Jump to content

Ερωτηματολόγιο για Διπλωματική Εργασία με Αυτόνομα Οχήματα


parhar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Είμαι φοιτητής στην Σχολή Πολιτικών Μηχανικών του ΕΜΠ (Τομέας Μεταφορών και Συγκοινωνιακής Υποδομής) και κάνω την διπλωματική μου με θέμα '' Παράγοντες που Επηρεάζουν την Αποδοχή των Αυτόνομων Οχημάτων (οχήματα χωρίς οδηγό) και των Υπηρεσιών Κινητικότητας με βάση την Ζήτηση στην Αθήνα''

 

Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως, όποτε έχετε χρόνο, αν μπορούσατε να συμπληρώσετε και εσείς ένα ανώνυμο ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο που απαιτείται για την συλλογή δεδομένων. Αν το βρείτε ενδιαφέρον, θα ήταν πολύ βοηθητικό να το προωθούσατε και εσείς με την σειρά σας σε άλλους συναδέλφους ή φίλους που είναι πιθανό να ενδιαφέρονται.

 

Με αυτό το link μπορείτε να το προωθήσετε όπου επιθυμείτε

https://forms.gle/5T7kGBJwRqjny4KS8

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την βοήθεια και σας εύχομαι καλή συνέχεια με υγεία πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Την απάντησα (από μένα πάντως ναι σε αυτόνομο όχημα όταν θα είναι έτοιμο γιατί ακόμη σε alpha στάδιο είναι), απλά με δυνατότητα παρέμβασης ανθρώπου όταν χρειαστεί. Και όχι σε καμία περιπτοση σε κοινόχρηστα οχήματα. (εκτός και αν η μετακίνηση μου θα ήταν μόνο δουλειά σπίτι σπίτι δουλειά τότε δεν έχω θέμα αλλά για αναψυχή κλπ σε καμία περιπτοση όχι σε κοινόχρηστα οχιματα η στα μισθομενα)
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμμετοχή. Βέβαια ακόμα είναι σε αρχικό στάδιο, αλλά για να εφαρμοστεί κιόλας πρέπει να μελετηθεί και η συμπεριφορά του κόσμου ως προς αυτή τη νέα τεχνολογία. Οι επισημάνσεις θα ληφθούν υπόψη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...