Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε σήμερα ένα update

460mb

Μανωλη ποιο update σου ήρθε? Για πες ..... Εγω δε βλέπω τίποτε ....:confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ειδα αυτο το βιντεο οτι μπορουμε να προσθεσουμε aod στο κινητο ισχυει το εχει κανει κανενα παλικαρι απο εδω? σκεφτομαι να χτυπησω το 8pro γιαυτο ρωταω ευχαριστω......

 

Έχει ήδη AOD.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το έβαλα να φορτισει με βελτιστοποιημενη φόρτιση κλειστά τα δεδομενα και το wifi. Το εβγαλα το πρωί όπως μου έχει βγαλει η ειδοποιηση...

Στην μπαταρια βλέπω αυτό:

 

Το 8 προ έχω...d981b68371ccb3417be679b91005cbe7.jpg

 

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάθε βράδυ το βάζω να φορτίσει με ασύρματη φόρτιση (όχι της Oneplus, με έναν φορτιστή της Zense στα 10W) έχοντας επιλεγμένη την "Βελτιστοποιημένη φόρτιση".

Στην μπαταρία σήμερα βλέπω αυτό :

 

Screenshot-20201118-105407.jpg

 

Oneplus 8 pro 12/256

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καντε optimized οτι εφαρμογες δε θελετε να λαμβανετε real time ειδοποιήσεις. 4% είναι νορμαλ κατανάλωση αν δε το ειχες flight mode. Piotrek φαινεται καθαρα οτι το onedrive σου εχει φαει τη μπαταρία. Η εκανε upload κατι μεγάλο η έχει θεμα η εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ήδη AOD.

 

ααα οκ δεν το ηξερα φιλε μου και μπορεις να την εχεις συνεχεια ετσι αναμενη την aod? οχι να χτυπας την οθονη και να εμφανιζεται σωστα? απο μπαταρια τι λεει παιδια?κραταει 1 και μιση μερα σε normal κατασταση? παντα θα μου πειτε ο καθενας πως το χειριζεται ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεις να την εχεις συνεχεια αναμενη. Μπαταρια κραταει 6 με 7 ωρες οθονης αναλογα τη χρηση. Εμενα μ.ο. εχει 6:45'.

 

ok thanksss θα το δω το θεμα καμια προσφορα η μεταχειρο και το βλεπουμε αυτην την στιγμη εχω ενα p30 pro και ειμαι ευχαριστημενος πολυ απλα ηθεα να δωκιμασω και το 8 pro να δω τι ρολο βαραει χααχαχαχαχαχ.πιστευω να εχει καλη καμερα και καλη μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Έχει καλύτερη κάμερα, οθόνη, ηχεία, πολύ καλύτερο βίντεο. Σε μπαταρία χάνει. Ειχα P30 Pro πριν από αυτό. Πάρτο απο banggood 600 ευρώ. Δεν υπάρχει καλύτερη συσκευή σε αυτά τα χρήματα. Πρόσεχε μετά δεν υπάρχει γυρισμος σε 60hz συσκευή, αν και μόνο η apple βγάζει 60hz πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καλύτερη κάμερα, οθόνη, ηχεία, πολύ καλύτερο βίντεο. Σε μπαταρία χάνει. Ειχα P30 Pro πριν από αυτό. Πάρτο απο banggood 600 ευρώ. Δεν υπάρχει καλύτερη συσκευή σε αυτά τα χρήματα. Πρόσεχε μετά δεν υπάρχει γυρισμος σε 60hz συσκευή, αν και μόνο η apple βγάζει 60hz πλέον.

 

δινει 2 χρονια η 1 χρονο εγγυηση απο banggood? και ποσο καιρο κανει να ερθει? τελωνειο παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου φαίνεται υψηλό.
Τελικά φιλαράκι ούτε αυτό ήταν..

Εκανα ξανά factory reset και στήσιμο το κινητό από την αρχή βάζοντας μόνο ότι εφαρμογές χρειάζομαι. Έκανα optimize μόλις το έστησα. Έβγαλα εντελώς το aod.. Και πάλι σήμερα είχα σε 9 ώρες χρήσης 2 ώρες οθόνη και ήμουν στο 34%..

 

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζόταν να τα κάνεις ολα αυτα. Για στειλε screenshots απο gsam.

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δινει 2 χρονια η 1 χρονο εγγυηση απο banggood? και ποσο καιρο κανει να ερθει? τελωνειο παιζει?

 

1 χρόνο επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας. Αλλά θα πλήρωνες 300 ευρώ για +1 χρονο εγγύηση? Εμένα έκανε 15 μερες αλλά το Σεπτέμβριο. Τώρα με τον κορωνοιο δε ξέρω. Τελωνείο δεν περνάει.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζόταν να τα κάνεις ολα αυτα. Για στειλε screenshots απο gsam.
Μετά το factory να σου πω την αλήθεια δεν το έβαλα ξανά. Γιατί την πρώτη μέρα που έδειχνε 22% το σύστημα Φανταστικα ότι έτσι θα ήταν και σήμερα.

