Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είδα και εγώ εχθές σε huawei nova t.

Εγώ είχα ίντερνετ κανονικά αυτός τίποτα.

Δοκιμάστε  disabling Wifi calling μήπως είναι καμιά βλακεια του software.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 

Θέλω να αφαιρέσω από την οθόνη κλειδώματος που έχει δύο εικονίδια φωτογραφία και υγεία αυτό της υγείας,  πως γίνεται? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω το κινητό  χωρίς google services. Σε ποιον browser μπορώ να μεταφέρω τα password και τις ιστοσελίδες από τον chrome? Τα έβαλα κανονικά στον Opera αλλά με εκνευρίζει που δεν έχει ελληνικά news. Υπάρχει κάποιος άλλος που χρησιμοποιείτε?

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι παίζουν οι ανεπαφες πληρωμες μέσω της εφαρμογής curve. Το έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει εντυπώσεις. Εγώ την κατέβασα και πέρασα κάρτες αλλά δεν το δοκίμασα ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες κάτι περίεργο συνέβη μόλις. Ενώ είχα κανονικά gms και playstore εγκατεστημένο, όπως και Chrome κι όλα παίζανε μια χαρά, ξαφνικά μου πετάει μηνύματα ότι η συσκευή δεν είναι πιστοποιημένες για εκτέλεση του Chrome και μου το κλείνει. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορεί να έγινε αυτό? 

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 ώρες πριν, tifozi13 said:

Κάπου διάβασα ότι παίζουν οι ανεπαφες πληρωμες μέσω της εφαρμογής curve. Το έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει εντυπώσεις. Εγώ την κατέβασα και πέρασα κάρτες αλλά δεν το δοκίμασα ακόμα. 

Όχι, η εφαρμογή της curve δεν έχει τέτοια δυνατότητα.

58 minutes ago, fantomXxXx said:

Ρε παίδες κάτι περίεργο συνέβη μόλις. Ενώ είχα κανονικά gms και playstore εγκατεστημένο, όπως και Chrome κι όλα παίζανε μια χαρά, ξαφνικά μου πετάει μηνύματα ότι η συσκευή δεν είναι πιστοποιημένες για εκτέλεση του Chrome και μου το κλείνει. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορεί να έγινε αυτό? 

Μήπως έκανες κάποια αναβάθμιση;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, athanaso77 said:

Όχι, η εφαρμογή της curve δεν έχει τέτοια δυνατότητα.

Μήπως έκανες κάποια αναβάθμιση;

Πάντα έκανα αναβαθμίσεις, εδώ κι 1 χρόνο που έχω το κιν με gms και δεν επηρεαζόταν κάτι. Τώρα η αλήθεια είναι ότι δεν έκανα κάποια αναβάθμιση. Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα? 

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, athanaso77 said:

Όχι, η εφαρμογή της curve δεν έχει τέτοια δυνατότητα.

Το έχεις δοκιμάσει; Γιατί σε κάποιες ομάδες στο fb λένε ότι δούλεψε. 

 

Edited by tifozi13
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, athanaso77 said:

Δώσε κάποιο link…

39 minutes ago, athanaso77 said:

Δώσε κάποιο link…

Παιδιά καλημέρα .Λοιπόν θέλω να πάρω το p40 pro.Δεν θέλω να το πειράξω το μόνο που με νοιάζει είναι mail messenger viber χάρτης πλοήγησης αξιόπιστος εφαρμογή eurobang με nfs πληρωμή ανέπαφη να ελανχω την ρομποτική σκούπα xiaomi και το ποιο σημαντικό να περνώ μήνυμα από gps αυτοκινήτου και να βλέπω την τοποθεσία του στον χάρτη ( μέχρι τώρα το βλέπω μέσο google maps) Και σε αυτά να έχω ειδοποιήσεις κανονικά.Μπορω να τα έχω αυτά με τις μαμά εφαρμογες της Hawaii? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έχω ασχοληθεί ακόμα για να  πω με σιγουριά ότι δουλεύει, απλά κάποιοι στο fb λένε ότι δούλεψε. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά. 

Έχει πάρει κανείς κινητό από αυτό το σαιτ...? 

https://www.backmarket.gr/huawei-huawei-p40-pro-256-gb-ftino-proion/345988.html#l=12

Είναι αξιόπιστο? 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2021 at 11:32 ΜΜ, fantomXxXx said:

Ρε παίδες κάτι περίεργο συνέβη μόλις. Ενώ είχα κανονικά gms και playstore εγκατεστημένο, όπως και Chrome κι όλα παίζανε μια χαρά, ξαφνικά μου πετάει μηνύματα ότι η συσκευή δεν είναι πιστοποιημένες για εκτέλεση του Chrome και μου το κλείνει. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορεί να έγινε αυτό? 

