινές και νησιωτικές περιοχές.

Ήδη έχει ξεκινήσει η αποδέσμευση αυτής της μπάντας από την ψηφιακή τηλεόραση ώστε να χρησιμοποιηθεί για την 5g κινητή.

 

Sent from my IN2010 using Tapatalk

 

Αρα στα αστικά κέντρα δεν θα υπάρχει θέμα σωστά;

Με 4g δουλεύουν όλα κανονικά;

Από την υπογραφή σου βλέπω ότι έχεις αυτή την έκδοση.

Έχεις περάσει και την Ευρωπαϊκή Rom?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά στα αστικά κέντρα θα πιάνει 5g αλλά εξαρτάται από τις εταιρίες κινητής ποιες μπάντες θα υλοποιήσουν και που.

 

Δεν έχω περάσει την EU rom, δεν έχω κάποιο θέμα ως τώρα με τη global, αν προκύψει κάτι θα το κάνω.

 

Sent from my IN2010 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει προσπαθησει καποιος να κανει παραγγελια απο το επισημο καταστημα τωρα με την εκπτωση που εχει για την black friday; Ισχυει και για το μοντελο με τα 12gb ram; Το απλο μοντελο ειναι Out of stock λεει.

 

Προσπαθω να βαλω τον κωδικο BF2020 αλλα δεν τον δεχεται. Εχει κολλησει το συστημα;

 

Αξιζει στα 550 το 8αρι 12/256 ή το 8t απο Κινα στα 460-480 το 8/128;

 

Γενικα οι διαφορες ειναι ελαχιστες. Τα Hz στην οθονη, καλυτερη φορτιση, +200Mah μπαταρια και Ufs 3.1. Και η αχρηστη Depth καμερα. Κανω λαθος;

Η πιο σημαντική διαφορά νομίζω είναι ότι το 8 έχει κυρτή οθόνη ενώ το 8Τ όχι.

 

Sent from my IN2010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσπαθησει καποιος να κανει παραγγελια απο το επισημο καταστημα τωρα με την εκπτωση που εχει για την black friday; Ισχυει και για το μοντελο με τα 12gb ram; Το απλο μοντελο ειναι Out of stock λεει.

 

Προσπαθω να βαλω τον κωδικο BF2020 αλλα δεν τον δεχεται. Εχει κολλησει το συστημα;

 

Αξιζει στα 550 το 8αρι 12/256 ή το 8t απο Κινα στα 460-480 το 8/128;

 

Γενικα οι διαφορες ειναι ελαχιστες. Τα Hz στην οθονη, καλυτερη φορτιση, +200Mah μπαταρια και Ufs 3.1. Και η αχρηστη Depth καμερα. Κανω λαθος;

 

 

Αφου σκεφτεσαι και απο Κινα, γιατι δεν πας σε 8 pro 128 στα 600?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά στα αστικά κέντρα θα πιάνει 5g αλλά εξαρτάται από τις εταιρίες κινητής ποιες μπάντες θα υλοποιήσουν και που.

 

Δεν έχω περάσει την EU rom, δεν έχω κάποιο θέμα ως τώρα με τη global, αν προκύψει κάτι θα το κάνω.

 

Sent from my IN2010 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η πιο σημαντική διαφορά νομίζω είναι ότι το 8 έχει κυρτή οθόνη ενώ το 8Τ όχι.

 

Sent from my IN2010 using Tapatalk

 

Επίσης το 8Τ δεν έχει ασύρματη φόρτιση ούτε αδιαβροχοποίηση.

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το 8Τ δεν έχει ασύρματη φόρτιση ούτε αδιαβροχοποίηση.
Ουτε όμως και το 8 .....

Ψιλοδιαφορες πάντως 8 και 8Τ, δεν μου λένε κάτι ...... :confused:

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Ουτε όμως και το 8 .....

Ψιλοδιαφορες πάντως 8 και 8Τ, δεν μου λένε κάτι ...... :confused:

 

Σωστός, δεν ήξερα ότι το απλό 8 δεν έχει ασύρματη φόρτιση...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Βρηκα το 8 8/128 στο banggood chinese version με global rom στα 450€ περιπου απο Τσεχικη αποθηκη..

Σας φαινεται νορμαλ τοσο καλη τιμη??

Επισης πιστευετε θα ειναι σημαντικό upgrade απο το Galaxy s9+ που ειμαι τωρα?

 

https://m.banggood.com/OnePlus-8-5G-Global-Rom-6_55-inch-FHD+-90Hz-Refresh-Rate-NFC-Android-10-4300mAh-48MP-Triple-Rear-Camera-8GB-128GB-Snapdragon-865-Smartphone-p-1659665.html?akmClientCountry=GR&ID=6288558&cur_warehouse=CZ&p=WI10062587551201509S

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Επισης πιστευετε θα ειναι σημαντικό upgrade απο το Galaxy s9+ που ειμαι τωρα?

