Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά..Ήθελα να ρωτήσω έχω κατεβάσει το payzy της κοσμοτε και έχω κάνει εγκατάσταση.Πρεπει να το εντάξω σε κάποιο πορτοφόλι όπως είναι το Gpay? Και αν ναι σε ποιο θα μπορούσα έτσι ώστε να κάνω πληρωμές μέσω NFC?

Link to comment
Share on other sites

Μια εβδομάδα μετά ένα έχω να πω. Για όποιον τον ενδιαφέρει η φωτογραφία το κινητό αυτό είναι απλά ΜΟΝΌΔΡΟΜΟΣ. Όλα τα άλλα είναι παιχνιδάκια μπροστά του. Κατά τα άλλα μια χαρά είναι σαν smartphone, και με τα Google klp υπάρχουν λύσεις όπου τα χρειάζεσαι. Τράπεζες κλπ δουλεύουν άψογα από μόνες τους χωρίς αλχημείες. Εμπειρία καθημερινής χρήσης συνεχής με πολλά τηλ, προγράμματα φωτογραφίες κλπ υπεραψογη. Ελπίζω να το στηρίξει και η εταιρία με updates emui12 κλπ 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.

Ψάχνω μια καλή προστασία οθόνης κατά προτίμηση με uv glue η μια τέτοια υλοποίηση.

Έχετε να προτείνεται κάτι καλό?

Link to comment
Share on other sites

Τελείως παρατημένο το topic του P40 pro.. Ουτε ένας moderator ρε παιδιά??Δεν είναι και παρωχημένο το τηλέφωνο για να μην έχει κανέναν εδώ..

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2023 at 7:30 ΜΜ, miselakos said:

Τελείως παρατημένο το topic του P40 pro.. Ουτε ένας moderator ρε παιδιά??Δεν είναι και παρωχημένο το τηλέφωνο για να μην έχει κανέναν εδώ..

Δυστυχώς, για το λόγο αυτό βρίσκουμε λύσεις σε ομάδες στο Facebook. 

Ε όχι και παρωχημενο το κινητό με την καλύτερη κάμερα  σήμερα..... 

Ψάξε και εσύ στο Facebook όπως και εγώ. Hawaei greek team, p40 p50 klp 

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και γω,ότι δεν είναι παρωχημένο για να μην έχει κανέναν πλέον..Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την βοήθεια φίλε μου..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δουλεύει κάποιος το aurora store? Θα ήθελα να ακούσω γνώμες...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ironbum2 said:

Δουλεύει κάποιος το aurora store? Θα ήθελα να ακούσω γνώμες...

 Εγώ το χρησιμοποιώ για να κατεβάζω όσες εφαρμογές δεν υπάρχουν στο app gallery. Η μόνη εφαρμογή που δεν δουλεύει μέσω του aurora είναι το chrome, το οποίο το κατεβάζω απο το internet, apk.

 

On 7/1/2023 at 4:07 ΜΜ, nemesis1 said:

καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.

Ψάχνω μια καλή προστασία οθόνης κατά προτίμηση με uv glue η μια τέτοια υλοποίηση.

Έχετε να προτείνεται κάτι καλό?

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Απο όλες που έχω δοκιμάσει μόνο η T-Max εφαρμόζει τέλεια και δεν αφήνει κενό ανάμεσα στο τζαμάκι και την οθόνη (οι περσσότερες κολάνε περιμετρικά της οθόνης). Θέλει βέβαι προσοχή η κόλα που περιέχει στο πακέτο να μήν πάει στα κουμπιά. Εγώ κατα την τοποθέτηση έιχα καλύψει περιμετρικά την οθόνη με χαρτοταινία ώστε και να χυθεί η κόλα έξω απο το τζαμάκι να μην πάει στα κουμπιά ή στην θύρα του τηλεφώνου. Επίσης κατα την τοποθέτηση πρέπει να απομακρυνθεί οποιαδήποτε φουσκάλα δημιουργηθεί απο την κόλα ανάμεσα στην οθόνη και το τζαμάκι, καθώς μόλις τοποθετηθεί η λάμπα UV απο πάνω στερεοποιείται.

