Jump to content

Xiaomi Mi 10 Pro 5G


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα χρησιμοποίησα ένα αντάπτορα otg της Samsung για να διαβάσω ένα USB στικάκι και αφού τελείωσα τη δουλειά μου, πάτησα το eject USB για να κάνει κατάργηση της συσκευής. Εκεί κόλλησε για κανένα 2λεπτο στο μήνυμα ότι η συσκευή καταργείτε. Στο τέλος έκανε επανεκκίνηση το τηλέφωνο μόνο του και άνοιξε χωρίς να ζητήσει το pin της κάρτας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα. Έστησα σε φίλο που έχει το Mi10 Pro αυτή τη gcam. Δοκιμάστε να δειτε αν ειναι στα γούστα σας :)

 

https://t.me/hellasmobiles/195650

 

(θα χρειαστεί να έχετε εγκατεστημένο το telegram απο playstore για να κατεβάσετε τα αρχεία)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι κοντά στον 1,5 μήνα με το τηλέφωνο και δεν είμαι ευχαριστημένος με κάποια πράγματα μέχρι τώρα και δεν έχει βγει και καμία ενημέρωση μήπως διορθώσει κάτι. Το ένα το είχα γράψει παλιότερα είναι το θέμα με τα δεδομένα αλλά παρατηρώ ότι το πρόβλημα υπάρχει και στο Wi-Fi. Ενώ είμαι συνδεμένος ανάλογα είτε στα δεδομένα είτε στο Wi-Fi δεν έχω ίντερνετ. Πρέπει να κλείσω τα δεδομένα ή το Wi-Fi να το ξανανοίξω και μετά αρχίζει και παίζει. Το δεύτερο που μου κάνει αυτό τον καιρό όταν είμαι έξω και μιλάω με κάποιον όταν τελειώνει η κλήση η οθόνη είναι χωρίς φωτισμό και δεν ανάβει (βλέπεις αχνά πίσω όχι εντελώς μαύρη όπως είναι σβηστό το τηλέφωνο) με αποτέλεσμα να μην διακρίνω τίποτα και να μην μπορώ να πατήσω να τερματίσω την κλήση. Αλλά και μόνο του αφού κλείσει ο άλλος το τηλέφωνο συνεχίζει και συμπεριφέρεται έτσι μέχρι να το κλείσω εγώ από το κουμπί On/Off. Όταν το κλείσω και το ανοίξω από το κουμπί τότε όλα καλά. Το άλλο είναι με τη φόρτιση. Άλλες φορές φορτίζει στη 1 ώρα και 15 λεπτά περίπου (από το 20% πάντα το βάζω) και άλλες φορές μου κάνει και πάνω απο 2 ώρες. Και νομίζω λίγο ότι η εμβέλεια του στο Wi-Fi είναι χειρότερη από το Poco F1 που είχω. Στο ίδιο σημείο και τα δύο το Poco έχει καλύτερη λήψη. Δεν ξέρω αν βγει κάποια ενημέρωση και δεν διορθωθούν σκέφτομαι να το πουλήσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι κοντά στον 1,5 μήνα με το τηλέφωνο και δεν είμαι ευχαριστημένος με κάποια πράγματα μέχρι τώρα και δεν έχει βγει και καμία ενημέρωση μήπως διορθώσει κάτι. Το ένα το είχα γράψει παλιότερα είναι το θέμα με τα δεδομένα αλλά παρατηρώ ότι το πρόβλημα υπάρχει και στο Wi-Fi. Ενώ είμαι συνδεμένος ανάλογα είτε στα δεδομένα είτε στο Wi-Fi δεν έχω ίντερνετ. Πρέπει να κλείσω τα δεδομένα ή το Wi-Fi να το ξανανοίξω και μετά αρχίζει και παίζει. Το δεύτερο που μου κάνει αυτό τον καιρό όταν είμαι έξω και μιλάω με κάποιον όταν τελειώνει η κλήση η οθόνη είναι χωρίς φωτισμό και δεν ανάβει (βλέπεις αχνά πίσω όχι εντελώς μαύρη όπως είναι σβηστό το τηλέφωνο) με αποτέλεσμα να μην διακρίνω τίποτα και να μην μπορώ να πατήσω να τερματίσω την κλήση. Αλλά και μόνο του αφού κλείσει ο άλλος το τηλέφωνο συνεχίζει και συμπεριφέρεται έτσι μέχρι να το κλείσω εγώ από το κουμπί On/Off. Όταν το κλείσω και το ανοίξω από το κουμπί τότε όλα καλά. Το άλλο είναι με τη φόρτιση. Άλλες φορές φορτίζει στη 1 ώρα και 15 λεπτά περίπου (από το 20% πάντα το βάζω) και άλλες φορές μου κάνει και πάνω απο 2 ώρες. Και νομίζω λίγο ότι η εμβέλεια του στο Wi-Fi είναι χειρότερη από το Poco F1 που είχω. Στο ίδιο σημείο και τα δύο το Poco έχει καλύτερη λήψη. Δεν ξέρω αν βγει κάποια ενημέρωση και δεν διορθωθούν σκέφτομαι να το πουλήσω.

