Jump to content

Xiaomi Mi 10


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Volte και Vowifi δεν λειτουργούν νομίζω πλέον σε XTRV και miui.eu θέλουν EEA official και lock bootloader
Locked bootloader, δεν χρειάζεται.

EEA Rom μόνο.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά..

Μου ήρθε και εμένα η ενημέρωση,.την κατέβασα... κάνω εγκατάσταση Και έχει 20 λεπτά έχει κολλήσει στο εικονίδιο του fastboot... Τι κανουμε?

Εντάξει τελικά ξεκόλλησε.. όλα οκ.. MIUI 12.2.4 / Android 11.

Θα σκαλίσω τώρα να δω τι αλλαγές έχουν γινει

Edited by Pavletos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..

Μου ήρθε και εμένα η ενημέρωση,.την κατέβασα... κάνω εγκατάσταση Και έχει 20 λεπτά έχει κολλήσει στο εικονίδιο του fastboot... Τι κανουμε?

 

Εμένα την έκανε σχετικά γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι όντως Android 11?

Την έδωσαν πιο νωρίς? Έλεγαν για το MIUI 12.5.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρήκα ερχομενος απο S9+.

Αγορασμένο σημερα απο Κωτσοβολο 530€.

 

Εχω την εντυπωση οτι σε μεση φωτεινοτητα σε λευκο φόντο περιμετρικα γυρω γυρω απο την οθονη υπαρχει μια πολυυυ ελαφρυα ροζ αποχρωση αλλα δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου.

Σε πιο μεγαλη φωτεινοτητα δεν φαινεται τιποτα.

Ισχυει κατι τετοιο?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

σε βίντεοκλήσεις μέσω telegram και messenger με φίλο μου πού έχει mi 10, ακούει με επανάληψη τη φωνή μου. εγώ έχω mi 8. υπάρχει καμία λύση για το πρόβλημα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, πήρα κι εγώ χθες την τελευταία ενημέρωση!( MIUI 12.2.4(RJBEUXM) Android 11). Η λειτουργία του κινητού ήταν άψογη και με την χθεσινή ενημέρωση έχει απογειωθεί!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι όντως Android 11?

Την έδωσαν πιο νωρίς? Έλεγαν για το MIUI 12.5.

11 έχουμε εδώ και καιρό .

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

11 έχουμε εδώ και καιρό .

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα!

Όχι φίλε, δεν είχαμε όλοι. Η MIUI 12.0.6 τουλάχιστον στα eu είναι με 10αρι Android.

Μιλάω πάντα για ότι δίνουν αυτοί μέσω ΟΤΑ. Δεν κάθομαι τώρα να κάνω ιερογλυφικά. Ότι στείλουν.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Όχι φίλε, δεν είχαμε όλοι. Η MIUI 12.0.6 τουλάχιστον στα eu είναι με 10αρι Android.

Μιλάω πάντα για ότι δίνουν αυτοί μέσω ΟΤΑ. Δεν κάθομαι τώρα να κάνω ιερογλυφικά. Ότι στείλουν.

Για ota αναβαθμίσεις μιλάω φίλε μου και εγώ .μόνο η τελευταία είχε αργήσει να έρθει.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με android 11 σας δουλεύει καλά το android auto?

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα σήμερα μεταχειρισμένο το κινητό. Είναι αγορασμενο από Σκρουτζ φοράει miui global 11.0.14 και ανδροιδ 10. Τι φάση; Πότε θα πάρει αναβάθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα σήμερα μεταχειρισμένο το κινητό. Είναι αγορασμενο από Σκρουτζ φοράει miui global 11.0.14 και ανδροιδ 10. Τι φάση; Πότε θα πάρει αναβάθμιση?

 

κανε ενα σκριν σοτ την ρομ σου.. εχει αναφερθει πως μερικα σκρουτζαδικα φερνουν παρτιδες με branded συσκευες

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η 12.2.4.0 βασισμένη στο android 11. Δε βλέπω διαφορά εκτός από ότι πολλές εφαρμογές που ήταν σε dark mode όπως πχ το FB γύρισαν μετά την αναβάθμιση στο κανονικό και δε βρίσκω τρόπο να το αλλάξω.

 

Βελτιώθηκαν οι ειδοποιήσεις στην AOD πλέον όλες οι εφαρμογές έχουν εικονίδιο αλλά υπάρχει bug στην lock screen όταν έχεις πολλές ειδοποιήσεις κάπως ανακατεύεται η 1η με τη δεύτερη. Μπερδεύει από πιο app είναι ποια ειδοποιήση

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα σκριν σοτ την ρομ σου.. εχει αναφερθει πως μερικα σκρουτζαδικα φερνουν παρτιδες με branded συσκευες

 

https://ibb.co/RH2dF0Z

Link to comment
Share on other sites

ναι εισαι vodafone branded.. δεν ξερω αν εχει βγει 11αρα για την ρομ αυτη

 

Να φανταστώ κάποια στιγμή θα βγεί έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μην φαίνεται η γραμμή κατάστασης κατά το scrollarισμα πχ στον chrome??

 

Υπάρχει κίνδυνος burn in έτσι...

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε η 11 Android με miui 12. Προχθές. Δίκτυο cosmote.

 

Πραγματικα ΆΨΟΓΗ λειτουργία.

 

Ps:μια γενική ερώτηση, με το 5g τι γίνεται?? Ενώ φαίνεται ότι συνδέεται σε 5g γενικά οι ταχύτητες download δεν έχουν καμία επαφή με τα θεωρητικα χαρακτηριστικά τέτοιων δικτύων. Ίσως ακόμα είναι πολύ νωρίς και το δίκτυο είναι ακόμα ατελές.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Edited by sniper20
Link to comment
Share on other sites

Είναι 5g?

Σε μένα ενώ γράφει 5g επάνω στο σήμα δικτύου, όταν τρέχω το speed test γράφει δίκτυο lte.

Αυτό δεν το έχω καταλάβει γιατί το κάνει, αλλά δεν είναι και το μόνο!

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...