Jump to content

TCL 10/L/Pro/5G


CaptainChris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Είχαν πει ότι θα έρθει.ποιος ξέρει γιατί καθυστερησε;ίσως λόγω κορονοιου;αντως αν κατέχεις το άθλημα το βρίσκεις στο amazon γερμανιας στα 437€. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

το 10 5G το διαφημίζουν απο το Πάσχα, και ακόμα δεν είναι διαθέσιμο, μονο στο Αγγλικό Αμαζον το εχω δεί.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα απλα δεν το ανεβασα γιατι δεν ξερω αν πρεπει να εχει δικο του νημα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.amazon.it/TCL-AMOLED-Curved-Versione-Italiana/dp/B086QCJXDS/ref=mp_s_a_1_3?dchild=1&keywords=tcl+10+5g&qid=1604490665&sprefix=tcl+10+5&sr=8-3

το TCL10Pro στο Αμαζον Ιταλίας προσφορά στα €289 πολύ καλή προσφορά

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Τις οποίες όθονες τις φτιάχνει μόνη της η εταιρεία.δεν προμηθεύεται από κάπου.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

η TCL ανακοίνωσε ότι πρίν τα Χριστούγεννα θα έχει έρθει η αναβάθμιση σε Android 11 σε όλες τις 10L, 10Pro και 10Plus συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μαζί με την νέα χρονιά ήρθε και το νέο λειτουργικό Android 11 v3.0.8AAGμε security patch level Νοεμβρίου. TCL 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μαζί με την νέα χρονιά ήρθε και το νέο λειτουργικό Android 11 v3.0.8AAGμε security patch level Νοεμβρίου. TCL 10 Pro

 

Καλά νέα αυτά. Σημαίνει ότι και εμείς οι κάτοχοι του 10L θα λάβουμε την αναβάθμιση οσονούπω...

Καλή χρονιά!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τα υπόλοιπα ,αλλά τo ΤCL pro πάντως διαφημίζεται οτι θα έχει πιο πολλές αναβαθμίσεις γενικά

 

ο TCL 10 Pro επωφελείται επίσης από τις τελευταίες εκδόσεις Android με τουλάχιστον 2 εγγυημένες σημαντικές αναβαθμίσεις λειτουργικού συστήματος και τις τελευταίες ενημερώσεις ασφαλείας κάθε 60 ημέρες, για απόλυτη ασφάλεια.

 

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/tcl-10pro-6gb-128gb-4g-smartphone-gkri_3563545?gclid=CjwKCAiAxeX_BRASEiwAc1QdkQ1kmWui_n8yfhp9CxYn1xECvZYXRg8r1hrS3gFF4-EKXAFGWTAx5RoChIcQAvD_BwE

Link to comment
Share on other sites

Τα Χριστούγεννα έκανα ενα δώρο στον εαυτό μου, παρασυρθηκα από προσφορά στο Αμαζον Ιταλίας και πήρα με €289 το TCL 10 Pro. Τώρα έχει σε προσφορά στο Αμαζον Ισπανίας https://www.amazon.es/TCL-Pro-Smartphone-NXTVISION-Procesador/dp/B086QCJXDS/ref=mp_s_a_1_1_sspa?dchild=1&keywords=tcl+10+pro&qid=1610320577&sprefix=tcl&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExTk5TQjY0V05aMTZEJmVuY3J5cHRlZElkPUEwNTIxMDkwMURUQkNRRURDUjk2SiZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwNzA4MjY3M0lXSUtaUVlENzg2RCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

