Jump to content

Huawei P40 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, έχει κανείς κάποια νεότερα για αν μπορούμε να βάλουμε GPS?
Τι εννοείς δεν έχει GPS η συσκευή;

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μήπως εννοείς Google Mobile Services (GMS)?

 

Χαχαχαχα ναι φίλε μου αυτό αυτό!!!

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γιατί τα αρχεία φωτογραφίας είναι τόσο μικρά; είναι κάτω από 2mb τα περισσότερα, σίγουρα ο αισθητήρας υποστηρίζει περισσότερα, τι προσπαθεί να κάνει η Huawei να υποβαθμίσει την κάμερα της συσκευής;

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φοβερή η συσκευή σε αυτονομία ταχύτητα, φοβερό ui χωρίς κανένα lag, απλά respect στη Huawei για συσκευή που αγόρασα 178 ευρώ 3b24d45ffcec8a083a4285b2ccee1866.jpg

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παίδες μια βοήθεια, γνωστή πήρε το τηλ. και προσπαθεί να περάσει το πρόγραμμα της εθνικής και Πειραιώς με πλήρη αποτυχία, προσπάθησα και εγώ αλλά δεν , τι γίνεται , τόσο χάλια υποστήριξη έχουν τα huawei πλέον; στο Appgallery λέει ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή. Είπα να της περάσω το GMs (Googlefier ) αλλά πρέπει να γίνει πρώτα downgrade και από ότι κατάλαβα σε κάθε μελλοντική αναβάθμιση θα σβήνουν τα google apps και services.

Υπάρχει καμία λύση (εκτός τη λύση μέσω browser)

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μια βοήθεια, γνωστή πήρε το τηλ. και προσπαθεί να περάσει το πρόγραμμα της εθνικής και Πειραιώς με πλήρη αποτυχία, προσπάθησα και εγώ αλλά δεν , τι γίνεται , τόσο χάλια υποστήριξη έχουν τα huawei πλέον; στο Appgallery λέει ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή. Είπα να της περάσω το GMs (Googlefier ) αλλά πρέπει να γίνει πρώτα downgrade και από ότι κατάλαβα σε κάθε μελλοντική αναβάθμιση θα σβήνουν τα google apps και services.

Υπάρχει καμία λύση (εκτός τη λύση μέσω browser)

 

Δεν σβήνει τίποτα στις αναβαθμίσεις.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν σβήνει τίποτα στις αναβαθμίσεις.

 

οκ, θα δοκιμάσω φίλος

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

οκ, θα δοκιμάσω φίλος

 

φιλε μου εγω τα εβαλα ολα κανονικα με το Dualspace.σου περναει τα google servis και το play store και κατεβαζεις κανονικα οτι θελεις.https://www.youtube.com/watch?v=TGoEQjP1TPc&ab_channel=SystemHacks και απο εδω μπες δες πως γινεται και απο εδω το κατεβαζεις https://techmaniacs.gr/google-play-sta-huawei-enas-eykolos-tropos-gia-gogle-play-se-huawei-smartphones-me-to-dualspace/

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ένας φίλος μου ενδιαφέρεται για το p40 αλλά το 5g. Υπάρχει ξεχωριστό θέμα ή όχι; ρωτάω για θήκες

 

Στάλθηκε από το S60 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Τό σκέφτομαι και εγώ να τό πάρω.Πιο πολύ κολλάω για τις εφαρμογές τράπεζας alpha, εθνική.Τα βρίσκουμε εκτός play store?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πήρε ενα φιλαράκι μου το κινητό πέρασε το dualspace μόνο και μονο για να κατεβάσει το war robots 6v6 και δεν το παίζει γνωρίζουμε τον λόγο;
Link to comment
Share on other sites

