Jump to content

Huawei P40 Pro


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το paypal απ' όπου και αν το εγκατέστησα μου έκανε ακριβώς το ίδιο.

Αλλά το εγκατέστησα μέσω Gspace και μέχρι τώρα δεν μου παρουσίασε κάτι, δουλεύει κανονικά.

Ειναι ασφαλης η ολη διαδικασια για το gspace;Υπαρχει καποιος οδηγος;

Δεν ξερω αν εχει γραφει κατι στις πιο πισω σελιδες και δυστυχως δεν εχω τον χρονο να κατσω να διαβασω το νημα απο την αρχη

 

Επισης θελω να ρωτησω αν χρησιμοποιειτε ασυρματο φορτιστη και ποιον;Μπορω να χρησιμοποιησω οποιονδηποτε ή υπαρχουν περιορισμοι;

Edited by dalain
Link to comment
Share on other sites

Το gspace θεωρώ ότι είναι αρκετά ασφαλές. Το μόνο που χρησιμοποιώ για εφαρμογές της Google.

Ασύρματο φορτιστή μπορείς να πάρεις όποιον θες, αρκεί να είναι κάποιος επώνυμος και αξιόλογος. Εγώ χρησιμοποιώ της xiaomi στα 10w και τ9/10 φορές το φορτίζω με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απευθύνομαι σε όσους χρησιμοποιούν το gspace. Σας τρώει και εσάς την μπαταρία σαν νεράκι το συγκεκριμένο πρόγραμμα; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να το αγοράσω. Πρέπει να αξίζει με χίλια αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα που δε θα έχει play store. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
28 minutes ago, aras said:

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να το αγοράσω. Πρέπει να αξίζει με χίλια αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα που δε θα έχει play store. 

Αυτό εσύ το ξέρεις και έχει να κάνει κατά πόσο μπορείς να ζήσεις χωρίς τα Google services. Και από τα post σου, κρίνω ότι θα ταλαιπωρηθείς αν μπεις στη διαδικασία να τα περάσεις έμμεσα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε εδώ δοκιμάσει να κατεβάσω από το app gallery και κατεβαίνουν απλά δεν κατεβαίνουν και τα πάντα. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 minutes ago, aras said:

Κοίτα φίλε εδώ δοκιμάσει να κατεβάσω από το app gallery και κατεβαίνουν απλά δεν κατεβαίνουν και τα πάντα. 

Ότι κατεβάζεις από το app gallery και μέχρι εκεί… Αν δεν σε καλύπτει, δεν είναι η συσκευή για σένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλες πηγές, εκτός app gallery που είναι ασφαλείς για κατέβασμα. 

Ψάχνοντας με το petal search τις βρίσκεις. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 minutes ago, p_k said:

Υπάρχουν και άλλες πηγές, εκτός app gallery που είναι ασφαλείς για κατέβασμα. 

Ψάχνοντας με το petal search τις βρίσκεις. 

 

1 minute ago, aras said:

Πειράζει αμα κατεβάσω κάποιο παιχνίδι από τη σελίδα apk για παράδειγμα; 

Ναι οκ, η απάντηση μου έχει να κάνει σχετικά με τις απαιτήσεις σου για Google services μιας και αυτή ήταν η αρχική σου ερώτηση. Αν εξαιρέσεις αυτό, σε όλα τα υπόλοιπα μπορείς να κάνεις ότι θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, aras said:

Τι εννοείς Google services? Gmail κλπ; 

Καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω κ εγώ με τη σειρά μου. Μέσω gspace μπορώ να κατεβάσω το google play games καθώς έχω λογαριασμούς από παιχνίδια ? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, αν κατεβάσω εφαρμογές από apk για παράδειγμα, θα έρχονται ενημερώσεις κανονικά όπως στο Google play? 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, aras said:

Τι εννοείς Google services? Gmail κλπ; 

Εννοώ… αυτό που χρειάζεται μια συσκευή για να δουλεύουν πλήρως οι εφαρμογές της Google σε μια συσκευή.