 

 

Καλημέρα. Πέρασα από το ίδιο τηλέφωνο στο 8 Pro 12/256. Μπορώ να πω ότι είναι αισθητά πιο γρήγορο (δεν το περίμενα), καλύτερη μπαταρία (είχα αλλάξει πρόσφατα αυτή του Samsung), πιο φυσικά χρώματα στις φωτο. Αυτά που για την ώρα με έχουν χαλάσει είναι ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα να πάρεις backup στο δίσκο όπως με το Smart Switch και ότι δεν έχει 3η αναβάθμιση λειτουργικού (όπως τώρα υιοθέτησε η Samsung). Όπως και να έχει είμαι ευχαριστημένος με την αλλαγή και θα το ξαναγόραζα.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πέρασα από το ίδιο τηλέφωνο στο 8 Pro 12/256. Μπορώ να πω ότι είναι αισθητά πιο γρήγορο (δεν το περίμενα), καλύτερη μπαταρία (είχα αλλάξει πρόσφατα αυτή του Samsung), πιο φυσικά χρώματα στις φωτο. Αυτά που για την ώρα με έχουν χαλάσει είναι ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα να πάρεις backup στο δίσκο όπως με το Smart Switch και ότι δεν έχει 3η αναβάθμιση λειτουργικού (όπως τώρα υιοθέτησε η Samsung). Όπως και να έχει είμαι ευχαριστημένος με την αλλαγή και θα το ξαναγόραζα.
Τι εννοείς δεν έχει 3η αναβάθμιση λειτουργικού ? Βγηκε η 11, μετά η 11.0.1.1 και τώρα η 11.0.2.2. Νομιζω καλα θα είναι να εγκαταστήσεις την εφαρμογή Oxygen Updater για πιο άμεση προσβαση στις ενημερώσεις

Εχω την ιδια συσκευή και τις πηρα και τις 3 ενημερώσεις ...... :confused:

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πέρασα από το ίδιο τηλέφωνο στο 8 Pro 12/256. Μπορώ να πω ότι είναι αισθητά πιο γρήγορο (δεν το περίμενα), καλύτερη μπαταρία (είχα αλλάξει πρόσφατα αυτή του Samsung), πιο φυσικά χρώματα στις φωτο. Αυτά που για την ώρα με έχουν χαλάσει είναι ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα να πάρεις backup στο δίσκο όπως με το Smart Switch και ότι δεν έχει 3η αναβάθμιση λειτουργικού (όπως τώρα υιοθέτησε η Samsung). Όπως και να έχει είμαι ευχαριστημένος με την αλλαγή και θα το ξαναγόραζα.

 

Τα τρία χρόνια αναβαθμίσεις η oneplus ήταν από τις πρώτες που υιοθέτησε. Back up κάνεις με το oneplus Switch

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν έχει 3η αναβάθμιση λειτουργικού ? Βγηκε η 11, μετά η 11.0.1.1 και τώρα η 11.0.2.2. Νομιζω καλα θα είναι να εγκαταστήσεις την εφαρμογή Oxygen Updater για πιο άμεση προσβαση στις ενημερώσεις

Εχω την ιδια συσκευή και τις πηρα και τις 3 ενημερώσεις ...... :confused:

 

 

Εννοώ 3 major updates πχ. Android 9, 10, 11

 

 

Τα τρία χρόνια αναβαθμίσεις η oneplus ήταν από τις πρώτες που υιοθέτησε. Back up κάνεις με το oneplus Switch

 

 

Δίνει 2 major updates και ένα χρόνο security. Έκανα backup με το Oneplus Switch, αλλά προϋποθέτει ότι έχεις επαρκή χώρο στο τηλέφωνο ώστε μετά να το κάνεις copy στον υπολογιστή. Αναφερόμουν στη δυνατότητα να κάνεις backup απευθείας στον υπολογιστή.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πέρασα από το ίδιο τηλέφωνο στο 8 Pro 12/256. Μπορώ να πω ότι είναι αισθητά πιο γρήγορο (δεν το περίμενα), καλύτερη μπαταρία (είχα αλλάξει πρόσφατα αυτή του Samsung), πιο φυσικά χρώματα στις φωτο. Αυτά που για την ώρα με έχουν χαλάσει είναι ότι δεν υπάρχει η δυνατότητα να πάρεις backup στο δίσκο όπως με το Smart Switch και ότι δεν έχει 3η αναβάθμιση λειτουργικού (όπως τώρα υιοθέτησε η Samsung). Όπως και να έχει είμαι ευχαριστημένος με την αλλαγή και θα το ξαναγόραζα.
Ευχαριστω για την ενημερωση. Φανταζομαι εννοώντας τις 3 αναβαθμίσεις εννοεις major versions. Ναι αυτο ειναι σχετικα σημαντικό. Παρολα αυτα κοιταω την απλη εκδοση οχι το Pro (ανεβαινει αισθητα το κοστος) και προσπαθω να κατασταλαξω αν οντως εχει νοημα μιας και το S9+ παει νερο μετα απο εναμιση χρονο (θα αλλαξω και εγω μπαταρία με ενα 20αρι στην σμαρτεκ)

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...