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2023 at 8:54 ΜΜ, dimitris1090T said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Απο όλες που έχω δοκιμάσει μόνο η T-Max εφαρμόζει τέλεια και δεν αφήνει κενό ανάμεσα στο τζαμάκι και την οθόνη (οι περσσότερες κολάνε περιμετρικά της οθόνης). Θέλει βέβαι προσοχή η κόλα που περιέχει στο πακέτο να μήν πάει στα κουμπιά. Εγώ κατα την τοποθέτηση έιχα καλύψει περιμετρικά την οθόνη με χαρτοταινία ώστε και να χυθεί η κόλα έξω απο το τζαμάκι να μην πάει στα κουμπιά ή στην θύρα του τηλεφώνου. Επίσης κατα την τοποθέτηση πρέπει να απομακρυνθεί οποιαδήποτε φουσκάλα δημιουργηθεί απο την κόλα ανάμεσα στην οθόνη και το τζαμάκι, καθώς μόλις τοποθετηθεί η λάμπα UV απο πάνω στερεοποιείται.

Σε ευχαριστώ.

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς για πόσο ακόμα θα παρέχει software υποστήριξη στην συσκευή η Huawei? Έψαξα λίγο αλλά δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο, τον άλλο μήνα η συσκευή κλείνει τρία χρόνια κυκλοφορίας.

Στάλθηκε από το LYA-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, 

Ερώτηση... 

Το κινητό είναι dual sim stand by? 

Το έχει δοκιμάσει κανείς; θέλω να βάλω data esim σαν δεύτερη αλλά  όταν θα είμαι στο Internet θα δέχομαι κλήσεις? 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα 

Έχει αλλάξει κάποιος πρόσφατα οθόνη να μ πει ενα ενδεικτικό κόστος ;; 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, terry39 said:

Καλησπέρα 

Έχει αλλάξει κάποιος πρόσφατα οθόνη να μ πει ενα ενδεικτικό κόστος ;; 

Ευχαριστώ 

Καλησπέρα, 

Ειχα αλλαξει εγω πέρσι  τον Νοέμβρη. Αν το στείλεις τις τελευταίες μέρες  υου μήνα η Huawei έχει μια επιπλέον έκπτωση οποτε βγαίνει η οθόνη μαζί με την εργασία στα 265€. Επίσης η οθόνη ειναι φιξ με το μεταλλικό frame γύρω απο αυτή και την μπαταρία. Οπότε στα αλλάζουν ολα μαζί .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 20/2/2021 at 7:06 ΠΜ, george_21 said:

Σχετικά με ταχύτητα 5g από τον μικρο αδερφό.. P40

Screenshot_20210207_112210_org.zwanoo.android.speedtest

Πως το έχεις ενεργοποιήσει? 

Έχω p40 pro στέλνω 5g στο 1333 (cosmote) και μου λέει η συσκευή μου δεν υποστηρίζει την ενεργοποίηση 5g. 

Το 5g όταν το ανοίγω μου δείχνει 5g αλλά το speed test είναι ίδιο με το4g+

Edited by Panos1987
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 23/11/2023 at 4:00 ΜΜ, Panos1987 said:

Πως το έχεις ενεργοποιήσει? 

Έχω p40 pro στέλνω 5g στο 1333 (cosmote) και μου λέει η συσκευή μου δεν υποστηρίζει την ενεργοποίηση 5g. 

Το 5g όταν το ανοίγω μου δείχνει 5g αλλά το speed test είναι ίδιο με το4g+

Καλησπέρα φίλε 

Είχα το ίδιο πρόβλημα 

Εγώ είχα 2 κάρτες Sim μέσα 

Με το που έβγαλα την μια με άφησε να το ενεργοποιήσω κανονικά το 5g και πιάνω πολύ καλές ταχύτητες 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...