35 minutes ago, aras said:

Αλήθεια, αν κατεβάσω εφαρμογές από apk για παράδειγμα, θα έρχονται ενημερώσεις κανονικά όπως στο Google play? 

Όχι.

57 minutes ago, aras said:

Αν το πάρω μεταχειρισμένο, πως θα καταλάβω αν είναι ρουταρισμένο; 

 Με ένα root checker app.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω κ εγώ με τη σειρά μου. Μέσω gspace μπορώ να κατεβάσω το google play games καθώς έχω λογαριασμούς από παιχνίδια ? Ευχαριστώ. Αν χρησιμοποιει καποιος gspace κ μπορει να το τσεκαρει θα το εκτιμουσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα σας κοιταζω το συγκεκριμένο θέμα κυρίως για τις φωτογραφικές ικανότητες του κινητού, αλλά χρειαζόμαι όμως αρκετα τα gms. Μπορεί κάποιος να απαντήσει ολοκληρωμένα τι ακριβώς συμβαίνει με google drive gmail, maps; Έρχονται ειδοποιήσεις; τα maps λειτουργουν κανονικά;

Yahoo ; Messenger, Viber; Nfc eurobank;

Πολλοί είμαι σίγουρος ότι θέλουμε να μάθουμε συγκεκριμένες απαντησεις χωρις να ρισκάρουμε να αγοράσουμε κάτι και σε μία εβδομάδα να θέλουμε να το ξεφορτωθούμε οσο οσο.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, aras said:

Αν το πάρω μεταχειρισμένο, πως θα καταλάβω αν είναι ρουταρισμένο; 

Δεν υπάρχει root, μην το ψαξεις καν.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
36 minutes ago, tasosguru said:

Πολλοί είμαι σίγουρος ότι θέλουμε να μάθουμε συγκεκριμένες απαντησεις χωρις να ρισκάρουμε να αγοράσουμε κάτι και σε μία εβδομάδα να θέλουμε να το ξεφορτωθούμε οσο οσο.

Δεν μπορείς να είσαι σίγουρος μιας και ένα μελλοντικό update μπορεί να αλλάξει όλα όσα ξέρεις μέχρι εκείνη τη στιγμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον να ξερω τι δουλευει τωρα, αν μπορει καποιος να απαντησει στα παραπανω τι δουλεύει,

οσο για το μελλον θα δουμε.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα δουλεύουν  τέλεια , messenger, viber, nfc eurobank, ειδοποιησεις, εφόσον βαλεις gms, και παγωσεις με το icebox, το google framework. 

Τσεκαρε προηγουμενα ποστ, για λεπτομερειες.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, special_tar said:

Τα πάντα δουλεύουν  τέλεια , messenger, viber, nfc eurobank, ειδοποιησεις, εφόσον βαλεις gms, και παγωσεις με το icebox, το google framework. 

Τσεκαρε προηγουμενα ποστ, για λεπτομερειες.

Ευχαριστώ, για την απάντηση,Εχω διαβάσει πολλες σελιδες απο το θεμα αλλά δεν βρηκα καποιον οδηγό παρα μονο αποσπασματικα απο διαφορους χρηστες του πως το εκανε ο καθενας, ή λινκ απο xda, σιγουρα  καποιος που ξερει θα ηταν πολύ καλό να γραψει εναν οδηγό, θα ηταν το σημείο αναφορας του θέματος p40 pro.

Καταλαβαίνω οτι θα ηταν και δυσκολο βέβαια .

 

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Αν κάποιος φτιάξει έναν οδηγό που δοκιμασμένα δουλεύει, με ενημερώνετε αν θέλετε να τον ανεβάσω στο πρώτο post για εύκολη αναζήτηση και να μη χαθεί εντός του topic.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P40 Pro

Καλημέρα στην παρέα!κάτοχος huawei p 40 pro από χθες..πως μπορώ να μεταφέρω τις επαφές μου από xiaomi συσκευή?

Δοκίμασα το phone clone αλλά στην xiaomi συσκευή μου λέει δεν ανταποκρινεται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...