Jump to content

Xiaomi Mi 10 Pro 5G


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι στις επιλογες της καμερας. Ειναι αναλογως πως εχεις να σου εμφανιζει τις επιλογες. Εγω οπως ειμαι για φωτο κανω swipe up κ μου εμφανιζει τις υπολοιπες... Πχ βιντεο slow motion, εγγραφα... Τωρα την εβαλαν αυτην την επιλογη. Σιγουρα το εχεις

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

στο update ιανουαρίου 12.2.4(RJAEUXM), παρατήρησα ότι εκτός από το security update , πρόσθεσαν στις ρυθμίσεις , στο αρχική οθόνη -> τακτοποίηση αντικειμένων στα πρόσφατα -> κατακόρυφα - οριζόντια. έχετε παρατηρήσει άλλες αλλαγές; εντωμεταξύ υποτίθεται ότι αυτό το χαρακτηριστικό θα ερχόταν με την miui 12.5 .....
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εχει να κανει με την εκδοση του launcher... Καλο φαινεται! Εχει ερθει η 12.2.5.0 η οποια απο μπαταρια σκοτωνει... Ειμαι ηδη 2+ μερες αφορτιστος

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

πήρα και εγώ την 12.2.5. προσθήκη που παρατήρησα, μια επιπλέον σούπερ ταπετσαρία: το γεωμετρία, πιό smooth animation.
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγινε διαθεση της china stable 12.5

Οποτε λογικα μεσα στον μηνα θα αρχισει να σκαει κ η global-eea 12.5!! Για να δουμε!!!

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, επειδή παρατηρώ μια άνοδο στις τιμές, εάν κάποιος το πουλάει ενδιαφέρομαι για αγορά.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή παρατηρώ μια άνοδο στις τιμές, εάν κάποιος το πουλάει ενδιαφέρομαι για αγορά.

 

Ευχαριστώ

 

Εγώ πουλάω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους. Μετά από λάθος παραγγελία (έχω το Mi 10) παρέλαβα χθες θήκη πλάτης (όμορφη, μαύρη, TPU...) για το Mi10pro. ΔΕΝ την πουλώ, την κάνω δώρο. Αν κάποιος βρίσκεται στην Μεγάλη Παναγία, Ν. Χαλκιδικής ας έλθει να την πάρει.
Link to comment
Share on other sites

το mi 10 pro 5g, έχει ακριβώς την ίδια κατασκευή με το απλό mi 10, οι θήκες που χρησιμοποιούν ειναι ίδιες.... κάτι άλλο, έχει πάρει κανείς την 12.5 ;
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει βγει ακομη.... Λογικα απο βδομαδα κατι θα γινει....την εχουν δωσει ηδη εδω κ 3βδομαδες σε china rom.

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή παρατηρώ μια άνοδο στις τιμές, εάν κάποιος το πουλάει ενδιαφέρομαι για αγορά.

 

Ευχαριστώ

 

https://www.skroutz.gr/s/21979801/Xiaomi-Mi-10-Pro-256GB-Alpine-White.html?event_price=549.0&from=account_notifications_price_drop

 

άκυρο, εξαντλήθηκε..... :(

Edited by docofmobile
NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει βγει ακομη.... Λογικα απο βδομαδα κατι θα γινει....την εχουν δωσει ηδη εδω κ 3βδομαδες σε china rom.

 

ήρθε μια έκδοση 12.2.7.0 δε παρατήρησα κάτι νέο.... ήρθε επίσης μέσω ενημέρωσης εφαρμογών συστήματος, update για το super wallpaper earth.

NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Οντως σεν ειχε τπτ νεο. Ελπιζω να ηταν μια ρομ πριν μας δωσουν την 12.5 γιατι πολυ το αργησαν...

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Εσκασε απο χθες η 12.5.... Πραγματικα απο τις καλυτερες αναβαθμισεις. Το κινητο πεταει πλεον

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Εσκασε απο χθες η 12.5.... Πραγματικα απο τις καλυτερες αναβαθμισεις. Το κινητο πεταει πλεον

 

Σε τι region το έχεις; Πόσα mb είναι η αναβάθμιση; Σε εμένα ακόμα τίποτα....

NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Region Ελλαδα. Η αναβαθμιση ειναι καπου στα 900mb. Εισαι στους pilot members? Λογικα μονο σε εμας την εδωσαν κ μετα θα την κανουν διαθεσιμη σε ολους. Παντα για την ευρωπαϊκή μιλαω οχι την MI(global)

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Region Ελλαδα. Η αναβαθμιση ειναι καπου στα 900mb. Εισαι στους pilot members? Λογικα μονο σε εμας την εδωσαν κ μετα θα την κανουν διαθεσιμη σε ολους. Παντα για την ευρωπαϊκή μιλαω οχι την MI(global)

 

Όχι δεν είμαι! Ok δεν "τρέχει" και κάτι, απλά εάν είναι να έρθει τώρα κοντά να έχω μπαταρία και να αποφεύγω το wifi στη δουλειά γιατί σέρνεται!!!

NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα μεσα σε λιγες μερες θα την δωσουν σε ολους. Δεν βρηκαμε καποιο ιδιαιτερο bug ωστε να μην την δωσουν σε ολους. Ειναι απο τις λιγες καλες αναβαθμισεις που λες εχω αλλο κινητο με πιο γρηγορο επεξεργαστη..?

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει όντως ότι μπορείς να παγώσεις μπόλικη σαβούρα του miui?

 

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει όντως ότι μπορείς να παγώσεις μπόλικη σαβούρα του miui?

 

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι καποια πραγματα μπορεις ν τα απεγκαταστησεις πλεον....

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Ανάσταση! Ελπίζω να το έχουν δει λιγάκι σοβαρά αυτό και να έχουμε επιλογές. Προσωπικά έχω κάμποσα που απλά πιάνουν χώρο και πόρους από το σύστημα. 1 χρόνο τώρα μου ήταν παντελώς άχρηστα.

 

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Άμα προσπαθήσω να εγκαταστήσω τη ρομ από εδώ https://www.google.com/amp/s/adimorahblog.com/stable-miui-12-5-update-for-xiaomi-mi-10-pro/amp/ θα έχω πρόβλημα που δεν έχω mi pilot account?

Το τηλέφωνο είναι στοκ locked bl.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι μεσω updater δεν θα σε αφησει... Θελει twrp για να την κανεις εγκατασταση αν δεν σε αφησει

Λογικα θα σας την δωσουν συντομα αφου τρεχει νερακι κ δεν εχουμε βρει καποιο bug

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...