Μετά την πολύ θετική εμπειρία από το Plex, αυτό είναι ακόμα καλύτερο. Η οθόνη τού είναι απίστευτη πανέμορφη, ακόμα ποίο φωτεινή και κάτω από τον ήλιο. Το λειτουργικό όπως το ξέρουμε καθαρό με λίγες προσθήκες που μπορείς αν θέλεις να βγαλεις. Ο επεξεργαστής μια χαρά δουλεύει ρολόι και είναι οικονομικός. Με πολύ χρηση, μίας και είμαι σε αναστολή αυτό το μήνα, η μπαταρία άνετα βγάζει μία μέρα και σίγουρα θα μπορούσε να βγάζει άλλη μισή εάν το άφηνα και λίγο από τα χέρια μου. Οι κάμερες είναι ίδιες με το Plex εκτός της κυρίας πού είναι 64mp Samsung εδω, οι φωτογραφίες μπορώ να σας πω, πώς είναι ακόμα καλύτερες. Πήρα και την εργοστασιακή θήκη από τον εδώ διανομέα €19.90 ακριβή αλλά τα αξίζει. Έχει παράθυρο στο πλάι και με ειδική λειτουργία του κινητού για αυτή την θηκη, δείχνει ωρα, ημερομηνία, ειδοποιήσεις και μπαταρία όταν το έχεις κλειστό μέσα στην θηκη. Η συσκευή το βράδυ της πρωτοχρονιάς πήρε και το Android 11, χωρίς κάνενα προβλήμα, λειτουργούν ολα κανονικά. Μπορείς να έχεις δυο εως 4 εφαρμογές ανοιχτές και να τής δουλεύεις ταυτόχρονα όλες μαζί split screen. Κάτι που είχαμε στο Blackberry 10 πριν εξι χρόνια ήρθε και εδω επιτέλους. Τι άλλο να πω δεν ξέρω, νομίζω ότι αξίζει με χίλια ειδικά σε αυτά τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Τα Χριστούγεννα έκανα ενα δώρο στον εαυτό μου, παρασυρθηκα από προσφορά στο Αμαζον Ιταλίας και πήρα με €289 το TCL 10 Pro. Τώρα έχει σε προσφορά στο Αμαζον Ισπανίας https://www.amazon.es/TCL-Pro-Smartphone-NXTVISION-Procesador/dp/B086QCJXDS/ref=mp_s_a_1_1_sspa?dchild=1&keywords=tcl+10+pro&qid=1610320577&sprefix=tcl&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExTk5TQjY0V05aMTZEJmVuY3J5cHRlZElkPUEwNTIxMDkwMURUQkNRRURDUjk2SiZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwNzA4MjY3M0lXSUtaUVlENzg2RCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

Μετά την πολύ θετική εμπειρία από το Plex, αυτό είναι ακόμα καλύτερο. Η οθόνη τού είναι απίστευτη πανέμορφη, ακόμα ποίο φωτεινή και κάτω από τον ήλιο. Το λειτουργικό όπως το ξέρουμε καθαρό με λίγες προσθήκες που μπορείς αν θέλεις να βγαλεις. Ο επεξεργαστής μια χαρά δουλεύει ρολόι και είναι οικονομικός. Με πολύ χρηση, μίας και είμαι σε αναστολή αυτό το μήνα, η μπαταρία άνετα βγάζει μία μέρα και σίγουρα θα μπορούσε να βγάζει άλλη μισή εάν το άφηνα και λίγο από τα χέρια μου. Οι κάμερες είναι ίδιες με το Plex εκτός της κυρίας πού είναι 64mp Samsung εδω, οι φωτογραφίες μπορώ να σας πω, πώς είναι ακόμα καλύτερες. Πήρα και την εργοστασιακή θήκη από τον εδώ διανομέα €19.90 ακριβή αλλά τα αξίζει. Έχει παράθυρο στο πλάι και με ειδική λειτουργία του κινητού για αυτή την θηκη, δείχνει ωρα, ημερομηνία, ειδοποιήσεις και μπαταρία όταν το έχεις κλειστό μέσα στην θηκη. Η συσκευή το βράδυ της πρωτοχρονιάς πήρε και το Android 11, χωρίς κάνενα προβλήμα, λειτουργούν ολα κανονικά. Μπορείς να έχεις δυο εως 4 εφαρμογές ανοιχτές και να τής δουλεύεις ταυτόχρονα όλες μαζί split screen. Κάτι που είχαμε στο Blackberry 10 πριν εξι χρόνια ήρθε και εδω επιτέλους. Τι άλλο να πω δεν ξέρω, νομίζω ότι αξίζει με χίλια ειδικά σε αυτά τα λεφτά.

 

Καλορίζικο φίλε... Μόλις είδα την προσφορά στο ισπανικό amazon και έχω μπει σε σκέψεις... Θα ήθελα να σε ρωτήσω πώς είναι στο χέρι.. Πολύ σημαντικός παράγοντας για μένα αν και βλέπω ότι το έχει φέρει και το πλαίσιο (450 ευρώ) και μπορεί να πεταχτώ κάποια στιγμή να το δω...

Επίσης στο amazon ισπανίας έχει μεταφορικά γύρω στα 7 ευρώ.. Στης Ιταλίας ίσχυε το ίδιο??? Πάντως το πρόλαβες σε τρομερή προσφορά...Κρίμα να μην την έχω πάρει χαμπάρι αν και με τις καθυστερήσεις στις μεταφορικές μπορεί να χανόταν η μπάλα..

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια χαρά στο χέρι, ούτε μεγάλο ούτε μικρό. Η συσκευή είναι πανέμορφη και πολύ ποιοτική. Η οθόνη απίστευτη το ίδιο και οι κάμερες. Η τιμή είναι πολύ καλή από Αμαζον Ισπανίας, τα €450 πού θέλουν εδώ είναι υπερβολικά. Θα έχεις κάι την εγγύηση της Αμαζον που είναι ότι καλύτερο υπάρχει. Δεν θα το μετανιώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...