Εδώ κ 10 μέρες κάτοχος του p40 lite 5g, οι διαφορές του ειναι μικρές, 4000mah μπαταρία κ φοράει τον Kirin 820 που ειναι 10% ποιο γρήγορος απο τον 810 σαν δύναμη, το 5G που σημαίνει ακόμη ποιο γρήγορο Downloading. Σε αυτονομία πάνω κάτω ειναι στα ίδια με το απλό μοντέλο. Δυσκολεύτικα να βρω θήκες κ tempered glass από έξω... Το αντίστοιχο μοντέλο για να βρείτε κι άλλη ποικιλία σε θήκες κλπ ειναι: NOVA 7 SE Έπαθα το 1ο σοκ υπερβολικής ταχύτητας τις πρώτες 2 μέρες... ερxόμενος απο mate 10 pro.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ κ 10 μέρες κάτοχος του p40 lite 5g, οι διαφορές του ειναι μικρές, 4000mah μπαταρία κ φοράει τον Kirin 820 που ειναι 10% ποιο γρήγορος απο τον 810 σαν δύναμη, το 5G που σημαίνει ακόμη ποιο γρήγορο Downloading. Σε αυτονομία πάνω κάτω ειναι στα ίδια με το απλό μοντέλο. Δυσκολεύτικα να βρω θήκες κ tempered glass από έξω... Το αντίστοιχο μοντέλο για να βρείτε κι άλλη ποικιλία σε θήκες κλπ ειναι: NOVA 7 SE Έπαθα το 1ο σοκ υπερβολικής ταχύτητας τις πρώτες 2 μέρες... ερxόμενος απο mate 10 pro.
Νομίζω έχεις και καλύτερη κυρία κάμερα

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχεις και καλύτερη κυρία κάμερα

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με τις κάμερες δε ασχολήθηκα ιδιαίτερα, θα το συγκρίνω καποια στιγμή με το απλό που έχει ο αδερφός μου. Γενικά τις φώτο τις βγάζει με πολύ έντονα χρώματα κ δεν βρήκα κάποια ρύθμιση τουλάχιστον για την ''Ισορροπία Λευκού''..., το mate 10 pro έβγαζε καλύτερες. Όσο αφορά για τις ΤΡΑΠΕΖΕΣ : Η Εφαρμογή για την τρ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ δεν υπάρχει ακόμη, για την εφαρμογή της τρ. ΕΘΝΙΚΗΣ υπάρχει κανονικά στο AppGallery.

Edited by Tragos13
Link to comment
Share on other sites

Με τις κάμερες δε ασχολήθηκα ιδιαίτερα, θα το συγκρίνω καποια στιγμή με το απλό που έχει ο αδερφός μου. Γενικά τις φώτο τις βγάζει με πολύ έντονα χρώματα κ δεν βρήκα κάποια ρύθμιση τουλάχιστον για την ''Ισορροπία Λευκού''..., το mate 10 pro έβγαζε καλύτερες. Όσο αφορά για τις ΤΡΑΠΕΖΕΣ : Η Εφαρμογή για την τρ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ δεν υπάρχει ακόμη, για την εφαρμογή της τρ. ΕΘΝΙΚΗΣ υπάρχει κανονικά στο AppGallery.
Έχεις κλειστό το Ai στην κάμερα;

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω κλειστό το Ai...
Περίεργο με κλειστό το Ai το απλό p40 lite είναι πολύ καλό στα χρώματα, νόμιζα ότι είχε ανώτερη κάμερα το 5g

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η φωτο με θυμιζουν το Honor 8pro.Υποψην οτι τις ειδα κ στο pc με την dell p2416d. Η φωτο ηταν σε συννεφια κ μετα που την ειδα στο pc φενονταν σαν να ειχε ηλιο... Τουλαχιστον σε καποιο update να προσθεσουν τη ρυθμιση "ισοροποια λευκου".
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ παίδες μού φαίνεται σούπερ στα χρήματα αυτά. Το ηχείο τού πώς είναι ο ήχος; Έχει ακουστικά μέσα στην συσκευασία;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ παίδες μού φαίνεται σούπερ στα χρήματα αυτά. Το ηχείο τού πώς είναι ο ήχος; Έχει ακουστικά μέσα στην συσκευασία;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιο παρήγγειλες το 5g;

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παρήγγειλες το 5g;

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι το απλό..

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι το απλό..

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό έχω και εγώ, φοβερη μπαταρία και πολύ smooth συσκευή

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω και εγώ, φοβερη μπαταρία και πολύ smooth συσκευή

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτσι πιστεύω και το παρήγγειλα. Ο ήχος του πώς είναι; Ομιλία και μουσική

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...