Εχω πάρει screenshots από το σύστημα όμως.

5e406e9e43d2cf9eb318f87bf54be3da.jpg4d3ad1261572c029e73f0a1e2dcc7429.jpg

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δινει 2 χρονια η 1 χρονο εγγυηση απο banggood? και ποσο καιρο κανει να ερθει? τελωνειο παιζει?

 

1 χρόνο επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας. Αλλά θα πλήρωνες 300 ευρώ για +1 χρονο εγγύηση? Εμένα έκανε 15 μερες αλλά το Σεπτέμβριο. Τώρα με τον κορωνοιο δε ξέρω. Τελωνείο δεν περνάει.

Link to comment
Share on other sites

1 χρόνο επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας. Αλλά θα πλήρωνες 300 ευρώ για +1 χρονο εγγύηση? Εμένα έκανε 15 μερες αλλά το Σεπτέμβριο. Τώρα με τον κορωνοιο δε ξέρω. Τελωνείο δεν περνάει.

 

Τώρα το έχει 700 ευρο που είδα οπότε δεν λέει

Link to comment
Share on other sites

Μετά το factory να σου πω την αλήθεια δεν το έβαλα ξανά. Γιατί την πρώτη μέρα που έδειχνε 22% το σύστημα Φανταστικα ότι έτσι θα ήταν και σήμερα.

Εχω πάρει screenshots από το σύστημα όμως.

5e406e9e43d2cf9eb318f87bf54be3da.jpg4d3ad1261572c029e73f0a1e2dcc7429.jpg

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

 

Βαλτο και παρακολουθησε το 2-3 μερες. Οτι και αν ειναι θα το βρουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα το έχει 700 ευρο που είδα οπότε δεν λέει

 

714 απο αμαζον ισπανιας τελικη τιμη με μεταφορικα με 2 χρονια επισημη εγγυηση. Αλλιως περιμενε να ξαναστοκαρει το banggood και θα ξαναπαιξει στα 600.

Link to comment
Share on other sites

Βαλτο και παρακολουθησε το 2-3 μερες. Οτι και αν ειναι θα το βρουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

714 απο αμαζον ισπανιας τελικη τιμη με μεταφορικα με 2 χρονια επισημη εγγυηση. Αλλιως περιμενε να ξαναστοκαρει το banggood και θα ξαναπαιξει στα 600.

Να σε Καλα φίλε..

Πραγματικά είναι το μόνο ψεγάδι που έχει το κινητό..

Τουλάχιστον το δικό μου..

 

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μανωλη ποιο update σου ήρθε? Για πες ..... Εγω δε βλέπω τίποτε ....:confused:

 

IN21AA

Είναι στο τέλος

Δε ξέρω τι ακριβώς είναι

Link to comment
Share on other sites

IN21AA

Είναι στο τέλος

Δε ξέρω τι ακριβώς είναι

εγώ έχω το ΙΝ21ΒΑ. ΟΚ, την έχω πάρει αυτή την ενημέρωση. :) Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

δινει 2 χρονια η 1 χρονο εγγυηση απο banggood? και ποσο καιρο κανει να ερθει? τελωνειο παιζει?

Να αναφέρω ότι αν το τηλέφωνο δεν είναι ευρωπαϊκό υπάρχει έλλειψη στις μπάντες 5g που ίσως ορισμένους να μην τους ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά....μετά από 10 χρόνια με. Samsung ( S3, note 3, S8+, note 9) πήρα χθες το 8pro (12/256)...πρώτες εντυπώσεις: δεν χορταινω να το βλέπω !!!!! Πάει μπάλα !!!;

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

S8+
Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό τζαμάκι προστασιας για Oneplus 8 pro παιδιά υπάρχει...; FULL COVER αν υπάρχει χωρίς να μεγαλώνει τα bezels

Τζαμι μόνο το whitestone αξίζει αλλα εχει 40 ευρώ.

Αν θες μεμβράνη αυτές είναι εξαιρετικές. https://www.amazon.de/apiker-Schutzfolie-Displayschutzfolie-blasenfrei-Empfindlichkeit/dp/B0871ZB5JM/ref=redir_mobile_desktop?ie=UTF8&language=en&psc=1&ref_=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά....μετά από 10 χρόνια με. Samsung ( S3, note 3, S8+, note 9) πήρα χθες το 8pro (12/256)...πρώτες εντυπώσεις: δεν χορταινω να το βλέπω !!!!! Πάει μπάλα !!!;

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

 

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ φιλαρακι απο που εαν επιτρεπεται το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...