 

Δεν είμαι τόσο αισιόδοξος ότι είναι προβλήματα μιας απλής αναβάθμισης αυτά. Εσύ βέβαια θα περιμένεις κάποια αναβάθμιση, πιστεύω με το MiUi 12 και το πρώτο update αυτού (γιατί στη πρώτη του έκδοση θα υπάρχουν περισσότερα bugs) να στρώσει η συσκευή σου.

Προσωπική εκτίμηση ότι είναι θέμα επεξεργαστή, αλλά μην το δένεις φυσικά.

 

Σε κάθε περίπτωση, θα φανεί.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα μόλις πήρα Miui 12. Τώρα θέλει λίγο εξερεύνηση να δούμε τις αλλαγές.
Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει τα μενού για να βρω από πού στο διάολο μπορώ να κάνω ένα clear cache.

Δεν τα έχω καταφέρει! Ούτε από το recovery δεν βρήκα να έχει!

 

Μια βοήθεια, χριστιανοί!!!!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει τα μενού για να βρω από πού στο διάολο μπορώ να κάνω ένα clear cache.

Δεν τα έχω καταφέρει! Ούτε από το recovery δεν βρήκα να έχει!

 

Μια βοήθεια, χριστιανοί!!!!

 

Καλησπέρα.

Ρυθμίσεις->Εφαρμογές->Ρυθμίσεις εφαρμογής συστήματος->Ασφαλεία->Διαχείριση συντομεύσεων, και ενεργοποιείς το εκκαθάριση.

Πας στην αρχική σου οθόνη, εκεί που έχεις τις εφαρμογές σου δηλαδή, και θα δεις το εικονίδιο που λέγεται εκκαθάριση, επίλεξέ το, και κάνε την εκκαθάριση της προσωρινής μνήμης που επιθυμείς.

 

Εναλλακτικά, πάτησε μέσα στις ρυθμίσεις, επάνω στη μπάρα αναζήτησης, και γράψε "ασφάλεια" και θα σε βάλει απευθείας στο μενού για να επιλέξεις τη διαχείριση συντομεύσεων και έπειτα την ενεργοποίηση της εκκαθάρισης.

 

Τέλος, εάν δεν τα καταφέρεις καθόλου, υπάρχουν άπειρες εφαρμογές στο Google play που κάνουν αυτή τη δουλειά.

 

Ευχαριστώ.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά αν μπορεί κάποιος ας πει δυο λόγια για την συσκευή. Σκέφτομαι να το πάρω. Η μετάβαση θα γίνει από p40 pro

Από προβλήματα πως τα πάτε;

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν πιστεύω ότι αξίζει από Huawei P40Pro να πας στο Mi10 Pro θα το μετανιώσεις. Πήγαινε σε One Plus 8 Pro Εγώ από Mi8 το πήρα απόφαση 1+8Pro. Δεν δίνω 550€ ή 860€ (αγορά από κινεζοσάιτ) που κάνουν τα Mi 10 μονοκάρτα.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ και μια εβδομάδα κάτοχος του mi 10 pro και πρώην κάτοχος του p40 pro.