Και εγώ μια από τα ίδια!!!! Δεν είναι πιστοποιημενο μου βγάζει!!! Με googlifier περασμένα κομπλέ από τον Απρίλιο! 

 

Ξαναέκανα την διαδικασία βέβαια και όλα κομπλέ!! 

Edited by Panos1987
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Panos1987 said:

Και εγώ μια από τα ίδια!!!! Δεν είναι πιστοποιημενο μου βγάζει!!! Με googlifier περασμένα κομπλέ από τον Απρίλιο! 

 

Ξαναέκανα την διαδικασία βέβαια και όλα κομπλέ!! 

Για δοκιμασε εδω..σιγουρα θα δουλεψει

 

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 

Χρησιμοποιεί κανείς το sygic; 

Μέσω play store ή apkmirror τελευταίες εκδόσεις δε μου λοκαρει, poor gps signal γραφει.... μέσω app gallery μου βάζει παλιά έκδοση και τρέχει μια χαρά....  μπορώ να τρέξω νέες εκδόσεις με κάποιο τρόπο;έχω lifetime συνδρομή... 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εξακολουθεί να μου πετάει το μηνυμα ενω ακολουθησα το βιντεακι πιο πανω Couldn't sign in There was a problem communicating with Google servers Try again later  

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα... 

Εχθές διαπίστωσα χωρίς να ξέρω το πως ότι μου έσπασε το τζάμι των καμερών..... 

Γνωρίζει κανείς κόστος επισκευής? 

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, petraKOS07 said:

Χαιρετώ την παρέα... 

Εχθές διαπίστωσα χωρίς να ξέρω το πως ότι μου έσπασε το τζάμι των καμερών..... 

Γνωρίζει κανείς κόστος επισκευής? 

Δεν είναι υψηλό το κόστος συνήθως σε αυτά. Επικοινώνησε με το service να πάρεις μια τιμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2021 at 10:00 ΜΜ, tifozi13 said:

Κάπου διάβασα ότι παίζουν οι ανεπαφες πληρωμες μέσω της εφαρμογής curve. Το έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει εντυπώσεις. Εγώ την κατέβασα και πέρασα κάρτες αλλά δεν το δοκίμασα ακόμα. 

Το δοκίμασα εγω σήμερα. Πέρασα την κάρτα της eurobank μέσα στην εφαρμογή και ενεργοποίησα το curve pay. Πήγα στο μάρκετ της γειτονιάς και απλά είχα ενεργοποιημενο το nfc στη συσκευή, ακούμπησα την συσκευή πάνω στο pos και αμέσως έβγαλε pop up παράθυρο με την virtual κάρτα και έγινε η πληρωμή. Επιτέλους έβαλαν ανέπαφες πληρωμες γιατί κακά τα ψέματα ήταν το μόνο θέμα που είχε η συσκευή μέχρι στιγμής, όλα τα αλλα δουλεύουν κανονικά μέχρι και το viber που δεν έκανε backup πλέον ενεργοποίησαν το Huawei cloud και μπορείς να κάνεις κανονικά backup τις συνομιλίες σου. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστο νέο αυτό. Ίσως γι'αυτο και το app gallery το έχει στην αρχική σελίδα του. Θα δοκιμάσω και εγώ κάποια στιγμή με κάρτα της Εθνικής και ελπίζω να δουλέψει. 

Link to comment
Share on other sites

On 16/10/2021 at 3:24 ΜΜ, dimitris1090T said:

Το δοκίμασα εγω σήμερα. Πέρασα την κάρτα της eurobank μέσα στην εφαρμογή και ενεργοποίησα το curve pay. Πήγα στο μάρκετ της γειτονιάς και απλά είχα ενεργοποιημενο το nfc στη συσκευή, ακούμπησα την συσκευή πάνω στο pos και αμέσως έβγαλε pop up παράθυρο με την virtual κάρτα και έγινε η πληρωμή. Επιτέλους έβαλαν ανέπαφες πληρωμες γιατί κακά τα ψέματα ήταν το μόνο θέμα που είχε η συσκευή μέχρι στιγμής, όλα τα αλλα δουλεύουν κανονικά μέχρι και το viber που δεν έκανε backup πλέον ενεργοποίησαν το Huawei cloud και μπορείς να κάνεις κανονικά backup τις συνομιλίες σου. 

Το δοκίμασα κι εγώ σήμερα με κάρτα της Εθνικής αλλά μου απέρριψε την συναλλαγή. Ίσως όμως να εφταιγα κι εγώ γιατί δεν απενεργοποιησα κάποιους περιορισμούς που ειχα στην κάρτα.

Εσύ άνοιξες μόνο nfc και ξεκλειδωσες το κινητό ή άνοιξες και την εφαρμογή; Θα δοκιμάσω πάλι αύριο και θα δω. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...