Το κινητό αξίζει πολλά και θεωρώ ότι είναι μια από της καλύτερες ναυαρχίδες του 2020.

Όθονάρα με πολλές ρυθμίσεις για να την φέρει ο καθένας στα μέτρα του και φωτεινότητα πολύ δυνατη και manual αλλά και με boost κόντρα στον ήλιο .

Ήχος πολύ δυνατός αλλα κυρίως πολύ ποιοτικός από τα ηχεία του..

Σημα wifi,τηλεφώνου τέλεια και αυτα.

Σμουθιλα όπως πρέπει .

Sot που ξεπερνάει της 6-6:30 ώρες με μικτή χρήση 4g σερφαρισμα ,παιχνίδια κτλ.

Ωραία κατασκευή ,στιβαρή ,και όμορφο κινητο.

Κάμερα από της καλύτερες που υπάρχουν σε κινητό .

Θεωρώ το κινητό ένα διαμάντι που δυστυχώς λίγοι γνωρίζουν .

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ρυθμίσεις->Εφαρμογές->Ρυθμίσεις εφαρμογής συστήματος->Ασφαλεία->Διαχείριση συντομεύσεων, και ενεργοποιείς το εκκαθάριση.

 

Πας στην αρχική σου οθόνη, εκεί που έχεις τις εφαρμογές σου δηλαδή, και θα δεις το εικονίδιο που λέγεται εκκαθάριση, επίλεξέ το, και κάνε την εκκαθάριση της προσωρινής μνήμης που επιθυμείς.

 

 

 

Εναλλακτικά, πάτησε μέσα στις ρυθμίσεις, επάνω στη μπάρα αναζήτησης, και γράψε "ασφάλεια" και θα σε βάλει απευθείας στο μενού για να επιλέξεις τη διαχείριση συντομεύσεων και έπειτα την ενεργοποίηση της εκκαθάρισης.

 

 

 

Τέλος, εάν δεν τα καταφέρεις καθόλου, υπάρχουν άπειρες εφαρμογές στο Google play που κάνουν αυτή τη δουλειά.

 

 

 

Ευχαριστώ.

Να 'σαι καλά φίλε. Δεν θα πήγαινε ποτέ το μυαλό μου εκεί. Κάνει όμως clear και την system cache άραγε ή μόνον την app cache?

Θα προτιμούσα τον παραδοσιακό τρόπο εδώ που τα λέμε, μέσα από το recovery.

Τις εφαρμογές τρίτων δεν τις εμπιστεύομαι σε τέτοια θέματα.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά φίλε. Δεν θα πήγαινε ποτέ το μυαλό μου εκεί. Κάνει όμως clear και την system cache άραγε ή μόνον την app cache?

Θα προτιμούσα τον παραδοσιακό τρόπο εδώ που τα λέμε, μέσα από το recovery.

Τις εφαρμογές τρίτων δεν τις εμπιστεύομαι σε τέτοια θέματα.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα πάντα στην cache διαγραφεί. Θα δεις όταν το ανοίξεις για εκκαθάριση της cache, ότι εμπεριέχονται και εφαρμογές συστήματος.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα στην cache διαγραφεί. Θα δεις όταν το ανοίξεις για εκκαθάριση της cache, ότι εμπεριέχονται και εφαρμογές συστήματος.

 

Αυτό κάνει την ίδια δουλειά όπως όταν πηγαίναμε στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο - Αποθηκευτικός χώρος - πατούσαμε στο Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης και διαγράφαμε τα δεδομένα cache;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνει την ίδια δουλειά όπως όταν πηγαίναμε στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο - Αποθηκευτικός χώρος - πατούσαμε στο Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης και διαγράφαμε τα δεδομένα cache;

 

Ναι αυτό είναι!

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ και μια εβδομάδα κάτοχος του mi 10 pro και πρώην κάτοχος του p40 pro.

 

Το κινητό αξίζει πολλά και θεωρώ ότι είναι μια από της καλύτερες ναυαρχίδες του 2020.

 

Όθονάρα με πολλές ρυθμίσεις για να την φέρει ο καθένας στα μέτρα του και φωτεινότητα πολύ δυνατη και manual αλλά και με boost κόντρα στον ήλιο .

 

Ήχος πολύ δυνατός αλλα κυρίως πολύ ποιοτικός από τα ηχεία του..

 

Σημα wifi,τηλεφώνου τέλεια και αυτα.

 

Σμουθιλα όπως πρέπει .

 

Sot που ξεπερνάει της 6-6:30 ώρες με μικτή χρήση 4g σερφαρισμα ,παιχνίδια κτλ.

 

Ωραία κατασκευή ,στιβαρή ,και όμορφο κινητο.

 

Κάμερα από της καλύτερες που υπάρχουν σε κινητό .

 

Θεωρώ το κινητό ένα διαμάντι που δυστυχώς λίγοι γνωρίζουν .

Συμφωνώ απόλυτα σε όσα ανέφερες όταν το δούλεψα προ 1.5 μήνα, απλά το έδωσα διότι miui δεν μπορώ να συνηθίσω με τίποτα και η τρύπα στην οθόνη ο δεύτερος λόγος.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα σε όσα ανέφερες όταν το δούλεψα προ 1.5 μήνα, απλά το έδωσα διότι miui δεν μπορώ να συνηθίσω με τίποτα και η τρύπα στην οθόνη ο δεύτερος λόγος.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

 

Θα συμφωνήσω για την MIUI. Κυριολεκτικά δεδαλώδης, με ρυθμίσεις σε "περίεργη" θέση και με ελλείψεις σε άλλα.

Εκφράζω βέβαια προσωπική άποψη, καταβάλω όμως φιλότιμη προσπάθεια να την συνηθίσω (ήταν πολλά τα λ7)!!!!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι!

 

Δοκίμασα στο Poco που δεν έχει πάρει Miui12 είχα 204 Mb cached data. Έκανα εκκαθάριση με το cleaner και μου καθάρισε 70 Mb μόνο. Τα υπόλοιπα τα έκανα με τον κλασικό τρόπο και έμειναν τελικά 27 Mb. Άρα δεν τα καθαρίζει όλα το cleaner.

Edited by kosvou
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα στο Poco που δεν έχει πάρει Miui12 είχα 204 Mb cached data. Έκανα εκκαθάριση με το cleaner και μου εξήγησε 70 Mb μόνο. Τα υπόλοιπα τα έκανα με τον κλασικό τρόπο και έμειναν τελικά 27 Mb. Άρα δεν τα καθαρίζει όλα το cleaner.

 

Όταν κάνει την εκκαθάριση, δείχνει ότι μηδενίζει. Πώς είδες έπειτα ότι έμειναν 70 & 27ΜΒ αντίστοιχα; Φυσικά μπορεί κάποιος να το δει εάν υπάρχει υπόλοιπο στην cache με πολλούς τρόπους, εσύ με ποιον απο αυτούς τους τρόπους το είδες μετά την εκκαθάριση;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η MIUI 12 πως τα πάει? Μου ήρθε και μένα αλλά δεν την έχω περάσει. Είδατε τίποτα περίεργο?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνει την εκκαθάριση, δείχνει ότι μηδενίζει. Πώς είδες έπειτα ότι έμειναν 70 & 27ΜΒ αντίστοιχα; Φυσικά μπορεί κάποιος να το δει εάν υπάρχει υπόλοιπο στην cache με πολλούς τρόπους, εσύ με ποιον απο αυτούς τους τρόπους το είδες μετά την εκκαθάριση;

 

Μπήκα στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο - Αποθηκευτικός χώρος και είδα πόσα ήταν τα Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης που ήταν 207Mb.

Μετά έτρεξα το cleaner (το πορτοκαλί σκουπάκι) και καθάρισα ότι βρήκε.

Στο τέλος ξαναγύρισα στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο - Αποθηκευτικός χώρος να βεβαιωθώ ότι καθαρίζει την cache αλλά είδα ότι τα Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης ήταν 134Mb. Είχε καθαρίσει μόνο 70Mb.

Μετά τα καθάρισα με τον κλασικό τρόπο πατώντας επάνω στα Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης και με ρώτησε αν θέλω να τα διαγράψω. Τα διέγραψα και έμειναν 27Mb.

Μην μπερδευόμαστε αυτό το δοκίμασα στο Poco με Miui11.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο - Αποθηκευτικός χώρος και είδα πόσα ήταν τα Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης που ήταν 207Mb.

Μετά έτρεξα το cleaner (το πορτοκαλί σκουπάκι) και καθάρισα ότι βρήκε.

Στο τέλος ξαναγύρισα στις Ρυθμίσεις - Σχετικά με το τηλέφωνο - Αποθηκευτικός χώρος να βεβαιωθώ ότι καθαρίζει την cache αλλά είδα ότι τα Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης ήταν 134Mb. Είχε καθαρίσει μόνο 70Mb.

Μετά τα καθάρισα με τον κλασικό τρόπο πατώντας επάνω στα Δεδομένα Προσωρινής Μνήμης και με ρώτησε αν θέλω να τα διαγράψω. Τα διέγραψα και έμειναν 27Mb.

Μην μπερδευόμαστε αυτό το δοκίμασα στο Poco με Miui11.

 

Ναι, ναι, το κατανόησα ότι το έκανες στο POCO!

Νομίζω λοιπόν, μετά απο ό,τι έψαξες, και απο ό,τι είπαμε, ότι βρήκες τον τρόπο πλέον για να κάνεις την εκκαθάρισή σου!

 

Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σου στο φόρουμ.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι, το κατανόησα ότι το έκανες στο POCO!

Νομίζω λοιπόν, μετά απο ό,τι έψαξες, και απο ό,τι είπαμε, ότι βρήκες τον τρόπο πλέον για να κάνεις την εκκαθάρισή σου!

 

Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σου στο φόρουμ.

 

Στο Miui11 τον ήξερα τον τρόπο απλά έκανα δοκιμή να δω αν δουλεύει το cleaner σωστά. Σε Miui12 τώρα στο Mi10 που βγάλανε τον κλασικό τρόπο πως θα το καθαρίζουμε αφού το cleaner δεν κάνει σωστή δουλειά;

Link to comment
Share on other sites

Στο Miui11 τον ήξερα τον τρόπο απλά έκανα δοκιμή να δω αν δουλεύει το cleaner σωστά. Σε Miui12 τώρα στο Mi10 που βγάλανε τον κλασικό τρόπο πως θα το καθαρίζουμε αφού το cleaner δεν κάνει σωστή δουλειά;

 

Εάν ήσουν root, θα σου απαντούσα κατάλληλα, εννοώ με τις κατάλληλες εφαρμογές-εργαλεία.

Τώρα που δε μου έχεις πει εάν είσαι root, θα σου προτείνω συμβατικές μεθόδους, όπως 3rd party apps απο το Google play.

Μία εξ αυτών είναι το Avast cleanup, καθαρισμός, βελτιστοποίηση, και μία ακόμη είναι η CCleaner.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εάν ήσουν root, θα σου απαντούσα κατάλληλα, εννοώ με τις κατάλληλες εφαρμογές-εργαλεία.

Τώρα που δε μου έχεις πει εάν είσαι root, θα σου προτείνω συμβατικές μεθόδους, όπως 3rd party apps απο το Google play.

Μία εξ αυτών είναι το Avast cleanup, καθαρισμός, βελτιστοποίηση, και μία ακόμη είναι η CCleaner.

 

Είναι καλά αυτά τα προγράμματα δεν τα έχω δουλέψει καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Τον chrome γιατί δεν μπορώ να τον κάνω disable? Δεν μου δίνει επιλογή. Πρέπει ντε και καλά να τον έχω να τρέχει? :confused:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...